Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 80

Wątek: Mój mail do ddtvn

  1. #21
    Chustomanka Awatar Szczuru
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    stolyca ;)
    Posty
    1,024

    Domyślnie

    to może i lepiej ,że sobie darowałaś radę

  2. #22
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    ale z kim ty dyskutujesz.. popatrz na program o gadżetach http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,3...sci_detal.html
    -nie rusza sie z domu bez - komputerka, na którym widać z której piersi dziecko ssało i czy minęły już 3 godziny przepisowe
    - niani eletronicznej z monitorem, co jest super, bo jak dziecko w nocy płacze to możesz zobaczyć czy coś się dzieje, czy nie i spać dalej
    - niani bez monitora, za to z dużym zasięgiem, co to możesz iść do pizzerii albo do sklepu i słyszysz co się dzieje w domu z dzieckiem..
    .
    Masakra.
    Chyba BB jako jedyne zadowala pana Z. bo ma odpowiednia cene. i wyglada "drogo"

  3. #23

    Domyślnie

    mnie ten gość przeraża jak mówi o tych wszystkich super hiper gadżetach tym bardziej w odniesieniu do dziecka

  4. #24
    Chusteryczka Awatar beannshi
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,992

    Domyślnie

    Na szczescie ostastnio ( i to mnie zdziwilo) w polemike z nim wdal sie Marcin Prokop, mowiec chyba nawet ze filozofia Reni Jusis bardziej do niego przemawia

    Ale moze faktycznie dobrze byloby skonfrontowac stwierdzenia pana Urbanskiego z Pawłem Zawitkowskim, ktory jak wiedomo w kwestii noszenia jest jeszcze bardzej radykalny niz my. TVN bedzie sie musial zdecydowac ktoremu ze swoich "ekspertow" wierzy bardziej.
    "W warunkach wolnorynkowych dyktat gustu większości prowadzi do dominacji rzeczy miernych i tandetnych." Cz.M.

  5. #25
    Chustonoszka Awatar vilemon
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Pabianice
    Posty
    122

    Domyślnie

    Brawo dla Ciebie, że napisałaś tego maila.
    Natomiast co do Pana Urbańskiego to dopóki nie miał dzieciaczka to prowadził ddtvn program o gadżetach i podejrzewam, ze po prostu przedłużyli mu kontrakt i musi teraz opowiadać o głupich gadżetach dla rodziców. Niestety Babybjorn jest jednym z nich i do tego najbardziej znanym i pewnie o nim będzie mówił. Szkoda tylko, że ddtvn będzie niekonsekwentne, bo chyba jakoś rok lub 2 lata temu Zawitkowski robił program o chustach i nosidłach i tam właśnie krytykował wszelkie wisiadła.
    Kiedyś próbowałam przekonać koleżankę, że babybjorn to nie jest dobry pomysł na noszenie dziecka. Ale usłyszałam tylko, że mamy chustowe są trochę nawiedzone z tym noszeniem . I na tym skończyła się nasza rozmowa o wadach wisiadeł.

  6. #26
    Chustomanka Awatar Szczuru
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    stolyca ;)
    Posty
    1,024

    Domyślnie

    ahahaha nawiedzone dobre dobre

  7. #27
    dokebu
    Guest

    Domyślnie

    Pewnie, że my nawiedzone i do tego wiedźmy, co na ulicy zaraz wyloookają źle noszone dziecko Marciasone możesz być z siebie dumna, a pan Z.U. niech się chowa ze swoimi gadżetami!

  8. #28
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wieliczka
    Posty
    1,915

    Domyślnie

    a ja z ciekawości wygóglałam, kto to w ogóle jest ten pan. I oczom nie wierzyłam, jak się okazało jaki z niego specjalista od dzieci, że będzie taki program prowadził. No chyba, że on będzie tylko prowadził program jako prowadzący, a o wszystkim opowie jakiś specjalista choćby i PZ. No ale po odpowiedzi na twojego mejla, to wydaje mi się, że to on chce całą wiedzę przedstawić :/
    P 2009, I 2011, R 2013, M 2017

  9. #29
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie

    hehe pewnie że jesteśmy nawiedzone i szurnięte i zamiast iść z duchem czasu to się wracamy do buszu hehe dziś usłyszałam od koleżanki że dostane przepukliny od noszenia hehe się usmiałam

  10. #30
    dokebu
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomeki2009 Zobacz posta
    dziś usłyszałam od koleżanki że dostane przepukliny od noszenia hehe się usmiałam
    Dobrze, że nie usłyszałaś, że przez to, że nosisz swojego syna on nie będzie samodzielny he he he tylko kto widział moje dziecie w akcji wie, że nie da się tych słów logicznie wytłumaczyć

  11. #31
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie

    a do tego dodała że on taki biedy uwiązany,ściśniety, nawet sie ruszyc nie może hehe ale Tomek jej pokazał jak można bez problemu rece wyjąć i nimi machać hihi a to że on tak lubi se rece dać pod chuste i byc przytulonym no to już inna sprawa.
    Wogóle mnie denerwuje że ludzie zaraz wyjeżdzają ze swoimi mądrościami wrrrrrrrrrrr no wkurzyłam sie ........... bo po raz 50 mówic kolejnej osobie to samo.... ostatnio na takie głupie gadki krótko i na temat - moje dzieco moja sprawa ehhhhhh

  12. #32
    Chustofanka Awatar skrzywka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    212

    Domyślnie

    no ja ostatnio wypaliłam, że moje za kare tak siedzi, bo się jeszcze chodzić nie nauczyło... ale to do innego wątku
    mój brat naskoczył na mnie jak mu powiedziałam, żeby sobie sam na trzepaku okrakiem usiadł i popodskakiwał...nie drążylam tematu, bo jak ktoś nie chce, to nie zrozumie o czym się do niego mówi
    06.06.2010

  13. #33
    Chustomanka Awatar Wlaszczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,386

    Domyślnie

    Ja się z nim w części zgadzam (już widzę jak mnie zakrzyczycie)
    - dzieci nie należy nosić za dużo - mam na to dowody patrząc na moje dziecko,
    - w pewnym wieku dziecko jest ciekawe świata i tej ciekawość chusta nie zaspokoi,
    - zgodzę się również z Panem, który pisze, że o tym co zdrowe, a co nie powinni wypowiadać się fachowcy - wiesz - słowo przeciw słowu, ty mówisz chusty jego rozmówca mówi, że nosidła...
    - hymmmm nie wiem jak to dobrze ująć - ale każdy rodzic przeginając, w każdą stronę może dziecko "upośledzić", widzę jak dziecko mojej znajomej hipochondryczki się wolno rozwija, widziałam dziecko z lekkim porażeniem mózgowym, które po 4 latach rehabilitacji jest już niemal w 100 % sprawne. I dlatego rozumiem, że Pan prowadzący chce zachować zdrowy rozsądek i gdzieś znaleźć środek.

    Taka mnie jeszcze na koniec refleksja naszła... Fanatyzm nigdzie nie jest dobry.
    I żeby nie było kocham noszenie w chuście.

  14. #34
    Chustomanka Awatar Magdailena
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    726

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    ale z kim ty dyskutujesz.. popatrz na program o gadżetach http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,3...sci_detal.html
    -nie rusza sie z domu bez - komputerka, na którym widać z której piersi dziecko ssało i czy minęły już 3 godziny przepisowe
    - niani eletronicznej z monitorem, co jest super, bo jak dziecko w nocy płacze to możesz zobaczyć czy coś się dzieje, czy nie i spać dalej

    - niani bez monitora, za to z dużym zasięgiem, co to możesz iść do pizzerii albo do sklepu i słyszysz co się dzieje w domu z dzieckiem..


    a dziecko ma miesięczne..

    walka z wiatrakami.




    Cytat Zamieszczone przez Wlaszczka Zobacz posta
    Ja się z nim w części zgadzam (już widzę jak mnie zakrzyczycie)
    - dzieci nie należy nosić za dużo - mam na to dowody patrząc na moje dziecko,
    - w pewnym wieku dziecko jest ciekawe świata i tej ciekawość chusta nie zaspokoi,
    - zgodzę się również z Panem, który pisze, że o tym co zdrowe, a co nie powinni wypowiadać się fachowcy - wiesz - słowo przeciw słowu, ty mówisz chusty jego rozmówca mówi, że nosidła...
    - hymmmm nie wiem jak to dobrze ująć - ale każdy rodzic przeginając, w każdą stronę może dziecko "upośledzić", widzę jak dziecko mojej znajomej hipochondryczki się wolno rozwija, widziałam dziecko z lekkim porażeniem mózgowym, które po 4 latach rehabilitacji jest już niemal w 100 % sprawne. I dlatego rozumiem, że Pan prowadzący chce zachować zdrowy rozsądek i gdzieś znaleźć środek.

    Taka mnie jeszcze na koniec refleksja naszła... Fanatyzm nigdzie nie jest dobry.
    I żeby nie było kocham noszenie w chuście.
    Też się zgodzę. Uważam, że pzreginka w każdą stronę nie jest dobra.
    Ja tez strasznie lubie nosic. Ale mnie nie obchodzi, co robią inni ludzie. Jak sobie chcą nosic w wisiadłach ich sprawa. Jak sobie chca wozić w zózkach, tez ich sprawa. Ja osobiscie nigdy bym sie nie odważyła ( mimo pyskowatości wyssanej z mlekiem matki) komukolwiek zwracac uwagę i nawracać, nie chodzi tu o nieśmiałość, bo bywam nawet zbyt smiała. Po rpostu, sama bym nei chciała, aby mnei ktokolwiek wciagał w propagandy, moze nie mam duszy idealistki.
    Ostatnio edytowane przez Magdailena ; 30-09-2010 o 09:00

  15. #35
    Chustomanka Awatar dziunka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,302

    Domyślnie

    No brawo za tego maila!!! Ale, fakt, nie przegadasz



    Cytat Zamieszczone przez skrzywka Zobacz posta
    mój brat naskoczył na mnie jak mu powiedziałam, żeby sobie sam na trzepaku okrakiem usiadł i popodskakiwał...



    Cytat Zamieszczone przez Wlaszczka Zobacz posta
    Ja się z nim w części zgadzam (już widzę jak mnie zakrzyczycie)
    - dzieci nie należy nosić za dużo - mam na to dowody patrząc na moje dziecko,
    - w pewnym wieku dziecko jest ciekawe świata i tej ciekawość chusta nie zaspokoi,
    - zgodzę się również z Panem, który pisze, że o tym co zdrowe, a co nie powinni wypowiadać się fachowcy - wiesz - słowo przeciw słowu, ty mówisz chusty jego rozmówca mówi, że nosidła...
    - hymmmm nie wiem jak to dobrze ująć - ale każdy rodzic przeginając, w każdą stronę może dziecko "upośledzić", widzę jak dziecko mojej znajomej hipochondryczki się wolno rozwija, widziałam dziecko z lekkim porażeniem mózgowym, które po 4 latach rehabilitacji jest już niemal w 100 % sprawne. I dlatego rozumiem, że Pan prowadzący chce zachować zdrowy rozsądek i gdzieś znaleźć środek.

    Taka mnie jeszcze na koniec refleksja naszła... Fanatyzm nigdzie nie jest dobry.
    I żeby nie było kocham noszenie w chuście.
    I ja również się zgadzam
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

  16. #36
    Chustofanka Awatar asiorek
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    wawa
    Posty
    235

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że mail do U. miał jak najbardziej sens- może zwróci to jego uwagę chociaż w najmniejszym stopniu na temat szkodliwości wisiadeł i zgłębi on bardziej temat i nie będzie to program tylko wychwalający wisiadła BB. Fajnie by było jakby rzeczywiście zaprosił całą game lekarzy i z nimi to skonsultował.
    Może jakby nie zwrócenie uwagi, to poszedłby na łatwiznę i zrobił 15 minut programu o wisiadłach, może tak nie będzie,może.....
    Przykre jest to, że różne telewizyjne programy i audycje dzieciowe są dla wielu kobiet i mam najważniejszym źródłem informacji o dzieciach i wychowaniu i traktują je jako wyrocznie i dobrze by było, gdyby te informacje były rzetelne, a nie to co wygodne dla Z.U.
    Zdarzyło mi się, że przy przekonywaniu znajomych mam do chusty zostałam potraktowana jako fanatyczka chust i usłyszałam wtedy, że to moja fanaberia od mamy noszącej w wisiadle. Wtedy przestałam o chustach i zaczęłam o nosidłach, ale ergo, ze przecież sama śmigam w nosidle, że super ale muszą być zdrowe - i to bardzej przekonuje, plus argument, żeby sobie mamy wyobraziły, że wiszą na swoim kroczu całym swoim cięzarem ciała. Zadziałało.
    Może warto by było wrócić Urbańskiemu uwagę właśnie na ergo??

  17. #37
    Chustoholiczka Awatar AMK
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Leśny zakątek Śląska
    Posty
    4,457

    Domyślnie

    powiem tak
    przeraża mnie bezduszność tych gadżetów i ich ilość
    wielbiciele takich sprzętów powinni zakupić wypasione lalki, a nie dzieci na świat sprowadzać, bo w ich wydaniu rodzicielstwo, to przykry i zbyt absorbujący obowiązek

  18. #38
    Chusteryczka Awatar rhodiana
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Bieruń
    Posty
    1,501

    Domyślnie

    Otatatnio jak zobaczyłam w "Mam dziecko" co jest "potrzebne" każdej mamie to aż się za głowę chwyciłam bo były tam bajery w tym stylu... mam wrażenie że nam się to wmawia, że te rzeczy są nam niezbędnie potrzebne...

  19. #39
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie

    Tu taki króciutki artykuł o różnicach między nosidełkiem a chustą: http://dziecisawazne.pl/w-czym-nosic...lo-czy-chusta/ - może to by bardziej tego pana przekonało niż tylko "zdanie internautów".

  20. #40
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Szkoda się stresować, ten program ma na celu przekonanie rodzica do zakupu jak największej ilości gadżetów. Sądze, ża nawet sam prowadzący nawet połowy z tych głupot nie kupuje... Skończył mu się jeden program, zaproponowali drugi więc powie co chcą dla kasy... Ot, takie moje przemyślenia...

    A zresztą pewnie i tak większość odcinków jest już nakręcona więc nic nie zmieni. I nawet jeśli Twój mail go przekonał lub chociaż sprawił, że sam trochę poszukał na ten temat to się do tego nie przyzna...

    Ja na początku też czułam się "oświecona" i wszystkich chciałam uszczęśliwiać na siłę... Moja przyjaciółka nosiła w wisiadle i przodem do świata- oczywiście sporadycznie bo było niewygodnie ale jak po mojej delikatnej sugesti na ten temat nie podjęła tamatu to przestałam na ten temat z nią rozmawiać. Może dzięki temu nasze stosunki nadal sa ok.

    Nie ma co zbawiać świata na siłę...
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •