Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 123

Wątek: Close Parent (nowe)

  1. #81
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    160

    Domyślnie

    onka a próbowałaś wkładać do tego otulacza coś oprócz oryginalnych wkładek, np. prefold albo tetrę? Jestem ciekawa czy ten otulacz sprawdzi się również w formie z prefoldem... Zakup nowych wkładek to też spory wydatek a używane bardzo rzadko są w obiegu

  2. #82
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Nie próbowałam ale jutro włożę zwykłe bambusowe wkłady i dam znać. Myślę, że powinien dać radę, a co więcej nie ma on pula na wierzchu więc może się w tej roli fajnie sprawdzić.

  3. #83
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    ja wkładałam bambusową wkładkę lollipop i wkład do flipa. Trzyma ok. Ale mam problem z odzierającym rzepem. W miejscu przyszycia taśmy do przyczepiania rzepów zawija się pieluszka i obdziera brzuszek mojego synka. Wczoraj byłam tak wkurzona, że postanowiłam wystawić je wszystkie na bazarku, ale dam im jeszcze szansę, bo trzymają super i są piękne. Macie jakiś sposób na te rzepy?

  4. #84
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    A ja miałąm starą i nową wersję i mam mieszane uczucia.. Stara mi się podobała, ale była mało elastyczna i ciut maława na moją 9kg panienkę:/ ale miała taki milusi materiałek w środku. Z kolei nowa już jakby większa, albo bardziej elastyczna i fanie się dopasowywała, ale środek był inny i na falbankach przy nóżkach jest hmm chyba pul i się robi mokry:/ także obie sprzedałam, choć w sumie najgorsze nie były bo trzymały super no i ja często używałam z prefoldami, wkłądami czy nawet tetrą i było super

  5. #85
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Po dłuższym używaniu pieluszek dalej mi się podobają. Używam ich zarówno z oryginalnymi wkładami, jak i wszelakimi innymi. Jako otulacze trzymają super. Nie mieliśmy jeszcze żadnych przecieków. Obcierania o rzep dalej nie zauważyłam. Czasami jak nie postaram się przy zakładaniu, trochę na nóżkach są odciski. Dziecko jednak nie narzeka Próbowałam też nocny wkład bambusowy. Niestety pieluszka z podstawowym i dodatkowym wkładem jest ogromna. Założyłam, ale zaraz zdjęłam, jednak tutaj wole formowanki. Teraz nocnego wkładu używam jako alternatywnej wkładki na dzień i bardzo fajnie chłonie.

  6. #86
    Chustonówka Awatar aga.gwa
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Łomianki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Skuszona pozytywnymi recenzjami i promocją nabyłam 2 pieluszki z bambusem i coolmaxem i nie rozumiem zachwytow nad nią. Jedyny pozytyw to ze nie ma przecieków, trzyma na mur beton. Za to jest strasznie pancerna, sztywna a największy minus za gumki na plecach. Gruba mocno pomarszczona guma w otulaczu i bardzo zwinięty wkład (zwłaszcza w bambusie) plus napy i jeszcze usztywnie w postaci paska do mocowania rzepu w praniu sprawia ze jest niewygodna dla leżącego dziecka. I lamowka przy nozkach przy zmniejszonym rozmiarze dosłownie wbija sie w udka tak jest sztywna. I na brzuszku zawsze odstaje, gdybym chciała mocniej dopiąć to guma na plecach byłaby nie do zniesienia.
    Wersja z coolmaxem lepsza- równie chłonna a szybko schnie i jest milsza

  7. #87
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    Aga.gwa - popieram jest to raczej niewygodna pielucha, lamowki są beznadziejnie! Teraz synek ma rok i dopiero jako-tako nie gniotą.
    Dostałam od koleżanki starą wersję i jest o niebo lepsza- miękką i miła a wkłady grubsze! Nie rozumiem po co 'ulepszali' :-D
    Maluszek 19.11.2012

  8. #88
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    napiszcie prosze czy te pieluchy farbuja na poczatku? mam bordowe żolwie. nie chcialabym wyciagnac wszystkich pieluch rozowych po praniu
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  9. #89
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kreska Zobacz posta
    napiszcie prosze czy te pieluchy farbuja na poczatku? mam bordowe żolwie. nie chcialabym wyciagnac wszystkich pieluch rozowych po praniu
    Ja mam niebieskie żółwie i nie farbowaly
    Maluszek 19.11.2012

  10. #90
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie CP z 2014 r.

    mamru
    (...) A zdradź proszę, co sprawia, że te nowe CP są takie super? U nas te poprzednie zalegają na dnie póki co.
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 27-09-2014 o 09:20 Powód: post skopiowany; orginalny-> http://www.chusty.info/forum/showthread.php/4666-Stosiki-pieluszkowe?p=2963679#post2963679
    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

  11. #91
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chudzinkaa Zobacz posta
    mamru
    Piękna szuflada! A zdradź proszę, co sprawia, że te nowe CP są takie super? U nas te poprzednie zalegają na dnie póki co.
    Podpinam się pod pytanie. One różnią się czymś więcej niż wzorkami od wcześniejszej "nowej generacji" ? Mam jagodową i póki co leży, wkurzają mnie te ślepe rzepy na plecach oraz to że jak zmniejszy się rozmiar ( u mnie póki co na S) to tam z przodu robi się grubo i nie wygodnie dla dziecka. Ja je lubię dopiero dla chodzącego szkraba, choć teraz jak mała już się rusza, nie leży ciągle muszę zacząć zakładać.
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 27-09-2014 o 09:25 Powód: post skopiowany; orginalny-> http://www.chusty.info/forum/showthread.php/4666-Stosiki-pieluszkowe?p=2963679#post2963679
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  12. #92
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    poprzedniej wersji nie lubiłam, wkurzały mnie rzepy. w tych te rzepy lepsze od poprzednich. Co do zapinania to ja po protu w każdej pieluszce wyjęłam tę część do zapinania i nie mechaci się żaden pul. Bardzo mi się podobają, używam i na nocki i na dzień. W dzień z muślinkami, w nocy wkładki mikrofibrowe. Jeszcze mnie nie zwiodły. No i te falbanki przy nóżkach, nie ma szans, że coś wyleci, nawet mleczne kupki
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 27-09-2014 o 09:23 Powód: post skopiowany; orginalny-> http://www.chusty.info/forum/showthread.php/4666-Stosiki-pieluszkowe?p=2963679#post2963679

  13. #93
    Chustomanka Awatar chudzinkaa
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    581

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    poprzedniej wersji nie lubiłam, wkurzały mnie rzepy. w tych te rzepy lepsze od poprzednich. Co do zapinania to ja po protu w każdej pieluszce wyjęłam tę część do zapinania i nie mechaci się żaden pul. Bardzo mi się podobają, używam i na nocki i na dzień. W dzień z muślinkami, w nocy wkładki mikrofibrowe. Jeszcze mnie nie zwiodły. No i te falbanki przy nóżkach, nie ma szans, że coś wyleci, nawet mleczne kupki
    Przepraszam, ale jeszcze podpytam. Tylko te rzepy "na plecach" wkurzały, czy generalnie jakoś najnowsze lepsze są? Ja w sumie też nie przepadam za poprzednimi CP, bo wydają mi się takie mało oddychające, aczkolwiek szczelne bardzo. U nas głównie wełna, właśnie muszę też swój stosik wkleić.
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 27-09-2014 o 09:24 Powód: post skopiowany; orginalny-> http://www.chusty.info/forum/showthread.php/4666-Stosiki-pieluszkowe?p=2963679#post2963679
    Adaśko 12.2013 i Basieńka 03.2017

  14. #94
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    pierwsza rzecz ktorą zrobilam z cp to bylo wyprucie tego idiotycznego rzepa ktory obcieral plecy...
    nie jest to moja ulubiona pieluszka, bo jednak w porownaniu do innych (aio totsbots, kieszonki babyjungle czy smartlove) jest sztywna i jakas taka gruba. ale prawda jest taka ze nigdy nie przeciekla. co innym sie zdarza.
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 27-09-2014 o 09:26 Powód: post skopiowany; orginalny-> http://www.chusty.info/forum/showthread.php/4666-Stosiki-pieluszkowe?p=2963679#post2963679
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  15. #95
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    na plecach w V2 nie ma tego rzepa! zakładki otulacza sa zakonczine gymeczka, już nie sa takie luxne, wkąłdy sa szersze, V2 z wzorem sa bardziej miękkie i gymki maja delikantiejsze i chyba sa trochę węższe.rzep chowa się w pulu do prania. jak dla mnie zdecydowanie na plus.oczywiscie, porównując do nappime,milivi,babyetty ro pieluszka jest sztywniejsza, pul raczje jak w bg.
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 27-09-2014 o 09:26 Powód: post skopiowany; orginalny-> http://www.chusty.info/forum/showthread.php/4666-Stosiki-pieluszkowe?p=2963679#post2963679

  16. #96
    Chustoholiczka Awatar qmpeela
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    UK
    Posty
    5,044

    Domyślnie

    Miałam okazje oglądać v2 a jedynke po lifcie mam w domu. Wnioski takie, dwójka jest miększa, zakładki to super pomysł, duza regulacja rozmiarowa bo spokojnie moja dość pokaźna dwulatka nosi i nic jej nie odgniata, wiec i dwojka byłaby dobra. Ogólnie to gdybym miała coś dokupować to były by to v2. Plus za możliwość włożenia tetry/wkładów/ prefoldow i uzywnia jak otulacza.
    (...)
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 27-09-2014 o 09:26 Powód: post skopiowany; orginalny-> http://www.chusty.info/forum/showthread.php/4666-Stosiki-pieluszkowe?p=2963679#post2963679
    Lena '07Nina '10 Blanka '12 Gabriel '16 Matilda ‘18
    A. 06.14 (*)

    https://m.facebook.com/thetwoowls/ -dzieciecy handmejd
    Mój świat fotografii - fejsbukowy fanpejdż, zapraszam!

  17. #97
    Chusteryczka Awatar ema
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Bory Tucholskie
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    U nas kluczowy jest brak przecieków. Nigdy w cp ich nie mieliśmy.
    Możliwość wszechstronnego użycia pieluch też fajna.
    Pawel 2006 Milia 2011 Mikolaj 2013

  18. #98
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    A v2 to od kiedy są na rynku?

  19. #99
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    A v2 to od kiedy są na rynku?
    2012? pewna nie jestem


    Chociaż kto wie-> http://community.babycentre.co.uk/po..._pop-ins_v2_v3
    może do nas dotarły co najmniej "po czasie"


    celujmy w 2011
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 27-09-2014 o 09:30

  20. #100
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Ok, bo ja chyba w 2012 ich próbowałam i chciałam się upewnić, że mowa o tych samych. Nam się nie sprawdziły zupełnie. Sztywne i małe.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •