Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 105

Wątek: Hirek

  1. #21
    Chustonoszka Awatar pajęczyna
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    chatce na kurzej łapce
    Posty
    101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cobra Zobacz posta
    jako stuprocentowy facet, bo skoro strzeliłeś aż dwie super fajne córki, to musisz być 100% facet, posiadasz jak sądzę sprzęt zwany multifunkcyjnym scyzorykiem, taki z ostrzem, śrubokrętem, pęcetką, wykałaczką, nożyczkami, śrubokrętem, otwieraczem do konserw i kapsli etc. Najpopularniejszy model jest czerwony z krzyżykiem a te powiedzmy średniej klasy, są srebrne i do kupienia w Obi.

    No, to chusta to właśnie taki scyzoryk a ergonomik to nóż kuchenny chusta służy do wielu rzeczy, kiedy zajdzie taka potrzeba to nawet samochód poholuje a nawet najlepszy ergo tego nie potrafi...
    [...] chusta to jednak multikit (od słowa toolkit a nie od kitu )
    Ja proponuję ten cytat wrzucić w ulotki przeznaczone dla mężczyzn Tak trafnego przetłumaczenia na męski język jeszcze nie widziałam

    Pan Hirek ma w avatarku osiołka. Czyżby próbował nam w ten sposób coś powiedzieć?
    Panna Maruda V 2009 i Marudnik Wielki VI 2011

  2. #22
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    żem se wdepła na wontek licząc na ostrą polemikę i walkę na noże i multikity a tu cisza... przemiły pan wlazł, krzyknął i wylazł ... jak nastolatek przy przedwczesnym wytrysku na widok biuściastej laski

    eeehhh.... żądnam krwi na stare lata.... igrzysk mi się zachciewa ....

  3. #23
    Chustomanka Awatar dorcik81
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    1,303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cobra Zobacz posta
    żem se wdepła na wontek licząc na ostrą polemikę i walkę na noże i multikity a tu cisza... przemiły pan wlazł, krzyknął i wylazł ... jak nastolatek przy przedwczesnym wytrysku na widok biuściastej laski

    eeehhh.... żądnam krwi na stare lata.... igrzysk mi się zachciewa ....
    cobra...padłam
    starsza 27.11.2008
    młodsza 28.12.2010
    -Niektórzy ludzie są podli ,bo kłamią!- krzyknął Lubiński -A inni są jeszcze bardziej podli ,bo mówią prawdę- odparł doktor.


  4. #24
    Chusteryczka Awatar ewadbr
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    1,798

    Domyślnie

    hirek wygląda mi na trolla, więc dopóki się nie odezwie radziłabym go nie dokarmiać

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dorcik81 Zobacz posta
    cobra...padłam

    poleze sobie niedaleko! a co!

  6. #26
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Pan Hirek był uprzejmy zajrzeć o 15.49, jednakoż może śmiałości nie miał się odezwać. Nurtuje mnie tylko, co ma wspólnego matka ginekolog z nosidełkami, kurza twarz, nie umim tej zagadki rozwikłać
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  7. #27
    Chustomanka Awatar ledunia
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    985

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez masia Zobacz posta
    poleze sobie niedaleko! a co!
    i ja

  8. #28
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    3,704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewadbr Zobacz posta
    hirek wygląda mi na trolla, więc dopóki się nie odezwie radziłabym go nie dokarmiać
    pewnie siedzi taki biedny, zmarznięty i głodny w swojej małej jaskince... i jak tu nie dokarmiać go...



    to chociaż szklankę kakao mu zrobię....

  9. #29
    Chusteryczka Awatar mamaija
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,070

    Domyślnie

    Witaj Hirku
    iOt -pan Hirek siedzi i czyta i nadziwic sie nie moze , ze tu takie fajne towarzystwo jest
    Cobra- dzieki za poprawienie nastroju i super poczucie humoru

  10. #30
    hirek
    Guest

    Domyślnie

    Przyznam, że takiego wylewu jadu i jazgotu nawet w tym doborowym Kobiecym towarzystwie się*nie spodziewałem. Z szacunku do Wszystkich osób, które poświęciły swój czas, żeby przeczytać to co napisałem postaram się odpowiedzieć w miarę konkretnie, zwięźle i każdemu (każdej, upsss.)

    Na wstępie, a jak już zaznaczyłem to moje drugie forum na którym cokolwiek napisałem, wyrażam swoje zaskoczenie tym, że skaczecie miłe Panie do gardła osobie, które pomimo całodobowych przyjemności wychowywania dwóch córek pracuje i stara się*robić to dobrze, co w przeciwieństwie do Was nie pozwala na życie tylko i wyłącznie fikcją forumową. Ja niestety aż tyle czasu nie posidam albo nie potrafię go wysgospodarować. Przyznam, że wstępując w to grono miałem nadzieję na merytoryczną*dyskuję, sprotowanie moich błędnych poglądów a teraz widzę, że powinienem przyjąć to jako sport, rozgrywkę, polemika bez sensu i celu - czy nie Wy tak miłe Panie robicie? - co nie zmienia faktu, że nie mogę na tą rozrywkę, chociaż staram się wierzyć, że również wiedzę, poświęcić zbyt dużo czasu bo córy, praca, rodzina...truizmy dla każdego normalnego!

    Pani COBRO - nie mogłem tego co napisałem wkleic w wątek powitalny, bo takiego nie szukałem - szukałem nie wątków powitalnych a informacji! Powinno to być jasne po moim opisie, ja naprawdę nie chcę się jednoczyć, zapoznawać - ja potrzebuję informacji - podzielenia się wiedzą a nie bełkotu!!! Jednak, jeżeli kogokolwiek uraziłem tym, że tutaj piszę swój pierwszy post to przepraszam i jako, że to ja wchodzę do pewnej grupy postaram się dostosować i post odpowiednie w przywitalni dzis jeszcze napisac.

    Pani COBRO ponownie - nie wiem (bo nie rozumiem) o co chodzi z tymi ostrzami, śrubokrętami, nożykami, etc. - jeżeli pije Pani do mojego penisa to ja tej polemiki nie podejmuje, faktycznie zoska i hania sie udały jednak proszę się od tego trzymać jak najdalej bo nawet w tego rodzaju komunikacji pewne standardy obowiązują.

    Pani COBRO - co moja dziewuszka ma między nogami też zostawię w spokoju - nie rozumiem ponownie ale wydaje mi się to obraźliwe - przyznam tylko, że jest Pani żałosna - przepraszam ale staram się odnieść (jak na początku napisałem) do wszystkich postów i już widzę, że nie będzie nam dane ze sobą polemizować...

    Pani BUDZIK - dziękuje, naprawdę ciekawe podlinkwoania, przeczytałem i jestem pod wrażeniem - jednak (przepraszam ale też już pisałem, że lubię myslec racjonalnie) - link 1 - piękne zdjęcie, przemawiają do społeczensta ale sprawa jest jasna - chusty, nosidla, wozek - to sa atrybuty potrzebne na wakacjach - co wiecej - odwrotna kolejnosc mile widziana - i tego sie nie da zigorowac - Jak wyjmiecie spiace dziecko z samochodu (fotelika), zeby sie nie obudzilo, zeby omotac je w chuste (czy nosidlo) jezeli chcecie zawiezc na 3 pietro hotelu - no bzdura jak 102... Jak chcecie pojsc na sniadanie w chuscie - ani nie usiadziecie przy stole a i motanie zajmie Wam wiecej niz sniadanie (zartuje - dla dociekliwych - wozek musi byc, nosidlo tez a chusta - chusta czasami sie przyda - szczegolnei jak jedziecie do Miedzyzdroji Link 2 - jestem pod totalnym wrażeniem i respect - ale jak sam pisze jest chustowym talibem - a ja jestem racjonalnym pilgrimem i już! Do linku numer trzy podobno nie mam uprawnień, żeby go przeglądać.

    Pani COBRO - NiE jednak PANI BUDZIK !!! bo z panią cobrą już myślę, że nie będziemy polemizować - jednak to co zobaczyłem jest bardzo ciekawe: Mianowicie - Pani CObra o 9.09 cytuje Panią BUDZIK z 8.59 :
    "Ale zaraz... jak tak można się wcinać w czyjąś dyskusję i wyskakiwać jak przysłowiowy Filip z konopi zupełnie nie na temat?? Skoro jesteś rzeczywiście zainteresowany, to poczytaj najpierw, a nie negujesz to, co piszemy, w dodatku bzdurą nazywasz szkolenie certyfikowanych doradców. Co ty w ogóle wiesz na temat noszenia, chust, certyfikatów itd.?
    "
    Z tym, że ja tego w wypowiedzi Pani BUDZIK nie widzę - no to jest JAWNA CENZURA - JEŻELI NIKT MI TEGO NIE WYJAŚNI TO FAKTYCZNIE SKUTECZNIE SIĘ MNIE Z TEGO MIESCA POZBĘDZIECIE bo nie widzę sensu pisać, kiedy ktoś mnie obetnię o połowę!!!!!!!!!

    Pani KASIU - jest wręcz odwrotnie - z tego co wiem, z tego co widzę w internecie wiedza, którą się przyswaja dotyczy tylko chust - NIE NOSIDEŁEK - naprawdę nikt się nie zastanawia przed zakupem nad tym, że nie zawiąże chusty. Jak już ją ma w domu to jeżeli ma trochę oleju w głowie to po prostu przeznacza ją na szmaty (przepraszam Panią bo to jedyny z sensem post w odpowiedzi na moje uwagi- jednak nie mogę się powstrzymać) - bo nie jest w stanie wyobrazić sobie jak można na plecach położyć dziecko, nie podtrzymując go i złapać dwoma rękami chustę ( a tak to się z internetowej wiedzy robić MA) , bądź stara się tak jak ja docieć o coooo chodziiiii, bądź będąc średnio przy zdrowych zmysłach stara się wyglądać w chuście, pachnieć i prezentować się na bulwarach, zdjęciach w górach, nad morzem, etc...- Oczywiście i tego nie neguję jest jeszcze jedna grupa , do której ja swoim poprzednim postem zwróciłem się o pomoc a potrakwoała mnie jak COBRA - która faktycznie się*na tym zna(grupa, nie COBRA), potrafi doradzić i wskazać zastosowanie tych szmat - chociaż na pewno ma baaardzo dużo czasu na tego rodzaju działania....i jak na razie to moim zdaniem o tym pisze, mówi a czy tak jest czy nie....to się okaże....

    Pani MAYKO1981 - oczywiscie wiaze krawat, szurówki tez - zamiast francji elegancji staram się ciężko i mądrze pracować, tak żeby moja rodzina miała z tego pożytek, żeby może kiedyś mogła pracować trochę mniej - trochę mnie pani wpis dotknął bo przyznam, że mam gdzieś jak to wygląda - jak ktoś kiedyś powiedział od pracy mam jaja i rozum a dla rodziny serce i o to tu chodzi - jak mam wiązać chustę, kiedy wiem, że to jest zbyt ryzykowne (noszenie na plecach) i pomimo, że dwie córki starałem się w tym nosić to nie byłem w stanie tego robić i juz, chyba, że zamiast czasu spedzonego z nimi miałbym stresogennie je wiązać i siebie.... nonsens. Ale to jest moje zdanie na teraz - a tu trafiłem po to, żeby dowiedzieć się jak je zmienić bądź innych przed tym przestrzec. A jeżeli chodzi o kwestie merytoryczne to też trochę nonsens - ktoś (claribell) w odpowiedzi na moj post napisal o firmie womar - właśnie zrobiłem racjonalny brief tego producenta - i jest tak: na tym forum jest na okrągło ichh szkalowanie, może słuszne, może nie ale non stop im się zarzuca, ża złe nosidła, bo złe, złe zdjęcia bo złe, zły splot bo zły a wystarczy wejść na ich stronę, żeby wyjaśnić problem - splot dobry- nie wiem o co chodzi z tym krzyżowym ale jest jasna opinia zakładu włokiennictawa, certyfikaty w przeciwienstwie do chust mają, polskie normy spelniaja - a na forum w kolo to samo, że są wielbładami - i może są*bo sobie z tym nie umieja poradzić ale dla mnie opinia specjalistow jest 100 kroc wazniejsza od opinii forumowiczow, forumowiczek i myśle , że nie tylko dla mnie....I własnie dlatego staram się napisać tu i teraz, żeby innym oszczędzić dociekania takiego jak ja robiłem przez parę miesięcy.

    Pani KUNEG - (przepraszam ale dochodze do kresu sil - nie znam się na sposobach wiazania takich jak Pani pisze, nie che mi sei w to zaglebiac bo juz bardzo pozno się zrobilo ale zgadzam się, że z pewnością chusty mają sens w pewnych sytuacjach, zgadzam się, żę dla mam i tat(korci mnie, żeby tą formą zostawić bo jest śmieszna) czasami są super jak trzeba wyglądać, zaprezentować się, etc. ale nie mogę się zgodzić z jednoznacznym stwierdzeniem, żę są lekiem na całe zło, że nosić powinniśmy tylko w chustach - to jest po prostu bzdura - uważam, że musimy wiedzieć, kiedy chusta a kiedy nosidło a jeżeli już chusta to tylko wtedy kiedy naprawdę wiemy jak ją użyć - ja po dwóch latach prób nie ośmieliłbym się komukolwiek jej zaproponować, zalecić i polecić bo bym się*bał, że z tego kawałka materiału zrobi coś zabójczego dla dziecka i już!!!

    Pani DORCIK81 - nie przestraszył się ale może przestraszy jak dostanie ripostę na to co od dwóch godzin skrobie - ale proszę*Was wszystkie o jedno - wtym co piszę jest dobra wiara - ja nbaprawdę nie wierze w to, żęby chusty dla facetów i w sumie większosści mam się nadaly no chyba, że na dłuższe spacery z mega cierpliwym dzidziusiem i już.

    Pani Luthienna - czytałem ale po postac Pani COBRY nie wiem czy to ma sens - bo chyba merytorycznie to forum jest wiele lat za m.... za rzeczywistością.

    I ja naprawdę rozumiem, że którakolwiek z Was może dowolną część mojej wypowiedzi przekleić, zanalizować, wyśmiać, etc. bo takie jest Wasze prawo ale naprawdę piszę na tym forum tylko dlatego, żeby pokazać wszystkim czytającym, że tu brak logiki, sensu, etc. Że stosujecie praktyki marketingowe a nie dążycie do racjonalnego przedstawienia faktów, doradzacie w oparciu o 3 -dniowe doświadczenia z owianego mitem szkolenia, podchodzicie do sprawy wychowania dzieci nieżyciowo - tak jak do zarzutów, że pyskuje i się zaszywam - a ja po prostu od dwóch dni nie miałem czasu ani ochoty tu zaglądać, że piszecie (zwięźle mówiąc) BZDURY.

  11. #31
    hirek
    Guest

    Domyślnie Hirek

    Witam serdecznie,

    przepraszam ale nie wiem czy to co napiszę będzie w dobrym miejscu - bo jak napisałem poprzednie moje posty to zalecono mi się tutaj przedstawic a widze, że w tym dziale juz moj post jest. Więc ponownie witam wszsytkich i mam nadzieje, że merytorycznie wyjasnimy moje obiekcje.

    Pozdrawiam z Kielc pieknycj i zimnych jak na ta pore roku

  12. #32
    hirek
    Guest

    Domyślnie

    A osiol w avatarze ma sens - bo ja taki chustowym oslem od paru lat jestem.

  13. #33
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Bydgoszcz
    Posty
    7,056

    Domyślnie

    "Szacun" za to, że chciało się tyle pisać Tobie o bzdurach.
    Rozumiem, że czujesz się niedosyt informacji? Mogłabym pisać, pisać i pisać, ale chyba moja jakakolwiek pisanina nie ma większego sensu, bo i tak odgórnie wszystko negujesz.
    Jeśli jednak rzeczywiście są jakieś nurtujące Ciebie kwestie, zadaj pytanie wprost.

  14. #34
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    womarowskim niezbyt lotnym marketingiem szeptanym mi to waniajet
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  15. #35
    hirek
    Guest

    Domyślnie

    Witam,

    jako, że jeszcze tu jestem to postaram się odpowiedzieć - naprawdę nie widzisz tego, że mój post to była odpowiedź na paredziesiąt obraźliwych postów czy tylko udajesz??? Jak mam pytać merytorycznie kiedy dostaje po głowie od początku obecności na forum? Przecież się to kupy nie trzyma - oczekujesz konkretnych pytań po totalnym zaszczuciu????

    Zosinamamo - naprawde uwazasz, że ktoś płaci mi za pracę po 24.00 - to naprawdę jest żałosne!@#$%^&
    Ostatnio edytowane przez ewadbr ; 20-08-2010 o 09:04 Powód: połączenie postów

  16. #36
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    witaj!
    czy dobrze rozumiem, że Twoje pytanie brzmi "co powoduje, że wolicie walczyć z ok.5 metrami szmaty podczas, gdy można nosić w - łatwym do zapięcia - nosidle?"

    Dziewczyny: (serio? serio? jesteście pewne, że nowy ChustoTata jest trollem?)
    Ostatnio edytowane przez mi. ; 20-08-2010 o 01:41

  17. #37
    hirek
    Guest

    Domyślnie

    Witam ponownie, no właśnie dokładnie jest tak jak napisalaś - ale nie chodzi o walkę, tylko ja chciałbym zrozumieć coś co jest dla mnie jako faceta niepojęte!

  18. #38
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    to powiedz mi, proszę, o jakim nosidle rozmawiamy. (jakkolwiek, ale dokładnie opisz- podaj firmę, powiedz z czego jest). będzie mi wtedy łatwiej napisać Ci dlaczego oboje rodzice (z przyjemnością) noszą Kajetana od pierwszego tygodnia w chuście
    no i napisz od kiedy i jak długo w tymże nosidle nosiłeś/nosisz swoje córy

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar Liv
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Wieś zwana Warszawą, zielone Powiśle
    Posty
    4,318

    Domyślnie

    wolimy wiązać się w szmaty, bo zwyczajnie wiemy, że jest to bezpieczniejsze od wisiadełek. Niemcy skrupulatni są, w chustach długich nosi się u nich od 30 lat, więc i ten temat musieli w te i wewte przebadać. i wyszło im, że chusty dzieciom nie szkodzą, wbrew przeciwnie. jest na ten temat dość spory wybór pozycji, głównie w języku niemieckim.
    na temat wisiadełek rzetelnych badań nie ma, być może są za krótko w użyciu?na pseudoopinie pseudospecjalistów bym się nie powoływała. byle gie ma dziś atest taki a śmaki. do dzisiaj możesz znaleźć pediatrów, którzy zalecają chodziki, choć od dawna wiadomo, że są autentycznie szkodliwe, w niektórych krajach ich sprzedaż została zakazana (Kanada).
    wystarczy znać podstawy fizjologii małego człowieka, by wiedzieć, że pozycja jaką przyjmuje w wisiadełku jest nienaturalna. chociażby dlatego nie zamierzam wisiadeł używać.


    i jeszcze na koniec Hirku, może ten wątek Cię natchnie, bo pięknie pokazuje uniwersalność chust:
    http://www.chusty.info/forum/showthr...dzkiej-dobroci

    edit - nosidła ergonomiczne - to jest zupełnie inna sprawa. chyba, że nie wiesz jeszcze o ich istnieniu. my nikomu chust kochać nie każemy, alejeżeli już wybierać nosidło, to wybierać warto mądrze
    Ostatnio edytowane przez Liv ; 20-08-2010 o 01:52
    Mama Zosi (XII.2008), Drobinki [*] i Maksa (V.2012)

    Pochłonęło mnie życie,
    więc w wirtualnym niebycie
    pozostaję do odwołania.



  20. #40
    hirek
    Guest

    Domyślnie

    Witam, Mi - nie mogę tego zrobić bo jak już się zorientowałem przed paroma minutami występuje na rzecz jakiegoś producenta?#^%$ - a fakt jest taki że faktycznie mam nosidło właśnie z tej firmy, co sprawdziłem przed chwilą- kupine w sklepie na rynku w Kielcach, gdzie do dzisiaj nie przyszlo mi do glowy, zeby sprawdzic czyje to jest - i teraz bedzie ze mnie czarna owca, ktora w nosidlach w... wystepuje- a material - no nie wiem co to jest ale jako facet stwierdzam, ze jest ok. glowka malej hani - bo zoski ju znie nosze nie odpoada i jak bylem w biesczadach to i 3 godziny wytrzymalismy
    Mam tez inne nosidelka ale jakos mi nie leza, chusty tez kupilem ale z ciekawosci i tu juz nawet nie moge stwierdzic kto to to wyprodukowal bo nie ma metki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •