Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 237

Wątek: NappiMe

  1. #141

    Domyślnie

    Otulacz nam zaszwankował, ale nie ma biedy, bo błyskawicznie został wymieniony na nowy Trzyma super i pięknie leży. Kieszonki również bardzo przypadły mi do gustu. Jak tylko przyszły wydawało mi się, że są strasznie małe, ale to okazało się zaletą! Wcale nie są małe, tylko idealnie dopasowane. Przecieków nie mieliśmy żadnych.
    Ostatnio edytowane przez emila244 ; 04-09-2013 o 13:55

  2. #142
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Po kilku testowych użyciach kieszonki z wkładem bambusowym składanym stwierdzam co następuje:
    1. z wyglądu - śliczne. W niektórych markach PUL wygląda gorzej niż na zdjęciach - tutaj jest odwrotnie, chociaż polarek od środka poszarzały.
    2. dosyć wąskie w kroku, ale przecieku nie zaliczyliśmy, więc ok.
    3. dobrze dopasowane, mimo że tylko 1 rządek napek (a my przyzwyczajeni do BumGenius z 2 rzędami).
    4. miałam wrażenie, że mój 8kg bobas za niedługo z nich wyrośnie - chyba jednak nie mają tak dużego zakresu wagowego jak BG
    5. wkład bambusowy - rewelacja! Dobrze chłonie, szybko schnie, choć na noc bałam się go użyć - ale pewnie z jakimś boosterem dałby radę.
    Podsumowując - podobało się i polecamy! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że polska pieluszka jest tak dobra!

  3. #143
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    Oj jak bardzo zaległe...
    Kieszonka maki piękna!! Miła w dotyku (lajkra?) od razu wpadła w oko Lence. No dobra, najpierw została wyprzytulana Zaraz po rozpakowaniu na życzenie L. została nałożona na pupkę. Bojciu jaka ona zgrabna! W naszej kolekcji tylko chinki więc same rozumiecie zachwyt
    Założona tylko raz, bo L od razu zasygnalizowała że ma mokro mimo, że kieszonka ma mikropolar. Ale to chyba taki etap już...
    Schnie bardzo szybko z uwagi na cienką tkaninę i na to że wkład jest bardzo pomysłowy - nie kilka warstw zeszytych w jedną wkładkę tylko składany ręcznik.

    Jakbym miała teraz kompletować wyprawkę to z pewnością znalazłoby się w niej kilka kieszonek NappiMe.

    Dziękuję Moniko za możliwość testowania.
    PS w rozmowie z koleżamnką wyszło że ona też wielorazowa i ma same NappiMe i jest mega zadowolona
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  4. #144
    Chustoguru Awatar weci
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    7,434

    Domyślnie

    Bardzo przepraszam za tak ogromne opóźnienie w opinii.

    Testujący: Ignacy 6 mies. 7 kg.

    Zwykle nie wypowiadam się na temat wzorów bo przecież każdy ma swój gust, ale teraz muszę no muszę piękne MAKI ! Wzór całkowicie w moim guście
    Teraz do rzeczy,
    Pieluszka bardzo delikatna, cieniutka, ale zarazem o przecieki bardzo trudno. Ignac miał ją ubraną długo i nawet nie zrobiła się wilgotna (bynajmniej nie z powodu niesiusiania). Szwy, obszycie ładnie trzymają kształt pieluszki i zarazem nie pozwalają "temu i owemu" wypłynąć. Napy dobrze zabezpieczone, nie podrażniały skóry. Moim zdaniem wielkość pieluszki odpowiadający opisowi- faktycznie zmieści się w nią pupa 14 -15 kg dzieciaczka.
    Wkład bardzo chłonny, tak jak napisała letka bardzo wygodny w użyciu.

    (zdj. niestety nie wstawię wyszły koszmarnie zamazane...buuu)

    bardzo dziękuję za możliwość testowania
    J 2010, A [']2011, I 2013, D 2015, J 2019

    kontakt:
    tartaZmarcepanem@gmail.com

  5. #145
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    na początek zdjęcie następnie napiszę swoja opinię teraz dopiero widzę, że zamazane trudno




    testująca: rok i 2 miesiące ok 11-12 kg

    gdy pieluszka do mnie dotarła, byłam pod wrażeniem tych maków, czerwień to nie mój kolor, ale moim zdaniem super wzór
    pieluszka jest delikatna, miekka, polarek był już trochę poszarzały, no ale nie wiadomo jaki wpływ miało na to pranie przez wiele osób w różny sposób(no niby tak samo max 60 stopni, ale jednak) obejrzałam pieluszkę od środka i podobał mi się sposób mocowania nap za to gumki przy nóżkach miały takie twarde brzegi, a to od wysokiej temp. się chyba robi? Ale nie były luźne(zaznaczam, że oglądałam środek kieszonki) pul mięciutki, miły, elastyczny? miał takie drobne jakby zmarszczki, ale nie miało to wpływu na przeciekanie, wkład też mi się podobał, nie wypychał pieluszki a całkiem dobrze chłonął. Przeciek nam sie raz przydazył, prawdopodobnie zle załozona pielucha,bo generalnie to ja mam mały problem z pieluszkami bez przeszyć, ale powoli nabieram wprawy w korzystaniu duzo zależy właśnie od ułożenia wkładu i "zainstalowania" pieluchy na użytkowniku. dodam, że pieluszka schnie szybciutko, wkład nieco dłużej, no ale to bambus, ale nie schnie też nie wiadomo jak długo. Uważam, że można polecić pieluszkę z czystym sumieniem, moja córka do chudych nie nalezy, a w pasie jeszcze baardzo duży zapas. Polecam!

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania

  6. #146
    Chustoholiczka Awatar AneczkaG
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,795

    Domyślnie

    Testujący: Franek, 3 miesiące i ponad 9 kg żywej wagi

    Pieluszka piękna, choć zupelnie nie chłopięca Przede wszystkim bardzo delikatna, mięciusia, rewelacyjnie szybko schnie kieszonka, wkład nieco dłużej, więc przetestowaliśmy tez ze zwykła wkładką z mikrofibry. Przecieków nie zaliczylismy, co w sumie nieczesto się zdaża z moim wielkim sikaczem.
    Po raz pierwszy miałam pieluszkę bez przeszyć przy gumkach, ciekawe doświadczenie, raczej "in plus".
    No i przede wszystkim ta pieluszka jest mała, miałam wrażenie, że F. szybciutko by z niej wyrósł, choć to może zludzenie tylko. Na pewno dzięki temu zgrabnie siedzi na pupie, nie trzeba zakladać ubranek większych o dwa numery, jak w niektorych innych pieluszkach.

    Dziękujemy za możliwość testowania.
    M. 2000- uczę się, nie przeszkadzać!!!, P. 2003 - pięknię się, nie przeszkadzać!!! i F. 2013 - czy ktoś się ze mną pobawi???

  7. #147
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Aneczko, raczej złudzenie, moja ma ponad 10 kg, niektore OS sa na nia za male, ale ta kieszonka na pewno by nam dluugo posluzyla, mimo pulchnych udek

  8. #148
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    ja dodam że pieluszki nie mają białego polarku tylko kremowy od nowości

  9. #149
    Chustonówka Awatar aga.gwa
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Łomianki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Przez przypadek kupiłam otulacz i kieszonkę i jestem zachwycona

  10. #150
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie NappiMe - recenzje

    A ja nie rozumiem zachwytów nad Nappime

    Mamy otulacz w łowickie kwiatki (folk) od jakichś 3-4 miesięcy i:
    - wzór na PULu jest rojechany (warstwy poszczególnych kolorów pozostawiały smugi) - jak dla mnie to powinno iść jako drugi gatunek!!
    - gumki zaczęły się sypać (wychodzić te gumowe wałeczki, strzępią się)
    - bardzo trudno jest doczyszczać otulacz w miejscu przeszycia gumek (zdecydowanie wolę jak jest gładka lamówka a nie chropowata gumka + przeszycie po wierzchu)
    - zakładki niemalże wcale nie trzymają wkładu (dopiero jak sama sobie wszyłam w nie gumkę to zaczęły spełniać swoje zadanie)
    -wolę odrobinę grubszy, sztywniejszy PUL (w tym boję się, że go przy rozpinaniu nap rozerwę)

    poza tym otulacz działa i raczej przecieków nie mamy, więc podstawowa funkcja spełniona

    bardzo podobają mi się niektóre wzory nappime ale nigdy ich już nie kupię bo po co mi wzór, który pięknie wygląda w sklepie ale potem okaże się być rozjechany na otulaczu? do tego cena wcale nie powala

    dodam jeszcze, że bardzo dbam o otulacze i jest to jedyny, który mi się tak już wyeksploatował
    Ostatnio edytowane przez HoliPoli ; 01-12-2013 o 21:46


  11. #151
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    łowickie kwiaty to wzór milovii (małeMe)

  12. #152
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    łowickie kwiaty to wzór milovii (małeMe)
    http://miluni.pl/pl/p/Nappime-Otulac...ty-One-size/41

    A. listopad 2012




  13. #153
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    a no sorry, faktycznie.. Nawet mam takie wkładki laktacyjne

  14. #154
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Ale masz rację, że pomyliłam, bo chodzi o otulacz o nazwie folk (choć wzór też jest w łowickie kwiaty ), o ten: http://nappime.pl/sklep/otulacze/otulacz-folk


  15. #155
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    a tak z ciekawosci HoliPoli reklamowalas ten zle nadrukowany PUL ? Ja kiedys oddalam otulacze Babyettcie bo lamowka bylaszorstka i nie bylo problemu.

    A. listopad 2012




  16. #156
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    nie, nie reklamowałam, bo jakoś nie wpadło mi to do głowy jak przyszedł . I myślę, że źle zrobiłam, bo pewnie bym miała wymieniony czy coś. No ale trudno.

    edit: no ale muszę pochwalić kontakt post-zakupowy. Na moją niezbyt zachęcającą recenzję dostałam m.in. porady praktyczne od producenta, że gumki wystające mogę obciąć.

    no i muszę przyznać, że rzeczywiście, gumkolamówka nie obciska nóżek a mój mały tester jest z tych o zdecydowanie pulchnych udkkach
    Ostatnio edytowane przez HoliPoli ; 02-12-2013 o 10:15


  17. #157
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    przyjrzałam się przy rozwieszaniu prania i ja mam wzór "rozjechany" na kieszonce w misie o_O

  18. #158
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    244

    Domyślnie

    Ja mam otulacz z Nappime, wzór bardzo ładny w sówki, dobrze trzyma, nóżek nie uciska (a jest co uciskać ). Początkuję dopiero od 2 miesięcy w wielo i nie mam dużego porównania bo mam otulacze jeszcze tylko z flippa i tetro jednak w nappime jest taka wsatwka z przodu i z tyłu niby do trzymania wkładu, która jest z takiego jakby polarku(nie za bardzo znam sie na materiałach). We flipie jest z tego samego materiału co całość i super. A tu jak Mój Mały Sikacz zamoczy wkład to ta wstawka tez się robi mokra i brzuszek potem też. Czy ktos też tak ma i ma na to jakąś radę? Może akurat w tym otulaczu jakoś inaczej trzeba wkładać wkład..

  19. #159
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    244

    Domyślnie

    Już dostałam odpowiedź od Moniki z NappiMe. Bardzo sprawny serwis konsumencki, duzy plus. Wkłady układam teraz na zakładkach, więc jest dobrze

  20. #160
    Chustoholiczka Awatar samasia
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa Jelonki
    Posty
    4,119

    Domyślnie

    A ma ktoś może patent na układanie mikropolarku przy nóżkach w tych pieluchach? Staram się go schować, ale nie daję rady. Mam dwie piękne NappiMe (kupione używane) i mam po najmniejszym siku w nich makabryczne przecieki. Może są za wąskie na mojego tłuściocha...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •