Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 189

Wątek: Jak wychować dziecko ekologicznie - zaraz w TV

  1. #41
    Chustoholiczka Awatar glo
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    w podróży
    Posty
    4,021

    Domyślnie

    podjarałam się
    wysłałam linki mężowi, bo siedzi w pracy. odpisał "a ta z pieluchami to pewnie z forum, co?"

  2. #42

    Domyślnie

    tak, ta z pieluchami, to ja,
    tu się wszystkiego dowiedziałam, nauczyłam, nie wiedziałam, że to widać na twarzy. a może używam nieświadomie jakiegoś tutejszego slangu?

  3. #43
    Chustomanka Awatar karolibu
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    616

    Domyślnie

    coś wspaniałego oglądałam z zapartym tchem i ten głos Reni i iskra w oku i jak powtarzała że jest DUMNA!!! i nieszczepienie i chusta normalnie coś pięknego i w DDtvn pokazane cudnie i co czwartek oczywiście przed telewizorem koniecznie będę siedzieć

  4. #44
    Chustofanka Awatar asiorek
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    wawa
    Posty
    235

    Domyślnie

    Podobało mi się, jak powiedziała, że nie jest eko fanatyczką, tylko eko ją fascynuje!

  5. #45
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    no cóż jestem pod wrażeniem osoby Reni
    LoLoba jak ją wkręciłaś to szacun oby tak dalej

  6. #46

    Domyślnie

    Dzięki!
    Reni od razu była ekologiczna, nie chcę, zeby teraz było, że to JA i dzięki mnie i tak dalej. Nauczyłam ją wiązać elastyka, opowiedziałam o Rodzicielstwie Bliskości. Ale Reni i tak by do tego doszła, ze mną czy beze mnie.

  7. #47
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    LaLoba brawo! No i Reni brawo! Podobał mi się fragment o ubrankach "przechodnich", że fajnie jest kogoś wyposażyć w ciuszki po swoim maleństwie I chyba spróbuję tych orzechów, bo póki co uległam tylko mydłu marsylskiemu
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  8. #48
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie

    reni jest bosska! Świetny program, genialny pomysł na cały cykl - chyba polubię telewizję

  9. #49
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    757

    Domyślnie

    Bravo DDTVN - nareszcie jakieś fajne tematy bravo Reni! Wstyd się przyznać, ale gwiazdy kojarzyły mi się z totalnym konsumpcjonizmem i gadżetami a tutaj takie zaskoczenie
    Zmotywowała mnie do tych orzechów , chociaz na forum już mi się obiły o oczy.Teraz poczytam o nich konkretniej.

  10. #50
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    Łeeeee. Tak krótko? Więcej, więcej, więcej!

  11. #51

    Domyślnie

    fajnie, że nie skonczy się na jednym odcinku tylko będzie więcej

  12. #52
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    874

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba pomysł całego cyklu. Mam nadzieję, że do każdego będzie link, gdzie będzie go sobie można obejrzeć.

  13. #53
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    obejrzałam i bardzo mi się podobało, Reni tak naturalnie i ciepło o tym wszystkim opowiada. a Prokop, początkowo sceptyczny i po swojemu prześmiewczy, już po chwili słuchał zauroczony oczywiście opowiedziane krótko i po łebkach, ale jak na wprowadzenie do cyklu to wyszło bardzo fajnie.

  14. #54
    Chustomanka Awatar ledunia
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    985

    Domyślnie

    Zaraz oglądam, ale chciałam tylko, że rozmawiałam z przyjaciółką (dzieci z pieluch i chust jej wyrosły zanim udało mi się ją wciągnąć) i ona mnie o te orzechy zapytuje, bo widziała. A ja... nic nie wiem. Sama jakoś się nie wkręciłam (jeszcze). A jest z niej ekofanka i aż dziw, że nie odkryła wielo i chust. Młodsze ma 3 lata. Dopóki w tv nie zobaczyła to nie zainteresowało ją to - choć wspominałam.
    Myślę, że wiele osób się tematem zainteresuje i tabuny nowych koleżanek zaraz będziemy na forum gościć (i znowu trzeba będzie większy serwer i przenosiny se se se). Teraz, jak pokazali na tvn i jeszcze Reni a na dodatek cały cykl - to modne normalnie będzie

  15. #55
    Chusteryczka Awatar lati
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    2,559

    Domyślnie

    My też byliśmy zachwyceni Reni...
    F 09.07.2010 i A 19.03.2014

  16. #56
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    ale super! jak pozytywnie i ciepło mówiła o swoim rodzicielstwie, tak wiarygodnie, coś niesamowitego.
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  17. #57
    Chustoholiczka Awatar gouraanga
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    3,671

    Domyślnie

    rany julek! jaka fajna babka
    dokładnie, wszystko takie naturalne i proste zarazem, super!

  18. #58
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    Fajnie program się zapowiada
    Czekam na kolejne odcinki ....mimo że TV w domu niemam ale na lapcioku sobie oglądne
    i
    ...bardzo ładna kieszonka Reni
    gratuluje !
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  19. #59
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    śliczna kieszonka. i ciekawa zajawka.. wreszcie coś, co nie będzie młócką i kolejnym poradnikiem jak przewijać

  20. #60
    ChustoTata Awatar mucha
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,602

    Domyślnie

    nareszcie. Z góry widać, że to będzie dobry cykl bo widać, że wybrano osobę, która nie "występuje w roli" tylko "jest". Na marginesie dodam, że to wszystko co usłyszałem kojarzy mi się z czymś oczywistym, normalnym i zwykłym - nigdy nie pomyślałem o sobie, że jestem eko-tatą (bardziej już mi pasuje określenie "świadomy").

    Cytat Zamieszczone przez La Loba Zobacz posta
    tak, ta z pieluchami, to ja,
    tu się wszystkiego dowiedziałam, nauczyłam, nie wiedziałam, że to widać na twarzy. a może używam nieświadomie jakiegoś tutejszego slangu?
    La Loba - zamiast tańczyć z gwiazdami wracaj na forum bo ludzie tęsknią za tobą i twoim ciętym/miłym/ciekawym/radykalnym/... pisaniem.
    http://www.leniwiec.eu strona mojego zespołu
    http://www.kamilamuczynska.blogspot.com blog z fotkami moich córek

    Doradca po kursie zaawansowanym Die Kinderwagenvernichtungsschule Dresden® (Drezdeńska Szkoła Unicestwiania Wózków®)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •