Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 237

Wątek: NappiMe

  1. #181
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    108

    Domyślnie

    Bardzo lubię te pieluchy. Na początku miałyśmy z nimi pewne przejścia, ale chyba Młoda dorosnąć do nich musiała i pomogła też sugestia Moniki, że wkład powinien być bambusowy, bo wtedy ładniej się układa (używałam z mikrofibry, były za szerokie i za sztywne i chyba stąd przecieki). W jednej całkowicie odkleił się PUL, ale już się wymienia na nową- kontakt z Moniką w ogóle super. Co do polarku przy nóżkach, nam nawet jak coś wystaje to nie mamy przecieków, także to chyba też bardzo dużo od wkładu, który się włoży zależy.

  2. #182
    Chustofanka Awatar Intro
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    364

    Domyślnie

    W takim razie spróbuję jeszcze raz ją przeszyć , tym razem bliżej środka i całą gumkę objąć. Wtedy stare dziurki nie powinny być problemem bo one były na gumce. A swoją drogą to jak wam ten polar się nie wywija to nie mam pojęcia. Problemem nie powinny być za luźne gumki bo mam tą pieluszkę od nowości.

  3. #183
    Chustofanka Awatar Intro
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    364

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta
    Piszesz, że używacie tych pieluszek od 7 miesięcy, a córka ma teraz ile? Sądząc po wadze to niewiele więcej niż te 7 mscy czyli jedną z przyczyn przecieków mogłobyć to, że pieluchy za duże były na nią. Z kieszonkami bezpieczeństwa przeszyć trzeba się oswoić, to nie jest najprostsza w obsłudze opcja.
    Skończone 9 m-cy. Trochę się zagalopowalam, na początku uzywalismy newbornow, a te od ok. 5 kg

  4. #184
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Intro Zobacz posta
    W takim razie spróbuję jeszcze raz ją przeszyć , tym razem bliżej środka i całą gumkę objąć. Wtedy stare dziurki nie powinny być problemem bo one były na gumce. A swoją drogą to jak wam ten polar się nie wywija to nie mam pojęcia. Problemem nie powinny być za luźne gumki bo mam tą pieluszkę od nowości.
    Ja mam teraz tylko babyetty bez przeszyć, ale powiem Ci, że moim zdaniem teraz najlepiej na Grubcia pasują. Wcześniej były po prostu za duże te pieluchy. No i przy bezprzeszyciowych trzeba bardzo dobrze dopasować wkład, dużo dokładniej niż przy kieszonkach z przeszyciami


  5. #185
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    108

    Domyślnie

    Potwierdzam, wkład najlepiej zalecany przez producenta albo tej samej szerokości

  6. #186
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Dziewczyny poradźcie. Mam trzy kieszonki NappiMe. Są śliczne i na młodym świetnie się układają już od 3 tygodnia życia. Niestety przeciekają nam przy nóżkach pomimo, że odtłuszczałam w płynie do naczyń dwa razy, no i gumeczki zawsze głęboko w pachwinki wtykam. Młody ma teraz 3,5 miesiąca a problem pojawił się jakiś miesiąc temu. Używam pieluszek w dwoma wkładami z bambusa, więc to raczej nie kwestia chłonności wkładów.

  7. #187
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    pojawiły się nappime z coolmaxem. jestem ich bardzo ciekawa!

  8. #188
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    Wczoraj dosżły do mnie próbne nappime - jestem pod wrażeniem lekkości tej pieluszki oraz jej wymiarów niby taka mała a młody w nią wchodzi i jeszcze pięknie wygląda. Tylko w ilu stopniach się pierze akurat te kiesoznki?
    Ostatnio edytowane przez Mama.O. ; 21-10-2014 o 17:04
    3 horkruksy

  9. #189
    Chustofanka Awatar vretKa
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    410

    Domyślnie

    Czy któraś z Was też miała problem ze sklejającymi się gumkami wewnątrz kieszonki? Chodzi mi o takie gumowe paski podkładane pod napy.

  10. #190
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Tak, w moich niektórych się sklejają. Zaczęło się po ok. roku używania pieluszek.

  11. #191
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    U mnie w jednej tez sie sklejały i niszczyły Pul. To moim zdaniem spory mankament Nappime, choc jedyny.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  12. #192
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    U mnie w jednej tez sie sklejały i niszczyły Pul. To moim zdaniem spory mankament Nappime, choc jedyny.
    Wydaje mi się, że zrezygnowali z tych taśm jakiś czas temu, w każdym razie w rowerach które kupowałam jakieś pół roku temu są pulowe paski. W starszych gdzie jest ta taśma, sklejają się i trzeba uważać.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  13. #193
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Tak, i nie znoszę tam tych silikonowych pasków... Na szczęście w nowszych jest pul. Ale i tak ja osobiście uważam,że to nie wina tych pasków, tylko laminatu, który w tych akurat pieluszkach był kiepski, rozwarstwia się i właśnie klei. Bo w pieluchach innych firm dokładnie takie paski są i jest zupełnie ok..

  14. #194
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agis Zobacz posta
    Wydaje mi się, że zrezygnowali z tych taśm jakiś czas temu, w każdym razie w rowerach które kupowałam jakieś pół roku temu są pulowe paski. W starszych gdzie jest ta taśma, sklejają się i trzeba uważać.
    o, to super może w takim razie skuszę się na jakieś nowe wzory...



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  15. #195
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    i ja zdecydowanie też sobię kupię nóweczki są warte tych "pieniondzów"
    3 horkruksy

  16. #196
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Wczoraj wycięłam te sklejające się paski. Tzn. powycinałam je pomiędzy napami. Okazało się, że poniszczyły mi PUL w kilku miejscach
    Potwierdzam, ze w nowych pieluszkach jest pasek pulowy (mam rowery i pawie z coolmaxem).

  17. #197
    Chustofanka Awatar vretKa
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    410

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc zastanawiam się, czy nie reklamować tych pieluszek. Wydałam na nie sporo pieniędzy, a wychodzi na to, że po jakimś roku właśnie są właściwie do wyrzucenia, bo zniszczył mi się przez nie pul i najzwyczajniej w świecie przeciekają Wprawdzie pul rozwarstwia się na całej powierzchni, ale w okolicy tych pasków po prostu się podziurawił

  18. #198
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Ja mam zeszłozimowe kameleonki i niestety juz w lato zauważyłam rozwarstwiony pul Całkiem sie rozwarstwił, po całosci, ale nic nie przecieka

  19. #199
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    U mnie pul nadal nie jest rozwarstwiony tzn. ten pul od początku miał takie pęcherzyki, co podobno było normalne. Pul w nowych pieluszkach z coolmaxem jest inny. Nie ma tych pęcherzyków i w dotyku pieluszka jest wg mnie inna.

  20. #200
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    102

    Domyślnie

    To i ja coś dodam. Największym atutem pieluszek NappiMe jest moim zdaniem krój i piękne wzory. Długie skrzydełka zapewniają dobrą regulację. Nie mam z nimi większych problemów jeśli chodzi o przecieki. Posiadam jedynie kieszonki z mikropolarem. Mimo że są bez przeszyć, polar nie wyłazi i podoba mi się to, że jest w kremowym kolorze, nie szarzeje. Minusem jest jakość nap, bo po pewnym czasie niektóre nie zapinają się tak łatwno jak były nowe. Mam też zstrzerzenie co do pulu, ale tylko w niektórych wzorach, wygląda jakby był rozwarstwiony, jednak po bezpośredniej konsultacji, powstawanie pęcherzyków jest zjawiskiem normalnym. Wadą pieluszek, ale też tylko tych, które akurat tak są wykonane, są takie gumowe lamówki , na których nabite są napki. Niekiedy sklejają się w praniu i trudno je rozlepić. W jednym przypadku poniszczyły mi pul przyklejając się do jego fragmentu i powodując dziurę. Widzę, że nie tylko ja mam taki problem, choć piorę zgodnie ze sztuką i obchodzę się z nimi ostrożnie. Na koniec dodam, że cena jest wysoka w porównaniu do innych polskich firm, zwłaszcza, przy małej ilości promocji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •