Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: pora się przywitać :)

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Krk
    Posty
    335

    Domyślnie pora się przywitać :)

    Witam wszystkich chustofanów
    Wiem, że troszkę późno, ale chyba lepiej późno niż wcale Czytam z namietnością to formu już od jakiegoś czasu i ciągle mi mało! Jestem mamą dwóch urwisków: synka-dwulatka i córci-pół roczku Moje chustowanie tak na dobre zaczeło się z małą niunią, choć chuste kupiłam jeszcze jak mały się urodził. Gdzieś kiedyś usłyszałam o chustach i tak mi się spodobało, że zapragnelam kupić i nosić niestety kupiłam bebelulu rapalu (dostałam od niedoszłej chustomamy z bebelulu kieszonkę, bo jej nie podeszła, a potem miałam jeszcze hamalu i jakoś żadna z nich na tamtym etapie mi nie podeszła, więc wiedziałm, że wiązanka to jest to, z tym, że wtedy poza bebelulu rozleklamowanym nic nie wiedziałam o innych chustach-teraz mam hopka i po prostu świetny delikatny, miły cienki!), a że ciemna byłam i w instrukcji wyczytałam, że dopiero ośmiotyg. dziecię można nosić, to czekałam, aż skończy,no i tylko pozycja kołyski wchodziła w rachubę, bo pionowo, to niby od 4 miesiąca-tak było w instrukcji. nie mogłam się doczekać tych 8 tygodni i jeszce lekarza pytałam czy moge nosić, a że maluch super zdrowy był, to dostałam pozwolenie niestety mówiąc delikatnie nie przypadła mu do gustu pozycja leżąca,a jak już pisałam pion wg instrukcji wchodził w gre dopiero po 4 miesiącu, więc cierpliwie czekalam mały nabierał ciałka i jak już skończył upragnione czery miechy, to po zawiązaniu go w kieszonkę w upalnym mieszkaniu dostawaliśmy oboje szału z gorąca, do tego ne byłam przekonana co do jakości mojego wiazania, więc skończyło się na tym, że chusta do szafy i koniec zabawy.żałuję, że taka ociemniała byłam choć z princesą skończyłoby się pewnie podobnie gdyby nie to forum! ciężko było z dwójką w domu, zwłaszcza, że mała miała nietolerancję laktozy i nic ne wchodziło innego w grę jak tylko rączki doczytałam, dokształaciłam się (choć daleko mi jeszcze do Was Drogie Forumowiczki!) i zaczełam nosić mała najpierw kieszonka, potem 2X-jak już cieplej się robiło. nie mogłam pojąc na poczatku jak to macie tyyyyle chust, a na co Wam? nie wystarczy jedna-normalne one czy jak? a teraz mój mąż puka się w czoło jak mu mówię, że sobie poucha muszę kupić, bo spodobało mi się na boku noszenie, do tego kółkową, bo śliczne widziałam a na lato koniecznie sobie kupiłam hopka ultracienkiego bo w tym rapalu nie dało się żyć
    i tak zawiłościami wielkimi i z wielkim rozpisaniem WITAM wszystkie mamy (i tatusiów) chuścioszków!
    ps. mam zamiar częsciej się udzielać, ale należę do tych nieśmiałych, co to tylko namiętnie czytają poza tym ja nie obyta w forumowaniu i ciągle się czegoś uczę a propo udzielania i pisania postów itp. no ta doba mogłaby być dłuższa....
    jeszcze raz buziaki powitalne dla Wszystkich!
    Aga, mama dwóch skarbów W (maj 2008) i H (luty 2010)

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Wieliczka
    Posty
    1,915

    Domyślnie

    Witaj chustomamo U nas podobnie było z tym noszeniem w pionie, też myśleliśmy, że trzeba w kołysce dość długo, ale natrafiliśmy na forum i nas wciągnęło. Czytam, czytam i czytam i jestem niestety uzależniona Miłego czytania i może udzielania się również
    P 2009, I 2011, R 2013, M 2017

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    WItamy serdecznie
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  4. #4
    Chustomanka Awatar ledunia
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    985

    Domyślnie

    Witaj

  5. #5
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie


    witamy!
    miłego czytania (i pisania też
    2 + 7 (2005-2018)

  6. #6
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Witaj chustogaduło! Rozgość się i czuj dobrze znami

  7. #7
    Chustomanka Awatar czuppi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Gdynia, obecnie Gdańsk
    Posty
    1,118

    Domyślnie

    Witaj serdecznie
    Miłosz-11.05.2010

  8. #8
    Chusteryczka Awatar anqa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Gdańsk / Sopot / Warszawa
    Posty
    2,192

    Domyślnie

    witaj

  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Krk
    Posty
    335

    Domyślnie

    Witajcie witajcie!
    Dziekuję za ciepłe przyjecie! czuję się tu jakbym była wśród swoich, więc tylko zostaje się otworzyć i pisać, pisać, tylko skąd na to czas wziąć? własnie maluchy położyłam spać i dawaj do kompa, bo tyyyle jeszcze do czyania jak nadążę, to i pisać zacznę!
    buźki za ciepłe przyjęcie-od razu mi lepiej
    Aga, mama dwóch skarbów W (maj 2008) i H (luty 2010)

  10. #10
    Chustomanka Awatar tonya
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    743

    Domyślnie

    Witaj miłego forumowania
    Beata mama Grzesia (30/03/96) Ani (14/08/07) i Jasia (16/10/09)

  11. #11
    Chustofanka Awatar maryjey
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Suwałki
    Posty
    316

    Domyślnie

    Witaj!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •