Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz Mei-Tai Lenny Lamb

Głosujących
71. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    1 1.41%
  • 3

    3 4.23%
  • 4

    24 33.80%
  • 5

    43 60.56%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 91

Wątek: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,732

    Domyślnie MT z kapturkiem Szafir

    Pierwsze wrażenie - śliczny, ale to rzecz gustu bardzo starannie uszyty, mięciutki, miły w dotyku.
    Noszenie - niestety za dużo nie ponosiłam bo do mojego choróbska jeszcze doszła awaria dystrybutora i ciężko mi było z bolącą piersią... nosiłam tylko z przodu, bo z tyłu nie umiem MajTać, ale próbowałam...
    MT podobał się całej rodzinie - mnie było wygodnie i wyraźnie bardzo wygodnie było młodemu męzowi się podobał za urode i wlasnie za to poczucie wygody u Piotrka, no miał na pysku napisane, że mu dobrze
    Pasy wygodne, nic się nie wrzynało, nie nosiłam za długo, ale mój prawie 10 kg ciężar dobrze był podtrzymywany. Załuję, że nie mogłam iść na spacer, żeby sprawdzic nośność
    Kapturek - mam mieszane uczucia, bo z przodu mi przeszkadzał i te sznurki mi sie platały, może z tyłu dla wprawionych jest przydatny, przy mojej nieudanej próbie zaMonTowania Piotka na plecach tez mi się jakos tak założyl do środka.

    edit: bo zapomniałam dodac
    ocena - 5, bo mnie bardzo mile zaskoczył, chociaż nie miałam mozliwości ponosić dłużej
    Ostatnio edytowane przez espejo ; 25-11-2009 o 18:03
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  2. #42
    Chustoholiczka Awatar aliona
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    mieszkam w Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    to moje pierwsze spotkanie z MT, więc być może moja opinia nie będzie zbyt miarodajna...

    z początku ten wzór (błękitne pasy+panel w duże ciemne kwiaty) w ogóle mi się nie podobał, ale zaraz po zamotaniu baaardzo zyskał. Jest śliczny!
    tkaniny bardzo miłe w dotyku, aż chciało się go głaskać
    pięknie nosi, było nam baaardzo wygodnie mimo tego, że mietek był na nas trochę za duży (mam bardzo drobne dziecię, a sama wąskie ramiona, więc pasy naramienne były dla mnie ciut za szerokie).
    mega wygodny na ramionach (świetnie wypełnione pasy)
    w ogóle nie czułam ciężaru dziecięcia.
    zakochałam się dzięki Lennemu w mietkach (o zgrozo dla mego portfela )
    złotowłosa i trzy misie
    <3 <3 <3

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    ja nie testowałam tylko nabyłam i jestem rozczarowana bo pomimo starannego wykonania komfort noszenia jest nijaki, żle mi się w nim nosi; oczekiwałam czegoś więcej
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  4. #44
    Chusteryczka Awatar beatah
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Włocławek
    Posty
    2,211

    Domyślnie MT z kapturkiem, kolor Szafirek

    MT z kapturkiem, kolor szafirek - ocena 5
    Bardzo wygodny - miękkie pasy naramienne, dobrze wypełnione, nic nie uciska, nie czuć ciężaru dziecka (aktualnie 9 kg ), dobrze nosi
    Ładny wygląd - estetycznie uszyty, ładnie dobrane kolory i materiały

    jestem za!
    Pozdrawiam
    Beata


  5. #45
    Chustofanka Awatar joah81
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    200

    Domyślnie

    Testowałam czerwonego MT z kapturkiem, ale tylko po domu, bo akurat Mała była chora. Bardzo dziękuję i jak dla mnie na plus:
    - bardzo mięciutka tkanina, przylegająca do dziecka
    - nie za szerokie pasy
    - staranne wykonanie
    Na minus:
    - stanowczo wolałabym bardziej wypełniony pas biodrowy
    - materiał był mocno sprany jak na moje oko, ale to może tylko dlatego że to testowy MT i wiele osób go wykorzystało
    Lence dobrze się siedziało na plecach, ale dał się odczuć słodki ciężar.
    Podsumowując: mooocna czwórka ode mnie
    Mama Leny (17.06.2008), Łukasza (29.10.2011) i .... (wrzesień 2017)

  6. #46
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie

    NMy testowaliśmy czerwony MT bez kapturka. To był nasz pierwszy MT no i sie niestety zakochalismy z całą rodziną bo nawet pewien wujek przymierzał. MT bardzo starannie odszyty, nosiło się nam bardzo wygodnie, szybko wiążący sie i szybko zdjemujący także dla nas super. Nosiliśmy i z przodu i z tyłu i było ok. Trzeba starannie dociągać pasy - takie jest moje zdanie

  7. #47
    Chustomanka Awatar anmuszka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    1,345

    Domyślnie

    Hej! My wlasnei po testach niebieskiego z kapturkiem. Dla mnei zdecydowanie wygodniejszy niż czerwony. mam wrazenie ze pas biodrowy jest tu lepiej wypelniony. Starannie odszyty, i wygodny. polecam!

  8. #48
    Chustonówka Awatar fourmar
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    38

    Domyślnie

    testowałam czerwonego MT, pierwszy w karierze tak w ogóle...
    moje wrażenia: kolor sprany ale mimo to bardzo ładny, eneretyczny, taki mój.....
    pasy ładnie wypełnione, biodorowy mógłby być troszkę mocniej wypełniony, ale ok
    najbardziej zachwycona MT była moja mama któa na codzień opiekuje się Małą, była wręcz zachwycona
    myślę nad zakupem))
    dzięuje serdecznie za możliwość tesowania
    pozdrawiam
    Mama
    Marcina (15.03.1998)
    Marianny (25.12.2008)
    ******************************************
    Dzieci są albo czyste albo szczęśliwe....


  9. #49
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    Właśnie niebieski z kapturkiem poleciał dalej na testy a moja opinia to:
    -Po pierwsze bardzo ładnie wykonany tak jak pisały dziewczyny, dbałość o szczegóły.
    - kolorek fajny ale materiał na panel nie moja bajka (ale to można zmienić )
    - pasy fajnie wypełnione no i na moje gabaryty super długości nie za krótkie ale i nie dyndające się .
    - Nosi się super i łatwo zakłada (niestety testowałam tylko w domu ;-( ) Tylko po jakimś czasie już czułam że nosze jakieś 10kg tym bardziej że mała kręci się okrutnie ostatnio, woli chodzić ;-/
    ogólnie 4 z wielkim +
    Zdjęcia mam niestety tylko z lalą więc nie wiem czy sens wstawiać


  10. #50
    Chustomanka Awatar jamamajka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    W-wa, Centrum
    Posty
    537

    Domyślnie MT czerwony z zagłówkiem

    Mieliśmy przyjemność nosić się w czerwonym MT.
    Wrażenie wizualne niezbyt korzystne - nie jestem fanką strażackiej czerwieni, w dodatku w połączeniu z beżowym, subtelnym panelem... brr! No ale to jest moja subiektywna opinia.
    Bardzo fajny pomysł z wykończeniem pasów biodrowych materiałem, z którego uszyty jest panel - podobało mi się to. W ogóle wykonanie nosidełka bardzo staranne, nie mam do czego się przyczepić.
    Tkanina chustowa ma swoje plusy i minusy. Na plus warto zaliczyć fakt, że dzięki jej użyciu MT lepiej otula dziecko, fajnie pracuje i dobrze się dociąga. Minus tego rozwiązania - miałam problem z zawiązaniem węzła, materiał mi się ślizgał. Ale jak się cały czas ciągnęło za pasy, było OK.
    Nosi się wygodnie, nic się nie wrzynało, pasy naramienne dla nas akurat.
    Daję solidne 4, ocenę obniżyłam ze względu na wygląd nosidła... no nie podobało mi się i już.

    Bardzo dziękujemy za możliwość przetestowania Mietka! Szkoda tylko, że nie udało się zrobić zdjęć
    Kasia, mama Majki (30.04.2009), doradca po kursie podstawowym Die Trageschule®
    w w w . p r z y t u l m n i e m a m o . p l

  11. #51
    Chusteryczka Awatar Asikka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,532

    Domyślnie MT kolor szafirek

    Bardzo podobało mi sie zestawienie kolorów - szafirowy, beż, brąz... Zagłówek wygląda jak długa szyja murzynki Materiał bardzo miły w dotyku, miękko otulał dziecko.
    MT na moje dziecko (69cm) za duży, podwijałam dolny pas ale i tak wystawały tylko oczy.
    Jak dla mnie za dużo pasków do wiązania w tą paskudną pogodę (urok MT). Paski od kapturka za długie, chociaż taka długość może być dobra gdy nosi się dziecko z tyłu. Pasy górne, według mnie, mogłyby mieć więcej wypełnienia, bo przy dłuższym noszeniu zaczeły mi się wrzynać w ramiona. Może kilka dni więcej noszenia i ocena byłaby bardziej rzetelna.
    Elficzka Em - 15.03.2009r i Elfik Ad - 21.05.2012r

  12. #52
    Chustofanka Awatar milmila
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Olsztyn=>Siedlce=>Toronto=>Ottawa
    Posty
    193

    Domyślnie

    Ja testowałam dwa MT. Oba czerwone. Jeden z kapturkiem, drugi bez. Wolę z
    Bardzo podobało mi się to, że MT zajmowały mało miejsca, miały wcale nie bardzo szerokie pasy a mimo wszystko moje ukochane 9 kilo nosiło mi się bardzo wygodnie


  13. #53
    Chusteryczka Awatar anqa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Gdańsk / Sopot / Warszawa
    Posty
    2,192

    Domyślnie MT czerwony z zagłówkiem

    Na wstępie chciałam bardzo podziękować za możliwość testowania. W sumie był to mój pierwszy MT, więc ciężko porównać do jakichkolwiek innych, ale odczucia moje są następujące:
    - kolor faktycznie trochę 'sprany', z moją chustą niestety podobnie ale widocznie taki urok LL
    - malutki, zgrabniutki, łatwo zabrać ze sobą na wyjście za co wielki plus
    - bardzo starannie wykonany
    - urzekła minie łatwość zakładania, super na krótkie noszenia po domu, a że dzieć akurat był wyjątkowo kapryśny (zapalenie ucha), MT okazał się zbawieniem
    - niestety jak dla mnie mało wypełnione pasy naramienne - trochę odczułam na ramionach, mimo że mała leciutka nosiło mi się zdecydowanie gorzej (bardziej męcząco) niż w chuście
    - musiałam starannie wiązać i czasem dowiązywać bo się lekkie luzy robiły
    - zagłówek super się sprawdził przy drzemkach - mała usypiała w MT jak automat
    - miękki więc super otulał dzieciaczka
    Generalnie MT mnie i małą urzekł, a nawet troszkę przekonał męża
    Daję 5 z małym minusem za wypełnienie pasów

  14. #54
    Chustomanka Awatar nehema
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków/Wieliczka
    Posty
    845

    Domyślnie

    MT Z KAPTURKIEM CZERWONY

    testowałam to i mogę coś napisać - to było nasze pierwsze spotkanie więc może nie wiem nie znam się ??
    ogólnie materiał miękki miły w dotyku, motyw na nosidłe OK ale to chyba tutaj kwestia drugoplanowa natomiast co do samego noszenia to panel dla nas za szeroki oraz za duży ogólnie przez co nie było nam wygodnie :/
    kaptur wielgachny (ale do tej pory w ergonomiku też nie korzystam z kaptura bo narazie noszę z przodu)
    z dociąganiem też kiepsko (chyba nie umiem tego robić w MT bo z chustą nie narzekam)
    aa i jak dla mnie pas biodrowy mógłby być bardziej wypełniony bo przy moim 9 kilowcu wpijał mi się w brzuch
    ps. dziękuję za możliwość testowania

  15. #55
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    2,287

    Domyślnie

    to było nasze pierwsze spotkanie z MT

    1. kiedy wyciągnęłam z koperty pomyślałam, że to nosidełko dla lalek, takie jakieś malutkie mi się wydawało
    2. uwielbiam czerwień, więc kolorkiem bardzo mnie zachwyciło
    3. nosi się zupełnie inaczej niż w chuście, bardzo łatwo się zakłada. Mój wiercipięta nie miał szans się wygiąć
    4. bardzo starannie uszyte. Podobało mi się zaznaczenie pasów
    5. małż stwierdził, że w czymś takim to on pójdzie na spacer bo w tej "szmacie" to nie pokaże się na ulicy

    daję 5

    dziękuję za możliwość testowania

  16. #56
    Chustonoszka Awatar madzia.witkowska
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    51

    Domyślnie

    troszkę spóźniona opinia...
    MT Z KAPTURKIEM CZERWONY

    to było nasze pierwsze spotkanie z Lenny Lamb, ale nie pierwsze z MT
    materiał miękki, miły w dotyku, panel akurat idealny dla nas, kaptur fakt duży ale nie korzystałam z kaptura, więc mi nie przeszkadzał
    bardzo dobrze mi się go wiazało, nie wpijał mi się ani na biodrach, ani na ramionach...
    no i córci było wygodnie
    bardzo dziekuję za możliwość testowania
    Mamusia Bibusia i Niuniusia
    http://emwuphotography.blogspot.com/




  17. #57
    Chustofanka Awatar tumtum
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    463

    Domyślnie

    testowałam MT czerwony z zagłówkiem

    - wypełnienie pasów w sam raz - na tyle, żeby poprawić komfort noszenia bez zwiększania sztywności pasów,
    - ogromny plus za odmienne wykończenie pasów - od razu wiadomo który supeł rozwiązać
    - panel dla mojej panny był trochę za wąski, ale na wysokość ok
    - lekkie i małe, zajmuje mało miejsca, pasy odpowiedniej długości


    Wcześniej miałam w rękach sztruksowe mt - i porównanie wypada na korzyść tego bawełnianego. Sztruks jest sztywniejszy, więc węzeł lepiej trzymał (tarcie), ale trudniej było poskromić pasy (znowu tarcie). Za to na sztruksowych pasach lepiej się trzyma twist i nie zjeżdża pod pupę

  18. #58
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Testowałam czerwony z kapturkiem, choć trudno nazwać testowanie noszenie przez parę minut. Synek był chory.
    Panel dobry, ładnie go otulał. Pasy dobrej długości. Nie wpijał się.
    Ogólne wrażenie - dobre. Szkoda, że nie mogliśmy pójść na spacer.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  19. #59
    Chustomanka Awatar zanna
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa/Bemowo
    Posty
    918

    Domyślnie

    Testowaliśmy czerwony MT z zagłówkiem.
    jak tylko rozpakowałam, wsadziłam Synusia i tańcować zaczęliśmy - po 2 piosenkach spał (chociaż to wcale jego pora drzemki nie była!!!) jestem zachwycona nosiło mi się bardzo dobrze i Synuś był zadowolony. Wizualnie piękny - mimo sprania. Może faktycznie pas biodrowy trochę wiotki ale mi to bardzo nie przeszkadzało, nosiłam tylko 8,5kg
    Daję 5. Czekam z niecierpliwością na ten z kapturkiem.
    Dziękujęmy za możliwość testowania.

  20. #60
    Chustofanka Awatar maminkastasinka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała, sercem - krakowianka
    Posty
    261

    Domyślnie

    Czas na naszą spóźniona opinię. Testowaliśmy CZERWONY BEZ KAPTURKA.
    To było nasze pierwsze zetknięcie z MT więc jednoczesnie się go uczyliśmy, ponadto my wciąż nowicjusze więc zbyt dużo nie napiszę, bo trudno z czymkolwiek porównać i aż tak się nie znamy, ale... każda opinia ważna zatem:
    Byliśmy bardzo zadowoleni. Szybko się zakładało i łatwo dociągało, wypełnienie też OK. Wygodny w noszeniu, mięciutki.
    Wykonanie bardzo staranne. Co prawda czerwony to nie mój kolor i materiał już dość sprany był, ale kwiatowe wykończenie jest śliczne.
    Dziękujemy za możliwość testowania!
    Mama Stasia (28 II 2009) i Franka (7 III 2011) i Łusi (22 VI 2013) i Józia (15 VIII 2015)
    Mój blog: "Ania tworzy" - zapraszam!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •