Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 237

Wątek: NappiMe

  1. #121
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Czas na moja recenzję.

    Testowała Monika rok i 3 mies, waga- niecałe 10 kg.

    Pieluszka, śliczna, bardzo ładnie uszyta, milutka, mikropolar wewnątrz pieluszki bardzo mięciutki. Dość duża - spokojnie starczy na bardzo długo . Mogłam spokojnie zapiąć napki po 2 z każdej strony. Zgrabna.Nie tworzy wielkiej pupy.Wąska w kroku. Piękny wzór- maki.Schnie błyskawicznie.

    Do tego miałyśmy wkład bambusowy. Bardzo chłonny, starcza na bardzo długo , wytrzymał z 3 godziny. Schnie dłużej niż pieluszka, ale w końcu jest grubszy, więc ma prawo.

    Serdecznie dziękuję za możliwość testowania.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  2. #122
    Chustomanka Awatar Elayla
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sulejówek (wcześniej Wrocław i Warszawa)
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    Ja testowałam kieszonkę już jakiś czas temu. wcześniej używaliśmy kieszonek z polarkiem i nie okazały się dla mnie hitem, natomiast te kieszonki są rewelacyjne. Gdyby tylko cena była nieco niższa...

    Zalety:
    - bardzo dobrej jakości, niekulkujący się mikropolarek wewnątrz
    - świetnie się spiera z wiekszych zabrudzeń
    - przyjemny w dotyku PUL
    - miałam wrażenie, że rozmiarowo będzie pasować naprawdę i na maluszka i większe dziecko, chyba decyduje o tym dobry, przemyślany wykrój pieluszki
    - ładne, oryginalne wzory
    - wkład bardzo chłonny, starczał nam, choć chłopcy duzo siusiają

    Wady:
    - wysoka cena

    Ekologiczne pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin - www.puppidiapers.com
    Pieluchowy blog ekspercki.

  3. #123
    Chusteryczka Awatar Wyga
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Wągrowiec
    Posty
    2,553

    Domyślnie

    Ja stałam się fanką tych pieluszek.
    Sama nie wiem dlaczego dokładnie. Wszystkie wymienione tu zalety pokrywają się z moimi doświadczeniami, dodatkowym plusem dla mnie też to, że fajnie się dopasowują do pupy i wyglądają zgrabnie.
    Dodatkowo bardzo podoba mi się fakt, że mogę wspierać krajowa markę, która reprezentuje wysoki poziom.
    I to chyba była pierwsza rzecz jaka mnie do nich przekonała.

    Skoro tracisz grunt, to się wznosisz! Leć!

  4. #124
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    Dziewczyny, do ilu kg realnie starczyły Wam formowanki nappime?
    a do ilu kg kieszonki?

    info na str., że kieszonki do 14
    przy formowankach brak info

    natomiast przy otulaczach info, ze do 14, ale jak dla mnie są sporo większe niż 14 (mam tylko otulacz)

    PYTAM O TEN NOWY KRÓJ, NOWE WZORY

  5. #125
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    myślę, że na długo wystarczą, bo mają bardzo długie wąsy, ja mojego półroczniaka 8 kg jestem w stanie zapiąć jeszcze wąs na wąs, a przy innych dużych kieszonkach już nie, Millovię i ChB mam na pełnym zapięciu, a powszechnie uznane za duże kieszonki Maylily mają już luźne napki. Nappime to kieszonki o największej regulacji jakie mam. Co do pula mam jednak trochę zastrzeżeń, odnoszę wrażenie, że nie jest tak wytrzymały jak np. w Millovii albo w ChB, czas pokaże.

  6. #126
    Chustomanka Awatar rodzynka007
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    795

    Domyślnie

    my juz po tescie
    Testerem był pupa 1,5rocznego chłopca o wadze 10,5 kg.

    Zalety:
    - bardzo fajny mikropolarek, który się nie mechaci i nie kulkuje
    - zapieranie kupy łatwiutkie
    - fajny wykrój pieluszki który dopasowuje się do pupy dziecka
    - ciekawe wzory
    - wkład z bambusa bardzo chłonny

    Wady:
    - niestety cena nas odstrasza i mamy tylko jedna kieszonkę Twoją z uwikłanymi pająkami

    Dziekujemy za mozliwosc testowania

    Niestety zdjec nie udalo nam sie zrobic ze wzgledu na brak czasu, wykanczamy mieszkanie i przewozimy rzeczy.

  7. #127
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Czy zdarzały się wam przecieki w kroku w kieszonkach (z tego co widzę na zdjęciach kieszonki nie mają przeszyć)? Czy są przecieki zwłaszcza u małych maluchów?
    Na zdjęciach widzę, że krój jest chyba podobny do Yetty... uwielbiam te kroje bo są wąskie w kroku a mają dużą regulację w pasie, ale Yetka mi cały czas przecieka nie wiem czy coś źle zakładam, czy to przez brak przeszyć, czy PUL puszcza...
    Ostatnio edytowane przez mamuśka ; 26-07-2013 o 12:07

  8. #128
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    mamuśka, jak zrobi się chłodniej i ubiorę młodemu spodnie to Ci odpowiem, bo zrobiłam eksperyment. Przeszyłam dodatkowo przy nóżkach jedną kieszonkę z sówkami a resztę nie i zobaczę czy jest różnica. Na razie mój maluszek raczkuje w samej pieluszce nawet bez bluzeczki, więc nie mam rozeznania.

  9. #129
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamuśka Zobacz posta
    Czy zdarzały się wam przecieki w kroku w kieszonkach (z tego co widzę na zdjęciach kieszonki nie mają przeszyć)? Czy są przecieki zwłaszcza u małych maluchów?
    Na zdjęciach widzę, że krój jest chyba podobny do Yetty... uwielbiam te kroje bo są wąskie w kroku a mają dużą regulację w pasie, ale Yetka mi cały czas przecieka nie wiem czy coś źle zakładam, czy to przez brak przeszyć, czy PUL puszcza...
    Te pieluchy różnią się dość mocno rozmiarem... Yetta ma większe kieszonki. Zdecydowanie. Moim zdaniem super dla większych/pulchnych dzieci. Może przecieki wynikają z niedopasowania się pieluchy na dziecku? Nappime są bardzo zgrabne. Spróbuj, jeśli masz możliwość

  10. #130
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Te pieluchy różnią się dość mocno rozmiarem... Yetta ma większe kieszonki. Zdecydowanie. Moim zdaniem super dla większych/pulchnych dzieci. Może przecieki wynikają z niedopasowania się pieluchy na dziecku? Nappime są bardzo zgrabne. Spróbuj, jeśli masz możliwość
    Ja mam dwie pieluchy Yetty z ostatniej serii i muszę powiedzieć, że są węższe w kroku od Nappime ... Są na tyle wąskie, że niektóre z moich wkładów się tam na szerokość nie mieszczą

  11. #131
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Ja mam dwie pieluchy Yetty z ostatniej serii i muszę powiedzieć, że są węższe w kroku od Nappime ... Są na tyle wąskie, że niektóre z moich wkładów się tam na szerokość nie mieszczą
    Ja mam wcześniejsze, ale w sumie mniej mi chodziło o szerokość w kroku, a bardziej o wysokość pieluchy oraz szerokość na pupie, bo tutaj widzę największe różnice. Co by dużo nie mówić - pieluchy te mają różny krój i może być tak, że jedne się u danego dziecka sprawdzają, a w innych są przecieki.

  12. #132
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Ja mam wcześniejsze, ale w sumie mniej mi chodziło o szerokość w kroku, a bardziej o wysokość pieluchy oraz szerokość na pupie, bo tutaj widzę największe różnice. Co by dużo nie mówić - pieluchy te mają różny krój i może być tak, że jedne się u danego dziecka sprawdzają, a w innych są przecieki.
    Jak je teraz porównałam przykładając jedną do drugiej to doszłam do wniosku, że nie różnią się od siebie za bardzo Nappime są ciut szersze w kroku i nają dłuższe uszy o jakieś pół centymetra

  13. #133
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Te pieluchy różnią się dość mocno rozmiarem... Yetta ma większe kieszonki. Zdecydowanie. Moim zdaniem super dla większych/pulchnych dzieci. Może przecieki wynikają z niedopasowania się pieluchy na dziecku? Nappime są bardzo zgrabne. Spróbuj, jeśli masz możliwość
    No własnie nie wiem co jest nie tak z Yettą... w pasie jest zapięta na styk (nie ma wolnej napki, ale uszy na siebie też nie zachodzą) i bardziej nie ścisnę, a w kroku jest leciutki luz. Ale nie że pielucha odstaje, czy jest dużo miejsca, po prostu łatwo wcisnąć dwa palce...inaczej niż np. w Kokosi czy BG - te są ściślej dopasowane i nie mam przecieków, tylko one mają te przeszycia...
    Ostatnio edytowane przez mamuśka ; 28-07-2013 o 13:59

  14. #134
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Jak je teraz porównałam przykładając jedną do drugiej to doszłam do wniosku, że nie różnią się od siebie za bardzo Nappime są ciut szersze w kroku i nają dłuższe uszy o jakieś pół centymetra
    Dzięki za porównaie. A przykładałaś nową czy starszą wersję Yetty, z tego dziewczyny pisały trochę się różnią...

  15. #135
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamuśka Zobacz posta
    Dzięki za porównaie. A przykładałaś nową czy starszą wersję Yetty, z tego dziewczyny pisały trochę się różnią...
    Nową, nową ze starej serii nie mam nic do porównania...

  16. #136
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Zachodniopomorskie
    Posty
    628

    Domyślnie

    yetty faktycznie nowy krój wydaje się odrobine zgrabniejszy niż stary, ale ja nie widzę dużej różnicy. W kokosi możesz zamówić bez przeszyć kieszonki


    A w temacie właśnie odebrałam tukany i misie, tukany podbiły nasze serca, najpiękniejsza pieluszka jaką spotkałam

  17. #137
    Chusteryczka Awatar Wyga
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Wągrowiec
    Posty
    2,553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kali Zobacz posta
    A w temacie właśnie odebrałam tukany i misie, tukany podbiły nasze serca, najpiękniejsza pieluszka jaką spotkałam
    Też mamy tukany! Genialne są.

    Skoro tracisz grunt, to się wznosisz! Leć!

  18. #138
    Chustomanka Awatar katsos
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    730

    Domyślnie

    Lubię Nappime za:
    + to, że pasowały na Mojego Syna tuż po okresie noworodkowym - około 4kg. Być może pasowałyby już wcześniej, ale nie próbowałam. Z tamtego okresu pamiętam, że zupełnie nie przeciekały, podczas gdy w niektórych S-kach takie wypadki się zdarzały
    + PUL: cienki, co jest dla mnie ważne, gdy myślę, że J. ma na pupie coś sztucznego; idealnie dopasowujący się; miły w dotyku.
    + możliwość dobrego dopasowania przy nóżkach;
    + wzory: są, moim zdaniem, ładne; jest ich wiele, więc jest w czym wybierać; często pojawiają się nowe;
    + kontakt (i to, że powrócił wzór w rybki );

    Mam wrażenie, że już na początku trafiłam na bardzo dobre pieluchy i w związku z tym na dzień dzisiejszy Nappime stanowi zdecydowaną większość mojego stosiku pieluszkowego.
    10 marca 2013

  19. #139
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Ja niestety troche sie rozczarowalam otulaczem. Jest fajny, cieniutki i dobrze otulajacy, ale zaczyna mi sie szmacic, a mam go dopiero 2 miesiace jakos. Mam starsze otulacze Blueberry i Motherease i wygladaja jak nowe (a piore wszystko razem, przewaznie w 40 lub 50 stopniach), a NappiMe wyglada tak:

    Zaczely z lamowki wychodzic cieniutkie gumki.



    PUL sie chyba zaczyna rozwarstwiac.



    Kieszonka sprawuje sie bez zarzutu na razie.
    A. 02.2010, T. 06.2012

  20. #140
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Miałam przyjemność testować kieszonkę NappiMe. Pierwsze wrażenie po rozpakowaniu koperty - jaka ona malutka. Miałam obawy, że będzie na styk na mojego 8kg klocka. Jednak po założeniu na już nie taką małą pupę obawy rozwiały się. Faktycznie pieluszka wydaje się być mała, bo jest zgrabnie uszyta. Ma wąski krok, gumki przy nóżkach dość znacznie się naciągają, skrzydełka do zapinania też są spore. Uwagę zwraca mięciutki pul.
    Podsumowując bardzo fajna pieluszka dla noworodków, zgrabna, miękka, czegóż chcieć więcej. Ma także duży potencjał dla większych dzieci.
    Subiektywnie jeszcze dodam mały minus - brak przeszyć. Osobiście wolę kieszonki z przeszyciami przy gumkach, chociaż mam świadomość, że to jest jeden z powodów zgrabności tej pieluszki.
    Dziękuję za możliwość testów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •