Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 123456789101113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 345

Wątek: Jakie było kiedyś forum?

  1. #41
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hexi Zobacz posta
    Quod erat demonstrandum
    (czego nalezalo dowiesc)
    dzięki
    2 + 7 (2005-2018)

  2. #42
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    HExi - ale to dobrze, czy źle, że to tylko narzędzie? bo sie na znaczeniu łaciny nie znam...

    kurcze, dla mnie to było zawsze coś więcej niż narzędzie... :/

  3. #43
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stivel Zobacz posta
    niestety za rosnącą ilością chustonoszących rodziców nie idzie wzrost świadomości zdrowotnej, emocjonalnej, ekologicznej związanej z dziećmi - kiedyś chusta to była ideologia, teraz to często narzędzie, akcesoria.
    to ja się zacytuję - to nieodnośnie obecnych forumek jest, tylko spopularyzowania się tematu :/ kiedyś wchodziło się naforum i wsiąkało. Teraz zapewne mnóstwo osób wchodzi, wybiera chustę, kupuje i znika. Albo kupuje na Allegro i na forum wogóle się nie pojawia więc wszystkie te okołochustowe idee - AP, BLW, eko, pieluszki nie mają szans się rozprzestrzenić tak bardzo ....

  4. #44
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    hehehe- rozmarzyłam sie i wzruszyłam...... pamietam to wszystko i faktycznie KIEDYŚ (wtedy, na początku) było mi tu lepiej, przyjemniej, milej.....a z czasem... zaczęli mnie Ci wszyscy ludzie i natłok spraw przytłaczać (powoli dorastam )- dlatego po dwóch latach kazałam sie wymazać z kart historii forum, żeby odpocząć, spojrzeć na pewne zmiany z boku, nabrać dystansu. I wróciłam do rzeczywistości, na którą potrafię już patrzeć jednym okiem
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 22-10-2010 o 13:54

  5. #45
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    A do kiedy sie liczy stare forum? Bo nie wiem sama czy znałam jeszcze troszke stare czy juz zupełnie nowa jestem


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  6. #46
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roni21 Zobacz posta
    mnie osobiscie to boli, bo tez zrobilam kurs, troche sie na temacie znam, jestem na etapie pisania certyfikatu, staram sie rozwijac,ale boje sie odzywac (bo co ja moge wiedziec...)
    jest wiele dziewczyn ktore naprawde sie oddaje, czyta, interesuje
    ale okazuje sie ze nie jestesmy dosc dobre, bo w koncu nie ze starego forum :/
    roni,to nie tak z tym dokształcaniem i kursami,każdy jeśli się stara,ma jakąś specjalizację na forum i kurs tu nic nie zmieni,szczególnie,że są tu na forum osoby,które najpierw zrobiły kurs a potem się zarejestrowały.
    ja jestem dobra w temacie kółkowych i pieluch,ale na opinię fachowca od tego długo pracowałam,właściwie dwa lata.nie da się przeskoczyć pewnych etapów,na tym polega autorytet ithilhin i Agi,że one ileś tam lat na forum nonstop udzielają rad dot. wiązania i te rady wszyscy uznają za ekstra pomocne.
    mnie fachowość od pieluch dużo czasu i kasy kosztowało,a dobrą opinię mam w tym,bo piszę prawdę w tym temacie i staram się w miarę czasu dzielić wiedzą.teraz widzę,że jest coraz więcej uczciwych fachowców od pieluch i eko,więc się wycofuję pomału,mnie uczyły posty animamyaleksa i mart.
    za jakiś czas ktoś inny wypracuje sobie opinię i,tak jak możesz Ty
    forum jest młode,dlatego na razie jest taki jasny podział na te do połowy 2008 i te od połowy 2008 do dziś (ale to taki niby podział,bo widzę,że tak właśnie dziewczyny się dziwnie dzielą same),to raptem 3 lata tylko.jedno dziecko do wynoszenia.
    a w ogóle wniosek jest prosty:stare forumki tęsknią za byciem świeżynkami i nie wiem czemu je młodsze stażem forumki mają gnębić za to,raczej powinny zrozumieć,że im zazdrościmy pewnych uczuć.

    aaaa...kłótnie ze mną to taki chrzest bojowy,tylko w ogóle nie pamietam z kim się kłóciłam
    Ostatnio edytowane przez magda1980 ; 22-10-2010 o 13:19

  7. #47
    Chustomanka Awatar roni21
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    968

    Domyślnie

    Madziu, ja nie umniejszam nikomu autorytetu
    dzieki Wam sama zaczelam sie tematem interesowac, wiec wplyw mialyscie na to nieziemski
    chodzi mi bardziej o dopuszczenie mysli ze nowy tez cos fajnego wniesc moze
    i wiem ze nie chodzi o kursy, ale mi chodzilo o staranie sie, poglebianie wiedzy
    my sie naprawde staramy
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński
    -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.

  8. #48
    Chusteryczka Awatar Mika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wa-wa Jelonki
    Posty
    1,968

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stivel Zobacz posta
    to ja się zacytuję - to nieodnośnie obecnych forumek jest, tylko spopularyzowania się tematu :/ kiedyś wchodziło się naforum i wsiąkało. Teraz zapewne mnóstwo osób wchodzi, wybiera chustę, kupuje i znika. Albo kupuje na Allegro i na forum wogóle się nie pojawia więc wszystkie te okołochustowe idee - AP, BLW, eko, pieluszki nie mają szans się rozprzestrzenić tak bardzo ....
    a ja się nei zgodzę, dobra na 100 które wejdzie niech 10 zostanie i szerzy ideę AP, BLW wielo ect , to już sukces. A kiedyś ? No umówmy się ale w 2007 to było dość niszowe forum, wiem że przez to bardziej rodzinne klarowne ect a teraz ? No wiadomo są dziewczyny ukierukowane tylko na sprzedaż (wpadaja sprzedaja i znikają ) ale gro przecież tu jest.

  9. #49
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,911

    Domyślnie

    roni na pocieszenie napisze ze jak szukam porady to nie interesuje mnie czy w temacie wypowiada sie chustogoru czy chustonowka, raczej interesuje mnie wiele opinii
    nie czuje w zaden sposob ze czyjas opinia jest wazniejsza
    to chyba tylko "stare" forumki tak to widzą, te specjalizacje (bez urazy dziewczyny)

  10. #50
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez enka75 Zobacz posta
    a ja się nei zgodzę, dobra na 100 które wejdzie niech 10 zostanie i szerzy ideę AP, BLW wielo ect , to już sukces. A kiedyś ? No umówmy się ale w 2007 to było dość niszowe forum, wiem że przez to bardziej rodzinne klarowne ect a teraz ? No wiadomo są dziewczyny ukierukowane tylko na sprzedaż (wpadaja sprzedaja i znikają ) ale gro przecież tu jest.
    Twoje odczucia sa takie, moje inne - dlaczego? trudno powiedzieć...

  11. #51
    Chusteryczka Awatar hexi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,349

    Domyślnie

    stivel - to zwrot najczesciej uzywany na koniec dowodu matematycznego - czyli imo cytowalam zdanie potwierdzajace w pelni przytoczona przez ciebie teze


    DB PBC

  12. #52
    Chustomanka Awatar roni21
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    968

    Domyślnie

    no ja po ostatnim temacie to mam mega niesmak
    jak chyba wiekszoc "nowek" ktore dziewczyny zniechecily do pisania
    dzieki temu mozliwe ze niedlugo faktycznie stanie sie tu spowrotem bardziej kamelarnie
    malymi kroczkami, powolutku...
    ciezko szanowac kogos jesli widzisz zero szacunku po drugiej stronie
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński
    -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.

  13. #53
    Chusteryczka Awatar Mika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wa-wa Jelonki
    Posty
    1,968

    Domyślnie

    Stivel, to dobrze że każda ma inne odczucia, przecież nudno by było gdyby każda miała takie samo zdanie Ja Ciebie rozumiem, współtworzyłaś to forum i widzisz jak się zmienia. Czy przypadkiem nie jest to tak jak z dzieckiem, patrzysz jak dorasta, taki słodki bobas, aż budzisz się i widzisz nastolatka, który rzuca "nie wiem kiedy wrócę" i marzy się jak to było kiedy nasz dzieć był bobaskiem. Forum dorasta, zmienia się i tego niestety nie zmieni się ale można pokierować tak by właściwą drogą szło

  14. #54
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hexi Zobacz posta
    stivel - to zwrot najczesciej uzywany na koniec dowodu matematycznego - czyli imo cytowalam zdanie potwierdzajace w pelni przytoczona przez ciebie teze
    aaa no to znaczy luz - bo ja nigdy z matematyki i logiki nie byłam mocna, więc nie byłam pewnaczy mnie popierasz czy dobijasz

  15. #55
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stivel Zobacz posta
    ja pamiętam jeszcze z gazetowego forum - zresztą to był chyba jakiś taki moment przełomowy, związany z powstaniem tego forum - jak Vega porównała 4 - słownie cztery chusty - Nati, Hoppediza, Amazonasa i coś jeszcze (skleroza) - mieć cztery chusty to był szał! a jaka była awantura które krawędzie są lepsze, masakra!
    Pamiętam. Swego czasu to była moja Biblia chustowa



  16. #56
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez enka75 Zobacz posta
    Stivel, to dobrze że każda ma inne odczucia, przecież nudno by było gdyby każda miała takie samo zdanie Ja Ciebie rozumiem, współtworzyłaś to forum i widzisz jak się zmienia. Czy przypadkiem nie jest to tak jak z dzieckiem, patrzysz jak dorasta, taki słodki bobas, aż budzisz się i widzisz nastolatka, który rzuca "nie wiem kiedy wrócę" i marzy się jak to było kiedy nasz dzieć był bobaskiem. Forum dorasta, zmienia się i tego niestety nie zmieni się ale można pokierować tak by właściwą drogą szło
    pewnie coś w tym jest

  17. #57
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez macierzanka Zobacz posta
    Pamiętam. Swego czasu to była moja Biblia chustowa
    sam opis Vegi to rzeczywiście byłjak Biblia - cała reszta dyskusji przypominała trochę Apokalipsę

  18. #58
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Napiszę to: kiedyś były chustoguru i reszta nieudolne czeladnice
    Dzisiejsze forum jest bardziej dla wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez Meta ; 22-10-2010 o 13:56 Powód: rozwinęłam się



  19. #59
    Chusteryczka Awatar hexi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Stivel Zobacz posta
    aaa no to znaczy luz - bo ja nigdy z matematyki i logiki nie byłam mocna, więc nie byłam pewnaczy mnie popierasz czy dobijasz


    DB PBC

  20. #60
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    He, he, dyskusje były ... i to jakie. Wióry leciały, ale ... to były dyskusje merytoryczne, nie pyskówki. O to, która firma lepsza, która chusta ma lepszy splot, która grubsza, która lepiej nosi. "Nówki" mają to teraz podane na tacy. I fajnie, bo nie muszą się przeinwestowywać na chusty (ostatnio doliczyłam się ponad 40-tu samych wiązanek, które przeszły przez moje łapy).
    I myśmy faktycznie "tworzyły" ten światek chustowy. Docierałyśmy informacje o sposobach noszenia, o jakości noszenia, o wpływie na zdrowie nasze i dzieci. Ściągałyśmy chusty, informacje o nich, wszystko, co było o chustach było na wagę złota.
    Każda nowa firma budziła takie emocje, jakie dzisiaj budzą kłótnie naszych "szanownych" polityków. Wypieki na policzkach, czerwone z niewyspania oczy ...
    Jak któraś kupowała nową chustę, pierwszą taką w Polsce to było COŚ, przez duże C!!!
    Podniecałyśmy się każdą nową szmatą. Normalnie sekta tu była.
    I bazarek był, ale wyłącznie chustowy. I to akurat było super.
    Teraz też jest fajnie, ale anonimowo, ale tego się nie da już zmienić.
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •