Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 67

Wątek: Happy Flute (AIO bambusowa made in "wielorazowo" oraz kieszonki z bambusem)

  1. #41
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie pieluszki happy flute

    Dziewczyny pomóżie proszę, potrzebuję szybkiej porady nt. pieluszek firmy happy flude? Chciałam dwie kupić i otulcz z nich. To firma ok? nie znlazłm konkretnego o nich wątku, więc pisze tu. są w chinach produkowane, ale chyba ok, prawda? to chyba nie podróby, nie?

    np. taka pieluszka http://www.wielorazowo.pl/pl/c/Pielu...azowe/1/1/phot
    Ostatnio edytowane przez Lamia ; 13-08-2011 o 10:04 Powód: dodanie linka

  2. #42
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    Ja się podpinam pod temat Też je oglądałam i jestem ciekawa jak się sprawują

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,770
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  4. #44
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    To nowa (gdzieś od roku) wersja dostępnych kiedyś pieluszek kieszonka-skarbonka firmy Beileshen (obie wersje były kiedyś dostępne w Krainie Pieluszek). Mają chyba 1 wkład (drugi można dokupić) Ja byłam z nich zadowolona.

    P.S. Ja miałam wersję z polarem.
    Ostatnio edytowane przez mamuśka ; 09-08-2011 o 15:55

  5. #45
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Espejo dzięki za link, właśnie jak wbijałam happy flute to nic nie wyskakiwało...
    Mamuśka, dzięki!

  6. #46
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    Happy Flute mamy trzy sztuki i używamy od jakiegoś 1,5mies życia Ani. Oprócz tego, że welurek się kulkuje (i czasem te kulki na tyłku zostają) to nie mam się do czego przyczepić. Wg mnie dość ciasne gumki przy nóżkach, ale z tego jestem zadowolona, bo mam chudzielca. Nie przeciekają nam wcale. Mamy wszystkie z welurem syntet od pupy. Ogólnie wystawiam ocenę 5

  7. #47
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Na wielorazowo są pieluszki HF z bambusem w środku - on się nie kulkuje, ale też nie daje odczucia suchości. My używamy takich z mikropolarem od wewnatrz - faktycznie trochę się kulkuje, ale w sumie to nie przeszkadza a jak chcę w celach treningowych, żeby Gajka miała odczucie mokrości, to jej wkładkę daję na pieluszkę, a nie do środka kieszonki.
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  8. #48
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    "Kozia Wólka" we Włoszech/Poznań
    Posty
    729

    Domyślnie

    Mam 2 HF (kiedy kupowałam nie zdawałam sobie sprawy, że to 100% chińczyki), ale w sumie jestem z nich zadowolona. Używam w roli pieluszek nocnych i jeszcze się nie zdarzył przeciek. Jedyne ale to to, że po praniu w 60 stopniach z jednej z nich zniknęły wzorki (na metce jest co prawda pranie w 40, ale mnie ta temperatura nie przekonuje i wszystkie pieluchy piorę w 60).

  9. #49

    Domyślnie

    HF z bambusem to jedne z nielicznych kieszonek a już na pewno jedyne w tej cenie z bambusem przy pupie. Ja mam tylko te kieszonki (plus BG, których się będę pozbywać), bo mój syn nie tolerował syntetyków przy pupie. Uważam że są świetne. Mam jedną z welurkiem syntetycznym i też jest super.
    Wkładka do kompletu jest za cienka, potrzeba conajmniej dwóch takich albo dołożyć konopną czy z mikrofibry.


  10. #50
    Chustofanka Awatar elson
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    273

    Domyślnie

    Ja mam takie dwie pieluszki, używam z ichnimi wkładami bambusowymi albo z innymi, które znajdę pod ręką i sobie chwalę. Na metce Chiny, z dopiskiem made with love. Nie jestem wielką znawczynią i kolekcjonerka pieluch, ale dwa inne rodzaje, które mam - też z Chin, całkowicie lub częściowo (wkładka). Mam pytanie o ten otulacz HF. On jest do kupienia osobno na wielorazowo? czy powstaje przez eksperymentalne pozbycie się wewnętrznej warstwy kieszonki? Pytam bo, bardzo by mi zależało na samych otulaczach HF ale nie mogę znaleźć. Wdzięczna będę za podpowiedź.
    Kubuś 2005, Wojtuś 2008, Joasia 2011 ...

    http://chusty.info/forum/showthread....36#post1503336

  11. #51
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    183

    Domyślnie

    Ja używam od jakiegoś miesiąca, kupione też w Wielorazowo. Nie chciałam polarku przy pupie, wolę sobie "dokładać" polarek w postaci wkładki. Sprawdzają się świetnie. Kupiłam na allegro 5 szt. z 10 wkładami. Frotka bambusowa nam się nie kulkuje, po pierwszym praniu się wybieliła piorę w 60 st. Wzorki znikają, jeśli są nadrukowane. Ja takich nei kupowałam i nic nam się nie spiera. Wkładam po dwa wkłady i jest ok, lub tetrę złożoną do środka czy mały ręczniczek.

    Otulacz mamy Flip - też od nich... nie widziałam otulaczy Happy Flute, ale chętnie bym sobie obejrzała

  12. #52
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    327

    Domyślnie

    Elson, ja, mimo tego iż rozpoczełam temat o tym sklepie (bo przypadkowo znalazłam go w necie), nie znam go niestety. Przymierzałam się do zamówienia u nich, ale jednak wybrałam inny sklep. Ale podbiję Ci temat, może ktoś kupuje w wielorazowo to Ci odpowie..

  13. #53
    Chustofanka Awatar borussia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    296

    Domyślnie

    otulacze z Happy Flute sprzedawała chyba tu na forum mamamaria ale z tego co pamiętam chyba się już skończyły, musisz poszukać wątku
    Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba przesadziłam
    ____________________

    Pierwsza 12.2003
    Druga 09.2010

  14. #54
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Dziewczyny czy któraś z was mogłaby mi zmierzyć tą pieluszkę? Jaka jest na długość i szerokość w kroku? Czy można ją pod względem wielkości porównać do jakiś innych np. Babyyetta, Małe Me itp. Czy one są bardzo duże?

  15. #55
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    kieszonki one size maleme i happy flute mają identyczną szerokość w kroku - 17 cm
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  16. #56
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Ale tanie! No nie wiem, cena by mnie odstraszyła

  17. #57
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    "Kozia Wólka" we Włoszech/Poznań
    Posty
    729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Ale tanie! No nie wiem, cena by mnie odstraszyła
    Teoretycznie masz rację, ale jak się zastanowisz to w sumie większość producentów szyje teraz w Chinach i potem tylko przyczepia własne metki i tym samym podbija cenę. To tak jak z marką i podmarką czy jak to tam się nazywa. (sama mam hf i uważam, że są ok, ale wolę rzeczy nie chińskie, jeśli mogę wybierać, albo od naszych forumek. Tylko tu też jest pytanie: czy materiały, które dziewczyny kupują u producentów europejskich nie pochodzą przypadkiem z chińskiej produkcji?)

  18. #58
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Ale tanie! No nie wiem, cena by mnie odstraszyła
    Mnie też odstraszała ale postanowiłam spróbować. Za granicą jest wiele pieluszek w niskich cenach i nie koniecznie są to te sprowadzane z chin. U nas jeśli nie upoluje się na jakiejś promocji / wyprzedaży to pieluchy są jednak bardzo drogie i to odstrasza wiele matek przez używaniem wielo. Jak zaczynałam myśleć o wielo to biłam się z myślami. Zobaczyłam ceny i były dla mnie kosmiczne. 100 zł za pieluchę? Gdybym wtedy mogła kupić jakiś otulacz za 20 zł czy kieszonkę w podobnej cenie to bym się nie zastanawiała. Z pewnością więcej matek próbowałoby wielo gdyby nie te ceny...,

    A co do chińskich rzeczy. Demona ma racje. Wszystko jest teraz z chin Dziwnie się przyjęło, że to co chińskie to najniższej jakości. Poniekąd to rozumiem - procentują chińskie sklepy i stragany. Mój mąż pracuje w firmie, która produkuje części do samochodów. Myślicie, że w VW nie ma chińskich części? Że to niemiecki samochód? Tam to jest on tylko składany a części do niego pochodzą z całego świata w tym również z Chin. Różnica polega jednak na tym, że dostawca niemiecki narzuca normy według, których części mają być produkowane. To on decyduje, jakich materiałów użyje itp.

  19. #59
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Raczej mi chodzi o jakość materiałów niż o robociznę.
    Cytat Zamieszczone przez arta Zobacz posta
    czy materiały, które dziewczyny kupują u producentów europejskich nie pochodzą przypadkiem z chińskiej produkcji?)
    własnie nie.
    Wiem, ze nasze dziewczyny szyją z materiałów atestowanych i wiem ile one kosztują. Dlatego się zastanawiam z czego oni szyją.

  20. #60
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    Używałam tych pieluszek na Gai, i sprawdzały się bardzo dobrze, do jakości nie miałam żadnych zastrzeżeń.
    Różnica w jakości użytych materiałów oczywiście pewnie jest, ale wydaje mi się, że niska cena produktu końcowego wynikać może także z tego, że fabryka zamawia materiały w ilościach mocno bardziej hurtowych niż nasze HMki, co sprawia, że może uzyskać na nie duużo lepszą cenę. Koszty pracy są niskie, szyją ich też więcej, zbyt mają szerszy, koszty promocji marki niskie, w dystrybucji nie stawiają na rozbudowany łańcuszek pośredników. O niską cenę w takich warunkach łatwo.

    Nie jestem pewna, czy w świetle nowego regulaminu wolno mi się w temacie wypowiadać, jeśli naruszam regulamin proszę mnie naprostować
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •