Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2456789101112
Pokaż wyniki od 221 do 237 z 237

Wątek: NappiMe

  1. #221
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Zdjęcie z fp na fejsie

    Statki są super!
    Piórka bardzo mi przypominają tulę Willow lub piórka milovii. Komiks też na pierwszy rzut oka jak jeden z wzorów milovia. Choć Poop Art- nazwa idealnie dobrana. Ha ha.

    Jestem ciekawa tych nowych wzorów na pieluszkach. Statki chciałabym mieć w kolekcji

    Tapatalk

  2. #222
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    Nie chciałabym być krytyczna,ale szału nie ma, poza tym,połowa z tych wzorów to jest kalkomania istniejących już wzorów.
    Przyznam,że byłam przekonana,że wzory będą cud miód orzeszki.

  3. #223
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Też jestem zawiedziona. Zawsze mi się podobały wzory Nappime. Tym razem tylko piórka ujdą, ale trudno ich nie kojarzyć z Milovią...

  4. #224
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Nie wiem czy tu mogę, ale to są wzory konkursowe które wygrały, oprócz tego będą jeszcze nasze, ale to już niespodzianka Kalkomanii nie widzę, to są wzory wysłane na konkurs..
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  5. #225
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    no jak nie ma kalkomanii jak piórka to milovia,popart to milovia,łowickie to milovia i mc2 to bumgenius.po prostu sądzilam,że będą bardziej oryginalne i takie "nappimie".
    Wiem,że to prace konkursowe,nie chce ich oceniać bo na pewno każdy się starał,ale na mój gust to te wzory są mało chwytliwe(pop art mi się podoba) i w porównaniu do tych obecnych,dostępnych Nappime to wypadają blado.

  6. #226
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Dlategoż mam nadzieję, że nadworna projektantka nappime stworzy coś na miarę pingwinków, kameleonów, rowerów czy choćby krasnoludków

    Tapatalk

  7. #227
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    no więcej polotu i wyjątkowości po prostu by się przydało tym wzorom. i błagam,dajcie już odpocząć wzorom łowickim,czy w Polsce naprawdę nie ma innej wzorzystej kultury jak tylko łowicz i kurpie?

  8. #228
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    Nie będę wchodzić w dyskusje, a na pewno nie w recenzjach dodam tylko, że wzory są kiepsko widoczne, z zasłoną dymną, widoczne tylko fragmentowo i cóż, nie widać jak wyglądają na prawdę, zreszta o to chodziło, by jednak nuta niespodzianki została. Wzór matematyczny jest długi, zawiły i z różnych stron, w dodatku bardzo rózno kolorowy, nie przypomina mi niczego i mi osobiście bardzo się podoba. Piórka sa zupełnie inne od Milovii, tak samo Poop art. To moje zdanie na ten temat, oczywiście kady ma prawo do własnego.
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  9. #229
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Monika, żeby zamiast mc2 były jakieś całki, pewnie nikomu by nie przypominały Alberta zmień wzory matematyczne

  10. #230
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Racja, nie widzimy całych wzorów, chociaż to co jest pokazane wygląda na większość (no poza Poart i "Albertem"). Przyznam się, że miałam dużo pomysłów i bardzo chciałam zrobić podobny projekt jak ten z E=mc2, ale właśnie nie zrobiłam, bo byłaby to z każdej strony "kopia" BG dla odbiorców - tak rozeznałam. Piórka i Popart wg. mnie będą się kojarzyć z Milovią, no ale nie wszystkim . Nie znam Nappime, nie napiszę recenzji, wydaje mi się jedynie, że to nie jest miejsce na takie dyskusje - ale to moje zdanie. Gratuluję wygranym i powodzenia dla NappiMe!!

    http://pieluszkiwielorazowe.com.pl - blog pieluchującej mamy


  11. #231
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    517

    Domyślnie

    przecież te piórka są zupełnie inne niż w milovii

  12. #232
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Ja tylko dodam że piórka milovia nie są raczej ich autorskim wzorem. Tkaniny w ten wzór można kupić np. na allegro

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  13. #233
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    22

    Domyślnie

    dziewczyny jak wam się sprawują wklady napime?

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

  14. #234
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    124

    Domyślnie

    Ciężko, przy obecnej iloscie wielo, wymyslic coś co się nei będzie kojarzyło z niczym, z chustami tak samo przeciez jest.
    Wszystkie 4.

  15. #235
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2016
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7

    Domyślnie

    Chciałabym kupić kieszonkę NappiMe, ale nie wiem jakie wkłady będą do niej pasować. Możecie coś polecić?

  16. #236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lauren Zobacz posta
    no więcej polotu i wyjątkowości po prostu by się przydało tym wzorom. i błagam,dajcie już odpocząć wzorom łowickim,czy w Polsce naprawdę nie ma innej wzorzystej kultury jak tylko łowicz i kurpie?
    Ja czekam na coś góralskiego

  17. #237
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Meg_Ryan Zobacz posta
    Chciałabym kupić kieszonkę NappiMe, ale nie wiem jakie wkłady będą do niej pasować. Możecie coś polecić?
    Każdy o standardowych wymiarach, czyli najlepiej 13 cm szrokości.
    Plus wszelkie składane.
    Ja wsadzam głównie kokosi i ecodidi bo ruchu nam najwięcej. Babyetta tez pasują.
    Ostatnio edytowane przez Roanna ; 27-07-2016 o 15:24
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •