Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: Charlie Banana, kieszonka

  1. #61
    Chustonoszka Awatar Nakinom
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    118

    Domyślnie

    Bardzo mnie zaskoczyło że Charlie pasowały na moją chudzinkę już przy wadze 2,8 kg, pospinane na maksa wcale nie robią wielkiej pupy.
    Jedyne co mi się nie podoba to pul który się jakoś dziwnie posklejał, ale tylko w jednej a wszystkie traktowane tak samo (pranie czasem na 40 czasem na 60stopni). Mimo tego ciągle nadaje się do użytku.
    Synuś maj 2011 Córeczka kwiecień 2016

  2. #62
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    5

    Domyślnie

    Moje ChB też pasowało zaraz po wyjściu ze szpitala, jednak nie bardzo się polubiliśmy. Miałam wrażenie że w tej pieluszce małej jest niewygodnie, przestawała płakać gdy tylko ją ściągałam. Straszna szkoda bo fajnie wykonana. I super wkład! z chęcią dokupiłabym więcej wkładów tej firmy, ale nie mogę namierzyć sklepu który miałby w ofercie same wkłady. Póki co kieszonka leży na dnie stosiku i czeka- może jeszcze się do niej przekonamy.

  3. #63
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    85

    Domyślnie

    Pupa mojego b. dużego rocznika nie wystaje o dziwo. Cały czas mi się wydaje, że z nich wysrósł i jestem zaskoczona za kazdym razem jak zakładam, że nie!
    • "Nikt dobrze nie wiedział skąd się wzięli, dość że pewnego dnia zamieszkali w lesie we dwoje: Mama-Kangurzyca i mały jej synek zwany Maleństwem."



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •