Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz chusty Zara?

Głosujących
167. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 0.60%
  • 2

    2 1.20%
  • 3

    9 5.39%
  • 4

    48 28.74%
  • 5

    107 64.07%
Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 5789101112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 407

Wątek: Ellevill ZARA

  1. #281
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    fog ma przeboski kolor,pierwsza tak ciemna chusta,której kolor mnie zachwycił.
    A ja myślałam,że fog to jasny popiel?



  2. #282
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Mam jasny jedwab. Świeci się strasznie. Mam go teraz na plecach jako szal. Zimno w pracy. Już kilka razy odbyłam w nim maraton przez całe miasto, kilkoma autobusami, dziecię żywe lub na śpiąco, spacerkiem i biegiem do autobusu. Jedwab sprawdził się. Nic mnie nie piłowało, nic nie osiadało, węzeł trzymał mocno. Miałam go zamienić lub sprzedać, już to sobie wybiłam z głowy. Tylko nagła potrzeba finansowa może mnie zmusić do tego.
    Do koloru przekonuję się.



  3. #283
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    Magda wklej fotki Foga! Bom strasznie ciekawa tego koloru!

  4. #284
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,737

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez macierzanka Zobacz posta
    A ja myślałam,że fog to jasny popiel?
    w słońcu ten jasny popiel nabiera takiego delikatnego fioletowego...akcentu...ufff bo szukałam odpowiedniego słowa, a na pewno nie był to połysk
    i ten wzorek dużo mniej wyraźny niż na fotkach u ellevilla - jakiś taki mało widoczny, ale może mam jazdę... jutro jeszcze raz obejrzę
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  5. #285
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    wzorek wg. mnie jest wyraźny,chusta jest ciemna po prostu,ciemnoszara,ale co wyróżnia jade to trójwymiar faktury,chusta spuchła po prostu we wzorkach.
    jest baaardziej chropowata niż pawie,co daje nadzieje na świetna czepliwość materiału (czyli łatwość motania i nośność),jeden ogon na końcu nie dosechł, ale chyba motnę starszą bo nie wytrzymam.
    pierwsze dwa zdjęcia oddają fakturę w zbliżeniu (drugie ma przekłamany kolor), trzecie zdjęcie oddaje kolor w lampie, więc chusta jest ciut ciemniejsza naprawdę
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  6. #286
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    acha, wyrósł indio bardzo silny konkurent pod nosem ,zdecydowanie zara to inna bajka niż jade.

  7. #287
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    acha, wyrósł indio bardzo silny konkurent pod nosem ,zdecydowanie zara to inna bajka niż jade.
    to ja moze rzeczywiscie rozbije ten watek na kilka odrebnych, co by nie zafalszowywac wynikow ankiety

  8. #288
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    to ja tu dokończę bardzo zamotaną recenzję a tam już rzeczową.

    do diabła! jak ona nosi

  9. #289
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    to ja tu dokończę bardzo zamotaną recenzję a tam już rzeczową.

    do diabła! jak ona nosi
    to czekam na watek ellevillofilski zatem sama przeciez nie zaloze

  10. #290
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,160

    Domyślnie

    może by jakaś moderatorka poprzenosiła stosowne wypowiedzi do odpowiednich wątków. po juz pod drodze było kilka recenzji Jade i Caleum.
    Syn 2006
    Córa 2008
    Syn 09.2014

  11. #291
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tulipowna Zobacz posta
    to czekam na watek ellevillofilski zatem sama przeciez nie zaloze
    właśnie,jest tyle fanek ellevila a wątku brak

  12. #292
    Chusteryczka Awatar anifloda
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    2,520

    Domyślnie

    Mam wreszcie swoją Zarę, więc mogę się wpisać jeszcze raz.
    Mam już tę szerszą, choć węższa wersja też mi odpowiadała. O pięknej lnianej kopercie napisano już wszystko, więc nie będę się powtarzać. Metka oznaczająca środek jest teraz malutka i dyskretna, choć niestety nadal nie znajduje się w środku, ale przeszycie jej to kwestia chwili, ja lubię oznaczenia z obu stron, więc przyszyłam sobie kwiatki. Wzór i kolor przepiękny. Chusta jest cieniutka, leciutka, ale gęsto tkana nie pracuje mocno w czasie noszenia. O krawędziach też już napisano wszystko. Nie wrzynały mi się nawet przy noszeniu mojego trzylatka, ale dociąga się je trochę inaczej niż podkładane i trzeba się do tego przyzwyczaić. Zara jest "czepliwa", tzn. dociągnięta trzyma się na mur, nic się nie luzuje, węzełek jest malutki, końce mocno ścięte, więc pięknie się układa. Aktualnie awansowała na moją ulubioną chustę. Daję 5.
    Pozdrawiam anifloda mama H. (10.08.2003), K. (25.11.2006), M. (31.07.2009) i L.(10.06.2012)

    W Poznaniu też nosimy!
    anifloda kontra nitki

  13. #293
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    no i ja zostałam wielbicielką Zary!
    dzieki uprzejmości Kammik której tu na forum dziękuje ogromnie! mam możliwość potestować Oberzynkę ta o której tak marzyłam!
    Noo a teraz marze jeszcze baaaardziej! Chusta jest boska! Super sie dociąga, mięciutka, nic sie nie wrzyna i nosi cuuudnie! ode mnie 5 plus!

    edit: to jeszcze daje zdjątka w boskiej oberżynce
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  14. #294
    Chustomanka Awatar Mania
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice
    Posty
    1,288

    Domyślnie

    właśnie miałam okazję testować Zarę candy. Śliczna chusta, choć po otwarciu paczki byłam lekko zaskoczona, że ona jest bardziej czerwona niż różowa. Jakieś miałam wrażenie oglądając fotki że ona w róż bardziej idzie
    Nosi swietnie. Byłyśmy z moją prawie 9 kg Różyczką na długim spacerze. Chusta mięciutka. Nic się nie wrzyna. Piękny wzorek. Nosiło się rewelacyjnie. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z chustami tkanymi (ciągle noszę w elastyku, tylko na tydzień miałam kiedyś pożyczone indio), ale nosiło mi się bardzo wygodnie. Wydaje mi się, że nawet wygodniej niż w indio.
    A oto fotki z naszego spacerku:



    Mama Stasia (15.04.2006), Róży (25.03.2009) i Helenki (15.10.2011)

  15. #295
    Chusteryczka Awatar Asikka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,532

    Domyślnie

    My dzisiaj skończyłyśmy testować Zarę Candy. Kolor bardzo ładny - rzekłabym nawet elegancki (według mnie bardziej bordo niż czerwień), wzorki ciekawe (mojemu mężowi też się podobały), bardzo ładnie chusta się prezentuje zamotana. W dotyku chusta bardzo mięciutka. Ciekawe są nie zawijane (nie obszywane) brzegi. Jeżeli chodzi o szerokość to ja jestem przyzwyczajona do szerszych chust, ale przy wiązaniu 2x jak najbardziej tyle cm mi wystarczyło (chyba nawet ładniej się przez to chusta układała na pleckach dziecka), z kolei przy kieszonce brakowało mi cm do powinięcia pod szyjkę dziecka
    Jak się wiązałyśmy w 2x to bardzo dobrze nosiło mi się moją ponad 6 kg dziewczynę. Troszkę musiałam dokładniej podociągać przy wiązaniu ale jak już się zamotałam to trzymało się tak przez cały czas chodzenia. Plusem jest bardzo mały węzeł (w porównaniu z np. ulli). Natomiast przy kieszonce wrzynała mi się chusta w ramię, nie wiem czy to przez nieudolność mojego wiązania, czy źle rozłożyłam ją na ramionach czy to może wina samej chusty
    Ogólnie jestem zadowolona z chusty i z możliwości jej testowania.
    Elficzka Em - 15.03.2009r i Elfik Ad - 21.05.2012r

  16. #296
    Chustonówka Awatar OlAnna
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    z 10 pietra
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cudna chusta, tak cudna że muszę sobie kupić i to szybko
    Nie miałam żadnych problemów z dociąganiem a początkująca jestem.
    Mięciutka i bardzo przyjemna w dotyku. Mojego 8 kilowego szkraba w ogóle nie czułam.
    Polecam.

  17. #297
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    350

    Domyślnie

    Miałam ogromną przyjemność testować fioletową Zare i muszę powiedzieć, że wpadłam po uszy.
    Zawsze zastanawiałam się co to za chusta co wiąże się sama i dla mnie to właśnie Zara.
    Pięknie się dociąga, super trzyma. Nawet moja trzylatka kazała (!) się zamotać i poszłyśmy zamotane po starszaki do szkoły. Siedziała cicho w chuście i nie chciała z niej wyjść, a mi było bardzo wygodnie, mimo, że to KLOC.
    Czuję że muszę ją mieć.

    A mąż mój powiedział, że dla Zary to nawet Inke mogę sprzedać

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania

  18. #298
    Chustoholiczka Awatar pszczoła
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    3,950

    Domyślnie

    Testowałam zarę w ub. tygodniu.
    Cały czas zastanawiam się, co napisać. Testowałam to dużo powiedziane. Chusta była u mnie przepisowe 3 dni i IMO to za mało. Dodatkowo chusta przybyła do mnie akurat na weekend, gdy siłą rzeczy noszę mniej. Ćwiczyłam na niej plecak hanti, nauczyłam się na niej, ale nie umiem jeszcze po tak krótkim czasie stwierdzić, czy dobrze mi się nosiło, wiązało etc., bo opanowanie plecaka jakoś wysunęło się na pierwszy plan. Wszelkie niedogodności przypisuję nieudolnemu wiązaniu, nie chuście.
    Nosiłam 9 kg.
    Teraz noszę w maruyamie i próbuję porównać te chusty. Wydaje mi się, że łatwiej było mi dociągnąć zarę, materiał jakoś sam mi się układał, przy maruyamie musze się trochę bardziej przyłożyć, ale nie ma spektakularnych róznic.
    Jest na pewno bardzo elegancka, piękna (najpiękniejsza, w jakiej nosiłam).
    Jedyny wniosek z testowania to ten, że musze zarę nabyć i ponosić więcej.
    wspieram w rodzicielstwie

    Doradczyni Noszenia ClauWi®
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  19. #299
    Chustomanka Awatar rybka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,369

    Domyślnie

    Miałam możliwość testowania Zary Candy. Dziękuję Tulipowna
    Żałuję, ze tak mało, bo mój dzieć już mało chustowy jest.
    Piękny kolor, głębokiej czerwieni , choć biała nitka w osnowie sprawia że jest czerwono różowa.
    Miękka, kompaktowa (zmieści się do większej torebki).
    W porównaniu z maru dużo lepiej się wiąże , dociąga jest bardziej zwarta lepiej nosi już prawie 9 kg szczęścia (w maru nosiłam Lenię jak ważyła ponad 7, bliżej 8 kg i już mi było ciężko)
    nie porównuję z hoppem bo to żadna konkrurencja
    Mały węzełek.
    W egzemplarzu szerokim na 60 cm brakowało mi materiału do plecaka. Motałam Lenkę i było ok ale już 10 cm wyższej Weronice brakowało materiału pod pupą.
    2X motało mi się bdb właśnie dzięki temu że jest wąska. Jeśli chodzi o nośność, to jednak pawie wygrywają ten pojedynek, ale tylko w tej kwestii. Bo cudnej urody jest Zara Candy Dla drugiego chuściocha pewnie kupię jakąś z oferty Elllevil'a


  20. #300
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,812

    Domyślnie

    własnie testuję fioletowa Zarę
    no i powiem wam ze bede chyba jedna z niewielu która niezachwycila się tą chusta

    po wyjęciu z koperty urzekla mnie miękkością i delikatnością i spodziewałam się cudu
    niestety dla nas chusta szer.60cm jest za wąska
    nośnośc przy moim 16kg klocku okazała się kiepska, musiałam kilka razy poprawiać, cięzko mi się ją dociągało ze względu na cieniutki brzeg
    miałam wrazenie ze jeszcze raz pociągne i chusta się rozedrze

    nie podobaja mi się skosy, sa wielkie
    poza tym kolor jest cudowny
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •