Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pomoc !

  1. #1
    Chustonówka Awatar Karibu
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    17

    Domyślnie Pomoc !

    Witam. Jestem tutaj nowa. W październiku spodziewam się Dzidziucha (chyba chłopca). Podjęłam już decyzje, że będę go nosiła przy sobie (najlepiej cały dzień). Przeglądam to forum i inne stronki i mam straaaszny mętlik w głowie, ponieważ strasznie dużo jest tych informacji o chustach, a ja nie znam się na ich dobieraniu. Z tego co poczytałam to chciałabym tkaną, ale dość miękką, dobrą chustę - od pierwszych dni mojego maleństwa. Proszę o pomoc - gdzie kupić i jakiej firmy i jaką długość (mam 1,60, mąż- 1,80). Może wy macie jakieś do odsprzedania, które byłyby dobre dla mnie i mojej rodziny. Pozdrawiam serdecznie i proszę o wyrozumiałość. (:

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1,299

    Domyślnie

    Witaj!

    Tutaj znajdziesz chusty do kupienia: http://www.chusty.info/forum/forumdi...p?107-Sprzedam

    Z wyborem Ci nie pomogę. Ja jako pierwszą kupiłam tą, która mi wpadła w oko

  3. #3
    Chustonówka Awatar Karibu
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    17

    Domyślnie

    hm... mieszkam między Piłą a Bydgoszczą i zastanawiam się czy jakas Chusto-Mama nie miałaby ochotę się spotkać. Mogę dojechać (Piła, Poznań, Bydgoszcz - te regiony). Czekam na propozycje i pozdrawiam. (:

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    zagladnij na bazarek! tam masz chust mase! a na pocztaek to w sumie każda bedzie dobra! byle by sie Tobie podobałą! szukaj najlepiej mięciutkiej chusty tak zeby była milusia dla niemowlaka! moze Vatanai, moze jakąs nati , albo girasolka jakiegos..... tyle tego jest ze znajdziesz na pewno cos co Ci sie spodoba.
    Teraz najlepiej poszperaj , poogladaj , wybierz kilka i wtedy wróć z pytaniem którą wybrac... bo teraz to dosć ciezko polecić Ci cos z tak wielkiego ogromu chust.

    Edit: oo widze ze na bazarku jest własnie Nati diamencik- mięciutki on bardzo i dla noworodka sie super nada http://www.chusty.info/forum/showthr...i-Colorado-5-2 i vatanai też jest http://www.chusty.info/forum/showthr...i-Didymos-Paul

    a z długosicią to mysle ze 4,6 Wam wystarczy spokojnie! tzn Tobie bankowo a dla małża hmmm przy malusim dzieciu wygdaje mi sie ze tez bedzie OK a jak chustowanie Ci sie spodoba to uwierz mi ze na jednej chuscie sie nie skonczy!
    Ostatnio edytowane przez Agut ; 20-08-2010 o 13:15

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar pomidore
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    3,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karibu Zobacz posta
    hm... mieszkam między Piłą a Bydgoszczą i zastanawiam się czy jakas Chusto-Mama nie miałaby ochotę się spotkać. Mogę dojechać (Piła, Poznań, Bydgoszcz - te regiony). Czekam na propozycje i pozdrawiam. (:
    Witaj zapraszamy we wtorek 24.08 o 14stej do Akademii Motylek w Bydgoszczy. Przynosimy swoje chusty do oglądania i macania

    A tutaj jest nasz watek bydgoski http://www.chusty.info/forum/showthr...R-11!!!/page11
    M.06.2009 B.01.2015 M.06.2016

  6. #6
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,792

    Domyślnie

    Witaj,
    jak masz jeszcze czas i możliwość to najlepiej się spotkać i pomacać różne to się w głowie troszkę rozjaśni, zajrzyj do działu "warsztaty/spotkania", będziesz mogła pooglądać i pomacać a do tego spróbować powiązać pod fachowym i życzliwym okiem doświadczonych.

    A co do chusty to nigdy zgodności całkiem nie ma bo to kwestia indywidualna - wybierz to co Ci się podoba i już
    Ja zaczynałam od elastycznej a potem miałam pierwszą tkaną nati bambus diament - i uważam to za bdb opcję, ale wybór należy do Ciebie
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  7. #7
    Chustonówka Awatar Karibu
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    17

    Domyślnie

    W takim razie zagoszcze w Bydgoszczy i zobacze co i jak.

  8. #8
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    Karibu, w wyżej linkowana Vatanai jest właśnie w Bydgoszczy.
    Pisałam bodajże do Ciebie wczoraj o KK i chustomamach, nie wiedząc gdzie mieszkasz .
    To do zobaczenia!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •