Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz chusty Zara?

Głosujących
167. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 0.60%
  • 2

    2 1.20%
  • 3

    9 5.39%
  • 4

    48 28.74%
  • 5

    107 64.07%
Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 407

Wątek: Ellevill ZARA

  1. #361

    Domyślnie

    miałam przyjemność testować Candy

    Bardzo podoba mi sie kolor i wzorek!
    Wielki plus za to, ze taka kompaktowa!!!
    Świetnie sie motała i dociągała.
    Bardzo dobrze trzyma.

    Jedyne minusy za metkę i za to, ze troszkę jest za wąska. Jakoś pewniej sie czuję jak noszę w plecaczku w szerszej chuście.

    Postaram sie wrzucić zdjecia
    www.fotodzieciaki.blogspot.com - fotografia ciążowa, fotografia rodzinna, fotografia...
    www.fotodzieciaki.com

    DOULA





    "Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musimy się pochylić, zniżyć ku niemu." J. Korczak "Prawo dziecka do szacunku"

  2. #362
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,517

    Domyślnie

    u mnie była testowa purple.
    piękny kolor chusta miękka bardzo , bez problemu zawiązałam i dociągnełam.
    dobrze trzyma - na spacerze 2,5 godz ani razu nie musiałam poprawiać. natomiast pewniej sie czuje w szerszych chustach.
    Bardzo mała po złożeniu - zmieściła sie do plecaka pełnego pieluch, butli i sprzętu dla Macka (niewiele chust ma tak kompaktowe rozmiary).
    po długim noszeniu troszkę bolały mnie ramiona (przy kieszonce) przy 2x było nieco lepiej.
    ogólnie to bardzo dobra i piękna chusta.
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://subkonta.jim.org/nasze-dzieci/lista


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  3. #363
    Chusteryczka Awatar Sania
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Tychy/Katowice
    Posty
    1,726

    Domyślnie

    Do mnie zawitała candy.
    Pierwsze wrażenie: "za takie coś tyle kasy???". Dopiero jak się zamotałam chusta pokazała mi całe swoje piękno i łatwość dociągania.
    Ogromny plus za małe rozmiary po złożeniu. Do tego trzeba dodać piękny kolor i wzorek oraz łatwość wiązania.
    Dla mnie chusta na 5+

    Doradczyni Noszenia ClauWi®

  4. #364
    Chustomanka Awatar Foxy Lady
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Warszawa Włochy :)
    Posty
    633

    Domyślnie

    to i ja:
    WADY:
    - nieładnie zaznaczony środek (taka niechlujna metka) - takie szczegóły są dla mnie ważne
    - wąska zbyt
    - cena

    ZALETY:
    -piękna w realu też
    - miękka (ja lubię sztywne, ale ten rodzaj miękkości mi odpowiada)
    - pięknie układają się ogony (ostro ścięte)

    Fajna chusta, dobrze nosi (choć to nie jest jakaś powalająca różnica w stosunku to innych).
    Jak już pisały dziewczyny - mała po złożeniu i w fajnej kopercie lnianej.
    Bardzo fajnie było popróbować, ale raczej nie kupię.
    Ale z drugiej strony, jak ktoś kupi raczej żałować nie będzie
    Helenka piękna 23 lipca 2009



  5. #365
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    testowałąm purple.
    Bardzo fajnie nosi, genialnie się dociąga - duże w tym znaczenie miała jej szerokość czy raczej - "wąskość" jak dla mnie i dla rozmiaru mojego dziecka - wąskość idealna.
    Dzięki tej wąskości mało chusty na plecach miałam, co nie było bez znaczenia jako że testy przebiegały w gorące dni.
    Miękka, w ślicznym kolorze - nie mogłam zakładać do niej moich fioletowych ubrań, bo przy niej wyglądały po prostu brzydko.

    Feler - metka gdyby chusta była moja, wycięłabym ją bez zastanowienia

    zdjęcia tu: http://www.chusty.info/forum/showthr...911#post707911
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  6. #366
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie

    Ja dziś i jeszcze jutro testuję. Na razie jestem zachwycona




    No to recenzja. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą chustą. Wzór i kolor piękny, chociaż nie jestem fanką takiej kolorystyki, to polubiłam. W dotyku niezwykła, bo cienka, ale tak zbita i gęsta zarazem i pewnie dzięku temu dobrze niesie. Super się dociąga. Wiązałam tylko 2x więc pod ta małą ankową dupcię 60cm było idealne. W standartach innych firm trochę za dużo tej szmaty, trzeba gdzieś pomarszczyć lub zwinąć, tu idealnie. A te śliczne skosy... No piękna chusta, tylko dlaczego taka droga? No dobra, kto mi sprzeda jakąś piękną kontrastową zarę?
    Ostatnio edytowane przez Agakakaka ; 09-06-2010 o 18:25


  7. #367
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    Od kilku godzin gości u mnie zara purple.
    Pierwsze wrażenie to koperta, co do mnie przyszło? bo chyba nie chusta koperta taka mała i lekka. W kopercie była piękna chusta, niesamowicie miła i miękka.
    Obecnie się pierze - co do reszty wypowiem się jutro.
    Chusta jest po prostu piękna, mięciutka milutka i ładna.
    ZALETY:
    - wygląd
    -miękkość
    -mikro węzeł
    -wyjątkowo długa dla mnie zaleta, nosze 5,2 a tu w 4.6 miałam ogony!!!
    WADY:
    -wąska 58 cm szerokości
    - przy dłuższym spacerze bolą ramiona a chusta się wrzyna
    - mam problem z dociąganiem

    Podsumowując chusta fajna, ale dla małych i lekkich dzieci, idealna dla noworodka ale nie dla starszaka. Myślałam o zakupie, po testach zmieniłam zdanie, chyba że dla nowego chuściocha.
    Ostatnio edytowane przez klusiecka ; 11-06-2010 o 14:08

  8. #368
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    243

    Domyślnie

    i ja mialam przyjemność testowania jakis czas temu zare candy. Ja cenie sobie ją za miękkość i łatwosc w jej dociągnięciu. Nosilo mi sie super i praktycznie nie czulam Mlodej, ale ona jeszcze jest w sumie mała, a starsza juz zawiązac się w chuste nie daje. Miałam ją kupic juz wczesniej, ale wybralam curry i na razie przy niej pozostanę, bo na razie czerwien to nie mój kolor .
    Ania - żona i matka trójeczki rozrabiaków

  9. #369
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    a ja nabyłam bez testów tripinka, miałam tez do wczoraj Curry. I powiem szczerze ze chyba wole taka mniej złamaną, bardziej szorstką, jaka jest tri, curry była starsza wiec mieciutka.
    Jak to sie super dociąga i gubi kilogramy (szkoda ze noszonego a nie noszącej) Ale fakt, ze przy takiej ilosci materiałuł metka nie na srodku to nieporozumienie, kto na to wpadł???
    Jak na razie jestem zauroczona zarą, po tych dwóch egzemplarzach, a jak patrzę na zdjęcia Agakaki to yyyyy... mimo ze czerwienie to nie moja bajka.
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  10. #370
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie

    to ja jeszcze dodam, że mimo iż czerwienie to również nie moja bajka, zaraz po testach stałam się posiadaczką mojej własnej candy


  11. #371
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agakakaka Zobacz posta
    to ja jeszcze dodam, że mimo iż czerwienie to również nie moja bajka, zaraz po testach stałam się posiadaczką mojej własnej candy
    matko, Kobieto nie kuś mnie... aaaaaaa
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  12. #372
    Chustonoszka Awatar haszi
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    73

    Domyślnie

    Testowałam zare candy a raczej oglądałam bo motnąć nie zdążyłam.
    Chusta śliczna, wzór się nawet mojemu m podobał.
    Bardzo elegancka i kolor taki mój .
    Fajnia jest też ta koperta.
    Tylko szerokość mnie trochę przeraziła.
    Tak czy inaczej bardzo się ciesze, że mogłam macnąć to cudo i dziękuje.
    Pysiu 11.2003
    Tymi 07.2008
    Tosia 28.08.2010

  13. #373
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    175

    Domyślnie

    Miałam przyjemność testować Zarę Candy i gdyby tylko fundusze pozwoliły, już bym leciała na bazarek polować na własny egzemplarz... Bosssska jest. Fakt, że ja nie mam wielkiego porównania, bo tylko z pasiakiem i bambusem Nati, ale jestem zachwycona - po raz pierwszy udało mi się zamotać w plecak z krzyżem. Baaaaaaaaaardzo mi odpowiada to, że taka wąska, dzięki czemu łatwiej podociągać i mniejsza buła pod tyłeczkiem dziecia. Testowaliśmy w upalne dni, a synek w chuście nie był spocony. Wiązanie trzymało jak marzenie, nic nie opadało, nie wrzynało się, waga rozłożona pięknie, a mały tester waży już 10 kg. Kiedy zdejmowałam Alexa z pleców po ponadgodzinnych spacerach, nawet nie bolały mnie ramiona, co mi się zwykle zdarza. No i sama strona wizualna - prawdziwy Cukiereczek, chusta prześliczna, mięciutka, zdecydowanie przyciąga spojrzenia. Aktualnie mój nr 1 wśród chust.

  14. #374
    Chustonoszka Awatar Vivid
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    120

    Domyślnie

    Dziś posłałam purple dalej.
    Przede wszystkim bardzo dziękuję za możliwość testowania
    Moje wrażenia:
    - zajmuje bardzo mało miejsca, za co duży plus,
    - śliczny kolor i faktura, kolejny plus, na tym niestety koniec pozytywów.
    - bardzo wąska, przy półtorarocznym dziecku prosty plecak nie sprawdził się, miałam problem dobrze zamotać, potem ciągle się oglądałam w mijanych samochodach czy chusta nie ucieka spod pupy
    - po kilkunastu minutach wrzynała się w ramiona.
    Ogólnie oceniam na 3 - zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości.

  15. #375
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Testowałam zare purple, synek ma niecałe półtora roku i wazy około 11 kg. Wiązałam 2x, po krótkim czasie bolały mnie ramiona
    Chusta piękna, fajny wzór, kolor. Tak jak poprzedniczki, myślę, że byłaby świetna dla mniejszego dziecka.

  16. #376
    Chustoholiczka Awatar mamaŁucji
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    Parę dni temu przyszła do naszego domu zakupiona Zara Mild. Czekałam na nią bardzo, radośnie rozpakowałam przesyłkę a tam...koperta z płótna. Mały pakuneczek Urocze to i pomocne by ochronic chustę przez np zaciągnieciem o graty w torbie.
    Ze środka wyjęłam złożoną, wrzosową Mild...
    Pierwsze wrażenie: toż to kocyk! Zwarty, lekko chropowaty, miękki kocyk. Chusta ma wspaniałą fakturę, wypukłą i mięsistą, czuć w niej ręczne tkanie, jakąś taką energię zaklętą w wątkach.
    Zaskoczyło mnie jakie małe ma gabaryty.
    Wspaniały kolor, przydymiony, wrzosowy róż...trafił mi wprost do serca.
    Przy motaniu: bardzo dobrze się dociąga, nie osiada, malutki węzeł (byłam tym zaskoczona bo przyzwyczaiłam się do wielkiej kuli).
    Na długim spacerze: nic sie nie wrzynało, nie osiadało.
    Nawet mojej Luci sie spodobała, odrazu dała sie zamotać i na spacerze posapywała z zadowolenia
    To jak dotąd moja najlepsza chusta i mam nadzieję, że jeszcze długo się w niej ponosimy.
    Daję jej 5+ i więcej
    W drodze...

    Pierwsze motanie
    Ostatnio edytowane przez mamaŁucji ; 07-08-2010 o 12:46
    "Bądź śmiały, inny, niepraktyczny, broń sedna swojego zamierzenia i twórczej wizji przed asekurantami, czcicielami frazesu i niewolnikami pospolitości". Sir Cecil Beaton
    [*]

  17. #377
    Chustonoszka Awatar ewcia273
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    51

    Domyślnie

    tO TERAZ JA
    -Chusta ultra lekka, kompaktowa ( baaardzo sie zdzwiłam jej wymiarami po złożeniu)
    -piekny wzór i kolorek tez niczego sobie
    -malutki węzełek
    - w dotyku odczuwałam taka miłą chropowatośc, jakby porowatośc tkaniny
    - ale za to z dociaganiem było mi juz "pod górkę", właśnie przez ta chropowatość
    - z 8,5 kg odczuwałam 6 kg

    Bardzo dziekuje za możliwośc testowania

  18. #378
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,652

    Domyślnie

    Miałyśmy przyjemność testować Zarę purple. Porównuję do Hopka i trochę Indio silka, którego już od jakiegoś czasu nie używamy ze wzgl. na nośność. Dzieć ma 11,5 kg i 87-88cm. Tak więc:

    - chusta bardzo ładna, to z pewnością, i te skosy - eliganckie bardzo .
    - lekka, w miarę miękka, ale nie śliska (na plus oczywiście), mocno kompaktowa.
    - dociągała się dobrze (nie trzeba było poprawiać wiązania w trakcie noszenia), nosiła też, acz jakoś specjalnie nie odczułam ubywania kilogramów, niestety.
    - na minus jej zaliczam szerokość. Ciężko mi było dobrze usadzić Kreskę, żeby jej pupka wpadła i plecki były odpowiednio trzymane. Z tego względu uważam, że dobra jest dla dzieci mniejszych, a przynajmniej niższych I jest to powód, dla którego przestałam o niej marzyć tak na już-już (bo przy następnych niuniach, to pewnie pożądanie wróci ).
    - kiepska jest też metka znacząca środek, psuje urodę Zary.

    Dziękuję za możliwość testowania!
    Shilo z eMem i Kreską (12.2008)

    http://shilocrafts.blogspot.com/

    Bubaje http://bubaje.blogspot.com/

  19. #379
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shilo Zobacz posta
    Miałyśmy przyjemność testować Zarę purple. Porównuję do Hopka i trochę Indio silka, którego już od jakiegoś czasu nie używamy ze wzgl. na nośność. Dzieć ma 11,5 kg i 87-88cm. Tak więc:

    - chusta bardzo ładna, to z pewnością, i te skosy - eliganckie bardzo .
    - lekka, w miarę miękka, ale nie śliska (na plus oczywiście), mocno kompaktowa.
    - dociągała się dobrze (nie trzeba było poprawiać wiązania w trakcie noszenia), nosiła też, acz jakoś specjalnie nie odczułam ubywania kilogramów, niestety.
    - na minus jej zaliczam szerokość. Ciężko mi było dobrze usadzić Kreskę, żeby jej pupka wpadła i plecki były odpowiednio trzymane. Z tego względu uważam, że dobra jest dla dzieci mniejszych, a przynajmniej niższych I jest to powód, dla którego przestałam o niej marzyć tak na już-już (bo przy następnych niuniach, to pewnie pożądanie wróci ).
    - kiepska jest też metka znacząca środek, psuje urodę Zary.

    Dziękuję za możliwość testowania!

    obecnie zary maja juz standardowa szerokosc 70 cm, a metki tez sa male i dyskretne

  20. #380
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,652

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tulipowna Zobacz posta
    obecnie zary maja juz standardowa szerokosc 70 cm, a metki tez sa male i dyskretne
    Usz, niedobra kobieto!
    Shilo z eMem i Kreską (12.2008)

    http://shilocrafts.blogspot.com/

    Bubaje http://bubaje.blogspot.com/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •