Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 343

Wątek: Piaseczno

  1. #41
    Chustofanka Awatar charlie
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    257

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vernea Zobacz posta
    Jeśli uda nam się jakoś spotkać to mam propozycję. Może przyniosłabym kilka chust, tak na poprzymierzanie, pooglądanie. Nie wiem jeszcze które, bo wygląda na to, że skład mojego stosiku się zmieni Ale wezmę coś ciekawego (mam nadzieję).
    Jestem za!

    Sama się odstawiła po roku, 4 miesiącach i 2 dniach

  2. #42

    Domyślnie

    hej,odebrałam. zdrówka dla małej!!! taki sezon, co tu zrobić - ciężko coś planować z dziećmi.
    mi przyszły piątek pasuje nieco mniej, bo o 14 mamy w Warszawie alergologa i mogłabym wpaść dosłownie na chwilę. a też chciałabym przynieść swoją chustę i trochę pooglądać Waszych... na poniedziałek póki co nie mam żadnych planów.

  3. #43
    Chustomanka Awatar Anque
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    592

    Domyślnie

    Karo - Ania poinformowana
    Jestem jak najbardziej za tym aby obejrzeć co tam macie ciekawego
    czerwcowa Natusia 2010

  4. #44
    Chustonówka Awatar Aine
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    okolice Piaseczna k W-wy
    Posty
    47

    Domyślnie

    Anque dzieki za poinformowanie Karo Ja nie zagladałam bo wiedziałam że spotkania nie ma a mało przy kompie byłam przez ostatnie dni.
    Ja się dostosuję co do nowego terminu byleby nie był to wtorek. Mam nadzieję że zawieje i zamiecie nam nie przeszkodzą się spotkać
    Czy któraś z Was ma MT? Bo ja właśnie zakupiłam swojego przecudnej urody u pani_olo i liczyłabym na pomoc w pierwszych próbach wiązania. No i jakby mnie ktoś ośmielił w motaniu nie siedzącego jeszcze dziecka w plecak to byloby super. Jak na razie tak przeraża mnie moment zarzucania sobie Jaśka na plecy że nie mam odwagi spróbować.
    I jak się czuje malutka? Katar się poddał choć trochę?
    Ostatnio edytowane przez Aine ; 29-11-2010 o 19:12

  5. #45
    Chustofanka Awatar charlie
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    257

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aine Zobacz posta
    No i jakby mnie ktoś ośmielił w motaniu nie siedzącego jeszcze dziecka w plecak to byloby super. Jak na razie tak przeraża mnie moment zarzucania sobie Jaśka na plecy że nie mam odwagi spróbować.
    Mam dokładnie ten sam problem

    Sama się odstawiła po roku, 4 miesiącach i 2 dniach

  6. #46
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,351

    Domyślnie

    Tak w ogóle to patrząc za okno zastanawiałam się czy byście dziś do mnie dotarły
    Katar niestety nie chce się poddać Asik męczy się choć dzielny jest bardzo, niestety również gorączkuje. Zasnęła w chuście pierwszy raz od kilku miesięcy! Potem spała w wózku, inaczej nie szło. Mimo to cały czas mam nadzieję że zwalczy infekcję... katar przezroczysty, więc póki co ok. Ale oczyszczanie noska - masakra
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  7. #47

    Domyślnie

    no ja też się zastanawiam, jakbysmy wszystkie przez te zaspy przebrnęły - u mnie jest total! ale jak się przyzwyczaimy, to jakoś da radę poza tym mam super traperki i śniegi mi nie straszne.

    co do zarzucania dziecia na plecy, to może z naszą asekuracją ze wszystkich stron będzie można potrenować

  8. #48
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    Karo trzymajcie się dzielnie i zwalczajcie katar. Oby przeszedł jak najprędzej. My dzisiaj siedzieliśmy w domu Pogoda nie sprzyjała spacerom. Może jutro wyjdziemy, byle żeby nie wiało. A reszta... da radę
    Noooo... z tym wrzucaniem na plecy to tak jest stresowo. My zaczęliśmy niedawno. Nosimy się po domu bo na kurtkę koszmarnie mi się dociąga. Więc na dwór to raczej z przodu. Najpierw przetrenowałam na starszej Za pierwszym razem jak młodego machnęłam to mi chciał przelecieć przez plecy i wypaść z drugiej strony, ale już jest lepiej i dzielnie trenujemy. Ale pierwsze motania to ugotowana byłam i mokra ze stresu Młody jeszcze nie załapał, że tak może być fajnie i na plecach to tylko manducę toleruje. Z chustą różnie. Ale powoli idzie. Jest ciężki, więc trochę trudniej go tak majtnąć
    Fajnie jakbyśmy się spotkały w tym tyg. Potem będzie mi trudno się wyrwać No ale zobaczymy.

  9. #49

    Domyślnie

    w tym tyg to ja mogę tylko w czwartek jakby co.

  10. #50
    Chustonówka Awatar Aine
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    okolice Piaseczna k W-wy
    Posty
    47

    Domyślnie

    Karo u nas tak samo z oczyszczaniem noska. Głowa mam wrażenie że mu zaraz odfrunie tak nią kręci. Plus codziennie to samo przy spryskiwaniu solą morską.
    Fajnie że pomozecie z plecakiem. Probowalam z mezem motac ale on panikarz jest i zamiast asekurowac to mi jeczal "ale on Ci leci do tyło, ale on Ci leci!".
    Ja w przyszlym tygodniu tylko juz wiem ze w srode nie moge jakby cos.

  11. #51
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    A u mnie starsza taka zakichana, że aż mi jej szkoda Młody dzielnie się trzyma, więc jeśli coś to jeszcze w tym tygodniu jestem dyspozycyjna. A potem się zobaczy. Może udałoby się oddać starszą dziadkom, to miałabym kilka dni luzik, ale to będę wiedziała dopiero w poniedziałek

  12. #52
    Chustomanka Awatar Anque
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    592

    Domyślnie

    to ja się pochwalę w sumie to wyszło, że potrzeba matka wynazków
    Mam w domu chorego męża, sniegu tona na zewnątrz i kurkti do noszenia dziecia brak :/ Potrzeba była taka, że musiałam iść po leki do apteki i małe zakupy. I dumam, że z wózkiem to bez sensu...wczoraj byłam to porażka była
    Nagle zaświeciła mi się zarówka, zę mąż ma jeszcze jedną kurtkę na polarze i a nóż obie tam wejdziemy
    I UDDAŁŁOOOO się

    Natkę ubrałam tak jak w domu (miałą na sobie akurat welurowy pajacyk, body, długie skarpety) plus buciki, do tego chusta i rozłożone na nią wszytkie poły no i kurtka zapięta prawie do końca.

    Mam nadzieję ze nie zmarzła...plus jest taki, ze się rozebrałałam i natka nadal sobie śpi u mnie w chuscie
    Muszę zakupić tylko golf dla dwojga i mozemy tak spacerować
    czerwcowa Natusia 2010

  13. #53
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,351

    Domyślnie

    Anque, super Jak Asia była młodsza to też używałam kurtki i polaru męża i było fajnie. Teraz gorzej, bo noszenie tylko na plecach, a tam to już tylko specjalna kurtka, na którą po prostu mnie nie stać. Także korzystajcie.

    Dobra - odnośnie spotkania. Katar zmierza ku końcowi więc od tej strony możemy planować. Gorzej widzę będzie z terminami - czy jest jakiś dzień kiedy WSZYTSKIM pasuje? W piątek nie może Anque, a przyszły tydzień pod znakiem zapytania dla Vernea. Ja jestem dyspozycyjna więc z mojej strony nie ma problemu. Nie wiem co z wtorkiem, bo chciałam się wybrać na spotkanie dla mam w Nowej Iwicznej (nota bene byłoby chyba o chustach ale nie wiem jeszcze na pewno, jakby co dam Wam cynk). Pomyślałam jeszcze o jutrze, z tym że to mało czasu więc nie wiem czy byśmy się zdążyły zorganizować. Mam co prawda lekarza na 10.10 ale to blisko, więc nawet jakby były jakieś obsuwy to do południa powinnam się wyrobić spokojnie. No nic, piszcie jak to widzicie.
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  14. #54
    Chustomanka Awatar Anque
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    592

    Domyślnie

    edit...mogę teroetycznie w piatek bo nie wyjeżdzam...aczkolwiek mam chorego męza wiec wolałabym w przyszłym tygodniu coby jakiegos zarazka nie przynieść..bo biedak grype ma :/
    czerwcowa Natusia 2010

  15. #55
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    Mnie pasuje czwartek, ew. piątek. Kurczę, ale nam się te terminy nie składają

  16. #56
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,351

    Domyślnie

    Tak sobie myślę że teraz w sezonie grypowym to wszelkie spotkania niosą jakieś ryzyko zarazkowe... więc w razie czego trudno mieć pewność kto od kogoś złapał.
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  17. #57
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karo_B Zobacz posta
    Tak sobie myślę że teraz w sezonie grypowym to wszelkie spotkania niosą jakieś ryzyko zarazkowe... więc w razie czego trudno mieć pewność kto od kogoś złapał.
    Przy spotkaniach to tego nie unikniesz, niestety Ważne, żeby dzieciaki były nie jakieś zakatarzone to wtedy jest nadzieja, że się uniknie. Chociaż też trudno powiedzieć. Może pogoda troche się poprawi bo teraz ciężko się gdziekolwiek jeździ

  18. #58

    Domyślnie

    w przyszłym tygodniu nie mogę tylko w poniedzialek.
    a teraz to myślę, że grypy nas ominą - przy takich mrozach ludzie mniej chorują, gorzej jak wszystko zaczyna topnieć.

  19. #59
    Chustomanka Awatar Anque
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    592

    Domyślnie

    Ja myślę też ze hartowanie jest ważne...moje dziecię dopiero poznaje co to mrozy..i postanowiłam wychodzić z nia każdego dnia..chyba, ze pogoda będzie zupełnie do kitu...sama też na tym skorzystam...Mąż chory już drugi tydzień a my się dzielnie trzymamy
    czerwcowa Natusia 2010

  20. #60
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,351

    Domyślnie

    Cały czas myślę jak to zrobić z tym spotkaniem i chwilowo mam taki pomysł: spotkanie w ten piątek, z tego co patrzyłam to pasuje chyba wszystkim poza aleksandrią. A potem kolejne spotkanie w przyszlym tygodniu w taki dzień, żeby na pewno pasowało aleksandrii no i jak największej liczbie z nas, bo wszystkim być może nie da rady. Co o tym sądzicie?
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •