Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz Mei-Tai Lenny Lamb

Głosujących
71. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    1 1.41%
  • 3

    3 4.23%
  • 4

    24 33.80%
  • 5

    43 60.56%
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 91

Wątek: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    270

    Domyślnie Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Zapraszam do umieszczania recenzji

    Franek 07.05.2007 , Ewa i Hania 15.11.2009


    LennyLamb - chusty tkane, elastyczne , nosidełka mei-tai i ....
    Dwa ssaki w akcji więc jeśli chcesz się ze mną skontaktować podaję maila asia [et] lennylamb.com

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,270

    Domyślnie

    To ja zacznę
    - tkanina skośnokrzyżowa spisała się na medal, bardzo dobrze dopasowuje się do dziecka, dobrze przylega, przykleja dziecko do noszącego jak chusta, swietna jest po prostu
    - zagłówek - dla nas w sam raz bo łatwo go złożyć, jest estetyczny i nie przeszkadza
    - wygląd - bardzo estetycznie i porządnie uszyte nosidło, bardzo ładne logo na metce i wyszyty napis, świetny pomysł z materiałem z panelu wszytym na końcach pasów biodrowych,
    - pasy naramienne - szerokość w sam raz, jedynie wg mnie mogłyby być wypełnione czymś sztywniejszym (albo grubiej).

    Generalnie - daję najwyższą ocenę. MT naprawdę bardzo wygodny i pięknie uszyty.
    Pomóżmy Teosiowi! www.naturscy.pl/teo

  3. #3
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    zdecydowanie zajefajny,ale muszę dłużej ponosić,żeby się poważniej wypowiedzieć

  4. #4
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    -tkanina jest super,to fakt,nie będę powtarzać za Zuzią
    (ale moim zdaniem,miętki skośnokrzyżowe są tylko dla niemowlaków,Marysi krótko po włożeniu już się nie podobało,że taka do mnie przyklejona-to uwaga nie do lennylamb,tylko techniczna dla mam)
    -wykonanie naprawdę pierwsza klasa,z dużą dbałością i starannością o szczegóły (piękny haft na ramieniu etc)
    -wielkość zagłówka w sam raz,natomiast ciut za miękki
    -szerokość pasów idealna,ale wg. mnie żaden miętek bez ostrego wypełnienia w pasach na sporych długościach-koniecznie aż za dołki podkolanowe dziecka- nie jest wygodny ani dla mamy,ani dla dziecka.

    podsumowując:
    dla niemowląt miętek re-we-la-cyj-ny
    dla starszych dzieci może być męcząco na dłuższych dystansach (pasy wbijały mi się w ramiona przy prawie 10 kilogramach Marysi,a jej w uda po kwadransie noszenia,co zmuszało mnie ciągle do poprawiania).

  5. #5
    Chustonoszka Awatar filandre
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    137

    Domyślnie

    Przepraszam za spóźnioną opinię, ale ten tydzień to dla mnie prawdziwe wyzwanie. Lenka zaczyna żłobek, Kubek poszedł do 1 klasy, a ja od poniedziałku wracam do pracy. To tyle wyjaśnień, a teraz do rzeczy

    To co mnie urzekło w MT Lennylalmb to doskonałe wykonanie z troską o najdrobniejsze szczegóły. Lubię takie cacka Niezwykle staranne szwy, cudne logo, hafcik na ramieniu, piękna czerwień tkaniny, śliczny panel, wszystko razem tworzy doskonałą całość. Wrażenie estetyczne naprawdę na 5. Co do nośności, nam nosiło się naprawdę dobrze, wypełnione pasy nie wrzynały się, zagłówek fajnie podtrzymywał główkę, wiązania nie musiałam poprawiać, ale Lenka jest drobniutka i malutka więc dużego obciążenia nie było

    Ogólna ocena zdecydowanie 5! Naprawdę polecam i gratuluję Babolku pięknego produktu!
    Kubek 25.10.2001, Lenka 25.09.2007

    http://www.bystrzaki.pl, zabawki edukacyjne, chusty Babylonia, Lennylamb, Nati

    http://igorwalczyooddech.synek.pl

    Doradca Laktacyjny CNOL
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia
    Instruktor Masażu Shantala

  6. #6
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie

    Ja jestem zadowolona, mam tylko jedno zastrzeżenie. Uprałam przed pierwszym użyciem i mi zafarbował panel, a prałam w 30 stopniach. Specjalnie nastawiłam na delikatne i chłodne pranie żeby tylko zmiękczyć i odświeżyć. Na ulotce była informacja, ze przy pierwszym praniu może trochę farbować, więc nie wiem czego się spodziewałam. Nie wygląda źle, ale panel był czarno biały, a teraz mam zielono czarny, mniej kontrastowy i wciaz się zastanawiam czy mi się to podoba?

    No i jeszcze w kwestii dalszej odsprzedazy... Czy mi ktos takie pofarbowane kupi?


  7. #7
    Hansilein
    Guest

    Domyślnie

    Jam dopiero nowicjuszka, ale z tego nosidła jestem zadowolona i moja córka też. Bardzo wygodne, jak na mój gust dokładnie wykończone no i śliczne wzorki. Tylko muszę popracować nad "wrzuceniem" Kasi na plecy, bo tego jeszcze nie potrafię.

  8. #8
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Nosidło moim skromnym zdaniem jest super. Rewelacyjnie sprawdza się materiał skośnokrzyżowy, idealnie pracuje i podtrzymuje pasażera

    1. Panel delikatnie, ale zdecydowanie otula dziecko. Dziecko jest jak przyklejone, ale w żaden sposób nie skrępowane. Pomysł z kolorowym środkiem jest genialny i sprawia, że nosidło wygląda jak marzenie.
    2. Zagłówek nie został przez nas wypróbowany, bo dziecię nie spało na plecach, a na oko trudno ocenić, jest dość miękki i nie wiem czy podtrzymałby główkę śpiącego malucha. Za to kiedy nosi się z przodu można go złożyć i MT wygląda jeszcze ładniej
    3. Pasy ramienne: szerokość w sam raz nawet dla osób z wąskimi ramionami, wypełnienie-gdyby było go ciut więcej być może byłoby lżej, bo jednak czuć na ramionach ciężar malucha (mój ma ponad 9 kg), dobrze się wiążą-węzeł malutki i stabilny, świetnie się je zakłada, nic się nie zwija ani nie skręca. Dla nas wypełnienie było na idealnej długości i sięgało aż pod pupę dziecka (w wiązaniu na plecach oczywiście).
    4. Pas biodrowy-super.
    5. Kolorowe końcówki bardzo mi się podobają.

    Ode mnie 5
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    270

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Cytat Zamieszczone przez Agakakaka
    Ja jestem zadowolona, mam tylko jedno zastrzeżenie. Uprałam przed pierwszym użyciem i mi zafarbował panel, a prałam w 30 stopniach. Specjalnie nastawiłam na delikatne i chłodne pranie żeby tylko zmiękczyć i odświeżyć. Na ulotce była informacja, ze przy pierwszym praniu może trochę farbować, więc nie wiem czego się spodziewałam. Nie wygląda źle, ale panel był czarno biały, a teraz mam zielono czarny, mniej kontrastowy i wciaz się zastanawiam czy mi się to podoba?

    W takich sytuacjach oczywiście można wymienić na coś innego lub zwrócić . Wszystko nasze produkty to nowość z niektórymi połączeniami faktycznie zaryzykowaliśmy, ale pieczołowicie dopracowujemy technologię Więc tak dla jasności piszę, że naprawde, bez względu na ślady użytkowania można wszystko u nas zwrócić lub wymienić jeśli nie jest się zadowolonym z produktu. Oczywiście piszę to dla innych bo Agakakaka już wymieniła MT na malachitowego elastyka
    Franek 07.05.2007 , Ewa i Hania 15.11.2009


    LennyLamb - chusty tkane, elastyczne , nosidełka mei-tai i ....
    Dwa ssaki w akcji więc jeśli chcesz się ze mną skontaktować podaję maila asia [et] lennylamb.com

  10. #10
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    My załapaliśmy się na krzywy...
    Ale fajnie się nosiło, choć tylko 2 dni. Dobrze dociąga, pomysł z końcówkami kolorowymi super, bo wreszcie wiedziałam co odplątuję!
    No i niosłam moje 10kg z przodu (czego już właściwie nie robię, bo za ciężki) i było ok! Pierwszy raz nosiłam COKOLWIEK skośnokrzyżowego, no i rzeczywiście, rzeczywiście...
    No to 5, choć pewnie dla nas wybrałabym inne kolory panela, bo czerwień pasów - super.
    Pozdrawiam.
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    No to potestowałam - na tygodniowych wakacjach ze zwiedzaniem
    Zatem wypunktuję:
    1. Wygląd - świetny. Opisywana już dbałość o szczegóły - wykończenie pasa biodrowego, haftowane dyskretne logo, itd. Czerwienie bardzo lubię, więc tym bardziej mi się podobał.
    2. Wypełnienie pasów - biodrowego miękkie i wystarczające, naramienne mogłyby być mocniej?/czymś twardszym? wypełnione. Nosząc na plecach na dłuższe dystanse jednak mi się wrzynały w ramiona. Dobrze się wiążą.
    3. Dociąganie - REWELACYJNE! Jednak skośnokrzyżowa tkanina bije na głowę bawełniane płótno czy nawet sztruks (mam i noszę w obydwóch typach). Panel świetnie otula dziecko, przykleja je po prostu. Zwłaszcza dla niemowlaka będzie super.
    4. Zagłówek - przy noszeniu z przodu złożony fajnie wygląda, podniesiony jakoś tam dosięgał główki, karku. Na plecach był stanowczo za nisko, nie podpierał głowy śpiącej Zosi w ogóle. Może zatem dwa różne rozmiary panela? ( Zośka ma 15 m-cy, ok. 80 cm i 10 kg).

    Podsumowując - BARDZO DOBRE nosidło . Lepsze do noszenia z przodu, skrzyżowane pasy się nie wpijały, choć na plecach też się sprawdzi na krócej (ja nosiłam nawet 4 godziny).
    Bardzo się cieszę, że mogłam je wypróbować, dziękuję!
    Julka 2001, Zosia 2007

  12. #12
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    no to moja kolej - piszę nieświadoma tego, co powyżej w wątku - przeczytam po napisaniu

    1. MT bardzo ładnie i starannie uszyty, bardzo ładna wszywka z logo, plus za instrukcję prania, a haft z logo - może już za dużo zdobień?
    2. materiał: jeśli testerki przede mną prały to wygląda na solidny, kolor na trwały i nie gniecie się specjalnie
    3. całość nosidła kompaktowa, panel cienki, ładnie otulał mi madzię
    4. Rozmiar - Magda ma 14 miesięcy ale jest nieduża - myslę, że to nosidło rozmiarowo nie jest dla dzieci wyższych niż 75cm i cięższych niż 8-9kilo
    5. z rozmiarem wiąże się nośność i pasy - ponieważ sam rozmiar nie pozwala wg mnie na noszenie większych dzieci to pasy nie muszą być super nośne. Jednak nawet przy dziecku ok.9kilo poszerzyłabym pasy o 1-2cm i na pewno wprowadziłabym solidniejsze wypełnienie - najlepiej takie, żeby MT był wciąż miękki i kompaktowy a lepiej przenosił ciężar.
    długość wypełnienia pasów górnych do przemyślenia - ja lubię długo, żeby kończyło się sporo za krzyżakiem pod pupą.
    generalnie pierwsze wrażenie nt nośności nie było za dobre. za drugim razem naprawdę dobrze dociągnęłam i spacer godzinny z dzieciem z przodu był całkiem przyjemny.
    6. duży plus za zaznaczenie końcówek pasa dolnego.
    7. górne pasy za długie albo dolne za krótkie - chyba fajniej by było gdyby była mniejsza różnica w długościach dyndających ogonów.
    8. zagłówek - nie układał nam się - odstaje w sumie nie pełnił swojej funkcji ochronnej. sznureczki może by coś pomogły?
    9. fajnie by było, gdyby do mt była torba z tych samych materiałów

    babolku - może warto wprowadzić rozmiarówkę? ze 3 rozmiary by wystarczyły.
    powodzenia!

    edit po lekturze wątku:
    mei tai nie jest nosidłem dla noworodków i małych niemowlaczków. już o tym było - mają siedzieć samodzielnie!
    nawet jeśli materiał panela jest skośnokrzyżowy to i tak podparcia kręgosłupa nie uzyskamy jak w chuście, szczególnie, że panel w babolkowym MT nie jest super szeroki. dodatkowo dla niemowlaczka w MT żaba jest zdecydowanie zbyt rozjechana!
    ja bym jednak popracowała nad nośnością, przy zachowaniu super przyjemnego dociągania i otulenia dziecka a nie dedykowała nosidełko dla 4-6 miesięczniaków.

  13. #13
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    jeszcze jedno po dzisiejszym dniu: materiał skośnokrzyżowy daje łatwe dociąganie ale i ... trudność w utrzymaniu węzełka pomiędzy pierwszym supłem a drugim. troszku mi się węzełki rozjeżdżają, szczególnie z pasa dolnego.

  14. #14
    Chustofanka Awatar Agakakaka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    202

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Cytat Zamieszczone przez babolek
    Cytat Zamieszczone przez Agakakaka
    Ja jestem zadowolona, mam tylko jedno zastrzeżenie. Uprałam przed pierwszym użyciem i mi zafarbował panel, a prałam w 30 stopniach. Specjalnie nastawiłam na delikatne i chłodne pranie żeby tylko zmiękczyć i odświeżyć. Na ulotce była informacja, ze przy pierwszym praniu może trochę farbować, więc nie wiem czego się spodziewałam. Nie wygląda źle, ale panel był czarno biały, a teraz mam zielono czarny, mniej kontrastowy i wciaz się zastanawiam czy mi się to podoba?

    W takich sytuacjach oczywiście można wymienić na coś innego lub zwrócić . Wszystko nasze produkty to nowość z niektórymi połączeniami faktycznie zaryzykowaliśmy, ale pieczołowicie dopracowujemy technologię Więc tak dla jasności piszę, że naprawde, bez względu na ślady użytkowania można wszystko u nas zwrócić lub wymienić jeśli nie jest się zadowolonym z produktu. Oczywiście piszę to dla innych bo Agakakaka już wymieniła MT na malachitowego elastyka
    Potwierdzam I chwalę pod niebiosa świetny serwis


  15. #15
    Chusteryczka Awatar Zelda
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,756

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    i my juz jestesmy po testowaniu, za co baaaaaaardzo dziekujemy
    zdjecia za chwile umieszcze w watku ze zdjeciami, a ode mnie kilka slow,
    nosidelko jest bardzo ladne, starannie uszyte, co prawda kilka nitek spod szwow wychodzi ale to w niczym nie przeszkadza, zaklada sie bardzo fajnie, super dociaga - dzieki skosnokrzyzowej tkaninie, panel fajnie sie uklada, otula dziecko, minusik maly za lekko wypelnione pasy - to moze byc jednoczesnie plus, poniewaz po zlozeniu zajmuje malo miejsca, ale przy ciezszym dziecku juz sie ciezar na ramionach odczuwa,
    tkanina przyjemna w dotyku, mt jest juz mieciutki
    Kubuś (7.7.2005) i Ninusia (13.7.2007)
    Nubik - nosidła ergonomiczne, MT
    moj blog

    POŁOŻNA))))) i DOULA - wsparcie dla przyszłych rodziców
    MASAŻ SHANTALA oraz Doradca Laktacyjny CNoL - Lublin i okolice, zapraszam
    DORADZTWO CHUSTOWE - Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule®
    gosia_nubik


  16. #16
    Chusteryczka Awatar andziulindzia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,795

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    MT jest bardzo starannie uszyty, dla mnie różnica między zwykłą tkaniną bawełnianą a skośnokrzyżową była niezauważalna, ale dla innych to na pewno plus. Bardzo ładny dobór kolorów, pasy przyzwoicie wypełnione. Zagłówka nie miałam okazji wypróbować na śpiącym dziecku, ale wydaje się być odpowiedni do trzymania główki na miejscu. Jak dla mnie produkt na 5

    Dużo się nie ponosiliśmy bo moje dziewczyny po pierwsze chore a po drugie już za duże. Babolku, może warto zastanowić się nad szyciem większych MT? Skusiłabym się może na niego ale musiałby być większy (szerszy i dłuższy panel i szersze pasy naramienne).

    Polecam tego MT wszystkim chętnym

    Andzia
    Moje ulubione ekoforum

    tylko nudne kobiety mają nieskazitelne czyste domy

  17. #17
    Chustomanka Awatar Magme
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    708

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Ja ogladałam na spotkaniu KK , obejrzałam i moje uwagi są następujące:
    bardzo dobre wykonanie, bardzo porządnie uszyty, szwy ściegi równiutkie, ładnie wyprofilowane, materiał świetny, kolorystyka rzecz gustu - ale tez ładna w zasadzie , panel moim zdaniem raczej szeroki - nie wsadzałam mojej Kingi bo jeszcze za malutka, ale wsadzałam córkę koleżanki 8 mies raczej z tych chudszych dzieci i panel moim zdaniem na nią był mocno za szeroki.. ale może jak się jej wyrośnie .. kolorowe końce bardzo fajny pomyśl i efektowny
    Na temat noszenia się nie wypowiem bo sama osobiście nie nosiłam a szkoda..
    Ogólnie produkt mi się podoba
    Krzyś 11.08.2006, Kinia 1.08.2008...

    nowy mój blog http://magme-madebyme.blogspot.com
    stary mój blog http://madebyme.blox.pl


  18. #18
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    22,010

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Testowy MT próbowałam na moich maluchach: Zuzia trzylatka ok.13 kg i ok. 92 cm wzrostu, Ignac 1rok 8mies 9kg 82 cm. Wymiary mają pewne znaczenie bo IMHO dla Zuzi mimo że niezaduża MT był za mały (panel za wąski) a dla Ignaca akurat (ale on z kolei jest zdecydowanie mały jak na swój wiek). Nosiłam tylko na plecach.
    Zachwyciła mnie staranność wykonania i piękna czerwień miętka (panel nie w moim typie więc nosiłam głównie na lewą stronę ). Bardzo dobry pomysł z zaznaczeniem pasów. Tkanina nie sprała się i nie wykazywała objawów zniszczenia mimo licznych już prań.
    Co do wypełnienia pasów naramiennych może być to plus - bo mamy wtedy dobrze składalny się, kompaktowy MT, a ja takie pasy osobiście lubię bo mniej mi się zsuwają z ramion niż szersze a sztywniejsze pasy. Na minus mniejszy komfort noszenia niż w dobrze wypełnionych pasach, rekompensowany trochę skośnokrzyżową tkaniną.
    Zuza była dla MT za duża i za wysoka (wystawała od łopatek w górę z miętka i nawet zagłówek pod kark nie sięgał) ale mimo to nosiło ją się fajnie, na krótkich odcinkach kapitalnie, bo szybko się motało, łatwo wiązało a węzły małe. Zuzka Ignaca nie wiem dlaczego wkładało mi się dużo gorzej, a i on był zły bo siedział niżej niż zwykle (w chuście) i mało widział. Zagłówek byłby dla niego chyba niewystarczającą podpórką do spania na plecach (lepszy byłby doczepiany czy doszywany wyższy na sznureczkach), ale podczas spania nie mieliśmy okazji wypróbować.
    Oceniam MT na piątkę, ale jak to z miętkami bywa trzeba się dobrze do nich przymierzyć żeby być w pełni zadowolonym, przeznaczony raczej dla młodszych dzieci.


  19. #19
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Włocławek
    Posty
    5,572

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    To moje pierwsze MT, które miałam okazję testować. Z przodu było nam super wygodnie, gorzej z tyłem. Jednak to chyba wynik małego doświadczenia z takimi wiązaniami. Mt mięciutki, delikatny. Be zastrzeżeń. Pasy jak dla mnie wystarczającej długości (męza nie udało mi się namówić na założenie i dokonanie oceny).
    Dla nas zagłowek pełnił rolę kapturka bo synek z tych drobnych i znikał mi w MT całkowicie.

  20. #20
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    to moje trzecie MT które mierzyłam. Nosiłam tylko na placach, krótko i po domu. O ile dla mnie znośne, o tyle dziecku coś się nie podobało. Buntował się bardzo. Być może bał się, że wypadnie, bo i ja miałam takie wrażenie, że zaraz wyjedzie dołem. Moim zdaniem z winy pasa biodrowego - jak dla mnie to jedyny słaby punkt MT. Wypełnienie pasa pod panelem już się zbiło trochę i nie wypełnia go szczelnie. Przez to pas nie przylegał szczelnie do pleców a podwijał się pod pupę dziecka. Tym samym też gorzej przenosił ciężar z ramion na biodra. Może pomogłoby przeszycie wzdłuż (jak w pasach naramiennych)? Osobiście wolę dużo sztywniejsze pasy biodrowe.
    Za to naramienne są ok. Tak jak zulam szerokich nie lubię, bo mi zjeżdżają.
    Dziecko nosi ubranka 86/92 i panel na wysokośc był dobry, na szerokość mógłby być szerszy, ale bez przesady, widziałam węższe. jak dla mnie zagłówka mogłoby nie być, bo niewiele podpierał (pasy i tak zaczynały się na wyskości ramion/szyi dziecka), na pewno nie dałby rady latającej głowie. może przydaje się przy jeszcze wyższym dziecku.
    Kiedy MT do mnie dotarło, było już widać przetarcia koloru na pasach ale panel nadal w soczystej czerwieni. Nic się nie pruło - solidnie uszyta rzecz.
    dziękuję za mozliwość testowania.
    R. 2007; J. 2009

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •