Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: didki z dodatkam

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    KrakĂłw
    Posty
    161

    Domyślnie didki z dodatkam

    Wybaczcie pytanie nowicjuszki, ale czym różnią się Didymosy z dodatkami lnu, wełny i konopi od tych zwykłych?

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    ogólnie? lepiej sie nosza
    welna jest upierdliwa w dbaniu, pranie na 30 stopni, bez wirowania
    ale bosko miekkie sa te chusty w lecie przewiewne, w zimie cieplejsza

    len i konopie usztywniaja tkanine, ciezej je zlamac, ale nosnosc maja super, jeszcze lepsza od bawelny

    ja mam konopie w uzytku, cudnie sie dociaga, bwcc przykleilo mi 11 kilo do plecow jak superglue
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    zapomniałam o jedwabiu

    jedwab śliczny jest pojecia nie mam jak sie nosi, bo moj ciagle wisi na liscie "do kupienia"
    z tego co piszą dziweczyny na TBW, jednawb jest mięciutki, przytulny, ale chusta jest nieco śliska i czasem trzeba dociągać


    czyli jedwab i wełna milusie, len i konopie sztywniejsze, trudne do złamania, ale potem są bardzo milutkie, chusta robi się cienka a nie osiada wcale z wcale
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    KrakĂłw
    Posty
    161

    Domyślnie

    A nadają się na lato? Ja już szukam kolejnej chusty (jedna to zdecydowanie za mało ) i tak myślę że ze względów praktycznych powinna to być letnia chusta.

  5. #5
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    dla ilu kiloskow?

    jak niezbyt ciezkie dziecko to vatanai bym rozwazyla, sa przecudne

    jedwab welna na lato raczej
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Ja mam nino z welna, bardzo wygodna chusta, taka troche miesista, sprezynujaca, przytulna Kiedy idziemy na dlugi spacer w zimny dzien, motamy nino z welna i jest nam naprawde fajnie

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    antracyt?
    fajna welenka, tylko to pranie utrudnia zdecydowanie
    odwirowalam lise i meszek sie na niej pojawil, nie sfilcowala sie ani nic, ale taka okocona sie zrobila
    kolejnych nie zaryzykuje z wirowaniem, wiec bedzie zabawa z suszeniem 5 metrow wyżętej szmaty
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Tak, mam antracyt z welna Jeszcze nie pralam tej chusty, prala ja moja kolezanka, tez radzila, aby nie wirowac i nie suszyc w suszarce!

  9. #9
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    ja już wcześniej o to pytałam ( o domieszki do chust) a teraz napiszcie jak je rozpoznaćktóre z czy ??? czy to są jakieś kolory ( i wtedy wiadomo ze taki kolor to z domieszka wełny) czy może serie czy napisane jest to gdzieś na opakowaniu??/

  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    KrakĂłw
    Posty
    161

    Domyślnie

    To niestety wełna odpada Ja z tych bardziej leniwych jestem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •