Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz Mei-Tai Lenny Lamb

Głosujących
71. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    0 0%
  • 2

    1 1.41%
  • 3

    3 4.23%
  • 4

    24 33.80%
  • 5

    43 60.56%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 91

Wątek: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

  1. #21
    Chustofanka Awatar sara
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    340

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Cytat Zamieszczone przez zulam
    Tkanina nie sprała się i nie wykazywała objawów zniszczenia mimo licznych już prań.
    Ja jeszcze w fazie testów, ale już pierwsze co mogę powiedzieć, a dopiero dziś dostałam tego MT, że nosi już ślady użycia, bo tkanina jest sprana. To pierwsze, co mi sie rzuciło w oczy!
    Zajrzałam tu z ciekawości, czy ktos też już to zauważył.
    Jałóweczka (2006), Lutek (2008) i Grudniaczek (2010).

    http://czytanki-przytulanki.blogspot.com/

  2. #22
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    270

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Sara - to nosidło chodzi po ludziach już jakieś 8 misięcy, u każdej z osób powinno byc nie dłużej niż tydzień i pewnie jest bardzo często prane więc chyba miało prawo się zużyć

    Chciałam poinformować, że obecnie mamy już nowy model nosideł, pasy są dużo lepiej wypełnione, MT posiada również kapturek.
    Franek 07.05.2007 , Ewa i Hania 15.11.2009


    LennyLamb - chusty tkane, elastyczne , nosidełka mei-tai i ....
    Dwa ssaki w akcji więc jeśli chcesz się ze mną skontaktować podaję maila asia [et] lennylamb.com

  3. #23
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    270

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Sara - to nosidło chodzi po ludziach już jakieś 8 misięcy, u każdej z osób powinno byc nie dłużej niż tydzień i pewnie jest bardzo często prane więc chyba miało prawo się zużyć

    Chciałam poinformować, że obecnie mamy już nowy model nosideł, pasy są dużo lepiej wypełnione, MT posiada również kapturek.
    Franek 07.05.2007 , Ewa i Hania 15.11.2009


    LennyLamb - chusty tkane, elastyczne , nosidełka mei-tai i ....
    Dwa ssaki w akcji więc jeśli chcesz się ze mną skontaktować podaję maila asia [et] lennylamb.com

  4. #24
    chineczka
    Guest

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Witam
    jestem zainteresowana takim nosidłem ale poczytałam opinie i chciałam zapytać kiedy w takim razie będzie w sprzedaży takie z kapturkiem? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

  5. #25
    Chustofanka Awatar sara
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    340

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Mój młody ma 14 mscy i 10,5kg.
    Pierwszy raz mi sie buntował, że nie chce być niesiony...
    Ale nosiłam go sporo - jeden ze spacerów był 1,5h godzinny i po godzinie (akurat był z przodu) zaczął sie strasznie złościć i wyrywać z nosidła. Nie wiem, czy mu było nieywgodnie, coś mu sie wpijało???

    Z uwag:
    - ja lubie porzadnie wypełnione MT, zwłaszcza pasy
    - lubię też szersze pasy ramienne, te mi sie rolowały; może gdyby też byly bardziej wypełnione, to nie zwijałyby się
    - zagłówek nam sie nie przadał i nawet był kłopotliwy, bo się czasem odginał z powrotem niepotrzebnie, może lepiej go czymś przypinać?

    dzięki za możliwość testowania. powodzenia w dochodzeniu do ideału
    Jałóweczka (2006), Lutek (2008) i Grudniaczek (2010).

    http://czytanki-przytulanki.blogspot.com/

  6. #26
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    Miałam możliwość testowania ślicznego czerwonego MT od LL, to chyba nowy model, bo już z kapturkiem. To mój drugi MT więc porównania wielkiego nie mam, ale nosiło mi się świetnie - przede wszystkim tkanina fajna, mięciutka, fajnie otula dziecko, nie odstaje, no i przypadku mojego dziecka, które jest drobne, bardzo cenię sobie możliwość dopasowania panelu od kolanka do kolanka. Mnie urzekła łatwość instalacji, ale to generalnie wszystkie MT mają Co do pasów to dla mnie OK - w sam raz, nie za wąskie i nie za szerokie.
    Ja zauważył sam babolek oddając mi MT do testów, kapturek miał trochę za długie troczki, ale to absolutnie nie przeszkadza ani w wiązaniu, ani w noszeniu.
    Bardzo mi się podobał i chciałabym mieć takiego


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  7. #27
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    2,279

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    my testowalismy piekne czerwone MT LL z kapturkiem caly zeszly w-end.
    oto my w akcji:
    http://klubkangura.com.pl/galeriakangur ... CN3378.JPG
    nie mam jakos specjalnie duzego doswiadczenia z MT, ale dla mnie LL jest cale wspaniale! pieknie uszyte, bardzo wygodne, wspanialy kolor, idealny rozmiar, super pomysl z kapturkiem (przydal sie podczas dlugiego lesnego spaceru). moj m. nosil juniora na tym spacerze wlasnie i na koniec spytal, czy nie mozemy nosidla juz sobie zostawic? w obliczu tych naszych achow i ochow zamowilismy nowke ze sklepu, wlasnie byl u nas pan listonosz
    stawiam 5!
    ps: no i jeszcze jedno: mam ogrooooomna slabosc do tej owieczki

  8. #28
    alexi0
    Guest

    Domyślnie Re: Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai

    jestem nowa w tym temacie i to moje pierwsze MT i do tego LL
    mam go od paru dni i jestem mega zadowolona a mała nawet nie protestuje bo bardzo lubi sie nosic i byc przy mnie
    jest starannie uszyty i bardzo wygodny w noszeniud i mam nadzieje ze bedzie tak jak najdłuzej...

  9. #29
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    co sie bede powtarzac:
    b. starannie wykonane cacuszko z zaglowkiem kompletnie niefukcjonalnym
    cudnie cienki na lato, uzywalam w niedawne mordercze upaly -
    niestety, zbyt delikatny dla ciezszego dziecka

    daje 4 i niecierpliwie czekam na nowa wersje

  10. #30
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cudny miętek, aż żal było odsyłać. Super wygodny jak dla mnie, fajnie dociąga się pasy. Nie wiem czy zagłówek podtrzymał by główkę śpięcego malucha (Maja nie zasneła mi nigdy na spacerze) choć wolałabym przetestować z kapturkiem. Dzięki za możliwość testowania.

  11. #31
    Chustofanka Awatar ladybird
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    260

    Domyślnie

    Testowałam MT z kapturkiem i urzekło mnie to nosidło. Skośnokrzyżowa tkanina trzymała bardzo ładnie moje dziecko, dobrze przylegało. Pas biodrowy wygodny, pasy naramienne też, chociaż odnosiłam wrażenie, że przez używanie straciły już nieco na "sztywności". Bardzo solidnie i ładnie wykończony. Kapturek przydał nam się... w czasie deszczu.

    Jeśli chodzi o rozmiar, to wydaje mi się, że dla mojego dziecka był ok. Ma prawie 90 cm wzrostu. Panela starczało akurat od kolanka do kolanka. Na długość sięgał zagłówkiem idealnie za główkę i osłaniał kark. Natomiast jeśli chodzi o wagę (ok 14 kg), to musiałam naprawdę przyłożyć do wiązania, żeby jej przesadnie nie czuć po jakimś czasie.

    Z nosidła najbardziej zadowolona była nasza dwulatka. Podobało jej się w tym "foteliku", bo montowanie trwało krócej niż do chusty

    MT godny polecenia!
    byle do wiosny...

  12. #32
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    313

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hansilein Zobacz posta
    Jam dopiero nowicjuszka, ale z tego nosidła jestem zadowolona i moja córka też. Bardzo wygodne, jak na mój gust dokładnie wykończone no i śliczne wzorki. Tylko muszę popracować nad "wrzuceniem" Kasi na plecy, bo tego jeszcze nie potrafię.
    Ja opanowałam patent z rozkładaniem na tapczanie. Tapczan złożony, rozkładam MT, na tym sadzam małego, przekładam nóżki, siadam, zawiązuję w pasie, wstaję podnosząc jednocześnie długie pasy, itd. Jakoś się sprawdza kiedy jestem sama w domu. Próbowałam go przekladać nad głową lub z boku ale to dla mnie zbyt ryzykowne.
    Z MT jestem zadowolona. Sprawdziło się świetnie ostatnio w pociągu gdy jechaliśmy do teściów.

  13. #33
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,279

    Domyślnie

    Testowałam MT z kapturkiem.
    Jest bardzo wygodny (mimo że był na nas za duży-tzn za wysoki-musiałam zawijać 2 razy(Mała ma 8 miesięcy i 74cm)), miękki, przewiewny, łatwo się wiąże, dobrze otula.
    no i jest ładny i solidnie wykonany.
    Pasy ramienne wypełnione, nic się nie wbija i nie ugniata.
    Natomiast wolałabym pas biodrowy bardziej wypełniony/usztywniony, bo już po niedługim noszeniu mi się rolował...
    Zagłówek nie podtrzymuje głowy, kapturek też nie- ale przydał nam się jako ochrona przed słońcem
    Kapturek ma chyba troszkę za długie troczki... jak się zapomni ich gdzieś zaczepić to można przydepnąć wchodząc po schodach
    Byłyśmy bardzo zadowolone, żal było odsyłać Za drobne niedociągniecia daję 4.
    Dziękuję za możliwość testowania!
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  14. #34
    Chustomanka Awatar lillyofthevally
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Świętochłowice
    Posty
    784

    Domyślnie

    po testach MT bez kapturka
    stwierdzam,że jest SUPER!!!!!

    pasy ładnie wypełnione - nie gniotły
    co mi sie podobało - to, to, że pas biodrowy nie jest długiiiiiiiii!!!! i nie zwisa!

    wymiar - jakby pod nas - ładnie otulał to co miał!

    jedyny "-" to taki, że kolorki (czerwień) trochę się już sprały

    mogę śmiało go porónac do Babyhawka - nosi się równie idealnie

    dzięki za test!!! :*

  15. #35
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez va Zobacz posta
    co sie bede powtarzac:
    b. starannie wykonane cacuszko z zaglowkiem kompletnie niefukcjonalnym
    cudnie cienki na lato, uzywalam w niedawne mordercze upaly -
    niestety, zbyt delikatny dla ciezszego dziecka

    daje 4 i niecierpliwie czekam na nowa wersje
    no to uzywalam nowej wersji
    zdecydowanie lepsze nosidlo
    wypelnienia +
    pasy +
    obecnosc kapturka +

    uwagi do kapturka:
    za duzy. za kazdym razem zawijalam, bo zaslanial glowe, ale moja
    jak mialam dziecko z przodu, nie moglam siegnac do szlufek z tylu, sa wszytse za daleko

    fajny patent z mocowaniem na sznureczek, gdy kapturek jest nieuzywany: mozna go zrolowac i zahaczac nie o pas, tylko z boku panelu - funkcjonalne i b. ladnie wyglada

    brawo.

  16. #36
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Niedaszów k/Jawora
    Posty
    90

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania MT.
    Niestety my jakoś nie dogadaliśmy się. I nie potrafię dokładnie sprecyzować z jakiego powodu.
    Ogólnie MT bardzo ładny i widać, że starannie uszyty.
    Maciek ma 9,5 kg i 86 cm. Bardzo nie lubi mieć schowanych rączek, a tu przy podwiniętym panelu na pasie biodrowym było trochę za krótko, a przy rozwiniętym trochę za długo i "piło" go pod paszkami. Pas biodrowy też wolę grubiej wypełniony i sztywniejszy, bo ten się nieco odwijał. Podobnie z pasami naramiennymi. Z kolei z zagłówka do spania nie korzystaliśmy, ale przy noszeniu nieco nam odstawał od karku/pleców.
    Przepraszam za taką opinię, ale jakoś tak wyszło tym razem.
    Pewnie wpływ na moją ocenę ma fakt, że przyzwyczaiłam się do naszej samoróbki meitaiowej (choć nie nosimy się w niej zbyt często).
    Anita - mama Marcina (06.2002), Mateusza (08.2003) i Macieja (07.2008).

  17. #37
    Chusteryczka Awatar nianja
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,762

    Domyślnie

    dziękuję za możliwość testowania, trochę spóźniona tu piszę
    jak dla mnie mt świetny, nosiło nam się super nasze 11 kg, akurat testowaliśmy w czasie wyjazdu i trochę go wymęczyliśmy
    bardzo wygodne, świetna tkanina, pasy nie wrzynały się, dziecko super otulone panelem. przy następnym dzieciu planuję sobie takie sprawić

  18. #38
    Chustonówka Awatar magdulka
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    25

    Domyślnie

    MT bez kapturka gościł u nas kilka dni i muszę napisać, że ciężko mi było wysłać go dalej
    Mój synek waży obecnie 12,5kg a spacerowaliśmy trzy razy po około 1,5 godziny. Z czystym sumieniem mogę polecić to nosidło dla większego "klocka".
    Absolutnie fajnie mi się nosiło! Żadnych dolegliwości po noszeniu, typu: ból miedzy łopatkami czy ból krzyża też nie miałam - a zdarzało się to przy innych nosidłach

    O estetyce wykonania już było więc się tylko podpiszę pod tym co już zostało napisane

    Pięknie dziękuję za możliwość testowania!


  19. #39
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,802

    Domyślnie

    my juz po testach MT z kapturkiem za co slicznie dziekuje
    musze powiedziec ze to jedno z najlepszych MT jakie miałam u siebie
    materiał cudny, swietnie otulal mojego klocka 16kg i nawet jak nosiłam z przodu nic mnie nie ciązyło
    uszyty bardzo staranie co zrobiło na mnie mega wrazenie

    jedyny minus to wszyłabym pasy bardziej pod skosem, bo jak mocniej dociagnełam to wpijały mi sie w szyje

    dziekuje
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  20. #40
    Chustofanka Awatar nella
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    291

    Domyślnie

    niestety ale Nam Mt z kapturkiem nie podpasował wogóle, pasy jak dla mnie mimo wypełnienia bardzo niewygodne.

    kolor i tkanina mnie zszokował - bo po wielu testach miałam u siebie chusty, które przeszły wielokrotne pranie i tak nie wyglądały - czerwień wyblakła ciut zmechacona, MT wyglądał jakby wojnę przezył jesli chodzi o panel nie wypowiadam się bo rzecz względna i zależy od gustu

    nie testowałam kapturka, nie było potrzeby, ale małż mój który starał się zamotać podczas mojej nieobecności - gubił się w sieci sznurków - tak mi to zrecenzował

    odnoście przeszyć, wypowiem się wieczorem jak dokładnie obejrzę jeszcze MT, ale z tego co pamiętam, był slicznie przeszyty ogólna ocena niestety dobra z minusem chyba nawet

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •