Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: indio vermilion-natural a indio flamingo

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez belfegoreczka Zobacz posta
    mam cynoberka
    jest śliczny
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  2. #22
    Chustomanka Awatar Aliszia
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    733

    Domyślnie

    Podnoszę temat, bo chyba zacznę dla siebie (i córki!) szukać indio flamingo, a nie ma sensu, żebym zakładała nowy wątek.

    No i pytanie mam

    Kilka dni temu odesłałam testowe krążące indio flamingo i chciałabym kupić dokładnie takie samo- miękkie, cienkie, przewiewne, trochę "szmatowate", niezbyt zwarty splot. I... czy wszystkie flamingi są takie?

    Nie chciałabym kupić czegoś, co okaże się grubsze, sztywniejsze, a wiem, że takie indiacze też przecież są. Gdy znajdę Flaminga, to mogę go kupować w ciemno, czy jednak poszczególne mogą się od siebie różnić?
    Doula. Mama małej Polki, urodzonej16 czerwca 2012.

  3. #23
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Hmm - na pewno będzie tak samo cienkie, przewiewne, niezbyt zwarty splot; ale czy będzie miękkie i trochę "szmatowate" już nie jestem w 100% pewna.
    Pamiętaj o tym, że często te cechy chusta uzyskuję przez użytkowanie; a testowy flamingo jest najdłużej krążącą chustą po forum, przeszła przez wiele rąk, poniosła wiele dzieci.

  4. #24
    Chustomanka Awatar Aliszia
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madzi Zobacz posta
    Pamiętaj o tym, że często te cechy chusta uzyskuję przez użytkowanie; a testowy flamingo jest najdłużej krążącą chustą po forum, przeszła przez wiele rąk, poniosła wiele dzieci.
    Właśnie... podejrzewam, że tak może być, ale mam nadzieję, że jeśli będzie to wystarczająco luźny splot, to na tę "szmatowatość" spróbuję sama zapracować najwyżej. No i w ogóle, nie wiem, jak to sprawdzić, ale czy da się kupić jeszcze nowe, świeżo utkane indio flamingo? Tak z ciekawości pytam, bo sama wolę te, jak najdłużej używane
    Doula. Mama małej Polki, urodzonej16 czerwca 2012.

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    wątpię abyś gdzieś upolowała BNIB, owszem pewnie gdzieś na świecie może leży, ale raczej celuj w lekko "zeszmacone"

  6. #26
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aliszia Zobacz posta
    Właśnie... podejrzewam, że tak może być, ale mam nadzieję, że jeśli będzie to wystarczająco luźny splot, to na tę "szmatowatość" spróbuję sama zapracować najwyżej. No i w ogóle, nie wiem, jak to sprawdzić, ale czy da się kupić jeszcze nowe, świeżo utkane indio flamingo? Tak z ciekawości pytam, bo sama wolę te, jak najdłużej używane
    Nie tak dawno u Vegi było, z rok temu chyba.

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  7. #27
    Chustomanka Awatar Aliszia
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madzi Zobacz posta
    wątpię abyś gdzieś upolowała BNIB, owszem pewnie gdzieś na świecie może leży, ale raczej celuj w lekko "zeszmacone"
    Nie chcę nówki, więc luz ) Dziękuję za rady!
    Doula. Mama małej Polki, urodzonej16 czerwca 2012.

  8. #28
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Z Flamingo nie pomogę, bo nie lubię takich jasnych chust, ale połowa indio, które mam jest raczej luźno tkana (6 sztuk). Gold-rubin i czarno-biały OS są bardzo gęste i zbite, glut trochę mniej, a reszta jest taka luźna, że światło przez nie widać, nawet jak ważą blisko kilograma w rozmiarze 6. Myślę, że nietrudno będzie Ci znaleźć luźne indio.

  9. #29
    Chustomanka Awatar Aliszia
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    733

    Domyślnie

    Czy jeśli się tutaj ogłoszę, że poszukuję indiacza flamingo, to złamię regulamin? Jeśli tak, to proszę o informację, edytuję post.
    Doula. Mama małej Polki, urodzonej16 czerwca 2012.

  10. #30
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Z Flamingo nie pomogę, bo nie lubię takich jasnych chust, ale połowa indio, które mam jest raczej luźno tkana (6 sztuk). Gold-rubin i czarno-biały OS są bardzo gęste i zbite, glut trochę mniej, a reszta jest taka luźna, że światło przez nie widać, nawet jak ważą blisko kilograma w rozmiarze 6. Myślę, że nietrudno będzie Ci znaleźć luźne indio.
    widocznie tylko nowe indiacze ogladałaś tak w okolicach golda się zaczęło psuć. Polecam starocie. A z nowych konopne niczego sobie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •