Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jakich pieluszek wielorazowych używacie?

  1. #1
    Chustomanka Awatar Jagienka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    732

    Domyślnie Jakich pieluszek wielorazowych używacie?

    Czy Ktoś z Was używa tetry lub flanelki?
    Zauważyłam, że odpięcie pieluchy jednorazowej (takich obecnie używamy) działa na Antosię bardzo uspokajająco
    I tak się zaczęlam zastanawiać nad przestawieniem Jej na pieluchy wielorazowe. Zastanawiam się nad tetrą lub flanelką.
    A co Wy proponujecie? Jakie są Wasze doświadczenia odnośnie rodzaju pieluch?
    Pozdrawiam ciepło
    "To zadziwiające ale jesteśmy jedynymi ssakami na świecie które chcą wyrzucić swoje małe z legowiska"
    (Prof. Włodzimierz Fijałkowski - twórca Polskiej Szkoły Rodzenia)


  2. #2
    Chustomanka Awatar scharon
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,020

    Domyślnie

    Pieluchy do skladania mam z tetry ,bawelny ,frote w postaci pocietego recznika na wkladki (zwiekszaja chlonnosc pieluchy) + do tego dobry otulacz . Takiego zestawu urzywamy po domu.

    Na wyjscia mam pieluszki formowane ktore potrzebuja dodatkowo otulacza ,i Aio (z wbudowana wkladaka i otulaczem)

    Na noc urzywamy boombonzole -Tots Bots

    Dodatkowo posiadmy papierki (izoluja pupe dziecka od mokrego i zatrzymuja kupke) i wkladki chlonne ,konopne ,bawelniane

    A tutaj w watkach jest napisane o pieluszkach dla tych co wprawiaja sie w temat -duzooo ciekawych informacji

    http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=6232
    http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=6024

  3. #3
    Chustomanka Awatar Jagienka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    732

    Domyślnie

    Dzięki za informacje. Trochę już poczytałam
    Myślę, że tetra będzie dobra z dodatkowymi wkładkami. Nad formowanymi jeszcze się zastanowię, bo przyznam, że trochę drogie
    "To zadziwiające ale jesteśmy jedynymi ssakami na świecie które chcą wyrzucić swoje małe z legowiska"
    (Prof. Włodzimierz Fijałkowski - twórca Polskiej Szkoły Rodzenia)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •