Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 3456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 237

Wątek: NappiMe

  1. #201
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Ale teraz Nappime ma nowy PUL, sztywniejszy i inaczej zalaminowany, nie powinien się rozwarstwiać. Lepszy jest od tego wcześniejszego?

  2. #202
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    Ale teraz Nappime ma nowy PUL, sztywniejszy i inaczej zalaminowany, nie powinien się rozwarstwiać. Lepszy jest od tego wcześniejszego?
    Zdecydowanie lepszy, nic się z nim nie dzieje a mam z tej pierwszej partii, jak tylko się pojawił. Minus taki, że mniej się rozciąga, przy kieszonkach bez znaczenia ale przy formowankach trzeba pilnować żeby odpowiednio dobierać, choć na formowanki nappime wystarcza
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  3. #203

    Domyślnie

    kurcze, uwielbiam wzory Nappe me, ale...pieluszki sa dosc waskie i szycie kolo nozek jest takie (ten wewnetrzy material jakby lekko wychodzil) ze wszystkie mi ciekna moze mama malego sikacza po prostu kroj jej nie lezy szkoda, bo kocham wzory!

  4. #204
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Ja używam regularnie otulacze. Wprawdzie są z tego pulu, który od nowości wygląda jak rozwarstwiony, ale przy poprawnym założeniu nigdy mi nie przeciekly.
    Używam otulacze na noc, na formowanki, z tym że wielkosciowo starczaja tylko na formowankę OS, na XL już są za małe.
    J.2014 i E.2016

  5. #205
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    dotarły do mnie pieluszki-juz testowałam-dla mnie super bajeczne wzory, idealny krój i otulacz-chyba bedzie moim faworytem wsród wielu innych. Idealnie układa sie na pupie malucha i materiał jak dla mnie superDo tej pory moim ulubiencem byla babyetta jednak teraz NappiMe wygrywa za wzgledu na super otulacze

  6. #206
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Otulacze mi nie podeszły ale zakochałam się w kieszonce Nappime - nie dośc ze zgrabna a pojemna (dwulatce zapinam na rozm S/M - u inny producentów to tak M/L) to wzorek śliczny i równiutko uszyta i tylko w tej kieszonce nie zdarzają mi się przecieki (jestem kieszonkowym nieudacznikiem).
    jak kieszonek nigdy nie lubiłam i nie rozumiałam tak zaczęłam marzyć o kieszonkowym stosiku Nappime


  7. #207
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Dla mnie zupełny hit na lato-nappime z coolmaxem, no zgrabniutka,leciutka...marzenie

  8. #208
    Chustofanka Awatar olalen
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    152

    Domyślnie

    Moje ulubione kieszonki i otulacze! Piękne wzory, zgrabne i nigdy mnie nie zawiodły

  9. #209
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    widziałam u koleżanki, jej córeczka jest drobinką ale gumki w kieszonkach wydają mi się jakieś ciasne... czy przy większych dzieciach nic się nie odciska?

  10. #210

    Domyślnie

    dziewczyny a po czym można poznać że to ten lepszy pul? bo na bazarku pojawiają się z nierozwarstwionym pulem. idzie to jakoś rozróżnić że to już ten lepszy?mam 3 kieszonki właśnie z tym starym ale nie przeciekają, są super zgrabne co mnie urzekło

  11. #211
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że na moich zdj widać różnicę.
    Żółwie z tym "lepszym" pulem- laminat tworzą takie kółeczka


    Drzewka z tym "gorszym" pulem- laminat jest gładki


    Ten drugi ma tendencję do rozwarstwiania się. Jednak muszę zaznaczyć, że przez nasz stos przeszło ze 20 kieszonek nappime o różnym stopniu rozwarstwiania pulu i żadna nie przeciekała.
    Muszę zerknąć jaki laminat mają najnowsze pule nappime.

    Tapatalk

  12. #212

    Domyślnie

    o super dzięki bardzo za fotkę

  13. #213
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    47

    Domyślnie

    Ktoś podpowie na szybko, jakie są te otulacze w porównaniu z innymi (przykładowo Ecodidi, Milovia,..)? Chodzi mi o wielkość (szerokość itp).
    I te gumki mnie też interesują - nie uciskają za bardzo szerszych udek?
    Mamy kieszonkę z polarem i na starszym dopiero teraz nam nie przecieka, wcześniej zwijała się i ciekło po polarze. Ale starszy to niespełna 11kg prawie dwulatka i strasznie wąski tyłek.
    Młode urodziło się ważąc prawie 4,4kg i tyłek ma zdecydowanie innej budowy. Zapewne szybko przerośnie brata, który chyba do końca pieluchowania najlepiej będzie współgrał z S-kami Milovii, co najlepiej obrazuje jego budowę
    Chcielibyśmy coś co ma miękkie te gumki i nie będzie odgniatało młodszego za jakiś czas, no i wahamy się czy wypróbować teraz te czy KoKosi.
    Ps. Jeśli to już było to przepraszam, ale nie mam jak ogarnąć wątku
    S. 31.12.13.
    E. 12.10.15.

  14. #214
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Ja mam otulacze nappime, nie mam porównania z tymi o których wspominasz, ale mogę porównać z kokosi. W obu niewiele co się odciska. Kokosi mi jakoś bardziej krojem podchodzą, Mam wrażenie, że są wyższe i lepiej na młodym leżą.
    Używamy od 6kg, do teraz -12,5kg, tyłeczek przeciętnej jest budowy.
    Jednak mi się wydaje, że to odciskanie, to bardziej od pulchnosci ud zależy, a nie od szerokości pupy.
    J.2014 i E.2016

  15. #215
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Jugra, zarówno kokosi, jak i nappime, to s innego rodzaju otulacze i tych, które wymienisz jeśli chodzi o gumki. Bo te mają lamowki, a tamte są wszyte w pul. Ja osobiście wolę takie lamowki.



    NM są odrobine krótsze od KKS, wcześniej zrobiły się za małe. NM natomiast lepiej się sprawdzają (przynajmniej u mnie) na pomniejszonych rozmiarach, bo są bardziej wykrojone w uszach.
    Roan+Roanna 9.2010
    Roaniątko Synek 8.2013
    Roaniątko Córcia 8.2015

  16. #216
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    47

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi

    Zdecydowaliśmy, że najlepiej będzie przekonać się na własnej (a właściwie własnych dzieci ), skórze i zamówiliśmy jedno i drugie
    Odciskanie jest związane z pulchnością ud, oczywiście, ale mam wrażenie, że uda u młodszego pójdą za pupą i jednak szybciej się rozrosną niż u starszego. Od urodzenia widać, że to inny typ budowy.
    No nic, już niebawem będziemy testować. Już się nie mogę doczekać - wzory są piękne!
    S. 31.12.13.
    E. 12.10.15.

  17. #217
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    No i to chyba najlepsza decyzja
    J.2014 i E.2016

  18. #218
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    47

    Domyślnie

    Zgadza się
    Będziemy mieli świetne porównanie.. Na dwóch różnych pupach i z przynajmniej 5/6 innymi firmami, (piszę o pulach, wełny nie wliczam )... Ależ to uzależnia
    S. 31.12.13.
    E. 12.10.15.

  19. #219
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    po wielu testach różnych różnistych otulaczy PULowych moim faworytem na noc,czyli na formowanki jest otulacz Nappime (ten nowszy krój). Miejsce pierwsze zajął ex aequo z otulaczem Blueberry. Krój otulacza Nappime wg mnie jest niemalże doskonały,świetnie kryje wszystkie formowanki no i trzyma bez zarzutu. Zawsze największy problem przy formowankach mam z zakryciem ich na brzuszku,po prostu większość otulaczy jest za krótka i nie przykrywają formowanek od góry tak jak powinny,Nappime radzi sobie z tym problemem doskonale,choć ja bym jeszcze wydłużyła go o 1cm tak czy owak jestem nim zachwycona i wszystkie Flipy,Milovie itd mogą się przy nim schować.

  20. #220

    Domyślnie

    Co myślicie o nowych wzorach pulu, które zwycierzyly w konkursie? Mnie nie zachwycają. No może dwa wzory są w miarę. Piorka i siwo i żółte jakieś koguciki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •