Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29

Wątek: Nowe Easy Fit Tots Bots (AIO)

  1. #1
    Chustofanka Awatar ekomummy
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    437

    Domyślnie Nowe Easy Fit Tots Bots (AIO)

    Witam,
    Proszę o recenzję tych pieluszek w tym wątku. Dziękuje.

    Ostatnio edytowane przez ekomummy ; 12-10-2010 o 20:38
    Mama Adasia, 2007, Natalii 2009 i Lilianki 2014

    www.ekomaluch.pl
    www.wielorazowepieluszki.pl
    www.kidstyle.pl

  2. #2
    Chusteryczka Awatar beannshi
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,992

    Domyślnie

    Byla u mnie Flower Power.

    1. jest sliczna!
    2. ja jednak nie dogadam sie z AIO bo po siknieciu zal mi ja bylo do prania wrzucic
    3. jest bardzo zgrabna
    4. swietnie trzymajace rzepy (mimo ze generalnie rzepow nie lubimy)
    5. gumki nic a nic nie odciskaly sie na moim grubasku, a to nie zdaza sie czesto
    6. na chlonnosc nie narzekalam ale my lecimy na tetrze wiec nie mam zbyt duzego porownania
    7. schla jak dla mnie troche za dlugo, okolo 36h ale chyba AIO tak maja po prostu

    Podsumowujac - bardzo zaluje ze to nie moja kategoria cenowa Ale jak bede miala kase na wydanie to fundniemy ja sobie jako luksus
    "W warunkach wolnorynkowych dyktat gustu większości prowadzi do dominacji rzeczy miernych i tandetnych." Cz.M.

  3. #3
    Chustofanka Awatar charlie
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Piaseczno
    Posty
    257

    Domyślnie

    Właśnie kupiłam Flower Power. To nasza pierwsza pielucha wielo i pierwsza AIO. Moje spostrzeżenia nie będą więc pewnie zbyt konkretne
    To, że jest śliczna widać na pierwszy rzut oka. Też było mi żal po 30 minutach od założenia ją zdejmować. Rzep faktycznie mocno trzyma i do prania koniecznie trzeba zapiąć. Pupa wygląda bardzo ładnie aczkolwiek jako początkująca miałam problem z dopasowaniem OneSize'a. U mnie schła dobę, ale ja mam bardzo ciepło w mieszkaniu. O chłonności niestety się nie wypowiem, bo mam porównanie tylko z jednorazówkami

    Sama się odstawiła po roku, 4 miesiącach i 2 dniach

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    my też już przetesowaliśmy, dziękujemy pięknie!

    Więc tak: pieluszka pięęęękna, ma mięciutki pul (nie to co poprzednie aio), w ogóle nówka sztuka mięciutka, cudowna w dodytu. Idealnie sie układa na pupie (czytaj nie robi wielkiej pupy). Wnętrze ma jak nowe flexi toty. no i tu cały szkopuł: uważam, że za tę cenę powinno być więcej mikrofibry/bambusa, lub dodatkowa wkładka, bo jeden jęzor to wg mnie za mało (albo kieszonkę jak starsze modele z dodatkowa wkładka) chlonności nie sprawdzałyśmy, bo jesteśmy na początku testów do kolejki, więc pewnie nawet jeszcze nie nabrala chłonności... rzepy, jak to tots bots trzymaja na mur beton.

    Krótko: śliczna, mięciutka pieluszka, godna polecenia, niestety trochę droga i niewystarczająco gruba od środka.
    K. 2009M. 2012

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    okolice Wadowic
    Posty
    202

    Domyślnie

    Moje spostrzeżenia potestowe Easy Fit Tots Bots Flower Power
    .
    Po pierwsze jest piękna najładniejsza pieluszka jaką miałam w rekach.
    W środku bardzo przyjemny i miły materiał. Na moja 14 kg „kruszynkę” rozmiarowo była tak na styk, ale Kruszynka z tych „puchatych” modeli gumki nie zostawiały śladów na pulchnych nóżkach, a pupa była całkiem zgrabna
    Pielucha schła około 30 godzin w małym mieszkaniu na suszarce – wtedy jeszcze bez ogrzewania.
    O chłonności za wiele powiem bo byłam pierwsza w kolejce
    Mama Anieli- 8 lipca 2007 i Antosi - 15 sierpnia 2009

  6. #6
    Chusteryczka Awatar Olik
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    2,421

    Domyślnie

    Ja jeszcze testuję, Kornik właśnie poszła z nią spać, jak siknie po drzemce to test będzie w 100%

    Póki co:
    - jest śliczna (mamy owocową ) i bardzo zgrabna a jednocześnie
    - na 14kg świetna, pupa spokojnie się mieści
    - PUL niezwykle przyjemny w dotyku a jednocześnie sprawia wrażenie niezniszczalnego
    - rzepy niestety nie dla nas, Nela ściąga pieluszkę
    - chłonna
    - łatwo się wkłada wystający języczek
    - niestety schnie prawie tak długo jak Pszczoła

    Podsumowując: warto kupić!

  7. #7
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    więc i ja powiem coś od siebie
    - ładna, miękka
    - rzepy ekstra, zresztą jak i w pierwszej wersji,
    - chłonność spora, nie przeciekła ani razu przy siku 20 miesięczniaka
    - co do chłonności i wielkości na pupie jest bezkonkurencyjna- pupa bardzo bardzo zgrabna ( wyparła nawet thrises)
    - czas schnięcia nie jest zły, szybciej niż wersja 1, nawet szybciej niż niektóre wkłady bambusowe

    osobiście bym ja kupiła tylko mi dzieć zrzuca pieluszki i na testy musiałam ja przekonywać ale było warto bo kolejny argument mam żeby nie trzymać mojego obecnego stosiku w szufladzie dla następnego dziecka
    dziękuje za możliwość testowania

  8. #8
    Chustomanka Awatar Marsjanka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    569

    Domyślnie

    bardzo fajna pieluszka

    + świetny pul, mocne rzepy, nieźle chłonna - już po pierwszym praniu, super bambus, zgrabniutka - i zwyczajnie ładna
    Kasia
    mama samych córek: Marianny (29.08.1999), Michaliny (03.06.2006), Matyldy (01.04.2010), Melanii (22.07.2014)
    www.wielorazowo.pl - pieluszki wielorazowe

  9. #9

    Domyślnie

    Bardza ładna pielusza z delikatnego, miękkiego materiału. Delikatne gumeczki nie odciskają się na nóżkach. Fajny pomysł z tą "przymocowaną" wkładką.
    Tylko, że my nie lubimy rzepów... ale to oczywiście tylko i wyłącznie kwesta gustu.

  10. #10
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    Nie miałam problemu,to teraz mam.Muszę ją miec!!
    Śliczna,miekka,super pomysł z wyjmowanym wkładem,w miare szybko schnie,rzepy mocne(lubie rzepy), gumki sie nie odciskaja,na pleckach tez gumka bardzo dobra,a zwracam na to uwage bo dziec jeszcze lezacy.
    Na małym dziecku(6kg) wkurzaja mnie troche onesizy,ale ta sie świetnie układa i ładnie przylega.
    Ogólnie ocena 5 tylko cena 2
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  11. #11
    Chusteryczka Awatar Zazuza
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,800

    Domyślnie

    dla mnie tak
    sliczna po prostu CUUUUUUUUDNA
    ale za dlugo schnie jak dla mnie co przy AIO jest slabe, bo mam calosc wylaczona z uzytku na czas schniecia... (w kieszonkach to jedne wklady szybciej jedne wolniej, otulacze szybko to sobie zongluje tym jak chce)
    cena tez wysoka
    ladnie przylega, nie odciska sie
    generalnie jestem na nie ze wzgledu na to schniecie...
    Zuzia

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Cudo!
    +miekka
    +slicznie sie uklada na pupie
    +jezor jest fajny, ladnie sie wklada, latwo, rowno
    +zgrabna, swietnie sie rozmiar reguluje
    + bardzo ladnie wykonczona w srodku - bambus jest obszyty przy brzegach welurkiem. Balam sie czy nie uczuli, ale spoko. I dzieki temu na pewno nic nie zawilgotnieje przy nogawkach!

    +/- rzep - niby Totsy maja fajny, maly, plaski rzep, wiec mi sie podoba, zwlaszcza ze latwiej pod nocnik. Ale wiem, ze czesc dzieci rozpina
    +/- PUL - wydaje sie strasznie gruby! Jest miekki, mily, ale taki laminat sie wydaje wewnatrz, latem chyba nie bedzie to fajne

    - dlugo schnie/dluzej niz formowanka, ale to przez PUL
    - troszke droga jest

    Z chlonnoscia nie wiem, bo mialam nowke i jeden dzien mloda miala dzien nocnikowy, wiec w sumie miala caly dzien pieluche i sucha wieczorem zdjelam. Drugi raz sikla mi od razu i zmienilam. Pozostale dni - schla

    Ogolnie - POLECAM i chyba sama za jakis czas nabede. W domu mi jej chyba szkoda (bo my otulacz i tetry lub formowanki), ale na wyjscie idealna bedzie

    Dziekuje za mozliwosc testowania!
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  13. #13
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    I my przetestowaliśmy a poniżej moje wrażenia:
    - że śliczna to już wiadomo
    - mięciutka i dobrze leży nie robiąc dużej pupy
    - u mnie wyjątkowo szybko wyschła choć nie mam szczególnie ciepło w domku, zdecydowanie najszybciej schnąca AIO z tych, które znam
    - no i żadnych odciśnietych gumek
    Generalnie to świetna pieluszka !
    Mama dwóch super chłopaków : Pawełka - raczka (07.1999), Daniuszki - skorpionka (11.2009) i maleństwa, które byłoby rybką (11.2008)

  14. #14
    Chustomanka Awatar Kot.w.paski
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    Testujemy
    Jest śliczna i mięciutka, super na wyjścia. Rzepy rewelacja i nie darpią, jak niektóre nasze...Chlonność IMO bardzo dobra. Pupka zgrabniutka. No długo schnie, ale wiadomo. Polecamy gorąco!!!
    Karolinka 17.07.2010 Julitka 29.01.2011

  15. #15
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    w-wa
    Posty
    125

    Domyślnie

    sorki, już nic
    Ostatnio edytowane przez pepekswiata ; 27-01-2011 o 05:15
    Mały Konstruktor 2009, Kochane Żywe Srebro 2011, Gwiazdka 2014

  16. #16
    Chusteryczka Awatar mgosia
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,592

    Domyślnie

    my też testowaliśmy flower power..
    Pieluszka milutka w dotyku, ładnie się układa na pupie.. dla mnie w przeciwieństwie do peluche, taka ilość wkładki wystarczy, choć jakby była jeszcze jedna, to na pewno nie by nie straciła
    pul mięciutki, rzepy ok ogólnie bardzo fajna pieluszka, ale... no to AIO, które dla moich warunków (szuszarka bębnowa) nie specjalnie się sprawdza.. Warunki testów nie pozwoliły mi na wrzucenie jej do suszary, mimo tego, iż etykieta zezwala na suszenie w jednej kropce (warunki testów powinny zezwalać na pranie zgodne z etykietą )
    czyli suma summarum, ok, ale bez rewelacji
    przepraszam z góry za literówki i brak polskich znaków, często piszę z telefonu
    Gosia mama Lili (10 2009 oraz Hani 03 2012)

    mój blog



  17. #17
    Chusteryczka Awatar czuszka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,638

    Domyślnie

    u nas juz była Tutti Frutti. ładna, w bardzo dobrym stanie mimo tego że kilka pup juz przeszła, mięciutka, rzepy bez zarzutu. Lubię AIO ale w tej nie podobało mi się wkładanie wkładki do srodka-ciężko mi było ja ładnie w środku ułozyc. dośc długa wkładka nie chciała się wpasować razem z jęzorem w odpowiednim miejscu. pupa zgrabna więc to na +.
    Emilka - 20.11.2007
    Bartoszek - 30.11.2009


  18. #18
    Chustoguru Awatar mamaslon
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    WLKP
    Posty
    6,033

    Domyślnie

    bardzo dziekujemy za mozliwosc testowania
    pieluszka śliczna!!! tak jak wyzej wspomniano zal do pralki wsadzać
    troszke nam w czasie drzemki wyciekla (?) nie wiem dlaczego...mala lubi spac na brzusiu...
    ale moze to po prostu akurat tak u niej wyszlo...tak wiec niestety u nas odpada...a szkoda
    ps: flower power
    Ostatnio edytowane przez mamaslon ; 06-02-2011 o 23:11 Powód: ps:
    Kruszynka 2010
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci
    LULAMY Akademia Chustonoszenia
    Specjalistka od metody karmienia dzieci- BLW (Bobas Lubi Wybór), Certyfikowany uczestniczka szkolenia z BLW prowadzonego przez Gill Rapley.
    BabyLedWeaning
    oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście
    moje zwierzaki i

  19. #19
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    testowałam tutti frutti. a konkretnie to Maciej testował - rok i 5 miesiecy waga +/- 10 kg
    - bardzo ładna wizualnie
    - o wiele przyjemniejszy i bardziej miękki PUL (niż w starych pieluszkach tootsboots)
    - bardzo ciekawy patent z częściowo wszytym wkładem i kieszonką, dzięki temu pielucha szybciej schnie niz standardowe w pełni zszyte AIO, a i można poprawić jej chłonność dodatkowo wkładając coś do kieszonki. wkład długi, szczególnie dla chłopców fajny - da się złożyć tak żeby z przodu były az 3 warstwy wkładki.
    - dość chłonna (ale nocy nie wytrzymała)
    - u mnie schła ok 24 godz (na suszarce pokojowej ale postawionej niedaleko grzejnika w pokoju temp ok 21 st, )
    w trakcie suszenia za drugim razem wywróciłam pieluszkę na lewę stronę, w połowie suszenia i to przyspieszyło schnięcie.
    - rzepy - faktycznie bardzo mocne - tu tez duże brawa za postęp. są tez "ślepe" rzepy które nie puszczają w trakcie prania (nawet przy wirowaniu 1400 obr) co tez jest na plus w porównaniu do starszej pieluszki TB, którą mamy.
    - gumki nie odciskały udek Maciusia, nie odcisnęło się też nic na plecach ani na brzuszku.
    - mimo ze to one size - to na oko wydaje mi sie ze jednak na większe dzieci (tak od 5-6 kg - lub może mniejsze ale pulchniejsze) Maciek jest chudy i żeby pieluszka wyglądała zgrabnie spinałam tak że wolny został tylko 1 rząd napek.
    ogólnie pieluszkę polecam, zdecydowanie najlepsze tb z PUL-em jaką miałam w ręku. Żywię nadzieję ze firma pozostanie przy tym nowym PUL-u szyjąc też inne pieluszki, w tym trenerki
    dziękuje za możliwość testowania.
    Ostatnio edytowane przez panthera ; 07-02-2011 o 15:07
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  20. #20
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    70

    Domyślnie

    No to my już też gotowe do wysyłki, a po naszym testowaniu okazało się, że:
    +gumki nie odciskają się
    +pieluszka przeżyła mega kupę i "dała radę"
    +mięciutka

    -czas schnięcia
    -musiałam się trochę napracować, żeby młodą wygodnie zapiąć-wolałabym mieć jakby więcej materiału nad rzepami (no, ale to moja pierwsza AIO, więc może się nie znam )
    Dziękujemy za możliwość testowania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •