Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 62

Wątek: Do przeciwniczek WOMAR-a

  1. #1
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie Do przeciwniczek WOMAR-a

    Hej,hej dziewczyny!Wróciłam po długiej nieobecności-miałam małe turbulencje życiowe.Pisałam wam o moich chustoporażkach.Na szczęście to już przeszłość Maluszek spokojnie daje się zachustować
    A teraz do tematu.Posiadam chistę WOMAR-owską. Jest to prezent. Sama pewnie kupiłabym inną,ale niestety mam troszkę pokręconą sytuację i nie mam jak. I noszę w tym WOMAR-ze,który wcale nie jest taki zły.Fakt-nie umywa się do chust markowych,miękkich i fajnie się dociągających. Ale po setnym praniu,prasowaniu i wielu próbach staje się całkiem znośna. Maluch co prawda woli zdecydowanie MT i jak tylko będę mieć możliwość to takowe mu sprezentuje,ale póki co nieźle sobie radzimy. Chusta wizualnie prezentuje się ładnie i nieźle się dociąga.Nie jestem specem i pewnie wiele mi brakuje do dobrego wiązania,ale mały nie narzeka. Także WOMAR nie jest taki strasznie zły I żeby nie było-nie jestem jakimś ukrytym marketingowcem,który chce was przekonać,bo są tu dwie mamy,które mnie poznały i wiedzą jak jest
    Pozdrawiam was

  2. #2
    Chustofanka Awatar Mamusiaanusia
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    444

    Domyślnie

    Hej, hej!
    Cieszę się, że udało Ci się zachustować maluszka!
    A można prosić jakąś fotkę Twojej chusty?



  3. #3
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Dzisiaj już jej nie obfocę,ale jutro jak najbardziej.Wrzucę maluszka i poproszę męża o cyknięcie fociaka Małego chustuję tylko w podwójnym X inaczej mi się nie daje,ale lepsze to niż nic chyba inne wiązania mi nie wychodzą,dlatego się denerwuje

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,856

    Domyślnie

    fajnie, że się chustujecie, ale ja mam dreszcze na sam dźwięk slowa womar
    Live, Love, Enjoy Life! Always.

  5. #5
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aneczka Zobacz posta
    fajnie, że się chustujecie, ale ja mam dreszcze na sam dźwięk slowa womar
    Ja te miałam jako posiadaczka dwóch "cudownych" nosidełek których nie używałam i poszły w świat. Jeszcze wtedy nie myślałam o chustowaniu,ale te wisiadła wprawiły mnie w osłupienie-jak w tym nosić??A chusta naprawdę nei jest tragiczna

  6. #6
    Chustomanka Awatar dominika79
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,384

    Domyślnie

    potwierdzam potwierdzam

    kolorystycznie ALi chusta jest prześliczna. Macałam ją jeszcze przed praniem i prasowaniem i faktycznie bardzo sztywna ale wzór.. bardzo mi się podoba
    H- 28.06.2008 r., M -05.06.2001 r.


    mojdom13.blogspot.com

    http://http://www.chusty.info/forum/...ad.php?t=46784pieluszki wielorazowe

    ---> w razie zapchania skrzynki pw---> dosr@poczta.wp.pl

  7. #7
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Widziałam w sklepie dzieciowym.Wymogłam na sprzedawcy macanie(chusty, nie sprzedawcy
    Nie chciał rozpakować,bo to "droga rzecz,nikt nie kupui potem"
    Hasło"droga rzecz" bardzo mi się spodobało
    Bardzo sztywna i taka jakaś nieprzyjazna.Ale kolorki rzeczywiście fajowe.
    Może będą coś udoskonalać?

  8. #8
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    Nie spotkałam sie z wypowiedzią że WOMAR produkuje BRZYDKIE chusty
    ale z tym że są one znacznie gorszej jakości w porownaniu z innimi niewiele droższymi
    krytyka z mojej strony dotyczy głównie wisiadeł i co ważniejsze chamskiej reklamy i marketingu szeptanego, ktory uprawia ta firma w perfidny sposob oczerniajac innych praducentów
    BTW czepic sie jeszcze mogna beznadziejnych zdjec i instrukcji, przeznaczania wisaideł dla niesiedzacych dzieci, i kilku innycxh rzeczy

  9. #9
    Chusteryczka Awatar truscaffka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pyrlandia
    Posty
    2,240

    Domyślnie

    ale to fajnie, ze ktoś "od nas" tę chuste ma i ja przetestował. Bo można odrzucić na bok uprzedzenia do producenta i skupic się na samym produkcie. A jak do tej pory to wszyscy tylko narzekaliśmy na chusty womara (z powodów, które opisała klusiecka), ale nie było nikogo kto by faktycznie mógł o nich coś konkretnego powiedzieć.
    Doradca noszenia [/FONT]ClauWi® po kursie zaawansowanym
    Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa GAJA - http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/
    Szkoła noszenia TULIPANNA - http://www.tulipanna.pl/
    Stowarzyszenie "Poznań w chuście"


    Mama Zosi (04.2007), Zuzi (02.2009) i Justynki (04.2013)

  10. #10
    Chusteryczka
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,856

    Domyślnie

    jakoś nie mogę się wyzbyć uprzedzeń. Womar niezmiennie kojarz mi się z tłustym, obleśnym robalem. Może jakaś konotacja z angielskim worm?
    Live, Love, Enjoy Life! Always.

  11. #11
    Chustomanka Awatar Szczuru
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    stolyca ;)
    Posty
    1,024

    Domyślnie

    a jest otym gdzieś na forumie? taka fatalna ta firma?

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gajgo Zobacz posta
    a jest otym gdzieś na forumie? taka fatalna ta firma?
    wpisz w wyszuiwarkę

    ja bym chetnie zobaczyla toto na żywo.
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  13. #13
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wieliczka
    Posty
    1,915

    Domyślnie

    no proszę Was. Kupować womarowskie chusty, to tak jakby wspierać ich wiszący interes Ja wolę nie mieć wiszących dzieci na sumieniu
    P 2009, I 2011, R 2013, M 2017

  14. #14
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziobak Zobacz posta
    no proszę Was. Kupować womarowskie chusty, to tak jakby wspierać ich wiszący interes Ja wolę nie mieć wiszących dzieci na sumieniu
    Ojej,ale ja jej nie kupiłam jak już wspomniałam,tylko dostałam,a darowanemu koniowi się nie zagląda,prawda?Zresztą dostałam ją zanim tutaj trafiłam i naprawdę nie wiedziałam,że jesteście tak bardzo na "nie". Potem jak zaczęłam czytać wasze komentarze na temat tej firmy to aż się wstydziłam przyznać,ze noszę małego w tej chuście,żebyście mnie nie pojechały...
    Ale ta chusta wcale nie jest tak fatalna-sztywniejsza od innych i nieco gorszej jakosci,ale jak na początke to naprawdę nei jest tragicznie i jakoś nie zniechęciła mnie do chustowania.Fakt,że planuje ją sprzedać,bo muszę mieć kasę na MT-mały woli mietki niż chusty,ale będzie mi jej szkoda,bo nie dość,ze wizualnie naprawdęładnia to jeszcze jakoś się z nią zaprzyjaźniłam.Nie krytykujcie mnie tak strasznie-chciałam wam tylko pokazać,że womarowskie nie znaczy od razu koszmarne. Potem wstawię wam fotki,bo na razie idę na śniadanie

  15. #15
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    to że są osoby na "nie" nie znaczy że musisz się wstydzić tego w czym nosisz
    Jeżeli dobrze Ci się nosi, dobrze dociagasz a chusta cieszy Twoje oczy kolorami to fajnie

    Ja swojego czasu poprosiłam o uszycie kółkowej ze 100% lnu Almelle ( też ponoć powinnam sie wstydzić, hihihihi) dla mojej znajomej. Na początku sztywna bardzo - teraz fajna. Nie mam pojęcia jak material ten sprawdziłby się jako chusta, ale jako material do kółkowej nadał się idealnie. Moja znajoma nie jest majętna ( nawet ma dosyć cięzko), ale postanowiła nosić.






  16. #16
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wieliczka
    Posty
    1,915

    Domyślnie

    Alia, jak dostałaś jako prezent to co innego ja miałam na myśli tylko to, że sama bym sobie takiej chusty nie kupiła, ale jakbym jako prezent dostała to bym nie pogardziła czymś takim ewentualnie jakby mi się nie spodobało to poszłoby na sprzedaż i tyle.
    P 2009, I 2011, R 2013, M 2017

  17. #17
    Chustofanka Awatar claribell
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Kraków / Czaniec
    Posty
    413

    Domyślnie

    Za womarowe podejście do klienta, to nie kupiłabym, ani nie poleciłabym nikomu ich chust, choćby dorównywały jakością prawdziwym firmówkom.
    Jakość produktu i jego cena to nie wszystko, czym powinno się kierować przy wyborze.

    A tak szyje moja Mama :* - www.efartuchy.pl

  18. #18
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez claribell Zobacz posta
    Za womarowe podejście do klienta, to nie kupiłabym, ani nie poleciłabym nikomu ich chust, choćby dorównywały jakością prawdziwym firmówkom.
    Jakość produktu i jego cena to nie wszystko, czym powinno się kierować przy wyborze.
    Dlatego jeszcze raz podkreślam-nie kupiłam,a dostałam. Interesowałam się chustami ogólnie,nie wnikałam w firmy,materiały itp,bo nie zdążyłam właściwie-dostałam i się cieszę,ze mam w czym nosić,bo na razie niemam kasy na kupno niczego innego. I jeśli sprzedam tą to kupie MT,ale jeśli mi się nie uda to będę nosić w tym co mam

  19. #19
    Chustomanka Awatar ALiA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,252

    Domyślnie

    A oto przedmiot sporu...Nie mam zdjęć w akcji,bo nie udało mi się jeszcze cyknąć-zawsze coś,ale obiecuje to nadrobić.





    Ostatnio edytowane przez ALiA ; 25-09-2010 o 11:07

  20. #20
    Chusteryczka Awatar martita
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    warszawa grochów
    Posty
    2,011

    Domyślnie

    kolorki jak deli le ellevillowe - ladne polaczenie
    czekam na foto w akcji
    caluski :*


    Doula
    Mamong Dziabonga i Dzidzionga

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •