Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: mistrzynie :)

  1. #1
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie mistrzynie :)

    Zainspirowała mnie DonKaczka swoim stwierdzeniem o fachowcach.
    Wklejam:

    "You are a Master Babywearer
    In China, it is said that "A master is anyone who knows more than you do." So, you are all master babywearers compared with most of the moms in the world. You do NOT need to know everything there is to know about babywearing -- if you know even ONE carry with even ONE type of carrier, you are in possession of knowledge other moms desperately want -- even if they do not yet know they want it. ;-D Therefore, you should all feel confident enough to teach others! So, pick a public place, pick a day of the week, and start sharing your skills with other families! "

    www.mamatoto.org

    Ha, mistrzynie - do dzieła!

  2. #2
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Swietne!
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    Świetne Marta, skąd masz takie smaczki?
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  4. #4
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    podałam adres

    bo ja taki nurek internetowy jestem, jak coś zgugluje, to potem mnie wciąga na kilka linków głębiej aż się powietrze kończy.......

  5. #5
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    ah, mój mąż to nazywa "przekleństwo linkowania"
    tez tak mam, potrafię godzinami cuda czytać idąc za linkami
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  6. #6
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    najgorzej jest jak już czuję, że nie ogarniam i się .... zgubiłam

    a potem samo zamykanie przeglądarki to koszmar, bo coś ciekawego się może zgubić.
    w zakładkach mam CHAOS nieogarnięty...

  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    471

    Domyślnie nurkiem netowym tez jestem

    tez tak mam - nurkuje i nie ma mnie - czytam i klikam - uwielbiam to

    teraz moge bo karmie i robie za poduszke dla
    Jestem mama potrojna. Zostalam nia na raty, w 2002, 2005 i 2007.

    http://www.ratujmaluchy.pl/

  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mart
    najgorzej jest jak już czuję, że nie ogarniam i się .... zgubiłam

    a potem samo zamykanie przeglądarki to koszmar, bo coś ciekawego się może zgubić.
    w zakładkach mam CHAOS nieogarnięty...


    mam to samo ale ostatnio uporzadkowalam troche
    a jaki zal jak sie przegladarka wywroci i okienka zgina, a nuz tam cos waznego bylo
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Siemonia (G. ÂŚlÂąsk)
    Posty
    194

    Domyślnie

    Na chaos i ciekawee fragmenty na różnych stronach znalazłam sposób: nootatnik Google'a. Można sobie wklejać tylko ten interesujący fragment, zamiast dodawać stronę do ulubionych. Ja zwykle pamietam pozniej, jak strona wygladala, i ze to byl taki fragment posrodku artykulu - ale na ktorej stronie pozostaje dla mnie tajemnica i drugi raz rzadko udaje mi trafic, mimo ulubionych Ten notatnik jest genialny w takich przypadkach. I przy przeglądaniu sklepów internetowych.


  10. #10
    Chustomanka Awatar Kasia
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Düsseldorf, Niemcy
    Posty
    843

    Domyślnie

    Z takiego wyszukiwania wesole rzeczy sie pozniej biora. Widac, kto sie czym inspiruje, piszac bloga czy robiac strone czasem jest nawet slowo w slowo to samo wraz ze zdjeciami

    Bonkreta, ja tez pracuje z notatnikiem, ale zwyklym, takim pra-wordem.
    Przydaje sie do szybkiego poszukiwania "gdzie ja to widzialam".

    Najgorzej, jak pozostaje mi tylko wrazenie jakiejs strony - wiem, ze to wygladalo tak i tak, ze byly takie to a takie teksty, ale nijak nie moge sobie przypomniec adresu...wtedy czasem history pomaga albo przypominanie kontekstu - co sie dzialo, gdy pierwszy raz wchodzilam na dana stronie.


    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Kasia z Chustomanii
    Kasia z Chustomanii *



    *Chustomania ® - portal dla rodziców i szkolenia dla doradców noszenia

  11. #11
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    moim zdaniem: na wiele tematów zostało powiedziane wszystko lub prawie wszystko i tworząc stronę, czy bloga nie zawsze chodzi o odkrywanie ameryki, ale raczej o zebranie różnych, często postrzępionych informacji w jednym miejscu. oczywiście, jeżeli coś jest kopiowane dosłownie to powinnien być odnośnik do źródła, no chyba, że jest to opis chusty na przykład.
    ja tworzę stronę na temat ec i nie zamierzam wyważać otwartych drzwi. tłumaczę po prostu istniejącą, rewelacyjną niemiecką stronkę, oczywiście za zgodą jej autora. dodaje swoje doświadczenia i przemyślenia i myślę, że wyjdzie coś fajnego.
    zresztą osobiście nie widziałam jeszcze strony internetowej, która byłaby wypadkową tylko i wyłącznie własnej wiedzy i doświadczeń.
    ale tobie kasiu chodzi chyba o takie dosłowne kopiowanie słowo w słowo, prawda?
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  12. #12
    Chustomanka Awatar Kasia
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Düsseldorf, Niemcy
    Posty
    843

    Domyślnie

    Tak, Aniu - chodzi mi o doslowne kopiowanie. Bibliografia to inna sparwa, w wielu dziedzinach sie bez cytowania nie da rady. Poza tym sa dziedziny, w ktorych Ameryki sie nie odkryje, na przyklad w sloganach reklamowych.
    Kasia z Chustomanii *



    *Chustomania ® - portal dla rodziców i szkolenia dla doradców noszenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •