Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31

Wątek: uwielbiam to uczucie...

  1. #21
    Chustomanka Awatar Dharma
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    786

    Domyślnie

    Uwielbiam to. pamiętam, jak ktoś na forum kiedyś pisał o podwyższającym się od przytulania poziomie oksytocyny i subiektywnego wzrostu poczucia szczęścia. Coś tym jest. a tą wypoiedź z forum często w takich momentach jak opisujesz sobie przypominam. To uzależnia (kto nie spróbował nie wierzy, ale ja tak to odbieram)


  2. #22
    Chustomanka Awatar Anque
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    592

    Domyślnie

    Ja potwierdzam, że to uzależnia ) krótko chustuję bo nie cały miesiąc..ale poczuć jak dziecię zasypia (czyli jest szczęśliwe, czuje się bezpiecznie, jest zrelaksowane itd.) boskie Ciężar wówczas jest naprawdę SŁODKI Czasem nie mogę się doczekać pory drzemki
    czerwcowa Natusia 2010

  3. #23
    Chustomanka Awatar Meppel
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Gdanisko/Toruń
    Posty
    791

    Domyślnie

    A ja młodszego nie noszę po domu. A starszego w ogóle nie noszę (nie mogę) i noszę tylko na spacerach. Wtedy też śpi. Ale ja biegam za rowerkiem, z ciężarówka itd i nie skupiam się na chuściochu.
    Ale uwielbiałam to uczucie. Starszy z uwagi na brzuszek spał nam na brzuchach. Jakie to było słodkie
    Tymianek 4 wrzesień 2008
    Tomił 23 wrzesień 2010













  4. #24
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    uwielbiam to
    i pamiętam, jak Miś był malutki , to był też taki moment,ze jak się we mnie wtulał w chuście, to czułam jak mi w piersiach mleko buzuje

  5. #25
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joleczka Zobacz posta
    i nagle... czuję taką ciężką główkę na swojej piersi, śpi, no uwielbiam ten moment

    właśnie ją czuję od jakieś chwili, jeszcze mruczę cichutko kołysankę, żeby się lepiej spało i kiwam się na boki - słowem "wypasiona" kołyska
    Nadia 26 września 2010r

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar Limonka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,448

    Domyślnie

    Nie ma bata - śpiące dziecko złamie każdego Drzemka córki w nosidle sprawiła, że tymczasowo noszący tata stał się zakochanym Chustotatą... a tak się bronił, że to babskie.

    Mmmmm jak mi się zatęskniło To akurat pora drzemki mojej Gabi, a ja w robocie...

  7. #27
    Chustonoszka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    okolice Opola
    Posty
    146

    Domyślnie

    Cudowne uczucie, niestety ostatnio Zocha jak ląduje w chuście to jej się zbiera na podskoki i albo mnie szczypie, albo gryzie w dekolt, albo się ciska, bo jest już BARDZO dorosła i musi korzystać z własnej mobilności
    treść mojego życia: Magdalena (05.10.2007) i Zosia (13.12.2009)
    skutki moich chwil słabości: Filemon, Benek, Funia, Fredek i Roma

  8. #28
    Chustoguru Awatar Karo.
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    7,354

    Domyślnie

    Normalnie Wam zazdroszczę... Moja panna już dawno przestała zasypiać i sypiać w chuście A tak to lubiłam... Dobrze że jeszcze pozwala się w ogóle nosić
    Asia - 20.11.2009
    Adaś - 08.03.2012
    Ania - 08.06.2015

  9. #29
    Chustofanka Awatar sylabelle
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Poznań/Luboń
    Posty
    318

    Domyślnie

    Też lubię jak mi Młoda zasypia w 3 minuty, najczęściej ostatnio w mietku... wtedy ją siup do łóżeczka i mogę zająć się sobą Kiedyś jak się więcej w chuście nosiłyśmy, to trochę mi to przeszkadzało, bo wyjęcie jej śpiącej z chusty równało się z pobudką, a jednak musiałam coś zrobić, np. obiad ugotować czy się zwyczajnie umyć ;P

    Ale dziś już tęsknię za tymi czasami i doceniam każdą chwilę, kiedy J. chce się poprzytulać
    Julka (VII 2009), Kornelia (V 2013), Konstanty (IX 2014)


    Mój blog szydełkowy: sylabelle.blogspot.com
    FB: https://www.facebook.com/sylabellesylabelle

  10. #30
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    szukam w glowie porównywalnego poczucia szczescia - nie znalazłam
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  11. #31

    Domyślnie

    Ja też lubię. W dodatku to czasooszczędne rozwiązanie. Obiadek się robi, starszak trajkocze, a młode i tak ślicznie ululane.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •