Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 356789101112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 345

Wątek: Jakie było kiedyś forum?

  1. #241
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    o troche tak, jakby sluchac opowiesci o czasach narzecensik swoich rodzicow, i czuc przykrosc, ze bez nas sie tak dobrze bawili. no bo przeciez zawsze prawie czuje sie sentyment za czasem, ktory juz minal. ja sie ciesze, ze poczytalam troche wspomnien starszych i nowszych, troche blizsze mi sie stalo to "srtare dobre" forum


    Aga, mama Alii

  2. #242
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,486

    Domyślnie

    poza tym myślę że przez "stare forumki" przemawia też tesknota za tymi które z forum odeszły, tak jak tęskni sie za starymi znajomymi,
    na poczatkach forumowania tak jak większość czytałam, podglądałam, poznawałam i niektórych mi brakuje mimo że nie byłam z nimi jakoś zaprzyjaźniona, nie spotykałam sie na kawę, one mnie napewno nie kojarzą ale jaką frajdę miałam jak ostatnio wieszałam pranie na balkonie i na ulicy mignęla mi ruda czupryna hanti idącej gdzieś ze swoją gromadką na forum dawno jej nie widziałam a w realu zobaczyłam

  3. #243
    Chusteryczka Awatar tysia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin/Wilkołaz
    Posty
    1,585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buggins Zobacz posta
    o troche tak, jakby sluchac opowiesci o czasach narzecensik swoich rodzicow, i czuc przykrosc, ze bez nas sie tak dobrze bawili. no bo przeciez zawsze prawie czuje sie sentyment za czasem, ktory juz minal. ja sie ciesze, ze poczytalam troche wspomnien starszych i nowszych, troche blizsze mi sie stalo to "srtare dobre" forum
    Dobrze napisane. Nie ma co brac do siebie tych tęsknot dziewczyn za starymi czasami. Wszystko się zmienia, forum, nasze życie...no tak już jest i nic na to nie poradzimy.
    A wątek jest świetny i dla mnie taki ciepły i pozytywny
    Adam 2009
    Alicja 2011

  4. #244
    Chusteryczka Awatar skybear
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    nad polskim morzem
    Posty
    1,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tysia Zobacz posta
    A wątek jest świetny i dla mnie taki ciepły i pozytywny
    i oby taki pozostał.
    net mi znów zabrali...

  5. #245
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joleczka Zobacz posta
    poza tym myślę że przez "stare forumki" przemawia też tesknota za tymi które z forum odeszły, tak jak tęskni sie za starymi znajomymi,
    oj tak.....
    bardzo wiele dziewczyn mi brakuje..
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  6. #246
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez buggins Zobacz posta
    o troche tak, jakby sluchac opowiesci o czasach narzecensik swoich rodzicow, i czuc przykrosc, ze bez nas sie tak dobrze bawili.
    Aga, świetne porównanie. boszzzz, baby to zawsze znajdą powód, żeby pojojczyć
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  7. #247
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    wow ale temat - pieknie
    normalnie sie wzruszylam ...
    a dopiero polowe przeczytalam ... ciekawe co bedzie przy nastepnej polowce ...

  8. #248
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janis Joplin Zobacz posta
    wow ale temat - pieknie
    normalnie sie wzruszylam ...
    a dopiero polowe przeczytalam ... ciekawe co bedzie przy nastepnej polowce ...
    ??? Janis??? TA Janis ??? a co się z Tobą stało?!

  9. #249
    Chustomanka Awatar rybka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,369

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janis Joplin Zobacz posta
    wow ale temat - pieknie
    normalnie sie wzruszylam ...
    a dopiero polowe przeczytalam ... ciekawe co bedzie przy nastepnej polowce ...
    PO następnej połówce znowu zaczniesz śpiewać


  10. #250
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cobra Zobacz posta
    ??? Janis??? TA Janis ??? a co się z Tobą stało?!
    nie nie TA - TAMTA Janis

  11. #251
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janis Joplin Zobacz posta
    nie nie TA - TAMTA Janis

    no właśnie!!!! dla mnie jest tylko jedna Janis - niepowtarzalna, zabawna, wesoła, mądra, dobra i w ogóle naj naj naj.... i nie wiem dlaczego jakoś taka wymłodniała....?

  12. #252
    Chustomanka Awatar Ajka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,309

    Domyślnie

    pamiętam pierwsze spotkanie w ikei w Katowicach , miałam wtedy bonsai przekazać testowego podeagi i przy okazji chustospotkanko sie zrobiło oglądałam ostatnio fotki z tego spotkanka
    a tak w ogóle często żałowałam że nie mieszkam w warszawie tam wtedy było mnóstwo możliwości spotkań a tu w Katowicach nic a teraz mamy swoje spotkania
    fajnie było i teraz też jest fajnie , jestem tu już długo ale ja taka szara myszka jestem i niewiele osób mnie pewnie kojarzy
    "co zesłał los trzeba będzie stracić " 13.11. 2000 Kubuś i Franus (25tc) [*][*] 14,09 2004 2 fasolki(5tc) [*][*] ; kruszynka 08. 2012
    jesienna panienka 14.09.2001[/COLOR]; zimowy chłopak 22.02.2007; letni chłopaczek 03.07.2009
    Chustopróchno ze mnie


    na urlopie od 2000 roku

  13. #253
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    Niezmiernie się cieszę, iż nie trafiłam na ten wątek wcześniej, po swym zarejestrowaniu się na forum. Dwa razy zastanowiłabym się nad rozpoczęciem nowego tematu, ba!- czy odważyłabym się w ogóle odezwać? W kontekście niektórych wypowiedzi, które tu przeczytałam, można by to uznać za brak pokory, którą winna odczuwać Chustonówka. Zatem dobrze, iż byłam w kwestii tych sądów ignorantką.
    Pewnie jeszcze długo będę figurować tu jako ta najniższa w hierarchii. Piszę z rzadka, bo czas nie pozwala. Czytam za to mnóstwo- ten watek był bardzo ekscytujący. Parę razy zrobiło mi się nieprzyjemnie. Parę razy z lekka krew we mnie zawrzała, bo z podobnym podejściem potraktowania nowych członków forum jako "maluczkich" się jeszcze nie spotkałam. Ja na ogól dość niepokorna jestem, zwłaszcza wtedy, gdy ktoś pokorę mi nakazuje, poza tym mam już swoje lata, to chyba zaczynają mi się wzmacniać te utrudniające porozumienie z bliźnimi cechy. Przeto wybaczcie starszej kobiecie (mimo iż tak świeżo tu nazwana jestem), wybaczcie tym bardziej, że ochłonęłam, przemyślałam i cóż- w pełni rozumiem Waszą nostalgię za dawnymi czasami, obecnością starych e-Przyjaciółek, których nie spotykacie w realu... i tęsknotę za pewną elitarnością, poczuciem przynależenia do wąskiego grona wtajemniczonych- też rozumiem.
    Oczywiście, że jest tu teraz tak anonimowo przez tłum wypełniający to miejsce, że to nieco przytłacza. Ja jestem takim szarakiem, którego jeszcze pewnie nikt z niczym nie kojarzy, poza może tymi miłymi Osobami, które tak życzliwie pomogły mi odpowiadając na założonych przeze mnie wątkach. Z radością stwierdzam przeto, że w praktyce jesteście mniej nieprzystępne niż w teorii, drogie Panie o mocno zaawansowanym stażu. Bo nie zostałam surowo ofuknięta i potraktowana tylko stosownymi linkami, wykazującymi mi niezbicie, iż wałkuję temat już "przerabiany wcześniej". Ba, nawet na jednym z owych wątków parę osób wyraziło przekonanie, że fajnie, iż temat się pojawił.
    Zatem finalizując- powiem tyle- bardzo chętnie pogoszczę się tutaj, by nie rzec- zadomowię. Ubolewacie, że "kiedyś... to było szczególnie miejsce...". Nadal jest- zapewniam. Nie zamierzałam się tu rejestrować, tylko poczytać, rozpoczynając naszą przygodę z chustą. Czytałam, czytałam... W pewnym momencie uświadomiłam sobie, że mimo absolutnego braku czasu, zarejestrowania już na dwóch innych forach, które bardzo lubię i na nie już kradnę za dużo czasu Rodzinie... chcę być i tutaj. Porozmawiać na nieco innym poziomie, poczuć, iż to nie jest coś, co nazwę "stratą czasu". Wyraźnie widzę, iż mogę się tu rozwinąć i wzbogacić, co cenne dla mnie szczególnie teraz, gdy siedząc non stop z moją Dwójeczką w domu, czasami mam poczucie, iż uwsteczniam się w tempie zastraszającym. Już wiem, ze to, jak wychowuję moje Dzieci zwie się "AP"- jak miło dowiedzieć się, iż ktoś taką filozofię rodzicielstwa nazwał i opisał. Ciesze się, że nie jest to li tylko forum chustowo- pieluszkowe. Krytykowałyście tu chwilami mnogość tematów nie dotyczących chust, np. dział "WOW"... Ja się cieszę!- czy wiecie, jak rzadkim pytaniem na forach rodzicielskich jest to "co teraz czytacie?"?! Co prawda, u mnie jest to obecnie... "Twój Styl" (nie ogarniam większych objętości w tej chwili ), ale jak miło, że jest taki wątek! Albo "Jakiej muzyki słuchacie?"... co prawda, już padła i Kate Bush i Dead Can Dance, a ja obecnie słucham jedynie dziecięcych składanek i wyciszającej moje Potwory Enyi (juz jej nie cierpię!)... No, ale jak fajnie wiedzieć, ze jak odkurzę znów swe płyty, to będę mogła o tym napisać tutaj.
    Do tej pory już irytuje mnie tylko jedna rzecz tutaj... te Wasze tajemne skróty. Rozszyfrowałam już sugerując się kontekstami wypowiedzi, co to "IMO", "OMG"... ale co to jest, na miły Bóg, OT?!
    Ot, i mam problem...


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  14. #254
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1,299

    Domyślnie



    Dla mnie skrótową zagadką było IV

    Może jest gdzieś wątek wyjaśniający skróty używane na forum?
    Ostatnio edytowane przez zagatka ; 22-02-2011 o 00:26

  15. #255
    Chustoholiczka Awatar gouraanga
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    3,671

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dirk5 Zobacz posta
    Do tej pory już irytuje mnie tylko jedna rzecz tutaj... te Wasze tajemne skróty. Rozszyfrowałam już sugerując się kontekstami wypowiedzi, co to "IMO", "OMG"... ale co to jest, na miły Bóg, OT?!
    Ot, i mam problem...
    OT = off topic, znaczy się zbaczając z tematu
    ja też z tych nowszych, niemniej podoba mi się Twoje pisanie dirku

  16. #256
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,796

    Domyślnie



    Dirk - OT to

    Edit - no gdzie indziej padną odpowiedzi na to samo pytanie minuta po minucie? Chyba za wolno czytam
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  17. #257
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    dirk bardzo lubię Cię czytać
    a OT off topic

  18. #258
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zagatka Zobacz posta


    Dla mnie skrótową zagadką było IV

    Może jest gdzieś wątek wyjaśniający skróty używane na forum?
    a proszę http://www.chusty.info/forum/showthr...ht=skr%C3%B3ty

  19. #259
    Chusteryczka Awatar hexi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,349

    Domyślnie

    a ja znow wsiaklam w ten temat i przeczytalam go od deski do deski mimo ze dawno powinnam juz spac...
    lubie go


    DB PBC

  20. #260
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,996

    Domyślnie

    Jakie było to ja nie wiem ale mogę powiedzieć jak teraz go widzę.
    Zaczne od minusów.
    Niestety muszę przyznać że niektóre dziewczyny z góry patrzą na nówki a ich wypowiedzi są opryskliwe. Ja osobiście zraziłam się na początku ale na szczęście chęc kupienia chusty i nauczenia się wiązań było silniejsze.
    Nowa osoba powinna najpierw dużo czytać a dopiero się odzywać jest dla mnie niewykonalne.
    Gdybym miała postepować według tych rad to by mi dziecko wyrosło z chusty zanim bym przebrnęła przez wszystkie regulaminy i wątki.

    Moim zdaniem dobrze że forum nie jest czysto chustowe.
    Można dzięki temu wiele fajnych rzeczy dowiedzieć się przy okazji.

    Gdy pierwszy raz tu weszłam to pomyślałam że jesteście z innej planety ( chusty, wielo, AP itp itd a EC to już kosmos).
    Tu jest całkiem inny świat.
    Powoli zaczynałam oswajać się z kolejnymi tematami i możecie zaznaczyć kolejny sukces bo i ja się do wielo przekonałam.

    Nasunęła mi się taka myśl czytając ten watek.
    Tęsknicie za starym forum tak jak co niektórzy za komuną.
    Puste sklepy i jak coś się upolowało to była euforia.
    Bardzo miło się czytało o tych waszych początkach.
    Teraz mamy o wiele łatwiej, wystarczy włączyć google i wszystko jest.
    Ps. Tylko mnie nie zabijcie za ten post
    Ostatnio edytowane przez Andzia ; 22-02-2011 o 03:27



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •