Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jasnie Pani :)

  1. #1

    Domyślnie Jasnie Pani :)

    zeby jej nie bylo smutno

    Wymiana chust. Bardzo mily kontakt, szybka wysylka. Chusta na moja prosbe zostala nawet skrocona. Tylko polecac

  2. #2
    Chustomanka Awatar martajotka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    podpoznańska Szreniawa
    Posty
    610

    Domyślnie

    to ja się podpiszę. MIły i szybki kontakt! no i piękna chusta u mnie
    Marta, mama świetnych dzieciaków: Igora i Ani

    W Poznaniu też nosimy!

    Nasz wytapetowany świat

  3. #3
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    5,827

    Domyślnie

    To ja się jeszcze bardziej tu wykażę, tak by Jaśnie Pani uśmiech szeroooki się pojawił.

    Poza sezonem, na szybkiego, zamówiłam od Niej towar nieobecny w katalogu. I o ważne- jedyny taki na rynku!- absolutny hit, body do karmienia! Tak świetna rzecz, ze dziwię się ze nie ma tu osobnego wątku gdzieś jako obowiązkowa garderoba dla karmiącej chustonoszki. Nic ze spodni nie wyłazi przy dociąganiu, Dzieć zachwycony, bo karmiony błyskawicznie (zawsze po chuście, jak się zgrzeje, straaaasznie mu się chce pic, co głosi wielkim wrzaskiem)- rewelacja!

    No i mimo ze poza sezonem to moje zamówienie- pełen profesjonalizm i życzliwość dla klienta, body zostało uszyte błyskawicznie, specjalnie dla mnie i dostarczone błyskawicznie.

    Biję czołem, Jaśnie Pani (ten emoticon stworzony dla takiego nicka i jak adekwatnie !)!


    "Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

  4. #4
    ChustoTata
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    179

    Domyślnie

    I ja się wypowiem- bluzki szyte na wymiar dla żonki mej w tempie ekstremalnie szybkim i to przed samymi świętami- idealnie odszyte, trafione bezbłędnie!
    i jeszcze raz
    Łobuziak Chustofan 2010
    Maleńka Chuścioszka 2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •