Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 123

Wątek: Close Parent (nowe)

  1. #101
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Ok, bo ja chyba w 2012 ich próbowałam i chciałam się upewnić, że mowa o tych samych. Nam się nie sprawdziły zupełnie. Sztywne i małe.
    tak, ja tez ich próbowałam w 2012, ale dziewczyny piszą teraz, że jakieś zmiany zostały wprowadzone.

  2. #102
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spinek Zobacz posta
    tak, ja tez ich próbowałam w 2012, ale dziewczyny piszą teraz, że jakieś zmiany zostały wprowadzone.
    Aha, czyli wydanie II poprawione

  3. #103
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Wrzucam jak obiecalam, środek cp v2


    Rzepy można schować


    Ale ja wyciągam bo to jest dla mnie wygodniejsze


    I jeszcze rewelacyjne falbanki przy nóżkach, nic nie ma szans wylecieć



    Ogólnie jestem zachwycona otulaczem. Uszyty z dwóch warstw, jedna z pulu , druga to mikropolar. Dla maluszkow ten pul może się wydawac grubszy. No i mocowanie wkladu na dwie malutkie napki na plecach, nie mam już tego problemu jak w groVia że są duże napy które imo dla leżącego dziecka się nie nadają.

  4. #104
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Tak jak pisała Nata w V2 pul ze wzorkami (4 wzorki) jest miękki i super się nosi. Mam też v2 jednokolorowe i szału nie ma, są sztywne i odciskują się gumki na boku w pasie i nóżkach, ta więc ja v2 jednokolorowych nie polecam, we wzorki jak najbardziej tak. Wkładam do nich wkłady grovi i sprawdzają się super. W wakacje na wyjeździe wkładałam do v2 jednorazowe wkłady grovii i cały wyjazd tak się pieluchowaliśmy.

  5. #105
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Hehe, te pieluchy się chyba albo kocha, albo nienawidzi Ja miałam zielone małpki dla 1,5-roczniaka i szybko się pozbyłam. Sam Miłosz to ściągał. Teraz bym nawet za darmo nie chciała Ale fajnie, że Wam się sprawdzają No i fajnie, że jest taki duży wybór pieluch na rynku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tfu! Dla dziecka

  6. #106
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Pat ja też małpki wyrzuciłam, nie znosiłam tych pieluch i do tej podeszłam sceptycznie, a tu miła niespodzianka. No uszyte b. przemyślanie. Wreszcie!- można by rzec

  7. #107
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    zielone małpki to nie V2.

  8. #108
    Chustoholiczka Awatar qmpeela
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    UK
    Posty
    5,044

    Domyślnie

    Wlasnie właśnie malpki to nowa genercacja, ale nie v2. I do v2 im.kawalek. Przynajmniej do tej miękkości pulu, chyba ze pul sztywnieje po praniu? Nowa w sklepie v2 tylko macałam.
    Tapatalk.
    Lena '07Nina '10 Blanka '12 Gabriel '16 Matilda ‘18
    A. 06.14 (*)

    https://m.facebook.com/thetwoowls/ -dzieciecy handmejd
    Mój świat fotografii - fejsbukowy fanpejdż, zapraszam!

  9. #109
    Chustofanka Awatar suskha
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    313

    Domyślnie

    Troche sie zmartwiłam bo kupiłam własnie dwie małpki i żółwie. Uzywane ale w bardzo dobrym stanie. Zastanawiam sie tylko od ilu kilogramów beda pasować na moje drugie dziecko. Bo na to ze od 3-4 kg to nawet nie licze. Jak to było u was?
    www.szelmostwa-lisa.blogspot.com life style and babywearing
    franc 11
    kocia 15

  10. #110
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez suskha Zobacz posta
    Troche sie zmartwiłam bo kupiłam własnie dwie małpki i żółwie. Uzywane ale w bardzo dobrym stanie. Zastanawiam sie tylko od ilu kilogramów beda pasować na moje drugie dziecko. Bo na to ze od 3-4 kg to nawet nie licze. Jak to było u was?
    U nas tak dobrze to pasowały koło roku dopiero tak z 9-10kg. Wcześniej jakoś uciskaly albo przeciekały... a dziecko było pulchne dopóki nie zaczęło chodzić. Teraz na dwulatku (małym) są świetne - więc uzbroj się w cierpliwość.
    Maluszek 19.11.2012

  11. #111
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    a wkłady do wersji v1 i v2 są takie same? bo z tej najstarszej wersji to wiem że nie pasuja....ale ostatnio kupiłam uzywane niby od v2(ale tak patrząc na strone producenta to wyglądają jak od v1)no i pasują do v2

  12. #112
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Kształtem pasują ale wpięcie z tyłu mają inne, v1 ma napy a v2 ma zatrzaski jak spięcie wkładu z boosterem.

  13. #113
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kielce
    Posty
    141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    Kształtem pasują ale wpięcie z tyłu mają inne, v1 ma napy a v2 ma zatrzaski jak spięcie wkładu z boosterem.
    już się przyjrzałam i jednak mam wkłady v2 bo z tymi małymi napkami(zatrzaskami własnie)

  14. #114

    Domyślnie

    Dziewczyny, a do czego można porównać grubość pula w nowych CP z wzorami? Jest miękki jak w bg czy grovii cz grubszy jak blueberry?
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  15. #115
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Dziewczyny, a do czego można porównać grubość pula w nowych CP z wzorami? Jest miękki jak w bg czy grovii cz grubszy jak blueberry?
    Co prawda mam tylko CP i Grovię, ale dla mnie grubość pula w obu jest porównywalna. Może nawet w CP jest ciut delikatniejszy.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  16. #116

    Domyślnie

    O to super, dzięki
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  17. #117
    Chustofanka Awatar olalen
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    152

    Domyślnie

    kupiłam 5 sztuk i wrażenia takie sobie. Jako otulacze są ok., pul jest fajny, nie za gruby, chociaż nie wiem po co są aż dwie warstwy? Rzepy są mocne, ale szybko się niszczą, a mam je od ok. miesiąca (od nowości u mnie) i prane w woreczkach...

  18. #118
    Chustofanka Awatar clatite
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa Mokotów
    Posty
    262

    Domyślnie

    A ja sobie kupiłam chyba v1 (kolor, gładkie, bez ślepego rzepa na plecach) z wkładami minky/coolmax. Jeszcze na pupie nie były bo czekam na pupę ale powiem szczerze nie rozumiem tych wkładów. Zakładacie to na pupę od strony minky czy coolmax? Bo coolmax nie izoluje od wilgoci, to już bardziej minky chyba, ale czy te wkałdy w ogóle są chłonne skoro z dwóch stron mają tkaniny które nie chłoną tylko izolują??? Kiedyś miałam te najstarsze z bambusami i te były super chłonne, w połączeniu z tym grubym PULem NIGDY nie przeciekły - ani w dzień ani w nocy.
    Tymek 30.06.2011 Jerzyk 05.11.2015

    Moja radosna twórczość:
    http://worzpomyslami.blogspot.com/
    http://www.morgankitchen.blogspot.com/

  19. #119
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    w empiku jest teraz promocja i wzorkowe pop-in V2 sa za 79,99.

  20. #120
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clatite Zobacz posta
    A ja sobie kupiłam chyba v1 (kolor, gładkie, bez ślepego rzepa na plecach) z wkładami minky/coolmax. Jeszcze na pupie nie były bo czekam na pupę ale powiem szczerze nie rozumiem tych wkładów. Zakładacie to na pupę od strony minky czy coolmax? Bo coolmax nie izoluje od wilgoci, to już bardziej minky chyba, ale czy te wkałdy w ogóle są chłonne skoro z dwóch stron mają tkaniny które nie chłoną tylko izolują??? Kiedyś miałam te najstarsze z bambusami i te były super chłonne, w połączeniu z tym grubym PULem NIGDY nie przeciekły - ani w dzień ani w nocy.
    Minky chłonie, nie jak bambus ale jednak, a coolmaks daje uczucie suchości przy niewielkim siknięciu.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •