Pokaż wyniki od 1 do 20 z 73

Wątek: wkurza mnie to!---> podróbki chust

Mieszany widok

  1. #1
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie wkurza mnie to!---> podróbki chust

    No musze się wypisać bo mnie to męczy.
    Tydzień temu miałam nową mame do nauki chustowania i miała jakąs podróbe..fakt bawełna to była ale czy skośnokrzyżowa nie jestem pewna, na moje oko nie..
    A dziś myslałam że padne, mama mi podaje chuste, juz z daleka se myślę "ło matko" co to jest?
    dotykam no jak to co zwykłe płótno!Takie wiecie prześcieradłowe i cieńkie że jakbym mocniej szaprnęła to bym rozdarła na pół.
    No to się pytam gdzie to nabyła? - na alegro
    No i zaczynam jej tłumaczyć czemu nie taka itd i tak z ciekawoście zapytałam ile dała spodziewałam się że ok 50 zł(bo kiedyś na alegro takie widziałam) - ona mówi 130 no zatkało mnie totalnie
    Kazałam jej złożyć reklamację - bo sprzedająca naopowiadała jej bzdur ze to 100% bawełna i że skośnokrzyżna!!!
    Dla mnie to jest straszne że ktoś zarabia w taki sposób
    No ale po moim wykładzie mama sama przyznała że gdyby miała te wiedze która teraz ma na pewno by tego prześcieradła nie kupiła.
    W zeszłym tygodniu miałam to samo, kółkowa była z grubego płótna - jakaś samoróbka bez metki. I mama twierdziła że nie umie ułożyć w niej dziecka. Dałam jej moją kółkowa i już nie było problemu. Materiał super opatulił dzidzie a dzidzia miała 4 tyg.
    Tzn ta z płótna mogła by być dla wiekszego dziecka, które już samo siedzi, ale dla maluszka nie wydawało mi się najlepszym rozwiązaniem.
    Powiedzcie że to nie tylko ja tak mam .......
    I zamiast pokazywać jak wiązać, to robie wykłady dlaczego taka chusta a nie inna ...........
    Az sie boje co zobacze za tydzień
    Ostatnio edytowane przez anoli85 ; 11-11-2010 o 23:48 Powód: literówka :)

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    I bardzo dobrze, że mówisz, bo czasami to, że ktoś ma chustę z niodpowiedniego materiału wynika po prostu z niewiedzy.


  3. #3
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie

    Wiem wiem że to wynika z niewiedzy, i nie wiem czemu mamy myslą że żeby przyjść na KK musza już mieć chustę a póżniej klops...........
    Przecież wszędzie pisze, żeby wpierw zobaczyć, zapytać ewentualnie pomacać - przynajmniej ja tak mam
    Dlatego tez między innymi zajęłam się tym "oświecaniem" w moim mieście
    Nie ma co lubie to
    Widok zadowolonej zachustowanej mamuśki

  4. #4
    Chusteryczka Awatar rhodiana
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Bieruń
    Posty
    1,501

    Domyślnie

    A zdążają się takie, które mają dobre chusty??? No i ciekawe czy sprzedawca na allegro uwzględni reklamację....

  5. #5
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie

    Tak, ale tylko te co są po Naszej szkole rodzenia bo tam już im prowadzace mówią że mają wpierw iść do mnie zanim coś kupia No i kilka przyszło z dobrymi chustami
    No podobno ta aukcja jest zablokowana, usunięta - hmmmmm wiesz jak ktos pisze że bawełna a przysyła płótno no to chyba podlega reklamacji??

  6. #6
    Chusteryczka Awatar rhodiana
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Bieruń
    Posty
    1,501

    Domyślnie

    Na Allegro jest mnóstwo naciągaczy, którzy liczą że ktoś się nie zna, albo nie będzie mu się chciało walczyć Ale, żeby 130zł za takie badziewie to przesada!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •