Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: HTML w postach?

  1. #1
    ChustoTata
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    296

    Domyślnie HTML w postach?

    Witam

    Jak jest z tym htmlem? niby jest włączony (po lewej stronie pisząć widzę że jest) poniżej mam pole do wyłączenia go, a ni jak nie działa:

    cokolwiek pobrupione - pogrupienie działa, link poniżej nie :(
    <A>niedziałający link</A>

    <embed></embed>

    a przydał by się html, przynajmniej mi by było łatwiej wstawiać foty z Picasy, ew filmiki z YT czy takie tam....

    Czy będzie działało? Jeżeli nie to może usunąć informacje kłamiące że działa?
    "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain
    Rufin 20.04.2008, Inga 13.07.2012

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Zelda
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,756

    Domyślnie

    pogrubienie masz na gorze, jak i opcje do wstawiania linkow i zdjec itd, aha, pogrubienie dziala na podgladzie - jak odpisuje to widze, ale normalnie w tekscie nie dziala...
    Kubuś (7.7.2005) i Ninusia (13.7.2007)
    Nubik - nosidła ergonomiczne, MT
    moj blog

    POŁOŻNA))))) i DOULA - wsparcie dla przyszłych rodziców
    MASAŻ SHANTALA oraz Doradca Laktacyjny CNoL - Lublin i okolice, zapraszam
    DORADZTWO CHUSTOWE - Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule®
    gosia_nubik


  3. #3

    Domyślnie

    U mnie stoi:
    Opcje
    HTML: NIE
    BBCode: TAK
    Uśmieszki: TAK
    Miłość tworząca się w stałej relacji okazuje się nieodzownym składnikiem rozwoju. Erna Furman
    Spotkania "Noszenie Dziecka" woj pomorskie

  4. #4
    Chusteryczka Awatar Zelda
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,756

    Domyślnie

    u mnie tez, ale chwile wczesniej bylo TAK...
    Kubuś (7.7.2005) i Ninusia (13.7.2007)
    Nubik - nosidła ergonomiczne, MT
    moj blog

    POŁOŻNA))))) i DOULA - wsparcie dla przyszłych rodziców
    MASAŻ SHANTALA oraz Doradca Laktacyjny CNoL - Lublin i okolice, zapraszam
    DORADZTWO CHUSTOWE - Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule®
    gosia_nubik


  5. #5
    ChustoTata
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia_foks
    pogrubienie masz na gorze, jak i opcje do wstawiania linkow i zdjec itd, aha, pogrubienie dziala na podgladzie - jak odpisuje to widze, ale normalnie w tekscie nie dziala...
    tak tak, to to ja wiem, BBCode to ja znam też, ale mi chodzi o HTML, jeżeli widzę taką opcję to się pytam czemu nie działa... :(

    rzeczywiście teraz mam HTML na NIE :(
    "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain
    Rufin 20.04.2008, Inga 13.07.2012

  6. #6
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Wylaczylam.

    Sprawdze co sie da zrobic.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  7. #7
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Dodalam sporo tagow HTML. Ponizej przyklady dzialajacych juz. Nie uzywam Picasa wiec prosze o zlinkowanie na probe, nawet jesli pojawi sie dziwny kod. Wtedy okaze albo ze dziala albo ze trzeba dodac jeszcze jakies tagi.
    Nie wiem czy dodawanie tagow jest 100% bezpieczne, ale na pewno bedzie weselej.


    tymczasem Youtube dziala:

    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/f5WmA1_wR5Q&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/f5WmA1_wR5Q&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
    ...i Photobucket tez:

    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  8. #8
    ChustoTata
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    296

    Domyślnie

    test prezentacji: <embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://picasaweb.google.com/s/c/bin/slideshow.swf" width="400" height="267" flashvars="host=picasaweb.google.com&RGB=0x000000& feed=http%3A%2F%2Fpicasaweb.google.com%2Fdata%2Ffe ed%2Fapi%2Fuser%2Fmarmezz%2Falbumid%2F521544219099 5990209%3Fkind%3Dphoto%26alt%3Drss%26authkey%3D3lo mLkbVRhU" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed>

    test "normalniej" foty:


    zdaje się że działa :D

    wielkie dzięki :D
    "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain
    Rufin 20.04.2008, Inga 13.07.2012

  9. #9
    ChustoTata
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    296

    Domyślnie Re: HTML w postach?

    No to trzeba odświerzyć sprawę, chyba, że polityka forum uległa zmianie

    widziałem, że w sygnaturkach kobity mają problemy ze suwakami które miały jako html...
    "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Mark Twain
    Rufin 20.04.2008, Inga 13.07.2012

  10. #10

    Domyślnie Re: HTML w postach?

    Hmm.. Ostatnio to robilem bez referencji - bylo proste jak drut.
    Teraz pokopiowalem kod z oficjalnego forum phpbb i nie dziala

    Byc moze pozwolenie na uzywanie HTML jest gdzies ustawione na "nie" ale nie moge tego znalesc.

    Bylo tez gdzies ostrzezenie ze pozwolenie na HTML w postach jest bardzo niebezpieczne, chociaz nie wiem czy o nowa wersje chodzi. Musze nad tym poglowkowac.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •