Pokaż wyniki od 1 do 20 z 73

Wątek: wkurza mnie to!---> podróbki chust

Widok wątkowy

  1. #1
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie wkurza mnie to!---> podróbki chust

    No musze się wypisać bo mnie to męczy.
    Tydzień temu miałam nową mame do nauki chustowania i miała jakąs podróbe..fakt bawełna to była ale czy skośnokrzyżowa nie jestem pewna, na moje oko nie..
    A dziś myslałam że padne, mama mi podaje chuste, juz z daleka se myślę "ło matko" co to jest?
    dotykam no jak to co zwykłe płótno!Takie wiecie prześcieradłowe i cieńkie że jakbym mocniej szaprnęła to bym rozdarła na pół.
    No to się pytam gdzie to nabyła? - na alegro
    No i zaczynam jej tłumaczyć czemu nie taka itd i tak z ciekawoście zapytałam ile dała spodziewałam się że ok 50 zł(bo kiedyś na alegro takie widziałam) - ona mówi 130 no zatkało mnie totalnie
    Kazałam jej złożyć reklamację - bo sprzedająca naopowiadała jej bzdur ze to 100% bawełna i że skośnokrzyżna!!!
    Dla mnie to jest straszne że ktoś zarabia w taki sposób
    No ale po moim wykładzie mama sama przyznała że gdyby miała te wiedze która teraz ma na pewno by tego prześcieradła nie kupiła.
    W zeszłym tygodniu miałam to samo, kółkowa była z grubego płótna - jakaś samoróbka bez metki. I mama twierdziła że nie umie ułożyć w niej dziecka. Dałam jej moją kółkowa i już nie było problemu. Materiał super opatulił dzidzie a dzidzia miała 4 tyg.
    Tzn ta z płótna mogła by być dla wiekszego dziecka, które już samo siedzi, ale dla maluszka nie wydawało mi się najlepszym rozwiązaniem.
    Powiedzcie że to nie tylko ja tak mam .......
    I zamiast pokazywać jak wiązać, to robie wykłady dlaczego taka chusta a nie inna ...........
    Az sie boje co zobacze za tydzień
    Ostatnio edytowane przez anoli85 ; 11-11-2010 o 23:48 Powód: literówka :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •