Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Wątek: radiowa trojka, ok 17:30

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2,279

    Domyślnie radiowa trojka, ok 17:30

    przed chwila (20.10.2010) o porze jak wyzej moj maz jadac autem uslyszal chustomame, ktora zadzwonila do (mojej kochanej) radiowej trojki i powiedziala kilka slow o chustach na antenie to ktoras z nas/was?

  2. #2
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,913

    Domyślnie

    no wlasnie, no wlasnie
    moj maz tez sluchal i przekazal mi
    ktora to spacerowala z dzieciaczkiem na plecach?

  3. #3
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    mi tato dzwonił i pyta czy to ja bo głos taki podobny...hehe
    Podobno coś o trojaczkach było?

    ps
    Tato. Ja trojaczki? Pewnie byś coś wiedział, co nie?

  4. #4
    Chustomanka Awatar Wlaszczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,386

    Domyślnie

    i ta mama mówiła, że jest na spacerze? i że w na pewno można nosić dwójkę na raz? i że jest bardzo wygodnie?
    To byłam ja! Pierwszy raz mnie puścili. Hurrra. Dziewczyny, 10 min próbowałam się dodzwonić! Ja nie słyszałam, bo byłam u Panthery. Ale na waszą czujność i na czujność Waszych mężów można liczyć. Bo mój był tak skupiony w pracy, że nie odczytał SMSa niestety.

    PS. to też moje radio ukochane ...
    Ostatnio edytowane przez Wlaszczka ; 20-10-2010 o 20:30

  5. #5
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    ano o spacerze coś było
    Właszczka trojaczki, na własnych barkach? 5 metrów chusty starcza?

  6. #6
    Chustomanka Awatar Wlaszczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,386

    Domyślnie

    nie nie to nie było tak...
    Jak wychodziłam na spacer, to do Trójki napisał Pan, że właśnie dziś urodziły mu się trojczki. Robert Kantereit był pod wrażeniem i zapytał czy są wózki dla trojaczków, oraz czy mamy jakieś pomysły, aby pomóc rodzicom.
    Więc zadzwoniłam i powiedziałam, że jestem na spacerze z dzieckiem na plecach i polecam chusty. Co prawda mam jedno dziecko, ale jest bardzo wygodnie. I ze wiem, że dwójkę można nosić na raz.
    Chciałam jeszcze powiedzieć, że mam przyjaciół których zaraziłam noszeniem, a mają bliźniaki, ale im tylko to pomyślałam. Nie chciałam, żeby wypowiedź była przydługa...
    Ostatnio edytowane przez Wlaszczka ; 20-10-2010 o 20:56

  7. #7
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wlaszczka Zobacz posta
    Jak wychodziłam na spacer, to Trójki napisał Pan, że właśnie dziś urodziły mu się trojczki. Robert Kantereit był pod wrażeniem i zapytał czy są wózki dla trojaczków, oraz czy mamy jakieś pomysły, aby pomóc rodzicom.
    Więc zadzwoniłam i powiedziałam, że jestem na spacerze z dzieckiem na plecach i polecam chusty. Co prawda mam jedno dziecko, ale jest bardzo wygodnie. I ze wiem, że dwójkę można nosić na raz.
    Chciałam jeszcze powiedzieć, że mam przyjaciół których zaraziłam noszeniem, a mają bliźniaki, ale im tylko to pomyślałam. Nie chciałam, żeby wypowiedź była przydługa...


    super!
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  8. #8
    Chustofanka Awatar pani_olo
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Bielany
    Posty
    490

    Domyślnie

    Brawo!!
    Ja niestety nie słyszałam, ale mój tato był pod wrażeniem. Powiedział, że bardzo ładnie zachwalałaś

  9. #9
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    Ja tez slyszalam!!!!!!!! tez moje uluboone radio
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  10. #10
    Chusteryczka Awatar ostroszyc
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    2,373

    Domyślnie

    I ja słyszałam i bardzo mi się podobało I ciekawa byłam kto to, fajnie że to Ty!
    Mały B: 2009
    Mała T: 2012

  11. #11
    Chusteryczka Awatar mgosia
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,592

    Domyślnie

    mój m. też pytał, czy to któraś z forum
    przepraszam z góry za literówki i brak polskich znaków, często piszę z telefonu
    Gosia mama Lili (10 2009 oraz Hani 03 2012)

    mój blog



  12. #12
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2,279

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wlaszczka Zobacz posta
    i ta mama mówiła, że jest na spacerze? i że w na pewno można nosić dwójkę na raz? i że jest bardzo wygodnie?
    To byłam ja! Pierwszy raz mnie puścili. Hurrra. Dziewczyny, 10 min próbowałam się dodzwonić! Ja nie słyszałam, bo byłam u Panthery. Ale na waszą czujność i na czujność Waszych mężów można liczyć. Bo mój był tak skupiony w pracy, że nie odczytał SMSa niestety.

    PS. to też moje radio ukochane ...
    suuuper! brawo!!! ale faaaajnie moj maz myslal, ze to ja zadzwonilam i sie zastanawial, gdzie mnie wywialo z guciem na plecach

  13. #13
    Chustomanka Awatar Wlaszczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,386

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aggacz Zobacz posta
    suuuper! brawo!!! ale faaaajnie moj maz myslal, ze to ja zadzwonilam i sie zastanawial, gdzie mnie wywialo z guciem na plecach
    no jak to gdzie, u Panthery byłaś

  14. #14
    Chusteryczka Awatar maa821
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    1,552

    Domyślnie

    Ale super! Brawo dla ciebie i fajnie, że tym razem akurat miałaś szczęście i cię puścili
    Jaś - 16.X.2009

  15. #15
    Chustomanka Awatar dziunka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,302

    Domyślnie

    Super! gratuluję
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

  16. #16
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2,279

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wlaszczka Zobacz posta
    no jak to gdzie, u Panthery byłaś
    hahahahahahahahahahahaahahahahhah

  17. #17
    Chustomanka Awatar malabru
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    621

    Domyślnie

    Rewelacja! Tak żałuje, że tego nie słyszałam Też jestem trójkomaniaczką, ale wczoraj akurat niosłam kaganek oświaty polskiej młodzieży...

  18. #18
    Chustodinozaur Awatar rafandynka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    15,268

    Domyślnie

    Mój M tez mi mówił. Tylko że ja sobie nie wyobrażam jak można nosić dwoje naraz (powodzenia wsadzić w chustę dwa noworodki, a potem na przykład 10kilowce), a co dopiero troje. Chusty chyba jednak nie dla wszystkich są. No ale propagować trzeba
    Pożyczyłam koleżance chustę. Ma bliźniaczki. Jak wkładała jedną w chustę to druga ryczała, że też chce. Skapitulowała, bo dziewczyny koło 11kg już ważą.
    A 2008, H 2009, M 2012, I 2014, M 2021

  19. #19
    Chustomanka Awatar Wlaszczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,386

    Domyślnie

    Wiesz co ja mam przyjaciół, którzy mają bliźnięta i nosidło (bo noszą odkąd dzieci skończyły 11 miesięcy). Jedno na plecy drugie na ręce i już łatwiej w pojedynkę dojść do samochodu. Poza tym oni od początku uczyli dzieci, że się nie rozdwoją - każde czekało na swoją kolej i teraz przy nosidle nie ma jakiejś zazdrości...

  20. #20
    Chustodinozaur Awatar rafandynka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    15,268

    Domyślnie

    To prawda, na krótkie dystanse to jest fajne, ale nie wyobrażam sobie nosić np. na spacer - jedno z przodu, drugie z tyłu. Dla idei chyba, bo dla wygody i bezpieczeństwa to chyba nie. Dlatego doradzanie komuś kto ma trojaczki chusty jest ok, ale jako wyjście awaryjne/w domu. Bez wózka to ciężko im będzie funkcjonować.
    Wybaczcie, ale mam takie wrażenie, że jak tylko ktoś w mediach powie "chusta", choćby to było coś bez sensu to powstaje wątek aplauzu. Nie mówię o tej wypowiedzi w Trójce, ale w ogóle zauważam tu taki trend.
    Powiem tak, nie słyszałam tej wypowiedzi mąż mi tylko skomentował tak: pani usilnie próbowała przekonać prowadzącego, że chusta pomoże, że można nosić dwoje naraz itd. No super, tylko gdzie to trzecie? No i gdzie jakieś podręczne rzeczy, co jeśli jedno chce na przykład jeść?
    Ja już robiłam różne akrobacje z moimi dziećmi: Antek spał na plecach, a ja karmiłam Hanię, ale noszenie dwójki naraz jest dla mnie bez sensu ze względów bezpieczeństwa właśnie.
    A 2008, H 2009, M 2012, I 2014, M 2021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •