Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: plecak w Krakowie

  1. #1
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie plecak w Krakowie

    Noszę i nosze ale na plecy sama nie wrzucę Boję się panicznie ze mi mała moja spadnie (mój mąż jeszcze bardziej wiec mi w tym nie pomoże) Czy któraś Mama, wprawna w plecakach mogłaby sie w jakiś weekend ze mną spotkać? Albo u mnie albo w wyznaczonym miejscu Serwuję kawę, ciacho i pogawędkę - uprzedam ze mąż historyk, potrafi zanudzić... (tak mnie zakrecil tymi opowieściami na I randce ze na slub sie zgodziłam...)
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  2. #2

  3. #3
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    Jasnie Pani po pierwsze to piekna buzia w avatarze Myslenice ogarniam ale po dojazdach po dwie godz. w jedna strone do pracy w weekend mówie pass wszelkim dłuższym wyprawom Moze uda mi sie umówić z Sol bo juz nawet ten Prokocim przy Myslenicach jest bliższy
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  4. #4
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Hej, tu znajoma z Listopadówek
    jakbyś miała ochotę na spacer po Wadowicach i na kremówkę i kawę, to zapraszam do nas Ja na plecy wrzucam od czerwca, motać umiem tylko plecak prosty.
    Codziennie jestem też w Krakowie, bo tu pracuję i studiuję. W weekend natomiast odpoczywamy na przedmieściach Krakowa Jakbyś miała czas w tygodniu, mogłabym przyjechać do Ciebie koło 17 (w zależności od tego, gdzie mieszkasz).

  5. #5
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dagape Zobacz posta
    Hej, tu znajoma z Listopadówek
    jakbyś miała ochotę na spacer po Wadowicach i na kremówkę i kawę, to zapraszam do nas Ja na plecy wrzucam od czerwca, motać umiem tylko plecak prosty.
    Codziennie jestem też w Krakowie, bo tu pracuję i studiuję. W weekend natomiast odpoczywamy na przedmieściach Krakowa Jakbyś miała czas w tygodniu, mogłabym przyjechać do Ciebie koło 17 (w zależności od tego, gdzie mieszkasz).
    na "naszym" forum znowu były czystki, wejśc juz nie mogę A czy Ty wiesz ze te kremówki z Krakowa dowożą?
    Ja w tyg. jestem kompletnie niedostepna, bo wyjezdzam o 7 wracam po 18 i zaraz kapiel i te sprawy ale bardzo Ci dziekuje za propozycje
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  6. #6
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    dziwne, ja sie nie udzielam często, ostatnio nawet zapomniałam podczytywać, a mam dostęp
    a kremówki, to zależy które, nie wszystkie są z Krakowa. Aczkolwiek ja tak czy tak nie jestem dobrą osobą, do przekonywania do kremówek, bo ich nie lubię

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •