Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz chusty Zara?

Głosujących
167. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 0.60%
  • 2

    2 1.20%
  • 3

    9 5.39%
  • 4

    48 28.74%
  • 5

    107 64.07%
Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 123456789101113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 407

Wątek: Ellevill ZARA

  1. #41
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    No ja się normalnie zakochałam w tych wzorach i kolorze
    Dziękuję Anetko
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  2. #42
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Inga
    Ja to chyba wolałabym takie brzegi niż mam w chimparoo takie sztywne. Czy te brzegi przeszkadzają w noszeniu, czy tylko boicie się, że chusta się popruje?
    brzegi pracuja z cala chusta.
    a ich tradycyjne wykonczenie - jak pisze marta - sprawia, ze nie wrzynaja sie w ramiona noszacego i w nozki noszonego

  3. #43
    Chustofanka Awatar kappala
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa- UrsynĂłw
    Posty
    333

    Domyślnie

    Prześliczna ta czerwona!

  4. #44
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4,335

    Domyślnie

    Landa - ślicznie Wam w tej czerwieni, chusta piękna...

  5. #45
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Austria
    Posty
    85

    Domyślnie

    ja czekam na info o barwnikach i bez wachania ( ) wydaje kaske na candy, albo jakas limitowana w tonacji rozu - jakby sie przytrafilo

  6. #46
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez happy m
    ja czekam na info o barwnikach i bez wachania ( ) wydaje kaske na candy, albo jakas limitowana w tonacji rozu - jakby sie przytrafilo
    tez czekam

    niestety wszystkie edycje limitowane sa juz wyprzedane, ale zobaczymy, moze jeszcze beda

  7. #47
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Austria
    Posty
    85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tulipowna
    Cytat Zamieszczone przez happy m
    ja czekam na info o barwnikach i bez wachania ( ) wydaje kaske na candy, albo jakas limitowana w tonacji rozu - jakby sie przytrafilo
    tez czekam

    niestety wszystkie edycje limitowane sa juz wyprzedane, ale zobaczymy, moze jeszcze beda
    beda beda - na stronie ellevill jest info ze w pazdzierniku/listop. nowosci na zime ( trochoe pozno he he)

  8. #48
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Jest tam zjęcię wiszących chust różowa i różowo-brązowa..........ach.........czy to właśnie te jesienne?????

  9. #49
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Austria
    Posty
    85

    Domyślnie

    te co wisza to wyprzedane... a tak bardzo chcialam miec....

  10. #50
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    prawdopodobnie beda w pazdziernku - czekam wlasnie na info od benedicte

  11. #51
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Austria
    Posty
    85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tulipowna
    prawdopodobnie beda w pazdziernku - czekam wlasnie na info od benedicte
    co takiego?? aaaa! beda te farbowane w paski fioletowe (nie wchodzac w szczegoly)??? no to szczekamy na info!

  12. #52
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    na pierwszej stronie ellevil sa dwie chusty w rozu - sunset i racoon - podobno maja byc w jesienno-zimowej kolekcji. benedicte jeszcze nie dala znac, ale trzymam reke na pulsie

  13. #53
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Fajnie nosi ta Zara, tylko metka zaznaczająca środek mnie irytuje, najchętniej bym ją odcięła i przyszyła coś ładnego
    Z wad to jeszcze tylko to, że w praniu kolor puszcza trochę (może po kilku praniach przestanie).
    Poza tym szalenie mi się podoba i szkoda, że jeszcze tylko jutro ją będę mieć, bo tak się złożyła, że nie ponosiłam za wiele, tzn. dłużej niż pół godzinki.

    Tulipowna a są krótsze wersje? Np. 4,2m?
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  14. #54
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    landa bardzo dziekuje za opinie. szczegolnie dot. nosnosci
    jesli chusta farbuje w praniu, to jest duza szansa, ze jest farbowana naturalnymi barwnikami, no ale niekoniecznie, wiec czekam jeszcze na wyjasnienia producentki w tej kwestii.

    metka - tak! zgroza! tez nad tym mysle

    chusty sa dostepne w 3 rozmiarach - 4.2, 4.7 i 5.2

  15. #55
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Austria
    Posty
    85

    Domyślnie

    trzeba producentom zwrocic uwage, by zrobili cos z tym zaznaczeniem srodka, przeciez ten znaczek ma sie prawie zawsze pod samym nosem. no i obowiazkowo z dwoch stron!

  16. #56
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    Kolor soczysty i bardzo ładny wzór.Jednak nadal nie znalazłam "swojego" fioletu.
    Robi wrażenie cienkiej,ale po 1 praniu jest sztywna .Ja akurat lubię mięciutkie,więc ciekawa jestem jak po kilku praniach i noszeniach będzie się zachowywała.
    Brzegi zupełnie mi nie przeszkadzały i nie sprawiły na mnie wrażenia,że zaczną się strzępić.
    Chusta dość wąska,ale to chyba ma znaczenie przy robieniu plecaczków,których nadal nie pojęłam.
    zaznaczenie środka chusty nie ma dla zupełnie znaczenia,bo ja i tak zawsze wiążę na tzw.czuja.
    Zdjęć niestety nie porobiłam,bo nie miałam okazji.Zresztą mało nosiłam akurat w tych dniach,więc nie mogę tak do końca być obiektywna.

  17. #57
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    288

    Domyślnie

    To może jeszcze ja powiem kilka słów na temat cudownej Zary

    Chusta jest rewelacyjna!

    Nośność bardzo dobra - ponad godzinę spacerowałam po lesie z moja 15 kg panienką na plecach
    Świetnie się dociąga - jak dla mnie to bardzo ważne, bo miałam z tym problem np. przy EllaRoo.
    A brzegi - moim zdaniem nie stanowią żadnego problemu. Na pewno nie będzie żadnych rewelacji ze strzępieniem. Brzegi nie są podłożone i wg mnie to wielki plus! Nie wpijają się w ramiona ani w nóżki.
    Jedyne co mi się nie podoba to metka na środku, ale jak już będe miała swoją Zarę, to ja po prostu odetnę

    Ode mnie 10/10 pkt

  18. #58
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    solve dziekuje za opinie dot. nosnosci i brzegow! dziewczyny na TBW sa wlasnie zachwycone nosnoscia zary w plecaczkach u ciezszych dzieci. poza tym benedicte (producentka) pisala mi, ze krawedzie sa w 100% bezpieczne. mam caly duzy tekst na temat norm ISO, jakie spelniaja te chusty. jak tylko przetlumacze, to wrzuce je na stronie, o czym poinformuje w dziale Reklama

  19. #59
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Właśnie zakończyłam testowanie fioletowej Zary i muszę powiedzieć, że moje wrażenia są bardzo pozytywne!
    Przede wszystkim chusta prześliczna! Co prawda akurat ten odcień fioletu i moja karnacja nie bardzo idą w parze, ale jest tyle innych cudnych kolorków, że i tak bym coś dla siebie znalazła .
    Bardzo fajny pomysł z zapakowaniem chusty w płócienny woreczek ze wstążką - od razu się poczułam bardziej wyjątkowo - jakby prezent do mnie przyszedł .
    A sama chusta - super! Nosi bardzo dobrze, z dociąganiem czy osiadaniem żadnych problemów nie zanotowałam, ale zaznaczę, że moje dziecko waży mniej niż 8kg, więc nie wiem jak to jest przy cięższych dzieciach.
    Jak dla mnie szerokość (a raczej wąskość ) chusty jest zaletą - bardzo fajnie się wiąże, chociaż może przy dużych dzieciach tę parę cm więcej by się przydało? Nie wiem.
    Brzegi chusty rzeczywiście są już troszkę postrzępione (może to za duże słowo, ale nie wiem jak to inaczej określić), ale nie wydaje mi się żeby w jakikolwiek sposób mogło to wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania. Raczej wizualnie po prostu gorzej wygląda, chociaż po zamotaniu w ogóle tego nie widać.
    O brzydkiej metce już było, więc nie będę powtarzać, tym bardziej, że gdyby chusta była moja, to bym ją po prostu wycięła i już.
    Dla mnie największym minusem tej chusty są za ostro ścięte skosy - takie długie i chude wiszą.
    Jak wynika z powyższego - chusta prawie idealna .


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  20. #60
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    martu joawoj bardzo wam dziekuje za opinie

    producentka zapewnia, ze krawedzie sa bezpieczne - i nie mam powodow, zeby jej nie wierzyc, tak jak pisalam, produkt spelnia wszelkie restrykcyjne wymogi ISO (dot. warunkow pracy, bezpieczenstwa tkaniny oraz sposobu farbowania).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •