Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 63

Wątek: Charlie Banana, kieszonka

  1. #41
    Chustomanka Awatar Linus
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    616

    Domyślnie

    to ja dołożę swoją (pozytywną) opinię
    my mamy tylko CB i to prawie od początku pieluchowania
    na dzień rewelacja. jak wychodzimy na spacer wkładamy dwa wkłady i spokojnie daje rady
    jedynie na noc się u nas nie sprawdziła i właśnie szukamy alternatywy
    po dopasowaniu nic nie wycieka no i pupa nie jest ogromna
    także polecam w 100 %

  2. #42
    Chustomanka Awatar Mama Lili
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Berlin
    Posty
    625

    Domyślnie

    U nas używana jako pielucha dzienna. Na początku były wycieki, więc chyba się zraziłam i nawet na noc nie próbowałam... Myślę, że przy nóżkach polar się wywija (na gumkach) i stąd wypadki Mam one size, na mikrodziecię się ładnie dało dopasować. Wzory super, zwłaszcza 'budowa'


  3. #43
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Mieliśmy 3 kieszonki Charlie
    niestety przy naszym synku nawet z dwoma wkładami na raz po jednym siknięciu był przeciek - albo przy nóżkach, albo górą

    Kombinowałam z milionem ustawień, niestety albo gumki poodciskane, a i tak gdzieś cieknie, albo nic się nie odciska, a cieknie jeszcze bardziej.

    Poszły na sprzedaż, może spróbujemy jak malec zacznie chodzić.

    Jeśli chodzi natomiast stricte o wykonanie i jakość - są super według mnie jedne z najlepiej wykonanych.

    PS. nam wszystkie kieszonki ciekną, a trochę już próbowałam różnych

  4. #44
    Chustonówka Awatar gilese
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    31

    Domyślnie

    Mamy dwie jedną w roboty i drugą zwykłą żółtą mają dwa różne systemy regulacji gumek przy nóżkach (jedna na guziczki, druga ma takie malutkie szlufki jak przy regulacji np. szelek w spodenkach). Powiem szczerze, że średnio się lubię z tymi pieluszkami bo najpierw były za duże i robiły ogromną pupę, teraz mimo fajnej regulacji odciskają się na brzuszku i nóżkach, a pozatym jako jedyne zaczęły mi podśmierdywać i nie pomaga nic na to :-/ Podsumowując trochę się rozczarowałam, bo kupiłam jeszcze przed porodem i myślałam, że to takie pieluszki od urodzenia, raczej już nie kupię, są inne, lepsze. No i wolę bambus

  5. #45

    Domyślnie

    Mamy 14szt CB stosujemy je tylko na dzień. W nocy dawały radę ale tylko do około 5 miesiąca. Później zaczęły się przecieki, ale to i też dla tego, że synek pije po 5 razy w nocy pierś do tej pory więc ma dużą potrzebę siusiania Faktycznie polarek jest w nich cienki i czasem pupka jest mokra. Na szczęście synkowi aż tak bardzo to nie przeszkadza. Traktujemy to jako wstęp do odpieluchowania Regulowane gumeczki przy nóżkach są rewelacyjne! Napki solidne i pul mięciutki. Pieluszka bardzo zgrabnie leży na pupie.

  6. #46
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Ja mam dwie CB, obydwie kupione uzywane. Dla mnie są super, jedne z moich ulubionych. Pięknie leżą na mojej córce, tworza zgrabną pupkę. Rzadko mi przeciekają, w zasadzie tylko wtedy gdy mała za długo w nich siedzi. Używam tylko w dzień.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  7. #47
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    rewelacyjna!

    wspaniała w dopasowaniu (zarówno dla szczupłych, jak i grubych udek), łatwy do włożenia wkład, polarek nie szarzeje, zgrabniutka na pupie, nie przecieka

    jedyne, co mogłabym jej zarzucić to ograniczenia jeżeli chodzi o wzór (z tego, co wiem występują jednokolorowe lub jedynie jednokolorowe z rysunkiem na pupie)

    pielucha 10 na 10!

  8. #48
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    po już półtora roku stosowania różnych wielo, z pełnoą odpowiedzialnością stwierdzam, ze CB to najlepsze pieluchy, zaraz po nich Babyetty.
    miśki dwa i mały ktoś

  9. #49
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Ja też miałam okazję jakiś czas temu wypróbować i też uważam, że jest to świetna pielucha. Fajny polarek. Jak dla mnie wkładanie wkładu może lekko nie wygodne bo ciężko było mi włożyć rękę w ciasną przestrzeń ale poza tym super. Nam przeciekają nieco przy nóżkach ale nam wszystkie kieszonki przeciekają więc żadna nowość. Choć trzeba przyznać, że CB najwolniej nam namaka ze wszystkich jakie miałyśmy. Poza tym jest to jedyne One Size jakie widziałam tak wąskie i tak ładnie dopasowujące się. Gumki też wydają mi się w miarę delikatne. Na moim dziecku się nieco odciskają ale na nim się wszystkie odciskają - pampki też. Ogólnie wydaje mi się, że pielucha godna polecenia.

  10. #50
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    To nasze jedne z ulubionych kieszonek dla dziecka do mniej więcej roku, potem okazały się za mało chłonne.
    Zalety:
    - OS nie są zbyt głębokie i przez to dziecku łatwiej jest nabyć nowe umiejętności typu obroty, pełzanie itd. śmiałam się, że to nasza pieluszka gimnastyczna
    - polar bardzo szybko się nawet nie kulkuje tylko jakoś tak dzieli na części, nie wiem ja to określić bo on jest z takim dłuższym włosiem a nie krótki i to tak jakby się w grubsze pasemka zbijał ale t nie kulkowanie IMO
    - kolorki rewelacyjne, wzorki tak samo, naprawdę piękne
    - napy super, nigdy nic się nie zepsuło i nie rozpinało samo
    - trochę gorzej jest z rozmiarowymi go one są już głębokie ale np. M są bardzo szczupłe w brzuszku. L za to są ogromne
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  11. #51

    Domyślnie

    do ilu Wam starczała ta pieluszka?
    zastanawiam się nad onesizem, a moja klucha ma 6,5 mca i 9,2 kg i nie wiem czy nie będzie na króciutko...

  12. #52
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Przy zakupie CB powiedziano mi że na pewno do końca okresu pieluchowania nie starczy. Na razie synek ma prawie 8 kg i gumeczki są ustawione na S.

  13. #53
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    Myślę, że starczy do końca. Malutka moja też grubasek Mam jedną, ale jestem bardzo zadowolona. Jeszcze spinam napkami na długość i na szerokość spory zapas, choć np. yetty mam rozpięte na długości na maksa. Może raz mi przeciekła. Używam na dzieńMyślę, że wada to ten biały polarek, który u mnie zszarzał dość szybko, choć pieluchę mamy od nowości. No to jak bym się miała do czegoś przyczepić


  14. #54
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Ignaś ma ponad 14 kg i jeszcze jako tako starcza. Ale już na styk.

    Mamy CB one size
    miśki dwa i mały ktoś

  15. #55
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    a powiedzcie mi jak się sprawują obrazki na pupie po dłuższym użytkowaniu? Mam dwie i chcę kupić sobie jeszcze, ale nie wiem czy lepiej zwykłą, czy w obrazkiem?

  16. #56
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Julla Zobacz posta
    Ignaś ma ponad 14 kg i jeszcze jako tako starcza. Ale już na styk.

    Mamy CB one size
    my mamy jakies 14,5 kg i niestety w pasie już zbyt mała (moje dziecko pulchne jest), pielucha musi byś spięta na wszystkie 3 snapki zjednej str. 1 snapka nie daje rady, szkoda bo to najlepsza pielucha ever (imo)

  17. #57
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    Rewelacyjna pielucha, mam 3 szt, młody wazy koło 14 kg, jest juz na styk, ale jeszcze ubiera, nie przeciega i super wygodna, zwłaszcza jak mały biega, wg mnie 10 na 10

  18. #58
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    a powiedzcie mi jak się sprawują obrazki na pupie po dłuższym użytkowaniu? Mam dwie i chcę kupić sobie jeszcze, ale nie wiem czy lepiej zwykłą, czy w obrazkiem?
    mam jedną gładką jedną z nadrukiem, obie 2 lata użytkowane i są jak nówki (no prawie), kolory i nadruki jak u nówki
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  19. #59
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    mam jedną gładką jedną z nadrukiem, obie 2 lata użytkowane i są jak nówki (no prawie), kolory i nadruki jak u nówki
    u nas dokładnie tak samo, uzywamy 8 miesięcy,

  20. #60
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    742

    Domyślnie

    Bardzo lubię te pieluszki. Mam kilka, kolory się nie spierają, polar jest w porządku mimo, iż czasem piorę je nawet w 60 st. Podoba mi się regulacja rozmiaru w OS. Używam prawie rok. Wkładki długo schną.
    Juleczka 17.02.2013, Antoś 04.06.2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •