Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Lenya

  1. #1
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie Lenya

    Ma ktoś produkty firmy Lenya? Wiem, że produkuje tetrę, pieluszkę frotową i otulacze z mikrowłókna. Co sądzicie o tych produktach? Warto kupić?

  2. #2
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    Nikt nie ma?

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Ja mam frotową kwadratową... w sumie nie wiem co z nią robić ...dawno już jej nie używałam, jako pielucha wydawała mi się za gruba (chociaż chłonna to ona jest), a jako ręczniczek już za mała na moją długaśną pannę.

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1,299

    Domyślnie

    Ja też mam jedną frotkę i bardzo ją lubię. Składam w prostokąt i upycham w kieszonce (trudna sztuka) - dobre na nocki. Chętnie bym taką przygarnęła jeszcze

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    125

    Domyślnie

    Podbijam temat i proszę o opinie zarówno na temat frotki jak i tetry - mam ambitne plany, żeby je składać w origami dla noworodka (tetra na dzien, frotka na noc).
    Dobry pomysł?

  6. #6
    Chustofanka Awatar maminkastasinka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała, sercem - krakowianka
    Posty
    261

    Domyślnie

    Ja mam frotke. Zaczynałam wielo-pieluchowanie jak Staś mial 7 msc. W origami wydawała mi się za gruba. Przecięłam na pół, składam w prostokąt i używam jak o dodatek na tetre w czasie drzemki.
    Jestem zadowolona
    Mama Stasia (28 II 2009) i Franka (7 III 2011) i Łusi (22 VI 2013) i Józia (15 VIII 2015)
    Mój blog: "Ania tworzy" - zapraszam!!!

  7. #7
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vena Zobacz posta
    Podbijam temat i proszę o opinie zarówno na temat frotki jak i tetry - mam ambitne plany, żeby je składać w origami dla noworodka (tetra na dzien, frotka na noc).
    Dobry pomysł?
    frota na noworodka się nie nada niestety, bo jest wielka... nawet jak zechcesz w origami, a w prostokąt to już na pewno zrobi mega pupę... poza tym szybko bardzo robi się twarda i niezbyt przyjemna w dotyku.
    plusy - bardzo szybko schnie, porównywalnie do tetry i jest mega chłonna, ale to już dla dużo starszego dziecka

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    125

    Domyślnie

    Hmm, no to z frotką trochę poczekamy. A doświadczenia z tetrą lenya macie?

  9. #9
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    33

    Domyślnie

    Frotową lenyę używalam dla noworodka zamiast ręcznika i kocyka w lato, tak polubiłam,że kupiłam 2szt. Można pociąć i zszyć albo nie na wklady. Można używać jako ręcznika do rąk, twarzy, bo to bardzo milutka bawełna. Za 15zł? warto spróbować. Zawsze do czegoś się przyda.

  10. #10
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    tetry lenya nie mam, ale frotkę wkładam do kieszonek i to niezawodny sposób na przespaną noc i nieprzesikany poranek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •