Strona 1 z 12 12345678911 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 237

Wątek: NappiMe

  1. #1
    mamru
    Guest

    Domyślnie NappiMe

    no to zaczynam? Kto już ma? Bo ja mam i bardzo jestem zadowolona
    mam kieszonkę i formowankę bambusową. Więc tak:
    starannie uszyte
    piękne po prostu
    ten polarek bambusowy przy pupie rewelacyjny, miękki, bardzo przyjemny w dotyku
    bardzo zgrabne pieluszki, wąskie w kroku, nie robią "dużej pupy"
    najbardziej podobają mi się te wąskie skrzydełka do zapinania-nigdzie wcześniej nie widziałam takich wąskich skrzydełek i to jest super! Bo np mam problem we flipie przy moim najmłodszym sikaczu że zawsze skrzydełka są mokre choć pieluszka niekoniecznie zesiurana na full, a tu tego problemu już nie mam
    co do chłonności pieluszek się nie wypowiadam bo ta jest niczym wino, im starsza tym lepsza

    jednym słowem jestem bardzo zadowolona, gratuluję Moniko, skuszę się na jeszcze
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 06-01-2015 o 16:06

  2. #2
    Chustopróchno Awatar Mamamaria
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Ostrowo
    Posty
    14,742

    Domyślnie

    też mam i trochę zachwytów tu: http://forum.chusty.info/forum/showt...t=43586&page=5
    Jest bardzo zgrabna i wydaje się malutka, ale pasuje na ponad dwulatka. at ich "małość" zachwyca mnie. Chłonność zachwyciła mnie już po pierwszym praniu. Materiały, z których szyje Monika są bardzo mięciutkie i milutkie. Cała pieluszka jest super miluśka.
    Chcę więcej!
    Moniko, szyj!

  3. #3
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    a co to za pieluszki,bo nie wiem juz wiem
    Ostatnio edytowane przez ewaibartek ; 30-10-2010 o 16:33

  4. #4
    Chustoguru Awatar ala
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    6,711

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewaibartek Zobacz posta
    a co to za pieluszki,bo nie wiem juz wiem
    zajrzyj na handmade
    DOULA

    najczęściej zaglądam z telefonu, więc proszę o cierpliwość w odpisywaniu

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    ja też mam i też pochwalę
    - starannie uszyta
    - wąska w kroku
    - mikropolar bardzo milutki i delikatny
    - przystępna cena
    - przemiła obsługa!!!

    Posiadamy welurową formowankę, a czekamy na sowy

    Kieszonka jest boooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooska!!! !!
    Ostatnio edytowane przez AMK ; 07-12-2010 o 13:01

  6. #6
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    zmieniam tytuł
    Ostatnio edytowane przez mamru ; 24-01-2011 o 23:22

  7. #7
    Chustonoszka Awatar Wrotecka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    121

    Domyślnie

    I ja jestem bardzo zadowolona z pieluszek NappiMe.

    są naprawdę małe i zgrabne, chyba najmniejsze z pieluszek jakie miałam, ładnie leżą na moim roczniaku. Dzięki tej kompaktowości nie muszę już na wyjścia brać wielkiej torby z ogromnymi pieluchami
    bardzo szybko schną (przynajmniej wersja z mikropolarkiem, welurek syntetyczny też dość szybko) - z pralki wyciągam prawie suche
    starannie obszyte
    w każdej kolorowe, wesołe napki
    przepiękne wzory, niektóre unikalne
    mikropolarek daje uczucie prawdziwej suchości, moja mama ostatnio dziecko 4 godziny w pieluszce trzymała bo mówiła, że sprawdzała i cały czas Olka miało sucho - okazało się że przy pupie sucho ale wkładka mokra, że ho ho. Przy okazji nic nie przeciekło.
    co do mikropolaru w pierwszym kontakcie miałam mieszane uczucia. Jest super bo jest taki milutki i cieniutki, ale bez wkładki robi wrażenie czegoś naprawdę delikatnego i się czasem zastanawiam ile przetrzyma. Ale to chyba tylko takie subiektywne wrażenie, po doświadczeniach z grubszymi pieluchami, bo naprawdę ogólnie fajny jest bardzo
    duży wybór materiałów na pieluszkę i od pupki, każdy wybierze coś dla siebie


    Plus do tego - super kontakt z Moniką (szyjącą), wysłucha, doradzi i wszystko bardzo cierpliwie.



    Ogólnie, duże brawa Moniko i czekam na więcej pieluszek tak bardzo cieszących oko

    A na zachętę 2 ujęcia pomarańczowych stworków z welurkiem. Więcej się nie dało bo wiercioszek straszny



    Ostatnio edytowane przez Wrotecka ; 07-12-2010 o 12:52
    Moje dwie ślicznotki: Hania 12.01.2008 i Ola 26.12.2009

  8. #8
    Chustomanka Awatar anitanelka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    785

    Domyślnie

    Ja z użytkowaniem muszę poczekać, ale pierwsze wrażenie mogę opisać

    No więc, pieluszka prześliczna, starannie wykonana, wydaje się malutka, ale przymierzyłam na moją 16-kg panne i weszła wiec jestem pod wrażeniem. Polarek wydaje się jakby za cienki, ale pewnie przy użytkowaniu będzie ok, tak jak piszą dziewczyny, bardzo miły i miękki...

    Ja szczerze polecam




  9. #9
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    my już przetestowaliśmy 2 z 3 nabytych więc mogę się dopisać do listy pochwał jak wyżej.
    Po pierwsze pieluszki śliczne, najzgrabniejsze jakie kiedykolwiek miałam !!!!
    Po drugie idealnie dopasowane, przynajmniej na moim juniorku leżą perfekt !!!!
    Po trzecie straranność wykonania, jakość materiałów i słonikowa metka SUPER !!!!
    Po czwarte świetny kontakt z przemiłą autorką tych cudeniek !!!!

    Reasumując: napewno skuszę się na więcej !!!!

    No i skusiłam się kolejna NappiMe jedzie do nas
    Ostatnio edytowane przez Sylaba ; 16-12-2010 o 15:44
    Mama dwóch super chłopaków : Pawełka - raczka (07.1999), Daniuszki - skorpionka (11.2009) i maleństwa, które byłoby rybką (11.2008)

  10. #10
    Chustomanka Awatar czuppi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Gdynia, obecnie Gdańsk
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    Pieluszki są świetne Nie jestem fanką one-sizów, bo Miłek ma w nich duży kuperek ale te pieluszki leżą bardzo ładnie, są naprawdę starannie uszyte i te przepiękne wzory... Jestem zachwycona i nie mogę doczekać się reszty pieluch
    Miłosz-11.05.2010

  11. #11
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    103

    Domyślnie

    Wreszcie moge napisac kilka slow.
    Jakosc wykonania super.
    Zgrabnosc mnie zaskoczyla. Naprawde leza rewelacyjnie.
    Chlonnosci jeszcze nie moge ocenic, bo wklady dopiero raz prane.

    Naprawde zaluje ze mam juz wystarczajaco duzo pieluch, bo chetnie bym sobie kupila wiecej NappiMe ( i pewnie i tak to w koncu zrobie. Ale na szczescie Monika nie przyjmuje chwilowo zamowien. Ufff)

  12. #12
    Chustonówka Awatar adusia2000
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kiel, DE
    Posty
    31

    Domyślnie

    nie napiszę nic nowegopieluszki sa świetne, bardzo fajny krój, wąziutkie w kroku, zgrabniutkie i pięknie leżą na pupie, a do tego są prześliczne! ja jestem nimi zachwycona i z utęsknieniem czekam na następne!!

  13. #13
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Berlin/Lodz
    Posty
    111

    Domyślnie

    Troszke juz potestowalysmy wiec moge popelnic recenzje

    Kieszonki jeszcze nie leza zbyt szczelnie na moim czterokilowym szczesciu, ale powoli sie zblizamy do odpowiedniej wagi. Te z minkee sa juz w uzyciu, bo sa grubsze i przez to lepiej przylegaja wokol udek. Kroj jest swietny, w kroku nie jest ani za wasko, ani za szeroko, sa bardzo chlonne zarowno z oryginalnymi jak i z wkladkami z Apple Cheeksow, ktorych namietnie uzywam. Zapinaja sie dobrze, napki trzymaja mocno i sa dobrze nabite.

    Natomiast absolutnym hitem sa u nas formowanki NappiMe. Mamy trzy: dwie bambusowe, jedna bawelniana, wszystkie maja polarek bambusowy w srodku i wszystkie trzy sa w ciaglym uzyciu. Poniewaz tatus nie polubil sie z kieszonkami to czekamy na jeszcze jedna partie formowanek, a stosik kieszonkowy przetrzebimy troche. Formowanki plus cieniutki otulacz (u nas Flip) daja mala pupke, sa niesamowicie chlonne, trzymaja na mur beton, nic nie przecieka, a calosc jest miekka i nie ogranicza za bardzo ruchu. Czas schniecia tez jest jak najbardziej udany, w porownaniu do bambuskow Little Lamb schna blyskawicznie (tzn. wyjmuje je suchutkie z suszarki ustawionej na sredni poziom, Little Lamb potrzebuje jeszcze doby, zeby dojsc do siebie po wyjeciu z bebna). Optycznie jak dla mnie sa przesliczne - kremowy welurek z kolorowymi napkami jest naprawde super, az chce sie przewijac

    Serwis tez pierwsza klasa - szybkie odpowiedzi, pomoc w doborze materialow, info o stanie zamowienia.
    ****
    Gosia

    Alizée Nicole (12.11.2003)
    Lara Katharina (11.11.2010)

  14. #14
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,233

    Domyślnie

    Przyszedł czas na recenzję NappiMe z naszej strony.
    Używamy 2 kieszonek z PUL-u bawełnianego i 1 kieszonki Minkee w biedrony (wszystkie z welurem bawełnianym od pupy)

    Przede wszystkim pieluszki Nappime są baaardzo zagrabniutkie, wąskie w kroku.
    Chyba jedyne pieluszki, przy których właściwie nie istnieje problem wielkiej pupy.
    Co bardzo ważne -pomimo wąskiego przeszycia pasują do nich wszystkie posiadane przez nas wkłady, stosowane w pieluszkach kieszonkach innych marek/innego autorstwa.
    Odrobinę zawijały nam sie skrzydełka co troszeczkę miało wpływ na użytkowanie (skrzydełka też potrafią być przemoczone, a poprzez wywinięcie, oddawały wilgoć na ubranka) - szczególnie u chłopców to moze stanowić problem.
    MonikaK jak widziałam wyłapała juz ten problem i obiecała zaokrąglić skrzydełka, czyli już powinno być ok.

    Wielki plus za wzory PUL-u i Minkee - naprawdę urocze, prawdziwie dziecięce motywy.

    Chyba jedynie MonikaK szyje z PUL-u bawełnianego.
    Pierwszy raz mamy pieluszkę z tego rodzaju PULu i potwierdziło się w sumie to, co czytałam gdzieś tam kiedyś o bawełnanych PUL-ach a mianowicie: przecieka szybciej w porównaniu do PUL-a poliestrowego.
    O ile jest to niewątpliwie uciążliwe np przy stosowaniu na noc to w dzień PUL bawełniany sprawdzia się naprawdę nieźle (trzeba pamiętać o częstszej zmianie pieluszki)
    Z utęsknieniem czekam na lato - wtedy to już będzie rewelacyjnie.

    Pieluszka NappiMe minkee - zakupując trzeba mieć świadomość, że w NappiMe materiał minkee (przynajmniej biedrony i pingwiny) nie jest nieprzemakalny, tylko między zewnętrzną a wewnątrzną warstwą jest jeszcze materiał PUL jednokolorowy.
    W użytkowaniu (jeżeli chodzi o przecieki) nie ma to najmniejszego znaczenia.

    Welur bambusowy od pupy jak to bambus - nabiera chłonności po ok. 3 praniach.

    Na pewno jeszcze chciałabym w przyszłości dokupić kilka pieluszek NappiMe, min. z PUL-u bawełnianego.
    Ostatnio edytowane przez mirabel ; 30-12-2010 o 16:11 Powód: literówki

  15. #15
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    to my tylko dopiszemy, że pieluszki są piękne, starannie uszyte, no nic po prostu same plusy, jak ruszy sklep, to kto wie.... no a Monika to przemiły sprzedawca!
    K. 2009M. 2012

  16. #16
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    356

    Domyślnie

    Witajcie,

    Pieluszka ładnie uszyta, ładnie się prezentuje na dziecku.

    Wkładki miłe w dotyku, miękkie i nie tworzące bardzo dużej pupy.

    Na początku troszkę mi przemokła - ale to najprawdopodobniej jest spowodowane tym,ze wkładka była nowa i nie nabrała jeszcze chłonności a po drugie mojemu dziecku właśnie idą zęby.





  17. #17
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    i my po testach
    na pierwszy rzut oka i dotyku wcale nie byłam zachwycona,tak twarda jakaś,ten pul znaczy się,ale potem.......
    stwierdzam,że pieluszka jest bardzo,bardzo fajna
    wąska w kroku,starannie uszyta,polarek delikatny
    wkładki cienkie a chłonne
    tylko niestety trochę ich nie czaję,bo skoro normalnie bedzie się składac z 2 częsci to jeśli złoże na pól dużą to ona będzie jakaś za krótka,a jeśli jej nie złoże tylko doczepię ta krótką to trochę za mało warstw tej wkładki
    niech mi to ktoś przetłumaczy

    i zdjęcia

    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  18. #18
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,135

    Domyślnie

    moja kolej Oliwcia nosiła dwie NappiMe - minkee i z pula bawełnianego. Z obu jestesmy bardzo zadowolone. Minkee dołączyła do domowego stosiku, bawełniana (testowe gitary) gościłyśmy 6 dni, w tym czasie 3 razy na pupalu Jeśli chodzi o same pieluchy - podpisuję się pod tym co wyżej napisały dziewczyny: śliczne, zgrabne, kolorowe, szybko schną, przyjemne w kontakcie ze skórą. Z wkładek mamy długą mikrofibrę składaną + dopinana mała - i w tej wersji jest całkiem nieźle, chłonie ładnie, raz nam się zdarzył mały przeciek ale posiusiane było na maxa. Wkład bambusowo-konopny (z testowej pieluchy) też sprawdziła nam się bardzo dobrze, jedyny minus to zbyt duża ilość nap (moim zdaniem), mam obawy, że może uwierać zwłaszcza dziecko leżące. Myślę, że spokojnie i bez tych nap wkład byłby fajny, jest cieniutki po złożeniu a jednocześnie chłonny. Po ok 3 godzinach zmieniałam pieluchę i dopiero zaczynała byc lekko wilgotna na gumkach przy nóżkach ale bodziak jeszcze ostał się suchy
    Myślę, że jeszcze jakieś NappiMe przygarniemy do stosiku, powala mnie ich kształt i to jak i to jak idealnie leżą na pupie
    fotki tu : http://www.chusty.info/forum/showthr...=43586&page=41
    __________________________________________
    Patryk (2004), Oliwka (2010), Kalinka(2013)

  19. #19
    Chustomanka Awatar ania
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa okolice
    Posty
    750

    Domyślnie

    A ja troszkę przez przypadek troszkę fartem kupiłam biedronki minkee na bazarku. I powiem tylko tyle, że to jedne z najlepszych pieluszek na jakie trafiliśmy w przeciągu ostatniego pół roku prób i błędów. Odszyte idealnie, zgrabniutkie i co dla nas teraz najważniejsze, bo mała chodzi, są wąskie w kroku. I to jest właśnie to! Nic nie przeszkadza, nie gniecie i do tego tak ślicznie wygląda, że żal zakrywać
    mama Julci (06.05.2005) i Lilki (06.12.2009)
    wymianki: http://chusty.info/forum/showthread....h-doda%C5%82am
    na forum bywam troszkę rzadziej, więc proszę o cierpliwość jeśli nie odpisuję od razu

  20. #20
    Chusteryczka Awatar mgosia
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,592

    Domyślnie

    To teraz ja
    Testowaliśmy pieluszkę z PUL-a bawełnianego w gitary. Jesteśmy też właścicielami pieluszki "stworki świąteczne"

    Pieluszki rzeczywiście uszyte zgrabnie. Węziutkie w kroku. Ale w związku z tą zgrabnością nie należą do pieluszek specjalnie wielkich. także nie wiem jak długo jeszcze pociągniemy

    Jeśli o PUL-a bawełnianego chodzi, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Nie jest tak sztywny, jak zdawało mi się, że będzie. A gitarki tak się mojemu mężowi spodobały, że chciał, bym podstępem nie odsyłała jej dalej... No to mu mówię, że nie ma takich i tu cytat "jaki jest sens puszczania do testów czegoś, czego kupić nie można?" No, ale on się specjalnie nie zna na pieluchach (że to o inne rzeczy chodzi)

    Meritum

    Pieluszki godne polecenia
    Dla dzieci nie za wielkich, ale już chodzących
    uszyte b.dobrze
    wielkie brawo dla Moniki

    i na deser



    przepraszam z góry za literówki i brak polskich znaków, często piszę z telefonu
    Gosia mama Lili (10 2009 oraz Hani 03 2012)

    mój blog



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •