Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 345

Wątek: Jakie było kiedyś forum?

  1. #181
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta

    rzeczywiscie, gdy sie czasami czyta pewne watki, rece opadaja i zastanawia sie czlowiek: "po co ja tu jestem??" skoro byle pierdoła, za przeproszeniem, opisana przez "stara" uzytkowniczke, wzbudza wieksza ilosc postow niz jakis problem czy w ogole watek zalozony przez "nowa " osobe. mimo, ze odpowiedzi w watku starej wyjadaczki to glownie licytacja odpowiedzi w stylu"o jaaaa" , "ekstra", "a pamietasz jak..." , "brr", itp.litania onomatopei i skrotow.
    to jak już jedziemy cytatami ..
    "oceniaj mnieeeeeeeeee niech jad strumieniami leje sie!"

    rozumiem ze Ty nigdy ze swoimi znajomymi nie używasz skrótów i wyzej wymienionych przez Ciebie zwrotow?
    nie chodzi tu tylko o stare wyjadaczki ale też o te młodsze stazem które sie znają w realu np.-to jest NORMALNE.
    nei wiem co w tym złego. nie tlyko stare wyjadaczki sa na forum, więc dlaczego do nich pijesz ze nie piszą w wątkach "nówek" ?
    ehh odechciało mi sie...
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  2. #182

    Domyślnie

    już nic
    Ostatnio edytowane przez antonina ; 23-10-2010 o 11:39

  3. #183
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    jaki jad??
    mnie absolutnie nie chodzi o to (co sugerujesz), zeby osoby znajace sie od dawna przestaly nagle sie przyjaznic i wyrazac swoje odczucia na forum-jako uczestniczka innych wiem, jak to dziala i nie wyobrazam sobie, zeby moglo sie to zmienic.
    chodzilo mi o to, o czym kilka osob pisalo wczesniej-ze dawne forum stalo sie jakas "ziemia utracon" dla sporej czesci "starych" tutaj, a nowe sa juz tylko jakims dziwnym ogonem, ktorym nawet nie warto sie za bardzo przejmowac, ktory mozna protekcjonalnie potraktowac i odeslac do wyszukiwarki.
    nawiasem mowiac,to ciekawe ze wlasnie ty rzufiku reagujesz na mojego posta, bo zapytalam cie niedawno o chuste ktora sprzedawalas na bazarku-nie doczekalam odpowiedzi i do tej pory nie wiem, czy sprzedana czy nie, bo z tej pogawedki jaka wywiazala sie w watku, nie moglam wywnioskowac, czy jeszcze jest dostepna czy nie.
    to taki maly przykladzik tylko, ale wiele mowiacy.

    odechcialo ci sie? no coz, bywa i tak.

  4. #184
    Chustoguru Awatar lynette
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,599

    Domyślnie

    Dziewuchy spokój! Znowu zadyma? (A pamiętacie wątek Zróbmy jakieś przygody, zdaje się Aneczki?)

    Ja tylko jako dość stara forumka chciałabym powiedzieć, że cieszę się, że forum rozrosło się poza wątki chustowo-pieluchowe. Adasia już nie noszę, bo za ciężki, pieluch też już nie używa, nowego chuściocha już raczej nie będzie. Mogę za to pogadać o wszystkim i niczym, a w MNK nieraz mnie wspierałyście i pozwalałyście spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy. I dlatego wciąż tu jestem, wciąż chcę się tu logować i sprawdzać, co u Was nowego. Gdyby to forum pozostało stricte chustowe, dla mnie by już tu miejsca nie było. No i gdzie miałabym pójść, co?
    Mikołaj 2001, Wojtek 2004, Adam 2007

  5. #185
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Glasgow, UK
    Posty
    877

    Domyślnie

    kazdy ma prawo do wlasnych odczuc, ale po co powtarzac po raz enty pretensje, ktore przy okazji kazdego kontrowersyjnego watku wylaza same?
    dlaczego zabraniac starym kumpelom pozachwycac sie pierdolami? to tez czesc zycia, jak wszystko inne tutaj na forum.
    i (z tego co zaobserwowalam) zawsze znajdzie sie ktos, kto odpowie na pytanie nowki. jesli nawet "bylo", to ktos poda linke przynajmniej. najczesciej wlasnie ktoras ze "starych" forumek.
    ja mam prosbe: niech ten watek zostanie taki fajnie nostalgiczno-porozumiewawczo-cieplym, niech przypomina i uczy atmosfery, ktora tu kiedys panowala...


    Aga, mama Alii

  6. #186
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    och, no to trzeba bylo napisac juz na poczatku, ze to tylko mile wspominki-bylby teraz krotszy o kilka(nascie) postow\
    powtarzam ponownie, nikt nie "zabrania" dziewczynom niczego, chodzi mi o cos innego...

    ale macie racje, zignorowac pyszczącą nowke.

  7. #187
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    wolne chusty
    Posty
    4,230

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pszczoła Zobacz posta
    Pamiętam Pasję, i jej konkursy. Wspominam z rozrzewnieniem do dziś te zabawy, bo wydawało mi się nieprawdopodobne, że ktoś robi konkurs nie dla reklamy, promocji, przyciągnięcia klientów, tylko dla samej zabawy. Dla mnie to było coś niesamowitego - wczesniej 3 lata siedziałam na kafeterii i nigdy nie doświadczyłam takiego tworzenia społeczności w internecie.
    Ha! mnie zapadł w pamięć szczególnie jeden i to chyba właśnie Ty, Pszczoło go wygrałaś, a pytanie brzmiało "co zabrało mi macierzyństwo?" albo jakos tak, ależ Ci zazdrościłam wtedy

  8. #188
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    dla mnie zrozumiałe jest to, że nie każdy chce w tym "nurcie nostalgii" brać udział a wypowiedzieć w temacie stare-nowe się chce.
    proponuję zakładanie nowych wątków - serio - niech tu pozostanie oaza bez konfliktów. może to zabrzmi banalnie a może prowokacyjnie (choć nie taka jest intencja), ale wystarczy po prostu ugryźć się w język

    do Pasji jednak wrócę, bo sama poprosiła:
    "Uściskaj czule wszystkie forumki czule mnie wspominające. Te mniej czule również. W końcu bez napięcia i konfliktu nie ma dobrej historii."



  9. #189
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    poczytuję wątek i wiecie co?
    też jestem chustonówka, na forum od niedawna, jednak często tu jestem i coś tam widziałam. normalne jest, że na posta starej forumki ludzie odpowiedzą większą ilością głosów, bo się znają, choćby nawet z forum (nawet jakby się nie widziały, to wiedzą o sobie baaardzo wiele). to zrozumiałe, że bardziej chce nam się gadać z tymi co juz znamy mamy wspólne tematy. ja tego nie neguje, wręcz przeciwinie, szanuje i uwazam, że własnie to jest fajne i daje poczucie przynależności do jakiejs wspólnoty. nie chodzi o ignorowanie chustonówek, zazwyczaj padają odpowiedzi na zadane pytania, czasem trzeba trochę poszukać.
    sama zanim się zarejestrowałam chłonęlam wiedzę chustową, czytałam nonstop wątki z działu chustowego, żeby dowiedzieć sie jak najwięcej.
    normalne też, że forum się zmienia, stare forumki, a niech wspominaja, przynajmniej my się przy okazji dowiadujemy ciekawych rzeczy.... no wiadomo, nie będzie jak dawniej, ale może być tez fajnie, ja tam kojarzę kilka forumek z nicka, część znam osobiście i wlasnie to mi sie też podoba. o! nie ma co zadymy robic, tylko się cieszyć z tego co jest
    K. 2009M. 2012

  10. #190
    Chusteryczka Awatar skybear
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    nad polskim morzem
    Posty
    1,878

    Domyślnie

    edit: doczytalam wypowiedz mart i już nic
    net mi znów zabrali...

  11. #191
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez peluche Zobacz posta
    . normalne jest, że na posta starej forumki ludzie odpowiedzą większą ilością głosów, bo się znają, choćby nawet z forum
    to jest naprawdę względne. nieraz miałam wrażneie, że moje posty są ignorowane niecytowane i pozostawiane bez odpowiedzi - niezależnie od statusu tu na forum - nówki, próchna, moda czy czegokolwiek innego.
    podejrzewam, że źródło odczuć jest jednak nie w forum a w nas samych i w naszym nastawieniu do świata, w tym forum także.

  12. #192
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    "podejrzewam, że źródło odczuć jest jednak nie w forum a w nas samych i w naszym nastawieniu do świata, w tym forum także." po doglebnym przemysleniu tych slow stwierdzam jednak, ze do mnie sie nijak maja...

  13. #193
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie

    ja się zastanawiam po kij ciągle siedzi tu ktoś komu się tu nie podoba i wszystko jest takie złe? ja rejestrowałam się w życiu na kilkanaście for, uczestniczyłam aktywnie w 3 bo na reszcie po prostu mi się nie podobało i czułam klimatu.
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

  14. #194
    Chusteryczka Awatar Fiona
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,818

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mart Zobacz posta

    do Pasji jednak wrócę, bo sama poprosiła:
    "Uściskaj czule wszystkie forumki czule mnie wspominające. Te mniej czule również. W końcu bez napięcia i konfliktu nie ma dobrej historii."


    odściskaj Ją ode mnie mocno i serdecznie!!!!!

  15. #195
    Chusteryczka Awatar Fiona
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,818

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rebelka Zobacz posta
    ja się zastanawiam po kij ciągle siedzi tu ktoś komu się tu nie podoba i wszystko jest takie złe? j
    a no właśnie
    ja kiedyś zarejestrowałam się na forum o Housie, ale tam jest taki rygor, zero off topików i chłodem wieje...
    więc nawet słowa nie napisałam tylko zwiałam

  16. #196
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    ale widzę jedną bezwzględnie dobrą rzecz w tych zmianach jakie na forum nastapiły!!
    istnieje coś takiego jak lista ignorowanych osób
    o czym kiedyś można było tylko pomarzyć!!
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  17. #197
    Chusteryczka Awatar mamaija
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,070

    Domyślnie

    .....i ode mnie
    pamietam te swietne konkursy Pasji, polemiki takze i cenie ja bardzo za szczerosc i piekno jej języka pisanego wszystkiego dobrego!!!!!!
    Cytat Zamieszczone przez Fiona Zobacz posta
    odściskaj Ją ode mnie mocno i serdecznie!!!!!

  18. #198
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    och, no to trzeba bylo napisac juz na poczatku, ze to tylko mile wspominki-bylby teraz krotszy o kilka(nascie) postow\
    powtarzam ponownie, nikt nie "zabrania" dziewczynom niczego, chodzi mi o cos innego...

    ale macie racje, zignorowac pyszczącą nowke.
    green, przesadzasz
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  19. #199
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    a ja pociągnę dalej wspominki - pamiętacie ustawianie się do kolejek testowych jak za komuny - autro wątku tylko wspomniał o jakiejś nowości, wcale nie dal do testowania, być może nawet nie miał takiego zamiaru, a tu już pierwsza osoba pisze "jakby co, to staję w kolejce do testów", za nią druga, trzecia i potem lawina na zasadzie "wszyscy stoją to też stanę" . i okazywało się, że stoi 40 osób do testów chusty/nosidła, którego nie ma
    bo kiedyś, za dawnych dawnych czasów, kiedy były tylko natki, hoppki i kilka didków każdy marzył o pomacaniu czegokolwiek innego. ja tak miałam, chciałam testować, nosić, patrzeć na inne chusty. teraz do działu testów nawet nie wchodzę

  20. #200
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mart Zobacz posta
    to jest naprawdę względne. nieraz miałam wrażneie, że moje posty są ignorowane niecytowane i pozostawiane bez odpowiedzi - niezależnie od statusu tu na forum - nówki, próchna, moda czy czegokolwiek innego.
    podejrzewam, że źródło odczuć jest jednak nie w forum a w nas samych i w naszym nastawieniu do świata, w tym forum także.
    mart, że Cię zacytuję , podobnie myślimy
    2 + 7 (2005-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •