Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: dlaczego moje dziecko obija głową o obojczyk?

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    krakow
    Posty
    147

    Domyślnie dlaczego moje dziecko obija głową o obojczyk?

    Przy wiązaniu kieszonki i koali Jagoda, kiedy zasypia, opiera czoło o mój obojczyk i te kości które są nad piersiami. Jeżeli siedzę to jeszcze pół biedy, ale kiedy chodzę, jej głowa podskakuje. Ona śpi i wygląda, że jej to nie przeszkadza, ale martwię się o jej głowę i to, że ona tak się obija. Mam jednak dość twarde te kości, a ona czaszkę .

    W którym miejscu leży głowa waszych dzieci, kiedy śpią? Czy mam dziecko za wysoko? Powinnam luźniej wiązać? A może właśnie wyżej, żeby ona o ten obojczyk opierała policzek, a nie czoło? A może ani wyżej, ani niżej, a ściślej (żeby nie podskakiwała)? Poradźcie.

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    a możesz pokazać jakąś fotkę ?? łatwiej byłoby doradzi
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    naciagnij jej na glowe chuste, ta czesc z plecow, jesli jest wystraczajaco wysoko, ale musisz przy motaniu scicle gorna krawedz napiac
    albo boczne ogony rozciagnij i naciagnij jej na glowke, te mozesz dociagnac jak juz zasnie
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •