Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24

Wątek: Agnieszka z Emisią

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    19

    Domyślnie Agnieszka z Emisią

    Witamy
    Zostałam trochę zbesztana, że się nie przedstawiłam, więc nadrabiam.
    Forum chustowe przeglądam i podczytuję od 5 miesięcy kiedy to urodziła się moja córeczka. Od Was dowiedziałam się jaką chustę kupić na początek, co z nią robić i jakich błędów się wystrzegać.
    Chociaż szczerze mówiąc, przyznam się, że jak tu trafiłam za pierwszym czy drugim razem, to po kilku minutach zamknęłam stronę z założeniem, że już tu nie wrócę. Byłam w temacie "świezynką" a tu czasami odnosi się wrażenie, że wszyscy wszystko wiedzą... Nie umiałam poruszać się po działach ani zadawać pytań tak, żeby nie wydawały się infantylne.. Tym bardziej, że odnosi się wrażenie, że w zasadzie wszystko zostało już powiedziane i jedyne co trzeba zrobić to odnaleźć temat - co na początku nie jest łatwe Onieśmiela także to, że tu się prawie każdy z każdym zna i wie co kto i od czego... I w zasadzie tylko stałe bywalczynie się udzielają, bo te "młodsze stażem" raczej nie występują w roli doradców, więc znacznie mniej się udzielają..
    Ale to wszystko do czasu, kiedy się nieco wdrożyłam w temat. Z elementarnymi wiadomościami na temat chustowania wszystko wygląda dużo łatwiej

    Chyba nie tak tutaj wyglądają powitania więc dodam, że my się z Emilką chustujemy jeszcze w elastycznej i tylko od czasu do czasu wybieramy naszą zieloną nati -choć pewnie teraz z czasem jak mała coraz cięższa, to pewnie zamienimy je miejscami
    Chusta jest dla nas wielką pomocą w czasie zakupów a była wręcz wybawieniem w czasie kolek i remontu mieszkania..

    Pozdrawiamy wszystkie chustowe mamy, a zwłaszcza te, które podczytują forum obawiając się zaistnieć

    PS Mam nadzieję, że nikt nie odbierze źle tego co napisałam

  2. #2
    Chustofanka Awatar ewullah
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Kotlina Kłodzka
    Posty
    498

    Domyślnie

    witaj
    z każdym dniem u nas będzie ci łatwiej.
    też to przerabiałam
    Wojtuś 23.08.2005
    Kacperek 21.10.2009

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie


    witamy!
    a wrażenia rzeczywiście na początku takie były Ile się nagłowiłam i naszukałam, co to jest LL, vatek albo ptaszki, bo wszyscy walą nazwami na skróty
    No i zapraszamy do udzielania się teraz
    2 + 7 (2005-2018)

  4. #4
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Witaj

    Sama przez dwa miesiące właściwie tylko czytałam Dziś już jest lepiej z moim pisaniem. Kwestia czasu
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agag_agag Zobacz posta
    Witamy
    Zostałam trochę zbesztana, że się nie przedstawiłam, więc nadrabiam.
    Forum chustowe przeglądam i podczytuję od 5 miesięcy kiedy to urodziła się moja córeczka. Od Was dowiedziałam się jaką chustę kupić na początek, co z nią robić i jakich błędów się wystrzegać.
    Chociaż szczerze mówiąc, przyznam się, że jak tu trafiłam za pierwszym czy drugim razem, to po kilku minutach zamknęłam stronę z założeniem, że już tu nie wrócę. Byłam w temacie "świezynką" a tu czasami odnosi się wrażenie, że wszyscy wszystko wiedzą... Nie umiałam poruszać się po działach ani zadawać pytań tak, żeby nie wydawały się infantylne.. Tym bardziej, że odnosi się wrażenie, że w zasadzie wszystko zostało już powiedziane i jedyne co trzeba zrobić to odnaleźć temat - co na początku nie jest łatwe Onieśmiela także to, że tu się prawie każdy z każdym zna i wie co kto i od czego... I w zasadzie tylko stałe bywalczynie się udzielają, bo te "młodsze stażem" raczej nie występują w roli doradców, więc znacznie mniej się udzielają..
    Ale to wszystko do czasu, kiedy się nieco wdrożyłam w temat. Z elementarnymi wiadomościami na temat chustowania wszystko wygląda dużo łatwiej

    Chyba nie tak tutaj wyglądają powitania więc dodam, że my się z Emilką chustujemy jeszcze w elastycznej i tylko od czasu do czasu wybieramy naszą zieloną nati -choć pewnie teraz z czasem jak mała coraz cięższa, to pewnie zamienimy je miejscami
    Chusta jest dla nas wielką pomocą w czasie zakupów a była wręcz wybawieniem w czasie kolek i remontu mieszkania..

    Pozdrawiamy wszystkie chustowe mamy, a zwłaszcza te, które podczytują forum obawiając się zaistnieć

    PS Mam nadzieję, że nikt nie odbierze źle tego co napisałam
    witaj i spieszę Cie pocieszyć ze tu kazdy tak ma na początku - identyczne wrazenie
    miłego wkręcania
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  6. #6
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    19

    Domyślnie

    nie jest tak źle
    Po kilku miesiącach podczytywania już się orientuję...

  7. #7
    Chusteryczka
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,486

    Domyślnie

    witaj i ośmiel się i pisz nie wszystkie sie tu znamy, ja np w realu znam tylko 2 dziewczyny z forum

  8. #8
    Chustomanka Awatar olcia
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    926

    Domyślnie

    witaj
    mój początek w sumie był podobny, czułam się trochę obco, ale... poznałam tu bardzo fajne dziewczyny, bardzo pomocne i przyjazne!
    i jest to chyba jedyne znane mi forum, gdzie nawet zadając infantylne pytania, jak napisałaś, dostaje się odpowiedź, pomocną dłoń... i gdzie masz możliwość spotkania się w realu z mamami i jest bardzo fajnie
    więc nic się nie bój!
    nie musisz być ekspertem (ja też nim nie jestem), ale super, że są tu mamy stażem od początku istnienia forum, które znają się na rzeczy i chętnie pomagają
    w każdym razie witaj, uśmiech na twarz i miłego forumowania!

  9. #9
    Chustomanka Awatar ledunia
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    985

    Domyślnie

    Witaj, ja już tu trochę piszę a i tak czuję się onieśmielona.

  10. #10
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Witaj! zobaczymy jak szybko zaczniesz "nówki" odsyłać do szukaja
    Każdy z nas tak zaczynał,ale im dłużej tu jesteś,tym łatwiej się poruszać.
    wiesz,to działa w dwie strony.Ktoś nowy szuka info "na już",bo dzieć mały i nie ma czasu,bo pilne itp.Ale starsze forumki też mają małe dzieci(czesto nie jedno
    i odpowiadanie po sto razy"co wybrać na poczatek",tez bywa męczące.Ale jak sama zauważyłaś,nikt nie zostaje bez pomocy.
    Bądź z nami,pisz i się wkręcaj,bo w grupie rażniej

  11. #11
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    witaj ja na początku też tu czułam się trochę "obco"- jak w każdym nowym miejscu ale , jak pewnie zdążyłaś zauważyć tu jest o wiele więcej kultury i wyrozumiałości niż na inny podobnych forach - pewnie dlatego ze nikt nie jest zupełnie anonimowy.

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar kubutkowa
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Reykjavik / Poznań
    Posty
    3,043

    Domyślnie

    Czesc Aga!
    Fajnie Cie poznac.Nie martw się, zapewniam Cie ,że jeżeli tylko będziesz chciala, to szybko staniesz się "stałą bywalczynią" Po prostu odzywaj się
    A,że szukaj nie gryzie to inna sprawa.Porządek na forum musi być i chusteryczki w tej kwestii tak samo dostaja po łapach jak i chustonówki Nie ma co sie zrażać!
    Tymczasem do dzieła , chustuj, radośnie twórz (fajowa choinka BTW) i czuj sie jak u siebie!

  13. #13
    Chusteryczka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    1,561

    Domyślnie


  14. #14
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Jakbym czytała o sobie sprzed roku .
    Witaj, czytaj, pisz i poprostu bądź!

  15. #15
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    19

    Domyślnie

    może dodam jeszcze że jestem z Gdańska a konkretnie z moreny i generalnie robię wszystko żeby zapomnieć o tym że od początku listopada wracam do pracy :/

  16. #16
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    Witaj! Jakbym siebie czytała

  17. #17
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  18. #18
    Chustomanka Awatar Me'shell
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    warszawa, włochy
    Posty
    855

    Domyślnie

    witaj witaj
    ja też jestem tu od niedawna i zaczęłam od kontaktów z chustowymi mamami w realu
    dopiero to mnie zachęciło do formumowej aktywności i... dopiero się rozkręcam
    Zosia 25.02.2010
    Tosia 25.01.2013


  19. #19

    Domyślnie

    Witaj serdecznie
    Zuzia (11.2007) Antoni (06.2010)

  20. #20
    Chusteryczka Awatar AS
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,729

    Domyślnie

    Witaj, witaj, pozdrawiam z niedalekich okolic Gdańska Dodam tylko, że mam z Gdańska jest tu więcej i nawet się spotykają, i nawet nie gryzą więc... do zobaczenia!
    Ania - dawniej AS_MS_?, mama MichuChichu 22.11.2008 i Manfreda-Mandziuka vel Borysa Szyca 28.10.2010
    i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •