Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Proszę o pomoc - dysplazja, jaka chusta?

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    353

    Domyślnie

    wydaje mi się że może to być "kieszonka" albo "koala"
    proszę o opinie czy to są odpowiednie wiązania dla mojej córeczki
    [/QUOTE]
    Na pewno będą dobre .
    Zobacz tutaj http://www.chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=137

  2. #22
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    26

    Domyślnie

    tak wogóle to dysplazja II a do 3 miesiąca jest traktowana jako norma. Obie moje córki tak miały na obu nóżkach. Mój ortopeda powiedział że wszystko bedzie dobre co bęzie robić nogi w żabe (czyli pielucha, chusta, noszenie na rękach z nogami w żabke czy kładzenie na brzuszku). Jak dysplazja jest poważniejsza to raczej po trzecim miesiącu dzieci dostają jakieś rozwórki.
    Hania VII 2008; Iga V 2010; Aniołek VIII 2011; córeczka X 2012

  3. #23
    Chusteryczka Awatar wrapsodia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Erlangen Niemcy /czasem Wawa/Jarosław/Klimontów
    Posty
    1,682

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zośka Zobacz posta
    Chusta zakupiona. Wybór padł na Girasol...mam nadzieję, że będzie to dobry wybór i jakoś sobie poradzę z wiązaniem. Trochę mnie to przeraża, ale jakoś damy radę
    Teraz tylko czekam na przesyłkę, myślę, że w ciągu tygodnia powinna być u mnie
    Za dwa tygodnie mam wizytę u ortopedy i się zapytam czy mogę nosić w chuście (właściwie, kupiłam chustę po to aby jakoś w miarę naturalnie małej pomóc, aby nie musiała np. poduszki Frejki czy czegoś podobnego nosić). A tak poza tym, to mam cichą nadzieję, że już jest wszystko ok ..takie "małe" marzenie
    Później jak mała będzie już stabilnie trzymała główkę i zacznie siadać to mam zamiar zakupić dla mojego męża nosidełko bondolino, bo jego raczej do chusty nie przekonam.
    Powodzonka. Fajnie że girasol, bo ellevill nie ma podszytych krawędzi, co ma zalety i minusy. Minusem jest to że trudniej w nim dociągnąć krawędź przy karczku, co jest ważne u maluszków. Na początek najlepsze są pasiaczki.
    Gosia, mama Toli (25/10/2008), dawniej mimezis

    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •