Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 2456789101112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 345

Wątek: Jakie było kiedyś forum?

  1. #221
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grizolda Zobacz posta
    a na "ogólnym" mam wrażenie, że nikt totalnie mnie nie kojarzy...
    ja Cię kojarzę, Kochana

    i jeszcze przypomniało mi się jak Artur nosił hanti chyba w jakimś hoppie, pamiętacie? Idę szukać
    edit znalazłam http://forum.chusty.info/forum/showthread.php?t=43
    Ostatnio edytowane przez mamru ; 24-10-2010 o 00:04

  2. #222
    Chusteryczka Awatar m.m.
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    2,095

    Domyślnie

    grizolda- ja też Cię kojarzę.
    a swoją drogą to najbardziej odczułam przejście między starym a nowym forum przez nieobecność hanti. w sumie nie potrafię określić dlaczego ale utożsamiałam ją z forum bardziej niż innych. do tej pory często zastanawiam się, co słychac u Kamyka i Lolki... przedtem dziewczyny jeszcze chociaż siedziały na ławeczce dla chustopróchien a teraz ...dobrze że Staśka chociaż zaglądnęła
    Duży 12.06.2000 i Malutka 09.09.2008.

  3. #223
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    ehh... a ja dziś znowu zarywam noce, żeby siedzieć na dyskusjach...


    stare forum... napisałyście, że dyskusje były w większości o chustach a teraz już się o nich nie dyskutuje (a przynajmniej nie aż tak mocno). Skoro wszystko zostało już napisane, to o czym tu dyskutować? przecież jest szukaj...

    skoro chustonoszenie powinno być czymś co wiąże ludzi (jak sekta czy rytuał) a nie powinno być narzędziem w realizacji AP, to nie dziwmy się komentarzom na wp pod serią fotek z chustami...

    stare i nowe forumki, dziwny to dla mnie podział - sam fakt jego istnienia i podkreślania przeczy IMO idei "starego forum", a przynajmniej takiego, jakiego go przedstawiacie. BTW: gdzie leży granica starej i nowej forumki? w ilościach postów? w wielkości stosu? w długości stażu na forum (rok, dwa, trzy?)? To ja poproszę o utworzenie jeszcze klasy średniej

    Wspomnienia z dzieciństwa... Mnie też TAMTEN chleb smakował bardziej ale i dziś potrafię wyszukać TAMTEN zapach w piekarni, tylko trzeba umieć znaleźć piekarnię. A forum nią jest...

    Życząc tego wszystkim, żeby "stare forumki" nadal piekły chleb o smaku dzieciństwa a nowe nie były zniechęcane do jego konsumpcji, pozostaję z szacunkiem
    JA

  4. #224
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie

    grizolda pozdrów siostrę bo mi jej tu straszliwie brakuje!
    a wątek był miły, zaczyna być mniej miły, szkoda.
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

  5. #225
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rebelka Zobacz posta
    grizolda pozdrów siostrę bo mi jej tu straszliwie brakuje!
    a wątek był miły, zaczyna być mniej miły, szkoda.
    nadal jest miły - tylko JAK ZWYKLE część osób może mnie źle zrozumieć - a ja POCHWALIŁAM stare posty, czytam je w wolnych chwilach i są faktycznie jak chleb z dzieciństwa. Ino co było to se ne wrati... a takie wzdychanie "oj bo kiedyś..." to jakoś nie w moim stylu - świat idzie do przodu. A my nie powinniśmy stać w miejscu.

    Forum sprzed ponad roku czy trzech, czyli "stare" znam tylko z opowiadań i ... co ciekawsze, nie zawsze są to miłe wspomnienia - wręcz przeciwnie, słyszałam sporo złych i zniechęcających mnie do przyjścia tutaj słów, ale chyba już taka przekora we mnie siedzi, że skoro mi coś odradzają, to muszę sama się o tym przekonać i nie żałuję (mimo ciężkich początków )

  6. #226
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie

    widzisz ale nie chodzi o to, że powiedziałaś coś złego cobro Tylko odnoszę wrażenie (moje własne, subiektywne), że część dziewczyn (nie , że Ty jedna) próbuje nas przekonać, że to co czujemy (w sensie stare forumki) nie do końca odpowiada rzeczywistości albo powinnyśmy czuć coś innego. Może przewrażliwiona jestem ale niektóre posty tak odbieram. A co do podziału stare-nowe już się kilka razy to w wątku przewinęło.
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

  7. #227
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rebelka Zobacz posta
    widzisz ale nie chodzi o to, że powiedziałaś coś złego cobro Tylko odnoszę wrażenie (moje własne, subiektywne), że część dziewczyn (nie , że Ty jedna) próbuje nas przekonać, że to co czujemy (w sensie stare forumki) nie do końca odpowiada rzeczywistości albo powinnyśmy czuć coś innego.
    kochana, absolutnie nikt nie ma prawa mówić NIKOMU co powinien czuć albo nie powinien (zwłaszcza ja jestem taka "niepokorna" wtedy bardziej hihihi ) a jaka była kiedyś rzeczywstość, to tylko wy wiecie najlepiej (no chyba, ze faktycznie komuś się jeszcze chce buszować po archiwum forum), mnie tylko smutno jest, że w tak w sumie homogenicznym środowisko, jakim jest to forum, istnieje tak silny podział na my i oni...

    edit: przy 50 czy 100 uczestniczkach pewnie tego podziału nie było - i to też, jak podejrzewam, może mieć wpływ na postrzeganie forum jako takiego - ja to odczułam na początku baaardzo mocno, taki totalny brak szacunku dla kogoś nowego tylko dlatego, że miał mały staż, a nikt się nigdy nie zapytał, od jak dawna "nówka" czyta - bo może stażem czytania przewyższać niejednego "wyjadacza"
    Ostatnio edytowane przez Cobra ; 24-10-2010 o 01:03 Powód: dodany edit

  8. #228
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Charleston, SC
    Posty
    359

    Domyślnie

    nie pasuje nigdzie, mam jedna chuste, nie odczuwam potrzeby posiadania wiecej (na bazarku ogladam tylko zdjecia). nie zadaje zbyt wielu pytan, bo odpowiedzi maja sie nijak do rzeczywistosci, w ktorej mieszkam, nie daje rad, bo znowu w druga strone nie znam rzeczywistosci polskiej juz. probowalam kilka razy wejsc na zagraniczne mamy i tam forum zdominowane przez wyspiarki... a jednak siedze tu z uporem maniaka i czytam i biore z tego forum wszystko co najlepsze zanim poczytam o jakiejs klotni/nieporozumieniu to nabite jest juz 15 stron i po drodze zwasnione strony zdolaly sie pogodzic.. 6 godzin roznicy czasowej ma tez najwyrazniej swoje dobre strony ..
    i pomimo tego, ze nigdzie nie pasuje i nikt mnie nie kojarzy gratuluje stworzenia miejsca tak bardzo rozniacego sie od kazdego znanego mi forum

  9. #229
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    bluejay - pięknie powiedziane

  10. #230
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    grizoldo, lindgren ja Was tez doskonale kojarzę (i zmianę nicka lindgren równiez )
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  11. #231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaija Zobacz posta
    .....i ode mnie
    pamietam te swietne konkursy Pasji, polemiki takze i cenie ja bardzo za szczerosc i piekno jej języka pisanego wszystkiego dobrego!!!!!!
    A możecie podesłać parę linków do nich? Chętnie poczytam, list był piękny

  12. #232
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    nie przebrnelam przez caly wątek wiec moze sie powtórzę. Wg. mnie wspomnienia "starych" forumek to tak jak u mnie w pracy - wszyscy wspominamy jaka to kiedys była ekipa, a patrzę na tych młodych i mysle sobie ze za czas jakiś oni beda mówic podobnie i uważac ze "ich" czas byl tym najlepszym w firmie. Takie zycie.
    A co do forum, po etapie zachlysniecia sie chustami wiecej znajduje tematow do poczytania poza sekcją "chustowanie". I nie widze niczego złego w tym że forum rozwija sie w temacie AP, różnych problemów z dziecimi a nawet WoW - ciezko gadac non stop o szmatach, ile można..
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  13. #233

    Domyślnie

    A może chodzi o to, że mniej było forumek i lepiej się mogły poznać

  14. #234
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama Ania Zobacz posta
    A może chodzi o to, że mniej było forumek i lepiej się mogły poznać
    no bo zawsze jak jest mało osób to jest bardziej kameralnie i przytulnie

  15. #235
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,160

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rebelka Zobacz posta
    grizolda pozdrów siostrę bo mi jej tu straszliwie brakuje!
    a wątek był miły, zaczyna być mniej miły, szkoda.
    oj tak, andziulindzi to mi dopiero brakuje! nie dość, ze dużo wiedziała to była bardzo wyważona w swoich wypowiedziach
    Syn 2006
    Córa 2008
    Syn 09.2014

  16. #236
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie

    ja przyznam szczerze ze po lekturze tego watku i wspomnieniach jak kiedys bylo super bo byly fajne forumki odnioslam wrazenie ze te nowe forumki juz nie takie fajne, forum tez schodzi na psy itd itd
    i coraz mniej sie tu pojawiam
    zajrze codziennie ale juz mi sie nie chce czytac wszystkiego
    tematow tez sie boje zakladac
    i wydaje mi sie ze nie tylko mnie zrobilo sie przykro

  17. #237
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    Olapio, ale nikt nie napisał, że kiedyś forumki były fajniejsze. po prostu była bardziej kameralna atmosfera i było bardziej... kulturalnie.
    dziewczyny, czy Wy nie bierzecie tego nazbyt personalnie? piszę to ja, chustonówka z zaledwie rocznym stażem (zalogowałam się w marcu, ale aktywnie uczestniczę w forum od sierpnia).
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  18. #238
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    To andziulindzia to siostra Grizoldy?No popatrz, zawsze się można czegos nowego dowiedzieć.
    I chciałam napisac ,ze i Grizoldę i Lindgren kojarzę odkąd zaczęłam forumować.Wiec nie takie szare z was myszki.

  19. #239
    Chusteryczka Awatar t_a_s
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Suwałki
    Posty
    1,953

    Domyślnie

    Ja też jestem od niedawna, ale wiem, jak to jest, jak się jest na początku forum i później, jak się zaczyna rozrastać, akurat uczestniczyłam w innym forum na początku.
    Byłam tam we wczesnym etapie i było inaczej, naprawdę kojarzyło się każdego z nicka i wiedziało, co i jak, później jakoś się rozrosło i człowiek już nie ogarniał.

    Tak jest i tutaj zapewne i to, że ktoś wspomina nie znaczy, że teraz jest źle, po prostu jest inaczej I rozumiem, że można tęsknić jednak za tą kameralną atmosferą i tym, że wiele osób się znało lepiej

    Ja nie odbieram tego osobiście, naprawdę to chyba nie o to chodzi

    Anita, mama Wiktusi(10.02.2007) i Anielki (03.01.2010)


    Moje nowe hobby fotografia

  20. #240
    Chusteryczka Awatar Mika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Wa-wa Jelonki
    Posty
    1,968

    Domyślnie

    qrcze, widzę że wątek nostalgiczny rozwija się

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •