Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 237

Wątek: NappiMe

  1. #161
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    A moze gumki sa luźne? Też tak miałam w jednej - okazało się że gumki były juz stare i luźne, po wymianie nic nie przecieka, a mikropolarku nie chowam

  2. #162
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,894

    Domyślnie

    tak, trzeba sprawdzić stan gumek. W starszych modelach byla wszywana taka gumka która po jakis czasie się totalnie rozciąga, bardzo nietrwala, w wielu egzemplarzach musialam ją wymienić i teraz jest już elegancko
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  3. #163
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    O raju, nie mam pojęcia, jak to zrobić! Jest gdzieś na forum jakiś tutorial? Nie zauważyłam rozciągniętej gumki, ale pewnie nie mam porównania.

  4. #164
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Samasia albo mikropolar zatluszczony i nie chłonie, mocz spływa ba boki i stąd mogą być przecieki, spróbuj odpuścić najpierw, to prostsze niż wymiana gumek
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  5. #165
    Chustonówka Awatar Organicgirl
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    30

    Domyślnie

    Testował chłopiec wówczas 5 miesięczny
    Jak dla mnie same zalety:
    - pieluszka śliczna, duży wybór pięknych wzorów
    - miękki rozciągliwy pul
    - miękki polarek w środku,
    - pieluszka schnie ekspresowo
    -mimo że nie lubię pieluszek bez przeszyć nic nam nie wyciekło
    Polecam i dziękuję za możliwość testowania!

  6. #166
    Chusteryczka Awatar marcy
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,927

    Domyślnie

    Od tygodnia uzywam otulacza nappime i musze przyznać ze dorównał mojemu faworytowi czyli flipowi. Po 11 godzinach z formowanką w nocy brak przecieków, łatwo sie dopasowuje
    no i te wzory! Z niecierpliwością czekam na następne i na pieluszki
    Alex 2008, Adaś 2010, Emma i Tymon 5/01/2014

    Doula/ Certyfikowany Doradca Laktacyjny/Doradca noszenia po kursie ClauWi



  7. #167
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Nappime używam od kilku m-cy. Dla małego dziecka są ok, dla większego (mam 14 miesięcznego synka) już się tak super nie sprawdzają. PUL jest z tych cieńszych i przy sporym siku przepuszcza wilgoć. Zmieniłam wkłady na bardziej chłonne (chociaż wcześniej też miałam bambus) i kombinuję, żeby poprawić sytuację. Jak dam więcej wkładów kieszonkę ciągną na dół i robi się taki worek między nóżkami. Natomiast jest dosyć duża regulacja na długości uszu i na pewno wystarczą do końca pieluchowania (no chyba, że będą za niskie). Generalnie używam ich bardziej na lato (mają piękne wzorki), ale wolę inny PUL (taki jak w BG) i nie mają przeszyć. Opanowałam wprawdzie układanie polarku przy nóżkach ale nie jestem fanką kieszonek bez przeszyć. Oceniam ją na dobrą, ale bez zachwytów, na spacery jej nie ubieram.

  8. #168
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    My od kilku tygodni używamy kieszonki Nappime. Jest ładnie uszyta, a PUL jest cieniutki i elastyczny (takie lubię ). Do środka zawsze wkładam oryginalny bambusowy wkład i mikrofibrową wkładkę no name. Z takim zestawem wkładów kieszonka nam jeszcze nigdy nie przeciekła. I dzięki temu zaskarbiła sobie moje zaufanie, bo pierwsze wrażenia miałam takie sobie - wydawała mi się za szeroka w kroku. Jednak okazało się, że wszystko zostało dokładnie przemyślane i zaprojektowane przez producenta. Spokojnie mogę polecić każdemu.
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  9. #169
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Nam tez bardzo dobrze sie sprawują te pieluszki. To jedna z 2 naszych ulubionych firm. Nie mieliśmy przecieków a mamy wersje bez przeszyć. są mięciutkie i bardzo ładnei sie układają nawet na noworodku. Załuję, ze nie używałam od poczatku, tylko inwestowałam w newborny.

  10. #170
    Chustomanka Awatar Krypto
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,246

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Załuję, ze nie używałam od poczatku, tylko inwestowałam w newborny.
    O dobrze wiedzieć, demona! Trzeba dokupić Nappime, skoro kolejne dzieci w planach.
    Artur 2013, Aurelia 2015, Laura 2020, ​Olimpia 2022.

  11. #171
    Chustomanka Awatar urkye
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Okolice Pyrlandii
    Posty
    629

    Domyślnie

    Bardzo fajne pieluszki, mamy od jakiegoś czasu i bardzo dobrze służą. Wzory świetne

  12. #172

    Domyślnie

    Pieluszki przepiękne, starannie uszyte, milutkie... ale przeciekają za każdym razem nieważne ile wkładów włożę, zawsze przeciekną ale to widac nie nasz krój, bo innym sprawdzają się całkiem fajnie.

  13. #173

    Domyślnie

    dla nas fajne, ale zastanawiam sie, czy dadza rade jak mala bedzie miala ponad rok. wydaja sie male..

  14. #174
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dreamcatcher2 Zobacz posta
    dla nas fajne, ale zastanawiam sie, czy dadza rade jak mala bedzie miala ponad rok. wydaja sie male..
    Budowa dziecka się zmienia. Dziecko się wyciąga na długość Nie obawiałabym się o to. Akurat NappiMe są bardzo plastyczne.

  15. #175
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dreamcatcher2 Zobacz posta
    dla nas fajne, ale zastanawiam sie, czy dadza rade jak mala bedzie miala ponad rok. wydaja sie male..
    Moj synek ma prawie 20 msc, używamy m.in. kieszonek Nappime - wciaz spietych do rozm. M i ze sporym zapasem w obwodzie brzuszka



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  16. #176
    Chustofanka Awatar Intro
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    364

    Domyślnie

    Bardzo sie dziwię czytając tak dobre opinie na temat kieszonek nappieme. Dla mnie jest ona jedną z dwóch nietrafionych pieluszek razem z kokosi, ze wzgledu na brak przeszycia przy gumkach i wieczne przecieki przy nóżkach. Może robię coś nie tak? Zawsze ten polar od wewnatrz gdzieś się wywinie. Zatłuszczenie polaru odpada, już 2 razy była potraktowana płynem do naczyń. Używam jej od 7 miesięcy (tylko na koniec dnia przed kąpaniem), córka ma teraz 8,6 kg.
    Poprosiłam mamę, żeby mi przeszyła ją na maszynie wzdłuż tych gumek, ale wg mnie zrobiła to za wąsko. Stwierdziłam, że odpruję to przeszycie i wymienię ją na bazarku na coś lepszego dla nas, ale zostały maleńkie dziurki w pulu po nitce. Nie wiem czy bedzie to miało wpływ na przecieki, bo ona wcześniej też mi przeciekała. Jak myślicie, czy można uratować jeszcze tą pieluszkę?

  17. #177
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Jak dla mnie to ten wywijajacx polar jest twoim winowajca.. A dla uratowania pieluszki chyba trzeba jeszcze raz przeszyc te gumki. Ale ja nie bardzo się znam.

  18. #178
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Już raczej w to samo miejsce nitką nie trafisz, czyli dziury zostaną. Moim zdaniem nie bardzo pomogłaś tej pieluszce.

  19. #179
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Pat ma racje, przez dziurki w PULu beda przecieki. Taja kieszonka nada sie juz raczej jedynie jako kąpieluszka na basen.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  20. #180
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Intro Zobacz posta
    Bardzo sie dziwię czytając tak dobre opinie na temat kieszonek nappieme. Dla mnie jest ona jedną z dwóch nietrafionych pieluszek razem z kokosi, ze wzgledu na brak przeszycia przy gumkach i wieczne przecieki przy nóżkach. Może robię coś nie tak? Zawsze ten polar od wewnatrz gdzieś się wywinie. Zatłuszczenie polaru odpada, już 2 razy była potraktowana płynem do naczyń. Używam jej od 7 miesięcy (tylko na koniec dnia przed kąpaniem), córka ma teraz 8,6 kg.
    Poprosiłam mamę, żeby mi przeszyła ją na maszynie wzdłuż tych gumek, ale wg mnie zrobiła to za wąsko. Stwierdziłam, że odpruję to przeszycie i wymienię ją na bazarku na coś lepszego dla nas, ale zostały maleńkie dziurki w pulu po nitce. Nie wiem czy bedzie to miało wpływ na przecieki, bo ona wcześniej też mi przeciekała. Jak myślicie, czy można uratować jeszcze tą pieluszkę?
    Piszesz, że używacie tych pieluszek od 7 miesięcy, a córka ma teraz ile? Sądząc po wadze to niewiele więcej niż te 7 mscy czyli jedną z przyczyn przecieków mogłobyć to, że pieluchy za duże były na nią. Z kieszonkami bez przeszyć trzeba się oswoić, to nie jest najprostsza w obsłudze opcja.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •