Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 237

Wątek: NappiMe

  1. #81
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    81

    Domyślnie

    My testowaliśmy ślimaki z wkładem bambusowym składanym na trzy. testerką była moją ośmiomiesieczna córa.
    pieluszka miękka nezwykle, taka miękko układająca się, cieniutka i niezwykle przyjemna w dotyku. polarek mięciutki jak kaczuszka i milusi nawet po tylu praniach przede mną (jestem prawie z końca listy rezerwowej, więc juz wiele prań przede mną było). trafiła nam się dwójeczka w trakcie testowania i niesamowicie łatwo się sprała. jestem pod wielkim wrażeniem łatwości uzytkowania tych pieluszek. bardzo tez szybko schną, naprawde ułatwiające zycie pieluchy

    niestety nam też przemokła po dwóch i pół godzinach uzywania. z przodu przemokła doszczetnie, mocząc ubranie. zastanawiam się, czy to mozliwe, że zaczęła przemakać od intensywnosci uzytkowania? bo dziewczyny wcześniej nie zgłaszały przemoknięć w recenzjach. nie sprawdzałam PULu, czy nie rozwarstwił się. teraz jest nawał przemoknięć w recenzjach, jakby trochę jednocześnie zaczęły się dziać. hmm, nie wiem. a dziewczyny uzywające własne nappi me z nowej kolekcji - czy Wam tez przemakają po jakimś czasie uzytkowania?
    zastanawialam sie, czy moze polar wystawal z pieluszki gora czy moze wklad krzywo wlozylam i z przodu nie byl do konca wlozony? nie jestem w stanie tego powiedziec. byc moze. wydaje mi sie, ze pul byl mokry tak jakby pul przepuscil. moze nie bylo wystarczajaco duzo wkladu z przodu bo moja teraz na brzuchu glownie i na raczkach.


    cienkosc i miękkość nappime baardzo mi odpowiada. pul jest rozciagliwy, ale absolutnie nie urywa sie przy napkach ani nic takiego. faktycznie trzeba blisko napek trzymac odpinajac i tyle.

    co do wkladu, to jest on gruby i miesisty, dokladnie obszyty. wyglada jak taki gruby recznik do rąk mnie nie podszedl ze wzgledu na te konieznosc skladania (choc wiem, ze moze byc to atut ze mozna go sobie zlozyc tak, jak sie chce i dostosowac szerokosc do pieluchy). zlozony na trzy robi spora warstwe, mysle ze taka na grubosc jak dwa miesiste wklady bambusowe (nie testowalam wersji z dwoma pojedynczymi wkladami - porownywalna grubosc?). jest grubszy niż wkłady bambusowe kokosi, takie jeszcze mam na stanie. aha, jest juz dość szorstki, po wielu praniach sie zrobił dośc szorstki choć nadal gruby. a pieluszka nadal taka mieciutka

    podsumowujac - jestem pod wrazeniem miekkosci i delikatnosci a jednoczesnie wytrzymalosci pieluszki. jest bardzo wygodna w uzytkowaniu i sliczna przemokla nam tez, dajcie znac uzywaczki inne tych pieluszek, czy Wam sie tez to zdarza oprocz testujacych. wklad dla mnie zbyt gruby, wole pojedyncze wklady zamiast takiego do skladania. tak sobie mysle, ze on jest jak taki stereotypowy wielki szorstki macho facet przy delikatnej gibkiej panience pieluszce duzy kontrast robia i moze tez to mi nie podpasowalo w tym wkladzie. choc przeciez wklad musi byc chlonny.. wiec raczej gruby. moze drobniejszy bambus bylby bardziej miekki? chodzi mi jakby o jego ziarnistosc a nie grubosc samego wkladu. mam nadzieje, ze to jasno wytlumaczylam
    w kazdym razie bardziej miękki i cienszy wkład bardziej by mi pasował, a tez chlonny

    wielkie dzięki za możliwość testowania pieluszki - czekam na nową kolekcję z nowymi obrazkami! kupię na pewno, jej miekkosc i latwosc spierania i uzytkowania baardzo mi sie spodobaly.



  2. #82
    Chusteryczka Awatar ewula
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,761

    Domyślnie

    U mojego syna też wiecznie przecieki przy nóżkach. U nas się ta pieluszka nie sprawdza jak należy.
    Adaś - 22.IV.2012 i Ania - 08.III.2014

  3. #83
    Chusteryczka Awatar ewula
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    1,761

    Domyślnie

    Stosuję z nieorginalnym, bo był wówczas tylko składany, a takie mi nie leżą... Zawsze piorę w 40 stopniach.
    Adaś - 22.IV.2012 i Ania - 08.III.2014

  4. #84
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaK Zobacz posta
    ewula to w tej sytuacji podejrzewam wkład chłonny- może jest za mało chłonny lub źle ułożony w pieluszce? jak pieluszka jest dopasowana? jakbys pdoesłała mi zdjęcia na maila jak ubrana jest pieluszka to bym mogła bardziej pomóc. mail na naszej stronie jest.
    To ja też podeślę dziś zdjęcia bo nie mam już pomysłów co robić, żeby było dobrze :/

  5. #85
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    OK wszystko ładnie opiszę co i jak walczę o te pieluszki bo naprawdę są przez nas lubiane i jako pierwsze używane na moim maluchu

  6. #86

    Domyślnie

    Testowałam pieluszkę w słonie z dwoma wkładami na niespełna roczniaku.Synuś waży ok. 10 kg i ma bardzo ładne fałdki na udkach, stąd przy pierwszej próbie założenia pieluszki miałam problem z zapięciem. Pieluszka zadziwiła mnie swoją maleńkością, gdyż kieszonki one size ,które posiadam są dużo większe. Stąd z powodzeniem mogę polecić ją mamom noworodków poszukujących pieluszek , do których nie musi dziecinka dorastać. Bo te co miałam kieszonki były dobre dopiero jak synek miał ponad 3 miesiące a i tak przeciekały jeszcze przy nóżkach.
    Pieluszka zgrabnie układała się na pupce, welurek od środka bardzo fajnie odciągał wilgoć.Po 2,5 godz. drzemce pieluszka nie przeciekła a wkłady myślę,że by jeszcze trochę wytrzymały bo nie były za specjalnie mokre.Co do chłonności wkładów nie mam zarzutu ale mogłyby być troszkę dłuższe i bez lamówki.Może dla maluszków by były odpowiednie.U synka kończyły się w 2/3 pieluszki (chyba,że tak ma być?)
    Ogólnie pieluszka wywarła na mnie pozytywne wrażenie zarówno pod względem estetycznym jak i praktycznym.
    Dziękuję za możliwość testowania


  7. #87

    Domyślnie

    używam pieluszki nappime dopiero tydzień ale jestem zachwycona! Razem z wkładem bambusowym z ręcznika pieluszka wytrzymuje u mnie od wieczora do godz. 3 w nocy, kiedy córcia budzi się na karmienie nic nie wycieka spód falbanek, ani nie obciska udek. To moja NAJLEPSZA kieszonka.

  8. #88
    Chustomanka Awatar astro
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    WrocłaW
    Posty
    843

    Domyślnie

    Dziękujemy bardzo za możliwość testowania rewelacyjnej pieluszki i przepraszam, że dopiero teraz piszę recenzję - krótko mówiąc zostaliśmy pochłonięci przez niedoczas
    Testowaliśmy zestaw 1 Zakręcone ślimaki z wkładem bambusowym składanym na trzy.Testujący Smok czyli 9,5 miesięczny syn, ok.8 kg.

    Pieluszka kieszonka bardzo starannie uszyta,w pięknej kolorystyce, pieluszka schnie szybko, co uważam za jej duży plus, Pul cieniutki i cała pieluszka bardzo zgrabna, ładnie układa się na pupci, nie robi odwłoka. Wkład bambusowy obszyty lamówką więc się nie strzępi, z racji tego, że bambusowy schnie nieco dłużej niż pieluszka. Do kieszonki pasują nie tylko oryginalne wkłady np. bambusowe Wonderoosy czy mikrofibrowe Cotton Babies ale też składane ręczniczki - ważne żeby tylko dobrze taki wkład ułożyć W czasie użytkowania, trzeba zwrócić uwagę na wkłady, które się używa tak aby dobrać dobrze chłonne - zbyt mała chłonność wkładu= przecieki (raz wsadziliśmy mały wkład mikrofibrowy i było wilgotno)
    Warstwa wewnętrzna nie wychodzi na zewnątrz, nie wychodzi bokiem stąd ubranka nie przemakają.
    POLECAM dziękuję raz jeszcze za możliwość testowania
    3 Muszkieterów i Mała Księżniczka 20.07.200810.12.2011 24.11.201417.11.2017

  9. #89
    Chustomanka Awatar ifinoe
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    A już myślałam że NappiMe nie dla nas...

    Kupiłam dwie sztuki na bazarku - i niestety założenie każdej z nich kończyło się prawdziwym potopem. Rozczarowana byłam bardzo, tym bardziej że same pieluszki są śliczne, zgrabne, starannie wykonane, a tu porażka na całej linii (dodam że żadna inna pieluszka nie powodowała aż takich wycieków).

    Postanowiłam jeszcze trochę powalczyć. Zakupiłam jedną nową kieszonkę - i okazało się że spokojnie wytrzymała ok 2h, czyli od kupy do kupy, bez przecieków. Czyli git. Więc namoczyłam w płynie do mycia naczyń używane, przy okazji oglądając uważnie pul od środka, ale nie zauważyłam żadnych uszkodzeń - i tu plus ogromny, gdyż pieluszki te spory już maja przebieg (jedna jeszcze nie ma metki "NappiMe", ale niewątpliwie wyszła spod igły Moniki )

    Druga rzecz - po założeniu pieluszek bardzo dokładnie ją układam, tak by wewnętrzna warstwa nie wychodziła na zewnątrz, a niestety ma ku temu tendencje - zwłaszcza wtedy, gdy pul jest zmniejszony napkami dla młodszego dziecka. Niektóre pieluszki mają jeszcze przeszycie po prawej stronie wzdłuż brzegów, co chyba właśnie utrzymuje wewnętrzną warstwę w środku, ale wtedy pieluszka musi być szersza w kroku, żeby pomimo dodatkowego szwu zmieścił się wkład - więc coś za coś.

    Reasumując, żeby używać NappiMe z sukcesem, musiałam się trochę napracować, ale uważam, że warto )
    Październikowa plepla 2007
    Październikowy przeszkodnik 2012

  10. #90
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    22

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie otulaczy, na stronie oglądałam i obszyte są gumką. Czy taki patent zdaje egzamin? Gumki przy wypełniającym się wkładzie nie c chłoną wilgoci obcierając udka?

  11. #91
    Chustonówka Awatar vessna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    37

    Domyślnie

    Ja też jestem ciekawa opinii o otulaczach NappiMe. Kupiłam póki co jedną kieszonkę na próbę - jestem zadowolona i pewnie zamówię kolejne Przy okazji przymierzam się do formowanki bambusowej + otulacz. Ktoś używa takiego zestawu i opowie jak się otulacze sprawdzają?

  12. #92
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vessna Zobacz posta
    Ja też jestem ciekawa opinii o otulaczach NappiMe. Kupiłam póki co jedną kieszonkę na próbę - jestem zadowolona i pewnie zamówię kolejne Przy okazji przymierzam się do formowanki bambusowej + otulacz. Ktoś używa takiego zestawu i opowie jak się otulacze sprawdzają?
    Otulacze są rewelacyjne. Mam dwa i żaden nas nie zawiódł. Bardzo zgrabne, nic nie przecieka. Cena też jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z "firmówkami", natomiast jakościowo nie ma żadnej różnicy. No może ewentualnie Blueberry ma nieco grubszy pul. Ale ja w tej chwili żałuję, że przepłacałam za inne otulacze, zamiast kupić kilka od MonikaK.

  13. #93
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Losanna Zobacz posta
    Otulacze są rewelacyjne. Mam dwa i żaden nas nie zawiódł. Bardzo zgrabne, nic nie przecieka. Cena też jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z "firmówkami", natomiast jakościowo nie ma żadnej różnicy. No może ewentualnie Blueberry ma nieco grubszy pul. Ale ja w tej chwili żałuję, że przepłacałam za inne otulacze, zamiast kupić kilka od MonikaK.
    Nappime to też firma Na dodatek polska Rozumiem, że chodziło Ci o porównanie z "firmówkami" zagranicznymi, tak?

  14. #94
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat007 Zobacz posta
    Nappime to też firma Na dodatek polska Rozumiem, że chodziło Ci o porównanie z "firmówkami" zagranicznymi, tak?
    Oczywiście Bardzo dobra polska firma Chodziło mi o zagraniczne i szyte na masową skalę. A w ogóle najlepsze to nasze polskie mamine pieluszki.

  15. #95
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Powtórzę tutaj to co pisałam na HM.
    Właśnie pieluszka przeszła u nas pierwsze testy.
    Dla mnie pierwsze w ogóle bo wcześniej NappiMe nie używaliśmy. A SZKODA!!!!
    Duże brawa, pięknie leży, nie odstaje, nie robi efektu dużej pupy. I nie przecieka Wzorki są prześliczne!
    Czekam na formowanki


  16. #96
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Zamówiłam dwie kieszonki na próbę i muszę stwierdzić, że chyba najlepsze pieluszki jakie mam! Z początku troszkę zawiódł mnie wygląd: wolę biały polarek niż kremowy (kwestia gustu). Jednak było to jedyne moje rozczarowanie i szybko minęło Zgrabnie leżą, myślę, że spokojnie można założyć na noworodka. Nie robią efektu dużej pupy i nie przeciekają. Do tej pory byłam nieprzejednaną fanką Milovi (małe Me) i MayLily. Nappime zdecydowanie dołączyły do tych faworytów, a nawet nie wiem, czy nie sprawdzają się u nas lepiej

  17. #97
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martulec Zobacz posta
    Powtórzę tutaj to co pisałam na HM.
    Właśnie pieluszka przeszła u nas pierwsze testy.
    Dla mnie pierwsze w ogóle bo wcześniej NappiMe nie używaliśmy. A SZKODA!!!!
    Duże brawa, pięknie leży, nie odstaje, nie robi efektu dużej pupy. I nie przecieka Wzorki są prześliczne!
    Czekam na formowanki
    A to będą formowanki?! Kiedy?

  18. #98
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez margolcia Zobacz posta
    A to będą formowanki?! Kiedy?
    Za jakieś 2-3 tyg podobno


  19. #99
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    margolcia, rzeczywiście spośród wszystkich kieszonek, jakie miałam, Nappime najszybciej zaczęły pasować na noworodka/małego niemowlaka I zgadzam się, że są bardzo zgrabne

  20. #100
    Chustomanka Awatar margolcia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Józefów
    Posty
    616

    Domyślnie

    Oliwkę pieluszkuję wielorazowo odkąd skończyła 3 miesiące, ale kolejne dziecko planuję od samego początku. Dlatego zmodyfikuję troszkę mój stosik i wzbogacę o większe ilości Nappime, bo w MayLily to mi się niemowlak utopi.

    Czekam na formowanki! I na otulacz z kocurkami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •