Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz Mei-Tai Lenny Lamb

Głosujących
71. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    1 1.41%
  • 3

    3 4.23%
  • 4

    24 33.80%
  • 5

    43 60.56%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 91

Wątek: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

  1. #61
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    najpierw fotki:








    MT na 5 ale kapturek by się przydał - jeśli chodzi o wielkość to na Maciusia był idealny (ok 8 kg wzrost ok 68)
    kolory baaardzo moje - zwłaszcza ta czerwień - a to ze był trochę sprany i poprzecierany - mi się podobało (taki w stylu Vintage )
    nosi doskonale - po całym dniu w chuście elastycznej wyszłam na spotkanie z rossas i założyłam MT - normalnie plecy mi odpoczęły.
    nosiłam głównie z przodu - jak nosze na plecach to ramiona mnie bolą bez względu na to co tam zamotam a nawet jak plecak zwykły założę
    w ogóle to zapragnęłam tego mt a już takich nie ma ( (czerwonych)
    zagłówek osłaniał bardziej od wiatru bo śpiącemu Maciusiowi jednak główkę podtrzymywałam ręką dopóki się nie ułożył jakoś tak ze się na mnie mocno oparł głowa a resztę wypiął.
    świetnie dociągające się pasy, jakbym miała polecać to z czystym sumieniem


    Ostatnio edytowane przez panthera ; 31-03-2010 o 00:38 Powód: Kłopoty z fotkami...
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  2. #62
    Chustofanka Awatar sylabelle
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Poznań/Luboń
    Posty
    318

    Domyślnie

    Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z MT (to pierwsze które nosiliśmy), ale jestem zachwycona. Bardzo dobrze odbiera ciężar, łatwo się zakłada i dociąga - zarówno z przodu jak i z tyłu. Świetnie "przykleja" dziecia. Moim i M. zdaniem rewelacyjna alternatywa do chusty przy chwilowo "za ciężkim" dziecięciu (9kg).
    Panel idealnie pasował na Julkę, taki w sam raz na teraz.
    Przydałby się kapturek (no ale do wersji bez kapturka się zapisałam, no to nie było... ). Wypełnienie pasów mogłoby być grubsze, bo zwłaszcza M. na dłuższym spacerze odczuwał.

    Ogólnie oceniam na 5 i polecam.
    Dziękujemy za możlwość testowania.
    Julka (VII 2009), Kornelia (V 2013), Konstanty (IX 2014)


    Mój blog szydełkowy: sylabelle.blogspot.com
    FB: https://www.facebook.com/sylabellesylabelle

  3. #63
    Chusteryczka Awatar djdag
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Poznań/Kiekrz
    Posty
    1,716

    Domyślnie

    Miałam przyjemność testować niebieski MT z kapturkiem. Wrażenie wizualne jest pozytywne, nosidło jest ładne i dobrze odszyte. Po zawiązaniu było nam wygodnie, nie czułam szczególnie ciężaru Marty (12,5 kg), mąż też był zadowolony z noszenia. Mam jedno "ale" do tego nosidła, dla Marty, która karakanem nie jest, ma ok 86 cm wzrostu, panel był za wysoki i musiałam go zawinąć. Szkoda, że akurat padł nam aparat, bo nie mogłam zrobić zdjęć. W związku z panelem stawiam "czwórkę". Bardzo dziękuję za możliwość testowania.

  4. #64
    Chustomanka Awatar zanna
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa/Bemowo
    Posty
    918

    Domyślnie

    testowałam MT z kapturkiem - wcześniej już testowałam bez kapturka stwierdzam, że jest tak samo fajne a kapturek jednk się przydaje - ochronił śpiącego Maluszka przed słońcem
    jakbym miała kupować, wzięłabym to z kapturkiem
    dziękuję za możliwość testowania
    , ,

  5. #65
    Chustomanka Awatar martuszka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,134

    Domyślnie

    Teatowaliśmy czerwonego MT z kapturkiem, nosiłam 10 kg i było super! szerokość panela jak na moją córunię uszyta kapturek nam się nie przydał ale fajny i myślę, ze jest przydatny. jedynie pasy naramienne trochę mi się wrzynały po jakimś czasie, wolałabym aby były bardziej wypełnione. może w nowym jest ok, ten już był przecież prany wielokrotnie
    Bardzo fajnie odszyty MT, wszystko ładnie się układało- dziecku było bardzo wygodnie:0
    od nas 5-

  6. #66
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    43

    Domyślnie

    testowałam czerwony bez kapturka i jestem bardzo zadowolona wygodny, ładnie pasy się dociąga , pasy w sam raz dla nas nie za długie. Zuza ma teraz 10,5kg, i rozm. 80 i nosiło się super i komfortowo. lekki i poręczny szybko można go złożyć i schować do małej reklamówki czy małego plecaka . Ja w swoim Mt mam bardziej wypełnione pasy i sztruks i ciężko mi dobrze dociągnąć pasy i dobrze zawiązać, jest cięższy i po złożeniu więcej zajmuje miejsca....pasy w moim mam za długie, nie układa się mi tak fajnie........
    szczerze polecam te MT jest bardzo wygodne a noszenie w nim to sama przyjemność, wiązanie nawet takiemu amatorowi jak mi wychodzi dobrze a i mój mąż zachwalał te Mt choć nie nosił ale stwierdził że jak takie kupie to ponosi bo nasze mu nie bardzo podchodzi.
    Mała tez była zadowolona i nie grymasiła w ogóle była dziś noszona najdłużej ze wszystkich naszych dotychczasowych spacerków
    Dziękuje za możliwość testowania od nas zdecydowana 5

  7. #67
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,919

    Domyślnie

    Do nas zawitał czerwony MT z kapturkiem.
    Pierwszy raz mieliśmy MT, więc nie mam porównania, ale uważam, że jest na prawdę świetny! Super się nosi, nie czuć ciężaru (z powodu szalejących upałów nie sprawdziliśmy na dłuższym spacerze, jedynie ok. pół godziny, ale sądzę, że po dłuższym czasie nosi równie dobrze ). Bardzo fajnie i szybko się zakłada. Acz pas biodrowy mógłby być trochę bardziej wypełniony i bardziej sztywny, dlatego że dla nas panel był za duży i skracaliśmy go przez zawijanie o pas biodrowy, jednak po jakimś czasie panel trochę się osuwał. A tak poza tym to świetny! Wbraw moim obawom jest cienki i przewiewny - dawał radę nawet w 30st. upale!
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  8. #68
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    43

    Domyślnie

    wkleję zdjęcia trochę z opóźnieniem



  9. #69
    Chusteryczka Awatar IzaBK
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Pruszków/Warszawa
    Posty
    2,933

    Domyślnie

    u mnie gościł czerwony MT bez kapturka.
    Niestety dość sprany, co nie dodawało mu uroku, ale nie wiem ile razy i jak był prany, więc nie wiem, czy to informacja o samym materiale.. Wolę szersze pasy, lepiej rozkłądają ciężar i nie wrzynają się w tłuszczyk, i chyba jednak nie jestem miośniczką klasycznych MT, wolę hybrydy, bo przeszkadzają mi dwa węzły. No ale to nie jest problem tego MT, tylko mój
    Dziękuję za możliwość testowania
    G- X 2009 E- VI 2003 M- XII 1998

    NaturalnaMama.pl - ot, zwykły sklep.
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi, Instruktor Shantala: PogotowieChustowe.pl

    konsultacje także poprzez SKYPE

  10. #70
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,519

    Domyślnie

    Testowałam niebieski MT z kapturkiem. Bardzo fajnie nosi i ujmuje ciężaru.
    Na roczniaka, który chce mieć ręce na zewnątrz niestety za duży, a panel ciężko było podwinąć z racji zbyt miękkiego pasa biodrowego.
    Dziękuję za możliwość testowania.

  11. #71
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Kupiłam, potestowałam i teraz mogę coś napisać. Ogólnie jestem zadowolona z zakupu, choć nie do końca, bo z powodu wygody ( i upału ) chusty poszły daleko w kąt

    Plusy:
    - fajnie wypełnione pasy naramienne, bardzo mięciutkie, nie wpijają się
    - duży plus za kapturek, wcześniej go nie miałam i strasznie mnie to męczyło
    - piękne kolory
    - ciekawa aplikacja
    - fajnie zaznaczony koniec dolnych pasów
    - super nosi 14miesięcznego klocka i jest baardzo wygodne
    - atrakcyjna cena
    - mięciutka i miła tkanina

    Minusy
    - mało ładnych wzorów i średnie łączenia tkanin ( nie w moim guście, chociaż wybrany przeze mnie model bardzo mi się podoba )
    - obawiam się jak będą wyglądały aplikacje ozdobne, czy nie będą się siepały po praniu
    - dziwny rozmiar, jakoś nie wyobrażam sobie zupełnego maluszka w tym MT, a z kolei przy 14m muszę podwijać panel aż dwukrotnie
    - dosyć długie sznureczki od kapturka ( co akurat z jednej strony jest plusem), ale zawsze mi się plączą

    Generalnie, waga minusów jest według mnie dużo mniejsza, jestem bardzo zadowolona z zakupu
    A oto dowody...



    Ostatnio edytowane przez larwunia ; 29-06-2010 o 22:53 Powód: literówka
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  12. #72
    Chustofanka Awatar joah81
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    200

    Domyślnie

    Miałam okazję testować niebieski MT z kapturkiem. Bardzo mi się spodobał. Moja córka już duża i był w sam raz, tylko rzeczywiście ciężar dało się odczuć. Mimo, że nie sprawdzaliśmy się na długim dystansie.
    Wiązanie kapturka trochę mi się plątało, ale nie przeszkadzało tak bardzo, bo jakbym miała kupować MT to raczej z kapturkiem. Materiał miękki, nośny.
    Ogólnie więc: 5.
    Mama Leny (17.06.2008), Łukasza (29.10.2011) i .... (wrzesień 2017)

  13. #73
    Chustofanka Awatar ewullah
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Kotlina Kłodzka
    Posty
    498

    Domyślnie

    właśnie wypuściłam z rąk((
    był świetny. ale zacznę od początku:
    wygląd - śliczna czerwień (troszkę sprana, ale co tam), porządnie uszyty, fajny znak producenta i wykończenie pasów. świetnie, że jest z materiału skońnokrzyżowego, bawełnianego - w sumie się za bardzo nie pociliśmy.
    nośność super. nosiłam mojego 10 kilowca z przodu, bez żadnego problemu. nic nie uwaierało, nie musiałam dociągać, po prostu rewelka. jak bym miała fundusze, to na pewno bym sobie takiego sprawiła.
    mietek na 5
    Ostatnio edytowane przez ewullah ; 13-07-2010 o 21:32 Powód: literówka
    Wojtuś 23.08.2005
    Kacperek 21.10.2009

  14. #74

    Domyślnie

    Miałam przyjemność testować czerwone mietki z kapturkiem i bez Nosiłam tylko na plecach 11 kg pannę!
    Ponieważ dla mnie MT jest nosidłem podręcznym, krótkodystansowym (na dłuższe wyprawi używam chusty) bardzo mi sie podobała, ze obydwa sa dosc kompaktowe.
    Wykonanie na 5+, czerwony kolor jak najbardziej mój (troche juz niestety sprany), czarno-biał naszywka na panelu - super!
    Nam bardziej pasowa ten z kapturkiem bo miał kapturek i trochę dłuższy panel

    Nie wiem czy na dłuższe wyprawy z cięższym dzieckiem pasy nie sa za mało wypełnione ale dla moich potrzeb rewelacja!!!
    www.fotodzieciaki.blogspot.com - fotografia ciążowa, fotografia rodzinna, fotografia...
    www.fotodzieciaki.com

    DOULA





    "Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musimy się pochylić, zniżyć ku niemu." J. Korczak "Prawo dziecka do szacunku"

  15. #75
    Chustofanka Awatar usia
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Sierpuchowo ;-)
    Posty
    217

    Domyślnie

    Lenny Lamb - MT z kapturkiem od Lydialand

    Bardzo fajne MT. Cudny kolor (turkusik) i mięcitki materiał. Nawt byłam mile zaskoczona że długośc pasów nam odpowiadała. Pomimo upałów fajnie nam się nosiło. Leciutki mięciutki. Bardzo nam przypadł do gustu i żal było się rozstawać. Nie mam do czego się przyczepić. Same pozytywy. Polecam. Nie wiem jak sprawuje się kapturek bo dzieć nie zasnął.
    (*) 15.10.2007r (9tc)



  16. #76
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Testowałam turkusowego MT. To pierwszy MT jaki miałam w ogóle w rękach, ale jestem bardzo zadowolona
    Zachwyciło mnie właściwie wszystko, kolor, materiał, wykonanie, nośność. Synek waży około 11 kg, nosiłam z przodu i na plecach, nosił także mąż. Oboje jesteśmy zadowoleni, synkowi po prostu ubyło kilogramów. Gdyby nie to, że mam w domu chustoMT i nosidło ergonomiczne, na pewno kupiłabym tego MT
    Kapturka nie używaliśmy, nie było potrzeby. Panel regulowaliśmy przez podwinięcie. Pasy wygodne, po ponad 2 godzinach noszenia pełen komfort. Polecam

  17. #77
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wieliczka
    Posty
    1,915

    Domyślnie

    Testowałam czerwone MT z zagłówkiem. To pierwsze MT, które miałam okazję motać. Od pierwszego motania spodobało mi się strasznie, super szybko się mota, z tyłu czy z przodu. Pasy jak dla mnie mogłyby być więcej wypełnione, ale i tak było całkiem nieźle. Długość pasów mogła być, a raczej dla mnie sporo za długie, ale zawsze coś można z nimi zrobić, gorzej jakby miały być za krótkie. Dla mojego roczniaka panel był prawie taki jak trzeba, tzn. ciut za wąski, ale max o 3 cm, wysokość panela całkiem niezła, Piotruś mógł wyciągnąć rączki i nie wpijał mu się panel za bardzo pod pachy, mógł też schować rączki i było nieźle. Dla nas lepszy byłby kapturek niż zagłówek, bo jak Piotruś przysnął na plecach, to zagłówek w ogóle mu nie trzymał głowy. Jak mi przysnął z przodu to wtedy zagłówek się dobrze sprawdzał.
    Jeżeli chodzi o wykonanie, to wszystko super wykonane, solidnie tak jak trzeba. Wydawało mi się tylko, że kolor jest już lekko sprany, ale po tylu osobach testujących, to można było się tego spodziewać.
    P 2009, I 2011, R 2013, M 2017

  18. #78
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    43

    Domyślnie

    testowałam czerwone z kapturkiem
    Panel bardzo ładny, dla nas za duży musiałam podwijać , ale to nie stanowiła problemu Kapturek sie przydał jak Zuza zasnęła i zaczął wiać silny wiatr maż tez nosił i nie narzekał
    wcześniej testowałam Mt bez kapturka i byłam nim zachwycona i teraz jest tak samo
    daje 5 i dziękuje za możliwość testowania
    wstawiam foty z wycieczki



  19. #79

    Domyślnie

    MT z kapturkiem SZAFIREK
    Jeden z najpiękniejszych kolorów, tylko kolor panela był nieciekawy. Więc zakładałam panelem do środka.
    Ponieważ dwulatek zupełnie się zbuntował - nosiłam na plecach 3,5 letnią pannę. Bardzo jej się podobało i o dziwo nie narzekała na niewygodę z powodu wiszących nóg. Nosidło jest wystarczająco szerokie. Pasy wygodne, dobrze wyprofilowane. Wystarczająco długi kapturek.
    Na pochwałę zasługuje też jakość materiału - niezwykle miękki i w dobrym stanie po tak intensywnym używaniu i wielokrotnym praniu. Świetnie uszyty.
    Ogólna ocena: 5

  20. #80

    Domyślnie

    MT z kapturkiem SZAFIREK
    Jeden z najpiękniejszych kolorów, tylko kolor panela był nieciekawy. Więc zakładałam panelem do środka.
    Ponieważ dwulatek zupełnie się zbuntował - nosiłam na plecach 3,5 letnią pannę. Bardzo jej się podobało i o dziwo nie narzekała na niewygodę z powodu wiszących nóg. Nosidło jest wystarczająco szerokie. Pasy wygodne, dobrze wyprofilowane. Wystarczająco długi kapturek.
    Na pochwałę zasługuje też jakość materiału - niezwykle miękki i w dobrym stanie po tak intensywnym używaniu i wielokrotnym praniu. Świetnie uszyty.
    Ogólna ocena: 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •