Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wełnak IV XL

  1. #1
    demona
    Guest

    Domyślnie Wełnak IV XL

    Spytam tu bo w recenzajch cisza a potrzebuję szybko informacji. Jak duzy jest otulacz wełnainy IV XL? Na 10kg będzie dobry? wiem, że jest od 11kg, ale sie zastanawiam czy jest sens kupować L. Miałam M i Wicia sie nie dopiął w udkach.

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    189

    Domyślnie

    Chyba lepszy większy.

    A tak OT: ja kupiłam właśnie otulacz wolwikkelcośtam w Ekobaby i stwierdziłam, że jest identyczny jak IV. Tak samo "zbita" wełna, taki sam szeroki panel na rzepy, takie same rzepy i dodatkowe napki przy udkach.. tylko cena niższa. Wolwikkel... kosztuje 65 zł.

    edit.: Ja z oszczędności kupiłam od razu rozmiar 4 Wolwikkel... (od 12,5 - 15 kg) na moją 10 kg. córę, jak go zobaczyłam to myślałam, że bez przymierzania wymienię na mniejszy, wydawał się ogromny. Ale przymierzyłam i okazało się, że dobrze trzyma, jest oczywiście spory zapas ale napki przy udkach i rzep można świetnie dopasować.
    Ostatnio edytowane przez mamuśka ; 24-08-2010 o 21:23

  3. #3
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Ide zobaczyć

  4. #4
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    demona jak założysz na formowankę lulu to lepiej ten XL

  5. #5
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Kurde, a ja kupilam juz amsterdama 3. Wymienić na 4????

  6. #6
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    na tetrę,muśliny, perfoldy ( czy jak im tam) - nie
    w tych a msterdamach naprawdę fajna jest regulacja
    no chyba że używasz tylko formowanek z otulaczami
    ale jak przyjdzie to pomierzysz

  7. #7
    Chustofanka Awatar Pati778
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    345

    Domyślnie

    na moje 12 kg dziecko, pakowane w lulu xl nocny nie wchodzi 4 tylko loveybums xl. Wszystkie pozostałe lulu z dodatkową wkładką na styk pasują.
    Patrycja - mama Miłosza (24.08.2007), Łucji i Tobiasza (29.06.2009), Juliusza (01.01.2015) i Ignasia (19.06.2017)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •