Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 121 do 123 z 123

Wątek: Close Parent (nowe)

  1. #121
    Chustomanka Awatar biedroneczka1
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Berlin, Niemcy
    Posty
    1,250

    Domyślnie

    Mamy 2 stare i kilka wkladow. Podoba mi sie ten system, bo dzieki temu, ze wklady nie sa bezposrednio na otulaczu udaje sie czasem "uratowac" otulacz i tylko wlozyc nowy wklad. Coolmax od strony pupy, tez sie jakis czas zastanawialam, jednak ulozenie napek pozwala sie domyslic.
    Nie podoba mi sie rodzaj PULu, twardy, rzep tez.
    Za to jedna mamy piekna z malpkami, do tego zarowiascie zielony wklad - za ta zielonosc ja lubie.
    Carlotta 26.06.2015
    Rafael (*) 20.05.2013
    Theodor 17.05.2010
    Milan 29.10.2007
    ---
    Przepraszam za brak polskich znakow.

  2. #122
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Po moim doswiadczeniu wizualno-dotykowym, bo nie odwazylam sie zalozyc tej pieluchy mojemu prawie 2 latkowi, chcialam napsac, ze ta pielucha to nieporozumienie. Mialam wzorkowe v2 (hipcie, lewki, roboty, laleczki) i to ponoc mialo byc super miekie w porownaniu do starych CP. ?????!!! no moze mialo, bo nie jest ani troche.
    Pieluszkuje od noworodka, przewinelo sie nam sporo marek, takze tych niedostepnych w PL i szczerze przyznam, ze tak sztywny, ceratowato, podwojny pul mialam w reku raz, jak zagranica kupilam BestBottom (marka z USA).
    Masakra! Do tego te gumki w otulaczu. W pachwinach, na plecach....tak jak napisalam, moje dziecko ma prawie 2 lata, nie lezy na pleckach, moze ze spi, juz chodzi/biega, ale nie mialabym sumienia mu tego zalozyc na tyleczek.
    Toopy & Binoo

  3. #123
    Chusteryczka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,606

    Domyślnie

    te nowe one size są bardzo duże, zdecydowanie do chodzenia pieluszka, albo do raczkowanio-foczkowania, ciekawee jak trzyma, bo u nas jeszcze wszystko trzyma ale wrażenie bardzo przyjemne robią, pul fajny bo matowy,funkcjonują bardziej jak aio, mimo odpinanych wkładów, taka pieluszka do zabrania na spacer, zamiast gatek, bezpiecznie chroni pupkę pewnie np. w piaskownicy. po praniu miękną. noworodkowe są zupełnie inne, dużo delikatniejsze, a otulacz jest cieniutkim otulaczem.
    synek 2007 córol 2010 ​proszę nie cytuj moich zdjęć taka podstawa autonommii.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •