Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz chusty Zara?

Głosujących
167. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 0.60%
  • 2

    2 1.20%
  • 3

    9 5.39%
  • 4

    48 28.74%
  • 5

    107 64.07%
Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11131415161718192021
Pokaż wyniki od 401 do 407 z 407

Wątek: Ellevill ZARA

  1. #401
    Chustoholiczka Awatar mamaŁucji
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    Zdjęcia w akcji, z wieczornego spaceru, "tam" na plecach, "z powrotem" z przodu


    "Bądź śmiały, inny, niepraktyczny, broń sedna swojego zamierzenia i twórczej wizji przed asekurantami, czcicielami frazesu i niewolnikami pospolitości". Sir Cecil Beaton
    [*]

  2. #402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamaŁucji Zobacz posta
    Zdjęcia w akcji, z wieczornego spaceru, "tam" na plecach, "z powrotem" z przodu

    Ale masz śliczną córeczkę

    Zara też mi się bardzo podoba
    Magdalena - jestem chustoholiczką...
    To choroba przekazana genetycznie... moja prababcia chustowała, moja babcia motała, moja mama nosiła....
    i ja jestem nosicielką...



  3. #403
    Chustomanka Awatar carissima
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oborniki Śl
    Posty
    755

    Domyślnie

    A czy ktoś z Was jest posiadaczem zary sun. Potrzebuję jakiejś fotki szybciutko i opinii. Tzn czy ta żółć taka żarówiasta nie jest.

  4. #404
    Chustofanka Awatar Gośka
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    496

    Domyślnie

    Od kilku dni jestem kolejną użytkowniczką Zary Aubergin i pomyślałam, że odważe się opowiedziec o moich wrażeniach. Kto się przyzna, u kogo była wcześniej?
    Jest to ta 'nowsza' wersja o grubości 65 cm i ładniejszej metce oznaczającej środek.
    Widać, że chusta juz troche przenosiła dzieci, ale dzięki temu jest super miękka, przytulna. Do tego jest naprawde kompaktowa i mieści się w małej torebce (a rozmiar 4,6!!). ZUpełnie inna niż Nati, czy Girasol. Taka lekka, delikatna, domowa, kobieca.. węzeł po zawiązaniu jest malusieńki... własnie takiej szukałam!!! Gdy mam zawiązany na sobie 2x, bez wkładu, to wygląda jak bluzka. Aż żałuje, że nie miałam jej latem, gdy młoda miała 2-4 miesięcy, ale lepiej późno niż wcale. Do tego te kolory...fiolet doskonały.... ach... Już dawno nikt mnie tak nie uszczęśliwił :-DDDD. Jeżeli macie jakieś wątpilości czy ją kupić, to ja podpowiadam "o tak!!
    11.2009 04.2012 06.2015

  5. #405
    Chustomanka Awatar czarna_zaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    1,144

    Domyślnie

    Kupiłam juz drugą dla mnie ta chusta cudnie się dociąga, no i jest piękna. Nośność zobaczę jal Młoda dorośnie

  6. #406
    Chusteryczka Awatar ema
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Bory Tucholskie
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    W chwili, gdy zarka od nas wyleciała, mała miała ponad 11 miesięcy. Bardzo dobrze było nam razem Polujemy na kolejną
    Pawel 2006 Milia 2011 Mikolaj 2013

  7. #407
    Chustofanka Awatar Gośka
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czarna_zaba Zobacz posta
    Kupiłam juz drugą dla mnie ta chusta cudnie się dociąga, no i jest piękna. Nośność zobaczę jal Młoda dorośnie
    Zgadza się, sama nie wiem czy jak będzie okazja to sama się na drugą nie skusze. Marzy mi się jakiś TRI. Może na gwiazdkę
    Cytat Zamieszczone przez ema Zobacz posta
    W chwili, gdy zarka od nas wyleciała, mała miała ponad 11 miesięcy. Bardzo dobrze było nam razem Polujemy na kolejną
    No właśnie, jak się sprawdza przy starszakach?

    Jest w ogóle jakaś inna chusta, która jest porównywalna z Zarą? Tzn jest taka lekka, miękka i kompaktowa? O kolory nie pytam, bo wiem, że to to akurat niemożliwe
    11.2009 04.2012 06.2015

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •